Tanie ceny od ponad 900 wypożyczalni samochodów

Ceny wynajmu samochodu dla osób mających mniej niż 21 lat na lotnisku Altenrhein, Lotnisko [ACH]

W tabeli poniżej możesz sprawdzić ceny wynajmu samochodów dla młodych kierowców na lotnisku Altenrhein, Lotnisko, klasy samochodów dostępne dla kierowców poniżej 21 lat oraz firmy, które oferują młodym kierowcom wynajem samochodów na lotnisku ACH. Aby ułatwić Ci wybór, wyróżniliśmy na czerwono najtańszą ofertę dla każdej klasy samochodu do wynajęcia.

Ekonomiczny

Ekonomiczny

Standardowy

Standardowy

Pełnowymiarowy

Pełnowymiarowy

Luksusowy

Luksusowy

Kompaktowy

Kompaktowy

Van

Van

SUV

SUV

AVIS Car Rental od$84.40 od$101.70 od$158.40 od$101.70 od$114.22
Europcar od$80.18 od$96.90 od$141.03 od$166.88 od$101.79 od$117.57 od$114.58
Hertz Car Hire od$79.59 od$99.07 od$87.50 od$114.49 od$99.07

Najlepsze wypożyczalnie aut dla osób mających mniej niż 21 lat na lotnisku Altenrhein, Lotnisko [ACH]

Agencje wynajmu samochodów, które działają na lotnisku Altenrhein, Lotnisko i oferują wynajem samochodów osobom poniżej 21 lat, różnią się warunkami wynajmu samochodów i średnimi ocenami klientów. Aby zapewnić sobie bezproblemową podróż, pamiętaj o obu tych kryteriach przy wyborze wypożyczalni.

Avis Europe Corporate

Avis 13 reviews

8.3 / 10

HERTZ

HERTZ 36 reviews

7.9 / 10

EUROPCAR Direct

EUROPCAR 48 reviews

7.1 / 10

Minimalny wiek wymagany do wynajęcia samochodu na lotnisku Altenrhein, Lotnisko wynosi 21 lat. Ale z 14CARS.com, nawet nastolatek może wynająć samochód na lotnisku ACH.

Wypożyczalnie samochodów, takie jak AVIS, SIXT, EUROPCAR, HERTZ, INTERNATIONAL SUPPLIER na lotnisku Altenrhein, Lotnisko, pozwalają kierowcom poniżej 21 roku życia na prowadzenie wynajętego samochodu, o ile uiści on dodatkową opłatę dla młodego kierowcy i spełnione są wszystkie inne wymagania. Zwykle dodatkowa opłata dla kierowców w wieku 18-20 lat jest wyższa niż dla kierowców w wieku 21-24 lat.

Najniższy wiek, w którym można wynająć samochód u niektórych z naszych dostawców, to 18 lat, jednak zależy to od miejsca odbioru samochodu.

Najczęściej zadawane pytania - Wynajem samochodu dla młodych kierowców na lotnisku Altenrhein, Lotnisko

Jak wynająć samochód na lotnisku Altenrhein, Lotnisko jeżeli masz mniej niż 21 lat?

Wpisz wymagane miejsce odbioru i miejsce zwrotu w formularzu wyszukiwania i wybierz wymaganą datę i godzinę wypożyczenia. Po uzyskaniu wyników wyszukiwania uważnie przeczytaj warunki wynajmu samochodu, a zwłaszcza ograniczenia wiekowe w wypożyczalni samochodów, w której zamierzasz zarezerwować pojazd.

Jaki jest najtańszy samochód dostępny dla kierowcy mającego mniej niż 21 lat na lotnisku ACH?

Najtańszy samochód dla kierowcy w wieku poniżej 21 lat na lotnisku Altenrhein, Lotnisko to Ford Fiesta. Jego aktualna cena to $79.59 za dzień.

Ile kosztuje benzyna w okolicy lotniska Altenrhein, Lotnisko?

Ceny benzyny w okolicy lotniska ACH wahają się od $5.48 вщ $6.47.

Czy w Altenrhein, Lotnisko Airport mogę zapłacić kartą debetową za rezerwację samochodu dla kierowcy mającego mniej niż 21 lat?

Tak, możesz użyć karty debetowej do opłacenia rezerwacji w Internecie. Jednak przy odbiorze pojazdu, do pokrycia kosztów depozytu za wynajem pojazdu, będzie wymagana karta kredytowa wydana na nazwisko głównego kierowcy.

Czy inna osoba może kierować wynajętym przeze mnie autem?

Jest to możliwe, jeśli wybierzesz opcję dodatkowego kierowcy przy rezerwacji internetowej. Najczęściej jest to opcja, którą trzeba dodatkowo opłacić przy odbiorze pojazdu.

Czy mogę zarezerwować konkretny model auta?

Tak, oferty umożliwiające wybór konkretnego modelu auta są zaznaczone na stronie z wynikami wyszukiwania opisem „Gwarantowany Model Auta”.

Czy potrzebuję dodatkowego ubezpieczenia przy wynajmie samochodu dla kierowcy mającego mniej niż 21 lat na lotnisku Altenrhein, Lotnisko ?

Jeśli więc nie chcesz wykupować pełnego ubezpieczenia, zalecamy wykupienie ubezpieczenia w celu zabezpieczenia depozytu. Będziesz musiał udostępnić swojemu dostawcy kartę kredytową z wystarczającą ilością środków potrzebnych na depozyt za wynajem samochodu. Ale jeśli wystąpi konieczność jakichkolwiek opłat, firma ubezpieczeniowa pokryje wydatki. Takie ubezpieczenie możesz zakupić podczas rezerwacji wynajmu samochodu na naszej stronie internetowej.

14CARS.com aplikacja wynajmu samochodów na iOS i Androida

Znajdź wypożyczalnię samochodów blisko mnie, porównaj ceny i oferty oraz wynajmij samochód, który pokochasz. Jest to szybkie i łatwe!