Tanie ceny od ponad 900 wypożyczalni samochodów

Ekonomiczny samochody do wynajęcia dostępne na lotnisku Chiang Rai – Lotnisko [CEI]

Przejrzyj naszą ofertę Ekonomiczny Chiang Rai – Lotnisko samochodów do wynajęcia i wybierz najlepszą. Zobacz dostępne modele, ich ceny oraz dostawców Ekonomiczny samochodów do wynajęcia dostępnych na lotnisku CEI.

Ekonomiczny

Nissan Almera

europcar
A
5
5
2
Nissan Almera

od

$24.31 za dzień

Mini

Mitsubishi Mirage

europcar
A
4
5
2
Mitsubishi Mirage

od

$25.03 za dzień

Kompaktowy

Honda BR-V

chic car rent
A
5
5
3
Honda BR-V

od

$43.31 za dzień

Standardowy

Honda Civic

chic car rent
A
5
4
4
Honda Civic

od

$43.31 za dzień

SUV

Honda HR-V

chic car rent
A
5
5
4
Honda HR-V

od

$46.25 za dzień

Informacje o klasach samochodów Ekonomiczny do wynajęcia na lotnisku

Klasa ekonomiczna może być również określana jako „superminis” w Europie lub „subcompact” w Ameryce Północnej. Samochody tej klasy są zazwyczaj lżejsze i mniejsze niż standardowe, ale mają więcej miejsca i komfortu niż te z klasy mini.

Ta klasa wynajmu ze względu na umiarkowany rozmiar samochodów jest doskonałym połączeniem niskiej ceny wynajmu i niskiego spalania paliwa. Takie samochody zazwyczaj pozwalają maksymalnie 4 pasażerom wygodnie podróżować z dodatkowym miejscem na bagaż i na rzeczy osobiste.

Klasa ekonomiczna jest jedną z najpopularniejszych, ponieważ jest tanim rozwiązaniem dla podróżujących z przyjaciółmi lub samemu.

Ekonomiczny CEI Wynajem samochodów na lotnisku

Ekonomiczny klasa samochodów do wynajęcia na lotnisku Chiang Rai – Lotnisko to następujące modele samochodów Nissan Almera, lub podobne samochody do wynajęcia Ekonomiczny.

Najlepsi dostawcy samochodów do wynajęcia Ekonomiczny Chiang Rai – Lotnisko

Aby dokonać najlepszego wyboru samochodu do wynajęcia Ekonomiczny na lotnisku Chiang Rai – Lotnisko [CEI], zwróć uwagę nie tylko na model samochodu i jego cenę, ale także na dostawcę i oferowaną przez niego umowę.

Agencje wynajmu samochodów, które oferują samochody Ekonomiczny na lotnisku Chiang Rai – Lotnisko mają różne warunki wynajmu samochodów i średnie oceny od poprzednich klientów.

Największa różnorodność ofert wynajmu samochodów Ekonomiczny na lotnisku Chiang Rai – Lotnisko zapewnia dostawca NATIONAL DIRECT.

National Direct

National 7 reviews

8.9 / 10

Thai Rent A Car

Thai 12 reviews

8.8 / 10

Hertz Direct

Hertz 54 reviews

8.2 / 10

Thrifty

Thrifty 13 reviews

8 / 10

Avis Direct

Avis 142 reviews

7.7 / 10

FAQ - Ekonomiczny wynajmij samochód na lotnisku Chiang Rai – Lotnisko

Jak zarezerwować wynajem samochodu Ekonomiczny na lotnisku ?

Wpisz wymagane miejsce odbioru i zwrotu samochodu w formularzu wyszukiwania i wybierz najbardziej odpowiedni z rozwijanej listy. Wybierz datę i godzinę wypożyczenia. Na stronie wyników wyszukiwania będziesz mógł filtrować i sortować wszystkie oferty wynajmu samochodów według preferowanej klasy.

Jaka jest najtańsza grupa Ekonomiczny wynajmu samochodów na lotnisku CEI?

