Tanie ceny od ponad 900 wypożyczalni samochodów

SUV samochody do wynajęcia dostępne na lotnisku Chiang Rai – Lotnisko [CEI]

Przejrzyj naszą ofertę SUV Chiang Rai – Lotnisko samochodów do wynajęcia i wybierz najlepszą. Zobacz dostępne modele, ich ceny oraz dostawców SUV samochodów do wynajęcia dostępnych na lotnisku CEI.

SUV

Honda HR-V

chic car rent
A
5
5
4
Honda HR-V

od

$46.25 za dzień

Ekonomiczny

Nissan Almera

europcar
A
5
5
2
Nissan Almera

od

$24.31 za dzień

Mini

Mitsubishi Mirage

europcar
A
4
5
2
Mitsubishi Mirage

od

$25.03 za dzień

Kompaktowy

Honda BR-V

chic car rent
A
5
5
3
Honda BR-V

od

$43.31 za dzień

Standardowy

Honda Civic

chic car rent
A
5
4
4
Honda Civic

od

$43.31 za dzień

Informacje o klasach samochodów SUV do wynajęcia na lotnisku

Samochód sportowy, bardziej znany pod skrótem SUV, to duży samochód z podwyższonym zawieszeniem i dużą przestrzenią, której zwykle towarzyszy napęd 4x4. Samochody tej klasy świetnie nadają się do aktywnego wypoczynku i rodzinnych wakacji na świeżym powietrzu.

Napęd na wszystkie koła wraz ze zoptymalizowaną skrzynią biegów i mocnym silnikiem sprawia, że SUV-y bardzo dobrze radzą sobie w terenie. Posiadają również przestrzenny bagażnik i wnętrze samochodu, idealny na dużą ilość bagażu lub sprzętu, które nie zmieściłby się w innym mniejszym pojeździe.

Jazda samochodem 4x4 SUV jest bardzo wygodna i na pewno sprawi, że na drodze poczujesz się jak prawdziwy szef.

SUV CEI Wynajem samochodów na lotnisku

SUV klasa samochodów do wynajęcia na lotnisku Chiang Rai – Lotnisko to następujące modele samochodów Honda HR-V, lub podobne samochody do wynajęcia SUV.

Najlepsi dostawcy samochodów do wynajęcia SUV Chiang Rai – Lotnisko

Aby dokonać najlepszego wyboru samochodu do wynajęcia SUV na lotnisku Chiang Rai – Lotnisko [CEI], zwróć uwagę nie tylko na model samochodu i jego cenę, ale także na dostawcę i oferowaną przez niego umowę.

Agencje wynajmu samochodów, które oferują samochody SUV na lotnisku Chiang Rai – Lotnisko mają różne warunki wynajmu samochodów i średnie oceny od poprzednich klientów.

Największa różnorodność ofert wynajmu samochodów SUV na lotnisku Chiang Rai – Lotnisko zapewnia dostawca NATIONAL DIRECT.

National Direct

National 7 reviews

8.9 / 10

Thai Rent A Car

Thai 12 reviews

8.8 / 10

Hertz Direct

Hertz 54 reviews

8.2 / 10

Thrifty

Thrifty 13 reviews

8 / 10

Avis Direct

Avis 142 reviews

7.7 / 10

FAQ - SUV wynajmij samochód na lotnisku Chiang Rai – Lotnisko

Jak zarezerwować wynajem samochodu SUV na lotnisku ?

Wpisz wymagane miejsce odbioru i zwrotu samochodu w formularzu wyszukiwania i wybierz najbardziej odpowiedni z rozwijanej listy. Wybierz datę i godzinę wypożyczenia. Na stronie wyników wyszukiwania będziesz mógł filtrować i sortować wszystkie oferty wynajmu samochodów według preferowanej klasy.

Jaka jest najtańsza grupa SUV wynajmu samochodów na lotnisku CEI?

Najtańsza grupa SUV samochodów do wynajęcia na lotnisku to Chiang Rai – Lotnisko Honda HR-V od chic car rent. Obecna cena to $46.25 za dzień.

Ile wydam na paliwo w samochodzie SUV na lotnisku Chiang Rai – Lotnisko?

Ceny paliwa w pobliżu lotniska CEI wahają się od $2.97 do $4.46.

A więc wydasz około 8.45 $ za 100 km podróż samochodem SUV. Trasa 100 mili będzie SUV Cię kosztowała mniej więcej 13.6 $. Sie werden also ungefähr 8.45 $ für 100 km Autofahren SUV ausgeben. Eine 100 US-Meile Fahrt in SUV Fahrzeug kostet Sie ca 13.6 $.

Czego potrzebuję do wynajęcia samochodu SUV na lotnisku Chiang Rai – Lotnisko?

Zazwyczaj wystarczą:

  • Prawo jazdy.. Posiadacze prawa jazdy w Wielkiej Brytanii muszą również dostarczyć kartę fotograficzną. Jeśli twoje prawo jazdy nie ma alfabetu łacińskiego (tj. Jest w języku arabskim, greckim, cyrylicy lub chińskim), musisz przywieźć pozwolenie na prowadzenie pojazdów wraz z krajowym prawem jazdy.
  • Ein gültiger Lichtbildausweis (paszport lub dowód osobisty).
  • Ważna karta kredytowaiwydana na głównego kierowcę. Konieczne jest wstępne autoryzowanie depozytu do wynajęcia samochodu w biurze wynajmu.

Ile muszę mieć lat, aby wynająć samochód SUV na lotnisku Chiang Rai – Lotnisko?

Często musisz mieć między 25 a 70 rokiem życia, aby wypożyczyć samochód SUV na lotnisku Chiang Rai – Lotnisko. Ograniczenia wiekowe firm wynajmujących samochody w okolicy lotniska Chiang Rai – Lotnisko znacznie się różnią.

Jeśli nie spełniasz tych ograniczeń wiekowych, możesz znaleźć dostawców wynajmu samochodów, którzy pozwolą Ci wynająć pojazd pod warunkiem, że zapłacisz dodatkową opłatę dla młodych kierowców lub wykupisz dodatkowe ubezpieczenie.

Czy można wynająć samochód SUV tylko w jedną stronę?

Tak, niektórzy dostawcy oferują wynajem samochodów SUV tylko w jedną stronę na lotnisku Chiang Rai – Lotnisko. Uważaj przy wyborze dostawcy. Jeśli chcesz wynająć samochód tylko w jedną stronę, bądź przygotowany, że mogą obowiązywać pewne ograniczenia i dodatkowe płatności. Nie zapomnij skontaktować się z firmą, aby upewnić się o rzeczywistej dostępności i kosztach wynajmu w jedną stronę.

14CARS.com aplikacja wynajmu samochodów na iOS i Androida

Znajdź wypożyczalnię samochodów blisko mnie, porównaj ceny i oferty oraz wynajmij samochód, który pokochasz. Jest to szybkie i łatwe!