Tanie ceny od ponad 900 wypożyczalni samochodów

Ekonomiczny samochody do wynajęcia dostępne na lotnisku Hat Yai – Lotnisko [HDY]

Przejrzyj naszą ofertę Ekonomiczny Hat Yai – Lotnisko samochodów do wynajęcia i wybierz najlepszą. Zobacz dostępne modele, ich ceny oraz dostawców Ekonomiczny samochodów do wynajęcia dostępnych na lotnisku HDY.

Ekonomiczny

Honda Jazz

avis
A
5
5
2
Honda Jazz

od

$26.62 za dzień

Ekonomiczny

Honda City

thrifty
A
5
5
2
Honda City

od

$31.33 za dzień

Mini

Toyota Yaris

avis
A
4
5
2
Toyota Yaris

od

$23.35 za dzień

Kompaktowy

Toyota Vios

avis
A
5
5
3
Toyota Vios

od

$24.45 za dzień

Standardowy

Toyota Altis

asap rent a car
A
5
4
4
Toyota Altis

od

$36.08 za dzień

SUV

Mitsubishi Pajero

thai
A
5
5
4
Mitsubishi Pajero

od

$57.16 za dzień

SUV

Isuzu MU-X

thrifty
A
5
5
5
Isuzu MU-X

od

$74.25 za dzień

Informacje o klasach samochodów Ekonomiczny do wynajęcia na lotnisku

Klasa ekonomiczna może być również określana jako „superminis” w Europie lub „subcompact” w Ameryce Północnej. Samochody tej klasy są zazwyczaj lżejsze i mniejsze niż standardowe, ale mają więcej miejsca i komfortu niż te z klasy mini.

Ta klasa wynajmu ze względu na umiarkowany rozmiar samochodów jest doskonałym połączeniem niskiej ceny wynajmu i niskiego spalania paliwa. Takie samochody zazwyczaj pozwalają maksymalnie 4 pasażerom wygodnie podróżować z dodatkowym miejscem na bagaż i na rzeczy osobiste.

Klasa ekonomiczna jest jedną z najpopularniejszych, ponieważ jest tanim rozwiązaniem dla podróżujących z przyjaciółmi lub samemu.

Ekonomiczny HDY Wynajem samochodów na lotnisku

Ekonomiczny klasa samochodów do wynajęcia na lotnisku Hat Yai – Lotnisko to następujące modele samochodów Honda Jazz, Honda City, lub podobne samochody do wynajęcia Ekonomiczny.

Najlepsi dostawcy samochodów do wynajęcia Ekonomiczny Hat Yai – Lotnisko

Aby dokonać najlepszego wyboru samochodu do wynajęcia Ekonomiczny na lotnisku Hat Yai – Lotnisko [HDY], zwróć uwagę nie tylko na model samochodu i jego cenę, ale także na dostawcę i oferowaną przez niego umowę.

Agencje wynajmu samochodów, które oferują samochody Ekonomiczny na lotnisku Hat Yai – Lotnisko mają różne warunki wynajmu samochodów i średnie oceny od poprzednich klientów.

Największa różnorodność ofert wynajmu samochodów Ekonomiczny na lotnisku Hat Yai – Lotnisko zapewnia dostawca SIXT DIRECT.

SIXT Direct

SIXT 12 reviews

8.4 / 10

Thai Rent A Car

Thai 37 reviews

7.9 / 10

Hertz Direct

Hertz 7 reviews

7.7 / 10

Avis Direct

Avis 35 reviews

7.5 / 10

FAQ - Ekonomiczny wynajmij samochód na lotnisku Hat Yai – Lotnisko

Jak zarezerwować wynajem samochodu Ekonomiczny na lotnisku ?

Wpisz wymagane miejsce odbioru i zwrotu samochodu w formularzu wyszukiwania i wybierz najbardziej odpowiedni z rozwijanej listy. Wybierz datę i godzinę wypożyczenia. Na stronie wyników wyszukiwania będziesz mógł filtrować i sortować wszystkie oferty wynajmu samochodów według preferowanej klasy.

Jaka jest najtańsza grupa Ekonomiczny wynajmu samochodów na lotnisku HDY?

