Tanie ceny od ponad 900 wypożyczalni samochodów

7-osobwy samochody do wynajęcia dostępne na lotnisku Lotnisko Grand Central, Johannesburg [GCJ]

Przejrzyj naszą ofertę 7-osobwy Lotnisko Grand Central, Johannesburg samochodów do wynajęcia i wybierz najlepszą. Zobacz dostępne modele, ich ceny oraz dostawców 7-osobwy samochodów do wynajęcia dostępnych na lotnisku GCJ.

7-osobwy

Hyundai H1

budget
A
7
5
4
Hyundai H1

From

$55.58 / day

Egzotyczny

Dodge Journey

bidvest
A
7
5
6
Dodge Journey

From

$74.88 / day

Van

Toyota Quantum

bidvest
M
10
4
3
Toyota Quantum

From

$101.10 / day

Van

Ford Ranger Double Cab

bidvest
A
4
4
0
Ford  Ranger Double Cab

From

$119.94 / day

Mini

Hyundai i10

budget
M
4
5
1
Hyundai i10

From

$13.87 / day

Ekonomiczny

Ford Fiesta

budget
M
5
5
3
Ford Fiesta

From

$15.73 / day

Ekonomiczny

Honda Jazz

bidvest
A
4
5
1
Honda Jazz

From

$30.45 / day

Kompaktowy

Toyota Corolla

bidvest
M
5
5
3
Toyota Corolla

From

$19.64 / day

Standardowy

Audi A3

budget
A
5
4
4
Audi A3

From

$34.87 / day

Pełnowymiarowy

BMW 3 Series

budget
A
5
4
4
BMW 3 Series

From

$35.58 / day

Luksusowy

Mercedes C Class

budget
A
5
4
4
Mercedes C Class

From

$41.30 / day

SUV

Ford Ecosport

budget
A
4
5
2
Ford Ecosport

From

$43.15 / day

SUV

Mitsubishi ASX

bidvest
M
5
5
3
Mitsubishi ASX

From

$56.94 / day

Informacje o klasach samochodów 7-osobwy do wynajęcia na lotnisku

Nazwa tej klasy mówi sama za siebie, ponieważ te samochody posiadają 7 miejsc w przeciwieństwie do mniejszych pojazdów 5-osobowych. Te dodatkowe 2 miejsca nie tylko umożliwiają podróżowanie większej grupie osób, ale także zapewniają dodatkowe miejsce na bagaż i rzeczy osobiste. Właśnie dlatego ta klasa jest często wybierana na rodzinne wakacje lub duże wycieczki grupowe.

Czasami lepszym pomysłem przy dużej grupie osób jest wynajęcie jednego samochodu z nadmierną przestrzenią niż 2 oddzielnych pojazdów. Jeśli przestrzeń jest jednym z najważniejszych priorytetów przy wyborze samochodu do wynajęcia, to ta klasa będzie dobrym wyborem.

7-osobwy GCJ Wynajem samochodów na lotnisku

7-osobwy klasa samochodów do wynajęcia na lotnisku Lotnisko Grand Central, Johannesburg to następujące modele samochodów Hyundai H1, lub podobne samochody do wynajęcia 7-osobwy.

7-osobwy miejsca wynajmu samochodów w pobliżu lotniska Lotnisko Grand Central, Johannesburg

Nie zapomnij sprawdzić ofert wynajmu samochodów w najbliższej wypożyczalni samochodów na terenie lotniska i poza nim Lotnisko Grand Central, Johannesburg . Ceny i dostępność samochodów często są różne. Upewnij się, że dokonałeś najlepszego wyboru.

Najlepsi dostawcy samochodów do wynajęcia 7-osobwy Lotnisko Grand Central, Johannesburg

Aby dokonać najlepszego wyboru samochodu do wynajęcia 7-osobwy na lotnisku Lotnisko Grand Central, Johannesburg [GCJ], zwróć uwagę nie tylko na model samochodu i jego cenę, ale także na dostawcę i oferowaną przez niego umowę.

Agencje wynajmu samochodów, które oferują samochody 7-osobwy na lotnisku Lotnisko Grand Central, Johannesburg mają różne warunki wynajmu samochodów i średnie oceny od poprzednich klientów.

