Tanie ceny od ponad 900 wypożyczalni samochodów

7-osobwy samochody do wynajęcia dostępne na lotnisku Craiova, Lotnisko [CRA]

Przejrzyj naszą ofertę 7-osobwy Craiova, Lotnisko samochodów do wynajęcia i wybierz najlepszą. Zobacz dostępne modele, ich ceny oraz dostawców 7-osobwy samochodów do wynajęcia dostępnych na lotnisku CRA.

7-osobwy

Opel Zafira

SIXT
M
7
5
1
Opel Zafira

od

$57.14 za dzień

9-osobowe

Volkswagen Transporter

KLASS WAGEN
M
9
5
4
Volkswagen Transporter

od

$149.99 za dzień

Van

Renault Trafic

SIXT
M
8
4
3
Renault Trafic

od

$79.11 za dzień

Mini

Skoda Citigo

SIXT
M
4
5
2
Skoda Citigo

od

$33.30 za dzień

Ekonomiczny

Dacia Logan

SIXT
M
4
3
2
Dacia Logan

od

$35.81 za dzień

Ekonomiczny

Volkswagen Polo

BUDGET
M
4
3
2
Volkswagen Polo

od

$78.19 za dzień

Standardowy

Seat Toledo

KLASS WAGEN
M
5
3
3
Seat Toledo

od

$45.72 za dzień

Standardowy

Skoda Octavia

KLASS WAGEN
M
5
5
4
Skoda Octavia

od

$99.94 za dzień

SUV

Dacia Duster

SIXT
M
5
5
4
Dacia Duster

od

$53.38 za dzień

SUV

Ford Ecosport

KLASS WAGEN
M
5
5
2
Ford Ecosport

od

$91.43 za dzień

Kompaktowy

Ford Focus

KLASS WAGEN
M
5
3
3
Ford Focus

od

$85.75 za dzień

Kombi

Volkswagen Golf Estate

KLASS WAGEN
M
5
5
4
Volkswagen Golf Estate

od

$92.84 za dzień

Informacje o klasach samochodów 7-osobwy do wynajęcia na lotnisku

Nazwa tej klasy mówi sama za siebie, ponieważ te samochody posiadają 7 miejsc w przeciwieństwie do mniejszych pojazdów 5-osobowych. Te dodatkowe 2 miejsca nie tylko umożliwiają podróżowanie większej grupie osób, ale także zapewniają dodatkowe miejsce na bagaż i rzeczy osobiste. Właśnie dlatego ta klasa jest często wybierana na rodzinne wakacje lub duże wycieczki grupowe.

Czasami lepszym pomysłem przy dużej grupie osób jest wynajęcie jednego samochodu z nadmierną przestrzenią niż 2 oddzielnych pojazdów. Jeśli przestrzeń jest jednym z najważniejszych priorytetów przy wyborze samochodu do wynajęcia, to ta klasa będzie dobrym wyborem.

7-osobwy CRA Wynajem samochodów na lotnisku

7-osobwy klasa samochodów do wynajęcia na lotnisku Craiova, Lotnisko to następujące modele samochodów Opel Zafira, lub podobne samochody do wynajęcia 7-osobwy.

7-osobwy miejsca wynajmu samochodów w pobliżu lotniska Craiova, Lotnisko

Nie zapomnij sprawdzić ofert wynajmu samochodów w najbliższej wypożyczalni samochodów na terenie lotniska i poza nim Craiova, Lotnisko . Ceny i dostępność samochodów często są różne. Upewnij się, że dokonałeś najlepszego wyboru.

Miejsca wynajmu samochodów w pobliżu centrum

Najlepsi dostawcy samochodów do wynajęcia 7-osobwy Craiova, Lotnisko

Aby dokonać najlepszego wyboru samochodu do wynajęcia 7-osobwy na lotnisku Craiova, Lotnisko [CRA], zwróć uwagę nie tylko na model samochodu i jego cenę, ale także na dostawcę i oferowaną przez niego umowę.