Najtańsza grupa Ekonomiczny samochodów do wynajęcia na lotnisku to Hat Yai – Lotnisko Honda Jazz od avis. Obecna cena to $26.62 za dzień.

Jaka jest najpopularniejsza Ekonomiczny samochodów do wynajęcia na lotnisku Hat Yai – Lotnisko [HDY]?

Najpopularniejszą Ekonomiczny samochodów do wynajęcia na lotnisku Hat Yai – Lotnisko to aktualnie HONDA CITY. Najniższą cenę tego pojazdu zapewnia thrifty. Wynosi ona $31.33 za dzień.

Jaki jest najbardziej godny zaufania dostawca Ekonomiczny na lotnisku Hat Yai – Lotnisko [HDY] ?

Najlepszy dostawca Ekonomiczny na lotnisku HDY to SIXT Direct ze średnią oceną 8.4 z 10.

Najtańszy samochód Ekonomiczny od avis na lotnisku Hat Yai – Lotnisko to HONDA JAZZ. Jego cena zaczyna się od $26.62 za dzień.

Ile wydam na paliwo w samochodzie Ekonomiczny na lotnisku Hat Yai – Lotnisko?

Ceny paliwa w pobliżu lotniska HDY wahają się od $3.07 do $3.42.

A więc wydasz około 4.35 $ za 100 km podróż samochodem EKONOMICZNY. Trasa 100 mili będzie EKONOMICZNY Cię kosztowała mniej więcej 7.05 $. Sie werden also ungefähr 4.35 $ für 100 km Autofahren EKONOMICZNY ausgeben. Eine 100 US-Meile Fahrt in EKONOMICZNY Fahrzeug kostet Sie ca 7.05 $.

Czego potrzebuję do wynajęcia samochodu Ekonomiczny na lotnisku Hat Yai – Lotnisko?

Zazwyczaj wystarczą:

  • Prawo jazdy.. Posiadacze prawa jazdy w Wielkiej Brytanii muszą również dostarczyć kartę fotograficzną. Jeśli twoje prawo jazdy nie ma alfabetu łacińskiego (tj. Jest w języku arabskim, greckim, cyrylicy lub chińskim), musisz przywieźć pozwolenie na prowadzenie pojazdów wraz z krajowym prawem jazdy.
  • Ein gültiger Lichtbildausweis (paszport lub dowód osobisty).
  • Ważna karta kredytowaiwydana na głównego kierowcę. Konieczne jest wstępne autoryzowanie depozytu do wynajęcia samochodu w biurze wynajmu.

Ile muszę mieć lat, aby wynająć samochód Ekonomiczny na lotnisku Hat Yai – Lotnisko?

Często musisz mieć między 25 a 70 rokiem życia, aby wypożyczyć samochód Ekonomiczny na lotnisku Hat Yai – Lotnisko. Ograniczenia wiekowe firm wynajmujących samochody w okolicy lotniska Hat Yai – Lotnisko znacznie się różnią.

Jeśli nie spełniasz tych ograniczeń wiekowych, możesz znaleźć dostawców wynajmu samochodów, którzy pozwolą Ci wynająć pojazd pod warunkiem, że zapłacisz dodatkową opłatę dla młodych kierowców lub wykupisz dodatkowe ubezpieczenie.

Czy można wynająć samochód Ekonomiczny tylko w jedną stronę?

Tak, niektórzy dostawcy oferują wynajem samochodów Ekonomiczny tylko w jedną stronę na lotnisku Hat Yai – Lotnisko. Uważaj przy wyborze dostawcy. Jeśli chcesz wynająć samochód tylko w jedną stronę, bądź przygotowany, że mogą obowiązywać pewne ograniczenia i dodatkowe płatności. Nie zapomnij skontaktować się z firmą, aby upewnić się o rzeczywistej dostępności i kosztach wynajmu w jedną stronę.

14CARS.com aplikacja wynajmu samochodów na iOS i Androida

Znajdź wypożyczalnię samochodów blisko mnie, porównaj ceny i oferty oraz wynajmij samochód, który pokochasz. Jest to szybkie i łatwe!