Tanie ceny od ponad 900 wypożyczalni samochodów

7-osobwy samochody do wynajęcia dostępne na lotnisku Port Lotniczy Västerås [VST]

Przejrzyj naszą ofertę 7-osobwy Port Lotniczy Västerås samochodów do wynajęcia i wybierz najlepszą. Zobacz dostępne modele, ich ceny oraz dostawców 7-osobwy samochodów do wynajęcia dostępnych na lotnisku VST.

7-osobwy

Mercedes V Class

sixt
A
7
5
3
Mercedes V Class

From

$172.68 / day

9-osobowe

Opel Vivaro

mabi
M
9
5
4
Opel Vivaro

From

$137.34 / day

Ekonomiczny

Kia Rio

budget
M
5
5
2
Kia Rio

From

$33.87 / day

Ekonomiczny

Audi A1

sixt
M
4
5
2
Audi A1

From

$74.41 / day

Kompaktowy

Peugeot 308

budget
M
5
5
3
Peugeot 308

From

$35.71 / day

Kompaktowy

Audi A3

sixt
M
5
5
3
Audi A3

From

$113.18 / day

Kombi

Kia Ceed Estate

budget
M
5
5
4
Kia Ceed Estate

From

$38.26 / day

Kombi

Mercedes E Class Estate

sixt
M
5
5
5
Mercedes E Class Estate

From

$117.58 / day

SUV

Hyundai Tucson

budget
M
5
5
4
Hyundai Tucson

From

$42.12 / day

SUV

Audi Q5

sixt
M
5
5
4
Audi Q5

From

$192.92 / day

Mini

Fiat 500

mabi
M
4
3
2
Fiat 500

From

$47.28 / day

Luksusowy

Mercedes E Class

sixt
M
5
4
4
Mercedes E Class

From

$113.26 / day

Informacje o klasach samochodów 7-osobwy do wynajęcia na lotnisku

Nazwa tej klasy mówi sama za siebie, ponieważ te samochody posiadają 7 miejsc w przeciwieństwie do mniejszych pojazdów 5-osobowych. Te dodatkowe 2 miejsca nie tylko umożliwiają podróżowanie większej grupie osób, ale także zapewniają dodatkowe miejsce na bagaż i rzeczy osobiste. Właśnie dlatego ta klasa jest często wybierana na rodzinne wakacje lub duże wycieczki grupowe.

Czasami lepszym pomysłem przy dużej grupie osób jest wynajęcie jednego samochodu z nadmierną przestrzenią niż 2 oddzielnych pojazdów. Jeśli przestrzeń jest jednym z najważniejszych priorytetów przy wyborze samochodu do wynajęcia, to ta klasa będzie dobrym wyborem.

7-osobwy VST Wynajem samochodów na lotnisku

7-osobwy klasa samochodów do wynajęcia na lotnisku Port Lotniczy Västerås to następujące modele samochodów Mercedes V Class, lub podobne samochody do wynajęcia 7-osobwy.

7-osobwy miejsca wynajmu samochodów w pobliżu lotniska Port Lotniczy Västerås

Nie zapomnij sprawdzić ofert wynajmu samochodów w najbliższej wypożyczalni samochodów na terenie lotniska i poza nim Port Lotniczy Västerås . Ceny i dostępność samochodów często są różne. Upewnij się, że dokonałeś najlepszego wyboru.

Najlepsi dostawcy samochodów do wynajęcia 7-osobwy Port Lotniczy Västerås

Aby dokonać najlepszego wyboru samochodu do wynajęcia 7-osobwy na lotnisku Port Lotniczy Västerås [VST], zwróć uwagę nie tylko na model samochodu i jego cenę, ale także na dostawcę i oferowaną przez niego umowę.

Agencje wynajmu samochodów, które oferują samochody 7-osobwy na lotnisku Port Lotniczy Västerås mają różne warunki wynajmu samochodów i średnie oceny od poprzednich klientów.

Największa różnorodność ofert wynajmu samochodów 7-osobwy na lotnisku Port Lotniczy Västerås zapewnia dostawca SIXT FRANCHISE.

