Tanie ceny od ponad 900 wypożyczalni samochodów

SUV samochody do wynajęcia dostępne na lotnisku Portoroz, Lotnisko [POW]

Przejrzyj naszą ofertę SUV Portoroz, Lotnisko samochodów do wynajęcia i wybierz najlepszą. Zobacz dostępne modele, ich ceny oraz dostawców SUV samochodów do wynajęcia dostępnych na lotnisku POW.

SUV

Mercedes GLK

europcar
A
5
5
4
Mercedes GLK

From

$121.58 / day

Mini

Renault Twingo

europcar
M
4
3
1
Renault Twingo

From

$30.24 / day

Ekonomiczny

Renault Clio

europcar
M
5
5
2
Renault Clio

From

$31.51 / day

Kompaktowy

Volkswagen Golf

europcar
M
5
5
3
Volkswagen Golf

From

$35.32 / day

Kombi

Skoda Octavia Estate

europcar
M
5
5
5
Skoda Octavia Estate

From

$38.36 / day

Kombi

Volkswagen Passat Estate

europcar
M
5
5
6
Volkswagen Passat Estate

From

$72.87 / day

Van

Volkswagen Touran

europcar
M
5
5
3
Volkswagen Touran

From

$50.53 / day

Standardowy

Volkswagen Passat

europcar
M
5
4
4
Volkswagen Passat

From

$60.18 / day

7-osobwy

Volkswagen Sharan

europcar
A
7
5
1
Volkswagen Sharan

From

$89.87 / day

9-osobowe

Renault Trafic

europcar
M
9
5
5
Renault Trafic

From

$92.90 / day

Pełnowymiarowy

Mercedes E Class

europcar
A
5
4
5
Mercedes E Class

From

$121.58 / day

Informacje o klasach samochodów SUV do wynajęcia na lotnisku

Samochód sportowy, bardziej znany pod skrótem SUV, to duży samochód z podwyższonym zawieszeniem i dużą przestrzenią, której zwykle towarzyszy napęd 4x4. Samochody tej klasy świetnie nadają się do aktywnego wypoczynku i rodzinnych wakacji na świeżym powietrzu.

Napęd na wszystkie koła wraz ze zoptymalizowaną skrzynią biegów i mocnym silnikiem sprawia, że SUV-y bardzo dobrze radzą sobie w terenie. Posiadają również przestrzenny bagażnik i wnętrze samochodu, idealny na dużą ilość bagażu lub sprzętu, które nie zmieściłby się w innym mniejszym pojeździe.

Jazda samochodem 4x4 SUV jest bardzo wygodna i na pewno sprawi, że na drodze poczujesz się jak prawdziwy szef.

SUV POW Wynajem samochodów na lotnisku

SUV klasa samochodów do wynajęcia na lotnisku Portoroz, Lotnisko to następujące modele samochodów Mercedes GLK, lub podobne samochody do wynajęcia SUV.

SUV miejsca wynajmu samochodów w pobliżu lotniska Portoroz, Lotnisko

Nie zapomnij sprawdzić ofert wynajmu samochodów w najbliższej wypożyczalni samochodów na terenie lotniska i poza nim Portoroz, Lotnisko . Ceny i dostępność samochodów często są różne. Upewnij się, że dokonałeś najlepszego wyboru.

FAQ - SUV wynajmij samochód na lotnisku Portoroz, Lotnisko

Jak zarezerwować wynajem samochodu SUV na lotnisku ?

Wpisz wymagane miejsce odbioru i zwrotu samochodu w formularzu wyszukiwania i wybierz najbardziej odpowiedni z rozwijanej listy. Wybierz datę i godzinę wypożyczenia. Na stronie wyników wyszukiwania będziesz mógł filtrować i sortować wszystkie oferty wynajmu samochodów według preferowanej klasy.

Jaka jest najtańsza grupa SUV wynajmu samochodów na lotnisku POW?

Najtańsza grupa SUV samochodów do wynajęcia na lotnisku to Portoroz, Lotnisko Mercedes GLK od europcar. Obecna cena to $121.58 za dzień.

Ile wydam na paliwo w samochodzie SUV na lotnisku Portoroz, Lotnisko?

Czego potrzebuję do wynajęcia samochodu SUV na lotnisku Portoroz, Lotnisko?

Zazwyczaj wystarczą:

  • Prawo jazdy.. Posiadacze prawa jazdy w Wielkiej Brytanii muszą również dostarczyć kartę fotograficzną. Jeśli twoje prawo jazdy nie ma alfabetu łacińskiego (tj. Jest w języku arabskim, greckim, cyrylicy lub chińskim), musisz przywieźć pozwolenie na prowadzenie pojazdów wraz z krajowym prawem jazdy.
  • Ein gültiger Lichtbildausweis (paszport lub dowód osobisty).
  • Ważna karta kredytowaiwydana na głównego kierowcę. Konieczne jest wstępne autoryzowanie depozytu do wynajęcia samochodu w biurze wynajmu.

Ile muszę mieć lat, aby wynająć samochód SUV na lotnisku Portoroz, Lotnisko?

Często musisz mieć między 25 a 70 rokiem życia, aby wypożyczyć samochód SUV na lotnisku Portoroz, Lotnisko. Ograniczenia wiekowe firm wynajmujących samochody w okolicy lotniska Portoroz, Lotnisko znacznie się różnią.

Jeśli nie spełniasz tych ograniczeń wiekowych, możesz znaleźć dostawców wynajmu samochodów, którzy pozwolą Ci wynająć pojazd pod warunkiem, że zapłacisz dodatkową opłatę dla młodych kierowców lub wykupisz dodatkowe ubezpieczenie.

Czy można wynająć samochód SUV tylko w jedną stronę?

Tak, niektórzy dostawcy oferują wynajem samochodów SUV tylko w jedną stronę na lotnisku Portoroz, Lotnisko. Uważaj przy wyborze dostawcy. Jeśli chcesz wynająć samochód tylko w jedną stronę, bądź przygotowany, że mogą obowiązywać pewne ograniczenia i dodatkowe płatności. Nie zapomnij skontaktować się z firmą, aby upewnić się o rzeczywistej dostępności i kosztach wynajmu w jedną stronę.

14CARS.com aplikacja wynajmu samochodów na iOS i Androida

Znajdź wypożyczalnię samochodów blisko mnie, porównaj ceny i oferty oraz wynajmij samochód, który pokochasz. Jest to szybkie i łatwe!