Tanie ceny od ponad 900 wypożyczalni samochodów

SUV samochody do wynajęcia dostępne na lotnisku Wonderboom, Lotnisko [PRY]

Przejrzyj naszą ofertę SUV Wonderboom, Lotnisko samochodów do wynajęcia i wybierz najlepszą. Zobacz dostępne modele, ich ceny oraz dostawców SUV samochodów do wynajęcia dostępnych na lotnisku PRY.

SUV

Mitsubishi ASX

bidvest
M
5
5
3
Mitsubishi ASX

From

$47.43 / day

SUV

Nissan X-Trail

avis
A
5
5
5
Nissan X-Trail

From

$193.00 / day

Mini

Chevrolet Spark

bidvest
M
4
5
1
Chevrolet Spark

From

$14.83 / day

Ekonomiczny

Ford Fiesta

avis
M
4
3
3
Ford Fiesta

From

$21.19 / day

Ekonomiczny

Hyundai Accent

avis
A
4
5
1
Hyundai Accent

From

$25.13 / day

Kompaktowy

Toyota Corolla

avis
M
5
5
3
Toyota Corolla

From

$27.50 / day

Standardowy

Audi A4

bidvest
A
5
4
4
Audi A4

From

$39.98 / day

Van

Toyota Avanza

bidvest
M
6
5
2
Toyota Avanza

From

$44.77 / day

Van

Ford Ranger Double Cab

bidvest
A
4
4
0
Ford  Ranger Double Cab

From

$103.21 / day

7-osobwy

Hyundai H1

avis
A
7
5
4
Hyundai H1

From

$67.42 / day

Pełnowymiarowy

BMW 3 Series

avis
A
5
4
4
BMW 3 Series

From

$85.00 / day

Luksusowy

Mercedes C Class

avis
M
5
4
5
Mercedes C Class

From

$85.00 / day

Informacje o klasach samochodów SUV do wynajęcia na lotnisku

Samochód sportowy, bardziej znany pod skrótem SUV, to duży samochód z podwyższonym zawieszeniem i dużą przestrzenią, której zwykle towarzyszy napęd 4x4. Samochody tej klasy świetnie nadają się do aktywnego wypoczynku i rodzinnych wakacji na świeżym powietrzu.

Napęd na wszystkie koła wraz ze zoptymalizowaną skrzynią biegów i mocnym silnikiem sprawia, że SUV-y bardzo dobrze radzą sobie w terenie. Posiadają również przestrzenny bagażnik i wnętrze samochodu, idealny na dużą ilość bagażu lub sprzętu, które nie zmieściłby się w innym mniejszym pojeździe.

Jazda samochodem 4x4 SUV jest bardzo wygodna i na pewno sprawi, że na drodze poczujesz się jak prawdziwy szef.

SUV PRY Wynajem samochodów na lotnisku

SUV klasa samochodów do wynajęcia na lotnisku Wonderboom, Lotnisko to następujące modele samochodów Mitsubishi ASX, Nissan X-Trail, lub podobne samochody do wynajęcia SUV.

Najlepsi dostawcy samochodów do wynajęcia SUV Wonderboom, Lotnisko

Aby dokonać najlepszego wyboru samochodu do wynajęcia SUV na lotnisku Wonderboom, Lotnisko [PRY], zwróć uwagę nie tylko na model samochodu i jego cenę, ale także na dostawcę i oferowaną przez niego umowę.

Agencje wynajmu samochodów, które oferują samochody SUV na lotnisku Wonderboom, Lotnisko mają różne warunki wynajmu samochodów i średnie oceny od poprzednich klientów.

Największa różnorodność ofert wynajmu samochodów SUV na lotnisku Wonderboom, Lotnisko zapewnia dostawca AVIS EUROPE FRANCHISE.

Avis Europe Franchise

Avis 57 reviews

7.8 / 10

Bidvest

Bidvest 44 reviews

6.4 / 10

FAQ - SUV wynajmij samochód na lotnisku Wonderboom, Lotnisko

Jak zarezerwować wynajem samochodu SUV na lotnisku ?

Wpisz wymagane miejsce odbioru i zwrotu samochodu w formularzu wyszukiwania i wybierz najbardziej odpowiedni z rozwijanej listy. Wybierz datę i godzinę wypożyczenia. Na stronie wyników wyszukiwania będziesz mógł filtrować i sortować wszystkie oferty wynajmu samochodów według preferowanej klasy.

Jaka jest najtańsza grupa SUV wynajmu samochodów na lotnisku PRY?

Najtańsza grupa SUV samochodów do wynajęcia na lotnisku to Wonderboom, Lotnisko Mitsubishi ASX od bidvest. Obecna cena to $47.43 za dzień.

Ile wydam na paliwo w samochodzie SUV na lotnisku Wonderboom, Lotnisko?

Ceny paliwa w pobliżu lotniska PRY wahają się od $3.59 do $4.14.

A więc wydasz około 8.8 $ za 100 km podróż samochodem SUV. Trasa 100 mili będzie SUV Cię kosztowała mniej więcej 14.1 $. Sie werden also ungefähr 8.8 $ für 100 km Autofahren SUV ausgeben. Eine 100 US-Meile Fahrt in SUV Fahrzeug kostet Sie ca 14.1 $.

Czego potrzebuję do wynajęcia samochodu SUV na lotnisku Wonderboom, Lotnisko?

Zazwyczaj wystarczą:

  • Prawo jazdy.. Posiadacze prawa jazdy w Wielkiej Brytanii muszą również dostarczyć kartę fotograficzną. Jeśli twoje prawo jazdy nie ma alfabetu łacińskiego (tj. Jest w języku arabskim, greckim, cyrylicy lub chińskim), musisz przywieźć pozwolenie na prowadzenie pojazdów wraz z krajowym prawem jazdy.
  • Ein gültiger Lichtbildausweis (paszport lub dowód osobisty).
  • Ważna karta kredytowaiwydana na głównego kierowcę. Konieczne jest wstępne autoryzowanie depozytu do wynajęcia samochodu w biurze wynajmu.

Ile muszę mieć lat, aby wynająć samochód SUV na lotnisku Wonderboom, Lotnisko?

Często musisz mieć między 25 a 70 rokiem życia, aby wypożyczyć samochód SUV na lotnisku Wonderboom, Lotnisko. Ograniczenia wiekowe firm wynajmujących samochody w okolicy lotniska Wonderboom, Lotnisko znacznie się różnią.

Jeśli nie spełniasz tych ograniczeń wiekowych, możesz znaleźć dostawców wynajmu samochodów, którzy pozwolą Ci wynająć pojazd pod warunkiem, że zapłacisz dodatkową opłatę dla młodych kierowców lub wykupisz dodatkowe ubezpieczenie.

Czy można wynająć samochód SUV tylko w jedną stronę?

Tak, niektórzy dostawcy oferują wynajem samochodów SUV tylko w jedną stronę na lotnisku Wonderboom, Lotnisko. Uważaj przy wyborze dostawcy. Jeśli chcesz wynająć samochód tylko w jedną stronę, bądź przygotowany, że mogą obowiązywać pewne ograniczenia i dodatkowe płatności. Nie zapomnij skontaktować się z firmą, aby upewnić się o rzeczywistej dostępności i kosztach wynajmu w jedną stronę.

14CARS.com aplikacja wynajmu samochodów na iOS i Androida

Znajdź wypożyczalnię samochodów blisko mnie, porównaj ceny i oferty oraz wynajmij samochód, który pokochasz. Jest to szybkie i łatwe!