SIXT Franchise

SIXT 23 reviews

8.9 / 10

Avis Europe Corporate

Avis 20 reviews

8.3 / 10

BUDGET EMEA Corporate

BUDGET 72 reviews

8.1 / 10

MABI

MABI 20 reviews

7.9 / 10

FAQ - 7-osobwy wynajmij samochód na lotnisku Port Lotniczy Västerås

Jak zarezerwować wynajem samochodu 7-osobwy na lotnisku ?

Wpisz wymagane miejsce odbioru i zwrotu samochodu w formularzu wyszukiwania i wybierz najbardziej odpowiedni z rozwijanej listy. Wybierz datę i godzinę wypożyczenia. Na stronie wyników wyszukiwania będziesz mógł filtrować i sortować wszystkie oferty wynajmu samochodów według preferowanej klasy.

Jaka jest najtańsza grupa 7-osobwy wynajmu samochodów na lotnisku VST?

Najtańsza grupa 7-osobwy samochodów do wynajęcia na lotnisku to Port Lotniczy Västerås Mercedes V Class od sixt. Obecna cena to $172.68 za dzień.

Ile wydam na paliwo w samochodzie 7-osobwy na lotnisku Port Lotniczy Västerås?

Ceny paliwa w pobliżu lotniska VST wahają się od $5.27 do $6.47.

A więc wydasz około 11.5 $ za 100 km podróż samochodem 7-OSOBWY. Trasa 100 mili będzie 7-OSOBWY Cię kosztowała mniej więcej 18.5 $. Sie werden also ungefähr 11.5 $ für 100 km Autofahren 7-OSOBWY ausgeben. Eine 100 US-Meile Fahrt in 7-OSOBWY Fahrzeug kostet Sie ca 18.5 $.

Czego potrzebuję do wynajęcia samochodu 7-osobwy na lotnisku Port Lotniczy Västerås?

Zazwyczaj wystarczą:

  • Prawo jazdy.. Posiadacze prawa jazdy w Wielkiej Brytanii muszą również dostarczyć kartę fotograficzną. Jeśli twoje prawo jazdy nie ma alfabetu łacińskiego (tj. Jest w języku arabskim, greckim, cyrylicy lub chińskim), musisz przywieźć pozwolenie na prowadzenie pojazdów wraz z krajowym prawem jazdy.
  • Ein gültiger Lichtbildausweis (paszport lub dowód osobisty).
  • Ważna karta kredytowaiwydana na głównego kierowcę. Konieczne jest wstępne autoryzowanie depozytu do wynajęcia samochodu w biurze wynajmu.

Ile muszę mieć lat, aby wynająć samochód 7-osobwy na lotnisku Port Lotniczy Västerås?

Często musisz mieć między 25 a 70 rokiem życia, aby wypożyczyć samochód 7-osobwy na lotnisku Port Lotniczy Västerås. Ograniczenia wiekowe firm wynajmujących samochody w okolicy lotniska Port Lotniczy Västerås znacznie się różnią.

Jeśli nie spełniasz tych ograniczeń wiekowych, możesz znaleźć dostawców wynajmu samochodów, którzy pozwolą Ci wynająć pojazd pod warunkiem, że zapłacisz dodatkową opłatę dla młodych kierowców lub wykupisz dodatkowe ubezpieczenie.

Czy można wynająć samochód 7-osobwy tylko w jedną stronę?

Tak, niektórzy dostawcy oferują wynajem samochodów 7-osobwy tylko w jedną stronę na lotnisku Port Lotniczy Västerås. Uważaj przy wyborze dostawcy. Jeśli chcesz wynająć samochód tylko w jedną stronę, bądź przygotowany, że mogą obowiązywać pewne ograniczenia i dodatkowe płatności. Nie zapomnij skontaktować się z firmą, aby upewnić się o rzeczywistej dostępności i kosztach wynajmu w jedną stronę.

14CARS.com aplikacja wynajmu samochodów na iOS i Androida

Znajdź wypożyczalnię samochodów blisko mnie, porównaj ceny i oferty oraz wynajmij samochód, który pokochasz. Jest to szybkie i łatwe!