Najtańsza grupa Ekonomiczny samochodów do wynajęcia na lotnisku to Chiang Rai – Lotnisko Nissan Almera od europcar. Obecna cena to $24.31 za dzień.

Jaka jest najpopularniejsza Ekonomiczny samochodów do wynajęcia na lotnisku Chiang Rai – Lotnisko [CEI]?

Najpopularniejszą Ekonomiczny samochodów do wynajęcia na lotnisku Chiang Rai – Lotnisko to aktualnie . Najniższą cenę tego pojazdu zapewnia europcar. Wynosi ona $25.03 za dzień.

Jaki jest najbardziej godny zaufania dostawca Ekonomiczny na lotnisku Chiang Rai – Lotnisko [CEI] ?

Najlepszy dostawca Ekonomiczny na lotnisku CEI to National Direct ze średnią oceną 8.9 z 10.

Najtańszy samochód Ekonomiczny od europcar na lotnisku Chiang Rai – Lotnisko to NISSAN ALMERA. Jego cena zaczyna się od $24.31 za dzień.

Ile wydam na paliwo w samochodzie Ekonomiczny na lotnisku Chiang Rai – Lotnisko?

Ceny paliwa w pobliżu lotniska CEI wahają się od $2.97 do $4.46.

A więc wydasz około 5 $ za 100 km podróż samochodem EKONOMICZNY. Trasa 100 mili będzie EKONOMICZNY Cię kosztowała mniej więcej 8.05 $. Sie werden also ungefähr 5 $ für 100 km Autofahren EKONOMICZNY ausgeben. Eine 100 US-Meile Fahrt in EKONOMICZNY Fahrzeug kostet Sie ca 8.05 $.

Czego potrzebuję do wynajęcia samochodu Ekonomiczny na lotnisku Chiang Rai – Lotnisko?

Zazwyczaj wystarczą:

  • Prawo jazdy.. Posiadacze prawa jazdy w Wielkiej Brytanii muszą również dostarczyć kartę fotograficzną. Jeśli twoje prawo jazdy nie ma alfabetu łacińskiego (tj. Jest w języku arabskim, greckim, cyrylicy lub chińskim), musisz przywieźć pozwolenie na prowadzenie pojazdów wraz z krajowym prawem jazdy.
  • Ein gültiger Lichtbildausweis (paszport lub dowód osobisty).
  • Ważna karta kredytowaiwydana na głównego kierowcę. Konieczne jest wstępne autoryzowanie depozytu do wynajęcia samochodu w biurze wynajmu.

Ile muszę mieć lat, aby wynająć samochód Ekonomiczny na lotnisku Chiang Rai – Lotnisko?

Często musisz mieć między 25 a 70 rokiem życia, aby wypożyczyć samochód Ekonomiczny na lotnisku Chiang Rai – Lotnisko. Ograniczenia wiekowe firm wynajmujących samochody w okolicy lotniska Chiang Rai – Lotnisko znacznie się różnią.

Jeśli nie spełniasz tych ograniczeń wiekowych, możesz znaleźć dostawców wynajmu samochodów, którzy pozwolą Ci wynająć pojazd pod warunkiem, że zapłacisz dodatkową opłatę dla młodych kierowców lub wykupisz dodatkowe ubezpieczenie.

Czy można wynająć samochód Ekonomiczny tylko w jedną stronę?

Tak, niektórzy dostawcy oferują wynajem samochodów Ekonomiczny tylko w jedną stronę na lotnisku Chiang Rai – Lotnisko. Uważaj przy wyborze dostawcy. Jeśli chcesz wynająć samochód tylko w jedną stronę, bądź przygotowany, że mogą obowiązywać pewne ograniczenia i dodatkowe płatności. Nie zapomnij skontaktować się z firmą, aby upewnić się o rzeczywistej dostępności i kosztach wynajmu w jedną stronę.

14CARS.com aplikacja wynajmu samochodów na iOS i Androida

Znajdź wypożyczalnię samochodów blisko mnie, porównaj ceny i oferty oraz wynajmij samochód, który pokochasz. Jest to szybkie i łatwe!