Tanie ceny od ponad 900 wypożyczalni samochodów

Ekonomiczny samochody do wynajęcia dostępne na lotnisku Murcia - Santiago De La Ribera [MJV]

Przejrzyj naszą ofertę Ekonomiczny Murcia - Santiago De La Ribera samochodów do wynajęcia i wybierz najlepszą. Zobacz dostępne modele, ich ceny oraz dostawców Ekonomiczny samochodów do wynajęcia dostępnych na lotnisku MJV.

Ekonomiczny

Nissan Micra

keddy by europcar
M
5
3
2
Nissan Micra

od

$24.42 za dzień

Mini

Fiat Panda

keddy by europcar
M
4
3
1
Fiat Panda

od

$24.09 za dzień

Kompaktowy

Fiat 500L

keddy by europcar
M
5
5
3
Fiat 500L

od

$35.09 za dzień

Kompaktowy

Fiat Linea

keddy by europcar
M
5
3
3
Fiat Linea

od

$112.36 za dzień

Kombi

Peugeot 308 Estate

keddy by europcar
M
5
5
5
Peugeot 308 Estate

od

$37.09 za dzień

Standardowy

Opel Insignia

keddy by europcar
M
5
4
4
Opel Insignia

od

$42.00 za dzień

Standardowy

Skoda Octavia

keddy by europcar
M
5
4
4
Skoda Octavia

od

$132.97 za dzień

7-osobwy

Volkswagen Touran

keddy by europcar
M
7
5
1
Volkswagen Touran

od

$54.39 za dzień

9-osobowe

Mercedes Vito Traveliner

keddy by europcar
M
9
4
5
Mercedes Vito Traveliner

od

$377.75 za dzień

Informacje o klasach samochodów Ekonomiczny do wynajęcia na lotnisku

Klasa ekonomiczna może być również określana jako „superminis” w Europie lub „subcompact” w Ameryce Północnej. Samochody tej klasy są zazwyczaj lżejsze i mniejsze niż standardowe, ale mają więcej miejsca i komfortu niż te z klasy mini.

Ta klasa wynajmu ze względu na umiarkowany rozmiar samochodów jest doskonałym połączeniem niskiej ceny wynajmu i niskiego spalania paliwa. Takie samochody zazwyczaj pozwalają maksymalnie 4 pasażerom wygodnie podróżować z dodatkowym miejscem na bagaż i na rzeczy osobiste.

Klasa ekonomiczna jest jedną z najpopularniejszych, ponieważ jest tanim rozwiązaniem dla podróżujących z przyjaciółmi lub samemu.

Ekonomiczny MJV Wynajem samochodów na lotnisku

Ekonomiczny klasa samochodów do wynajęcia na lotnisku Murcia - Santiago De La Ribera to następujące modele samochodów Nissan Micra, lub podobne samochody do wynajęcia Ekonomiczny.

Ekonomiczny miejsca wynajmu samochodów w pobliżu lotniska Murcia - Santiago De La Ribera

Nie zapomnij sprawdzić ofert wynajmu samochodów w najbliższej wypożyczalni samochodów na terenie lotniska i poza nim Murcia - Santiago De La Ribera . Ceny i dostępność samochodów często są różne. Upewnij się, że dokonałeś najlepszego wyboru.

Miejsca wynajmu samochodów w pobliżu lotnisk

Miejsca wynajmu samochodów w pobliżu centrum

FAQ - Ekonomiczny wynajmij samochód na lotnisku Murcia - Santiago De La Ribera

Jak zarezerwować wynajem samochodu Ekonomiczny na lotnisku ?

Wpisz wymagane miejsce odbioru i zwrotu samochodu w formularzu wyszukiwania i wybierz najbardziej odpowiedni z rozwijanej listy. Wybierz datę i godzinę wypożyczenia. Na stronie wyników wyszukiwania będziesz mógł filtrować i sortować wszystkie oferty wynajmu samochodów według preferowanej klasy.

Jaka jest najtańsza grupa Ekonomiczny wynajmu samochodów na lotnisku MJV?

Najtańsza grupa Ekonomiczny samochodów do wynajęcia na lotnisku to Murcia - Santiago De La Ribera Nissan Micra od keddy by europcar. Obecna cena to $24.42 za dzień.

Ile wydam na paliwo w samochodzie Ekonomiczny na lotnisku Murcia - Santiago De La Ribera?

Ceny paliwa w pobliżu lotniska MJV wahają się od $4.88 do $5.77.

A więc wydasz około 7.2 $ za 100 km podróż samochodem EKONOMICZNY. Trasa 100 mili będzie EKONOMICZNY Cię kosztowała mniej więcej 11.55 $. Sie werden also ungefähr 7.2 $ für 100 km Autofahren EKONOMICZNY ausgeben. Eine 100 US-Meile Fahrt in EKONOMICZNY Fahrzeug kostet Sie ca 11.55 $.

Czego potrzebuję do wynajęcia samochodu Ekonomiczny na lotnisku Murcia - Santiago De La Ribera?

Zazwyczaj wystarczą:

  • Prawo jazdy.. Posiadacze prawa jazdy w Wielkiej Brytanii muszą również dostarczyć kartę fotograficzną. Jeśli twoje prawo jazdy nie ma alfabetu łacińskiego (tj. Jest w języku arabskim, greckim, cyrylicy lub chińskim), musisz przywieźć pozwolenie na prowadzenie pojazdów wraz z krajowym prawem jazdy.
  • Ein gültiger Lichtbildausweis (paszport lub dowód osobisty).
  • Ważna karta kredytowaiwydana na głównego kierowcę. Konieczne jest wstępne autoryzowanie depozytu do wynajęcia samochodu w biurze wynajmu.

Ile muszę mieć lat, aby wynająć samochód Ekonomiczny na lotnisku Murcia - Santiago De La Ribera?

Często musisz mieć między 25 a 70 rokiem życia, aby wypożyczyć samochód Ekonomiczny na lotnisku Murcia - Santiago De La Ribera. Ograniczenia wiekowe firm wynajmujących samochody w okolicy lotniska Murcia - Santiago De La Ribera znacznie się różnią.

Jeśli nie spełniasz tych ograniczeń wiekowych, możesz znaleźć dostawców wynajmu samochodów, którzy pozwolą Ci wynająć pojazd pod warunkiem, że zapłacisz dodatkową opłatę dla młodych kierowców lub wykupisz dodatkowe ubezpieczenie.

Czy można wynająć samochód Ekonomiczny tylko w jedną stronę?

Tak, niektórzy dostawcy oferują wynajem samochodów Ekonomiczny tylko w jedną stronę na lotnisku Murcia - Santiago De La Ribera. Uważaj przy wyborze dostawcy. Jeśli chcesz wynająć samochód tylko w jedną stronę, bądź przygotowany, że mogą obowiązywać pewne ograniczenia i dodatkowe płatności. Nie zapomnij skontaktować się z firmą, aby upewnić się o rzeczywistej dostępności i kosztach wynajmu w jedną stronę.

14CARS.com aplikacja wynajmu samochodów na iOS i Androida

Znajdź wypożyczalnię samochodów blisko mnie, porównaj ceny i oferty oraz wynajmij samochód, który pokochasz. Jest to szybkie i łatwe!