Tanie ceny od ponad 900 wypożyczalni samochodów

Ekonomiczny samochody do wynajęcia dostępne na lotnisku Lotnisko Changi, Terminal 3 [SI3]

Przejrzyj naszą ofertę Ekonomiczny Lotnisko Changi, Terminal 3 samochodów do wynajęcia i wybierz najlepszą. Zobacz dostępne modele, ich ceny oraz dostawców Ekonomiczny samochodów do wynajęcia dostępnych na lotnisku SI3.

Kompaktowy

Toyota Vios

avis
A
5
3
3
Toyota Vios

od

$64.65 za dzień

Kompaktowy

Ford Focus

hertz
A
5
5
3
Ford Focus

od

$77.23 za dzień

Standardowy

Peugeot 408

thrifty
A
5
4
4
Peugeot 408

od

$72.50 za dzień

Standardowy

Audi A4

avis
A
5
4
4
Audi A4

od

$124.20 za dzień

SUV

Mazda CX-5 4x4

avis
A
5
5
2
Mazda CX-5 4x4

od

$110.40 za dzień

SUV

Kia Sorento

thrifty
A
5
5
4
Kia Sorento

od

$148.15 za dzień

7-osobwy

Ford Galaxy

thrifty
A
7
5
1
Ford Galaxy

od

$133.60 za dzień

7-osobwy

Honda Odyssey

hertz
A
7
5
1
Honda Odyssey

od

$148.15 za dzień

Luksusowy

BMW 3 Series

thrifty
A
5
4
5
BMW 3 Series

od

$171.79 za dzień

Luksusowy

BMW 5 Series

thrifty
A
5
4
5
BMW 5 Series

od

$237.98 za dzień

Van

Toyota Alphard

thrifty
A
7
5
3
Toyota Alphard

od

$266.34 za dzień

Pełnowymiarowy

BMW 7 Series

hertz
A
5
4
5
BMW 7 Series

od

$379.81 za dzień

Informacje o klasach samochodów Ekonomiczny do wynajęcia na lotnisku

Klasa ekonomiczna może być również określana jako „superminis” w Europie lub „subcompact” w Ameryce Północnej. Samochody tej klasy są zazwyczaj lżejsze i mniejsze niż standardowe, ale mają więcej miejsca i komfortu niż te z klasy mini.

Ta klasa wynajmu ze względu na umiarkowany rozmiar samochodów jest doskonałym połączeniem niskiej ceny wynajmu i niskiego spalania paliwa. Takie samochody zazwyczaj pozwalają maksymalnie 4 pasażerom wygodnie podróżować z dodatkowym miejscem na bagaż i na rzeczy osobiste.

Klasa ekonomiczna jest jedną z najpopularniejszych, ponieważ jest tanim rozwiązaniem dla podróżujących z przyjaciółmi lub samemu.

Ekonomiczny SI3 Wynajem samochodów na lotnisku

Ekonomiczny klasa samochodów do wynajęcia na lotnisku Lotnisko Changi, Terminal 3 to następujące modele samochodów lub podobne samochody do wynajęcia Ekonomiczny.

FAQ - Ekonomiczny wynajmij samochód na lotnisku Lotnisko Changi, Terminal 3

Jak zarezerwować wynajem samochodu Ekonomiczny na lotnisku ?

Wpisz wymagane miejsce odbioru i zwrotu samochodu w formularzu wyszukiwania i wybierz najbardziej odpowiedni z rozwijanej listy. Wybierz datę i godzinę wypożyczenia. Na stronie wyników wyszukiwania będziesz mógł filtrować i sortować wszystkie oferty wynajmu samochodów według preferowanej klasy.

Jaka jest najtańsza grupa Ekonomiczny wynajmu samochodów na lotnisku SI3?

Najtańsza grupa Ekonomiczny samochodów do wynajęcia na lotnisku to Lotnisko Changi, Terminal 3 Toyota Vios od avis. Obecna cena to $64.65 za dzień.

Ile wydam na paliwo w samochodzie Ekonomiczny na lotnisku Lotnisko Changi, Terminal 3?

Czego potrzebuję do wynajęcia samochodu Ekonomiczny na lotnisku Lotnisko Changi, Terminal 3?

Zazwyczaj wystarczą:

  • Prawo jazdy.. Posiadacze prawa jazdy w Wielkiej Brytanii muszą również dostarczyć kartę fotograficzną. Jeśli twoje prawo jazdy nie ma alfabetu łacińskiego (tj. Jest w języku arabskim, greckim, cyrylicy lub chińskim), musisz przywieźć pozwolenie na prowadzenie pojazdów wraz z krajowym prawem jazdy.
  • Ein gültiger Lichtbildausweis (paszport lub dowód osobisty).
  • Ważna karta kredytowaiwydana na głównego kierowcę. Konieczne jest wstępne autoryzowanie depozytu do wynajęcia samochodu w biurze wynajmu.

Ile muszę mieć lat, aby wynająć samochód Ekonomiczny na lotnisku Lotnisko Changi, Terminal 3?

Często musisz mieć między 25 a 70 rokiem życia, aby wypożyczyć samochód Ekonomiczny na lotnisku Lotnisko Changi, Terminal 3. Ograniczenia wiekowe firm wynajmujących samochody w okolicy lotniska Lotnisko Changi, Terminal 3 znacznie się różnią.

Jeśli nie spełniasz tych ograniczeń wiekowych, możesz znaleźć dostawców wynajmu samochodów, którzy pozwolą Ci wynająć pojazd pod warunkiem, że zapłacisz dodatkową opłatę dla młodych kierowców lub wykupisz dodatkowe ubezpieczenie.

Czy można wynająć samochód Ekonomiczny tylko w jedną stronę?

Tak, niektórzy dostawcy oferują wynajem samochodów Ekonomiczny tylko w jedną stronę na lotnisku Lotnisko Changi, Terminal 3. Uważaj przy wyborze dostawcy. Jeśli chcesz wynająć samochód tylko w jedną stronę, bądź przygotowany, że mogą obowiązywać pewne ograniczenia i dodatkowe płatności. Nie zapomnij skontaktować się z firmą, aby upewnić się o rzeczywistej dostępności i kosztach wynajmu w jedną stronę.

14CARS.com aplikacja wynajmu samochodów na iOS i Androida

Znajdź wypożyczalnię samochodów blisko mnie, porównaj ceny i oferty oraz wynajmij samochód, który pokochasz. Jest to szybkie i łatwe!