Największa różnorodność ofert wynajmu samochodów 7-osobwy na lotnisku Lotnisko Grand Central, Johannesburg zapewnia dostawca BUDGET EMEA FRANCHISE.

Budget EMEA Franchise

Budget 60 reviews

7.9 / 10

Avis Europe Franchise

Avis 46 reviews

7.2 / 10

Bidvest

Bidvest 27 reviews

5.8 / 10

FAQ - 7-osobwy wynajmij samochód na lotnisku Lotnisko Grand Central, Johannesburg

Jak zarezerwować wynajem samochodu 7-osobwy na lotnisku ?

Wpisz wymagane miejsce odbioru i zwrotu samochodu w formularzu wyszukiwania i wybierz najbardziej odpowiedni z rozwijanej listy. Wybierz datę i godzinę wypożyczenia. Na stronie wyników wyszukiwania będziesz mógł filtrować i sortować wszystkie oferty wynajmu samochodów według preferowanej klasy.

Jaka jest najtańsza grupa 7-osobwy wynajmu samochodów na lotnisku GCJ?

Najtańsza grupa 7-osobwy samochodów do wynajęcia na lotnisku to Lotnisko Grand Central, Johannesburg Hyundai H1 od budget. Obecna cena to $55.58 za dzień.

Ile wydam na paliwo w samochodzie 7-osobwy na lotnisku Lotnisko Grand Central, Johannesburg?

Ceny paliwa w pobliżu lotniska GCJ wahają się od $3.79 do $4.21.

A więc wydasz około 7.8 $ za 100 km podróż samochodem 7-OSOBWY. Trasa 100 mili będzie 7-OSOBWY Cię kosztowała mniej więcej 12.6 $. Sie werden also ungefähr 7.8 $ für 100 km Autofahren 7-OSOBWY ausgeben. Eine 100 US-Meile Fahrt in 7-OSOBWY Fahrzeug kostet Sie ca 12.6 $.

Czego potrzebuję do wynajęcia samochodu 7-osobwy na lotnisku Lotnisko Grand Central, Johannesburg?

Zazwyczaj wystarczą:

  • Prawo jazdy.. Posiadacze prawa jazdy w Wielkiej Brytanii muszą również dostarczyć kartę fotograficzną. Jeśli twoje prawo jazdy nie ma alfabetu łacińskiego (tj. Jest w języku arabskim, greckim, cyrylicy lub chińskim), musisz przywieźć pozwolenie na prowadzenie pojazdów wraz z krajowym prawem jazdy.
  • Ein gültiger Lichtbildausweis (paszport lub dowód osobisty).
  • Ważna karta kredytowaiwydana na głównego kierowcę. Konieczne jest wstępne autoryzowanie depozytu do wynajęcia samochodu w biurze wynajmu.

Ile muszę mieć lat, aby wynająć samochód 7-osobwy na lotnisku Lotnisko Grand Central, Johannesburg?

Często musisz mieć między 25 a 70 rokiem życia, aby wypożyczyć samochód 7-osobwy na lotnisku Lotnisko Grand Central, Johannesburg. Ograniczenia wiekowe firm wynajmujących samochody w okolicy lotniska Lotnisko Grand Central, Johannesburg znacznie się różnią.

Jeśli nie spełniasz tych ograniczeń wiekowych, możesz znaleźć dostawców wynajmu samochodów, którzy pozwolą Ci wynająć pojazd pod warunkiem, że zapłacisz dodatkową opłatę dla młodych kierowców lub wykupisz dodatkowe ubezpieczenie.

Czy można wynająć samochód 7-osobwy tylko w jedną stronę?

Tak, niektórzy dostawcy oferują wynajem samochodów 7-osobwy tylko w jedną stronę na lotnisku Lotnisko Grand Central, Johannesburg. Uważaj przy wyborze dostawcy. Jeśli chcesz wynająć samochód tylko w jedną stronę, bądź przygotowany, że mogą obowiązywać pewne ograniczenia i dodatkowe płatności. Nie zapomnij skontaktować się z firmą, aby upewnić się o rzeczywistej dostępności i kosztach wynajmu w jedną stronę.

14CARS.com aplikacja wynajmu samochodów na iOS i Androida

Znajdź wypożyczalnię samochodów blisko mnie, porównaj ceny i oferty oraz wynajmij samochód, który pokochasz. Jest to szybkie i łatwe!