Agencje wynajmu samochodów, które oferują samochody 7-osobwy na lotnisku Craiova, Lotnisko mają różne warunki wynajmu samochodów i średnie oceny od poprzednich klientów.

Największa różnorodność ofert wynajmu samochodów 7-osobwy na lotnisku Craiova, Lotnisko zapewnia dostawca AUTONOM ROMANIA.

AUTONOM ROMANIA

AUTONOM 24 reviews

8.7 / 10

Avis Europe Franchise

Avis 12 reviews

8.4 / 10

FAQ - 7-osobwy wynajmij samochód na lotnisku Craiova, Lotnisko

Jak zarezerwować wynajem samochodu 7-osobwy na lotnisku ?

Wpisz wymagane miejsce odbioru i zwrotu samochodu w formularzu wyszukiwania i wybierz najbardziej odpowiedni z rozwijanej listy. Wybierz datę i godzinę wypożyczenia. Na stronie wyników wyszukiwania będziesz mógł filtrować i sortować wszystkie oferty wynajmu samochodów według preferowanej klasy.

Jaka jest najtańsza grupa 7-osobwy wynajmu samochodów na lotnisku CRA?

Najtańsza grupa 7-osobwy samochodów do wynajęcia na lotnisku to Craiova, Lotnisko Opel Zafira od SIXT. Obecna cena to $57.14 za dzień.

Ile wydam na paliwo w samochodzie 7-osobwy na lotnisku Craiova, Lotnisko?

Ceny paliwa w pobliżu lotniska CRA wahają się od $4.65 do $5.40.

A więc wydasz około $9.85 za 100 km podróż samochodem 7-OSOBWY. Trasa 100 mili będzie 7-OSOBWY Cię kosztowała mniej więcej $15.8.

Czego potrzebuję do wynajęcia samochodu 7-osobwy na lotnisku Craiova, Lotnisko?

Zazwyczaj wystarczą:

  • Prawo jazdy.. Posiadacze prawa jazdy w Wielkiej Brytanii muszą również dostarczyć kartę fotograficzną. Jeśli twoje prawo jazdy nie ma alfabetu łacińskiego (tj. Jest w języku arabskim, greckim, cyrylicy lub chińskim), musisz przywieźć pozwolenie na prowadzenie pojazdów wraz z krajowym prawem jazdy.
  • Ein gültiger Lichtbildausweis (paszport lub dowód osobisty).
  • Ważna karta kredytowaiwydana na głównego kierowcę. Konieczne jest wstępne autoryzowanie depozytu do wynajęcia samochodu w biurze wynajmu.

Ile muszę mieć lat, aby wynająć samochód 7-osobwy na lotnisku Craiova, Lotnisko?

Często musisz mieć między 25 a 70 rokiem życia, aby wypożyczyć samochód 7-osobwy na lotnisku Craiova, Lotnisko. Ograniczenia wiekowe firm wynajmujących samochody w okolicy lotniska Craiova, Lotnisko znacznie się różnią.

Jeśli nie spełniasz tych ograniczeń wiekowych, możesz znaleźć dostawców wynajmu samochodów, którzy pozwolą Ci wynająć pojazd pod warunkiem, że zapłacisz dodatkową opłatę dla młodych kierowców lub wykupisz dodatkowe ubezpieczenie.

Czy można wynająć samochód 7-osobwy tylko w jedną stronę?

Tak, niektórzy dostawcy oferują wynajem samochodów 7-osobwy tylko w jedną stronę na lotnisku Craiova, Lotnisko. Uważaj przy wyborze dostawcy. Jeśli chcesz wynająć samochód tylko w jedną stronę, bądź przygotowany, że mogą obowiązywać pewne ograniczenia i dodatkowe płatności. Nie zapomnij skontaktować się z firmą, aby upewnić się o rzeczywistej dostępności i kosztach wynajmu w jedną stronę.

Aplikacja 14CARS.com na iOS i Android

Znajdź wypożyczalnie samochodów w okolicy, porównaj ceny i oferty, i wypożycz samochód, który pokochasz. Z 14CARS.com to szybkie i proste!