Tanie ceny od ponad 900 wypożyczalni samochodów

Ekonomiczny samochody do wynajęcia dostępne na lotnisku Khon Kaen – Lotnisko [KKC]

Przejrzyj naszą ofertę Ekonomiczny Khon Kaen – Lotnisko samochodów do wynajęcia i wybierz najlepszą. Zobacz dostępne modele, ich ceny oraz dostawców Ekonomiczny samochodów do wynajęcia dostępnych na lotnisku KKC.

Ekonomiczny

Toyota Yaris

europcar
A
5
3
2
Toyota Yaris

od

$25.91 za dzień

Ekonomiczny

Honda City

thrifty
A
5
5
2
Honda City

od

$31.64 za dzień

Mini

Honda Brio

chic car rent
A
4
5
2
Honda Brio

od

$24.70 za dzień

Kompaktowy

Honda Jazz

thrifty
A
5
5
3
Honda Jazz

od

$31.64 za dzień

Kompaktowy

Toyota Altis

sixt
A
5
5
3
Toyota Altis

od

$46.58 za dzień

Standardowy

Honda Civic

sixt
A
5
4
4
Honda Civic

od

$51.63 za dzień

SUV

Mitsubishi Pajero

thai
A
5
5
4
Mitsubishi Pajero

od

$67.77 za dzień

Informacje o klasach samochodów Ekonomiczny do wynajęcia na lotnisku

Klasa ekonomiczna może być również określana jako „superminis” w Europie lub „subcompact” w Ameryce Północnej. Samochody tej klasy są zazwyczaj lżejsze i mniejsze niż standardowe, ale mają więcej miejsca i komfortu niż te z klasy mini.

Ta klasa wynajmu ze względu na umiarkowany rozmiar samochodów jest doskonałym połączeniem niskiej ceny wynajmu i niskiego spalania paliwa. Takie samochody zazwyczaj pozwalają maksymalnie 4 pasażerom wygodnie podróżować z dodatkowym miejscem na bagaż i na rzeczy osobiste.

Klasa ekonomiczna jest jedną z najpopularniejszych, ponieważ jest tanim rozwiązaniem dla podróżujących z przyjaciółmi lub samemu.

Ekonomiczny KKC Wynajem samochodów na lotnisku

Ekonomiczny klasa samochodów do wynajęcia na lotnisku Khon Kaen – Lotnisko to następujące modele samochodów Toyota Yaris, Honda City, lub podobne samochody do wynajęcia Ekonomiczny.

Najlepsi dostawcy samochodów do wynajęcia Ekonomiczny Khon Kaen – Lotnisko

Aby dokonać najlepszego wyboru samochodu do wynajęcia Ekonomiczny na lotnisku Khon Kaen – Lotnisko [KKC], zwróć uwagę nie tylko na model samochodu i jego cenę, ale także na dostawcę i oferowaną przez niego umowę.

Agencje wynajmu samochodów, które oferują samochody Ekonomiczny na lotnisku Khon Kaen – Lotnisko mają różne warunki wynajmu samochodów i średnie oceny od poprzednich klientów.

Największa różnorodność ofert wynajmu samochodów Ekonomiczny na lotnisku Khon Kaen – Lotnisko zapewnia dostawca HERTZ DIRECT.

Hertz Direct

Hertz 9 reviews

8.8 / 10

Thrifty

Thrifty 37 reviews

8.6 / 10

Europcar

Europcar 50 reviews

8.1 / 10

Thai Rent A Car

Thai 41 reviews

7.9 / 10

SIXT Franchise

SIXT 30 reviews

7.4 / 10

FAQ - Ekonomiczny wynajmij samochód na lotnisku Khon Kaen – Lotnisko

Jak zarezerwować wynajem samochodu Ekonomiczny na lotnisku ?

Wpisz wymagane miejsce odbioru i zwrotu samochodu w formularzu wyszukiwania i wybierz najbardziej odpowiedni z rozwijanej listy. Wybierz datę i godzinę wypożyczenia. Na stronie wyników wyszukiwania będziesz mógł filtrować i sortować wszystkie oferty wynajmu samochodów według preferowanej klasy.

Jaka jest najtańsza grupa Ekonomiczny wynajmu samochodów na lotnisku KKC?

Najtańsza grupa Ekonomiczny samochodów do wynajęcia na lotnisku to Khon Kaen – Lotnisko Toyota Yaris od europcar. Obecna cena to $25.91 za dzień.

Jaki jest najbardziej godny zaufania dostawca Ekonomiczny na lotnisku Khon Kaen – Lotnisko [KKC] ?

Najlepszy dostawca Ekonomiczny na lotnisku KKC to Hertz Direct ze średnią oceną 8.8 z 10.

Najtańszy samochód Ekonomiczny od europcar na lotnisku Khon Kaen – Lotnisko to TOYOTA YARIS. Jego cena zaczyna się od $25.91 za dzień.

Ile wydam na paliwo w samochodzie Ekonomiczny na lotnisku Khon Kaen – Lotnisko?

Czego potrzebuję do wynajęcia samochodu Ekonomiczny na lotnisku Khon Kaen – Lotnisko?

Zazwyczaj wystarczą:

  • Prawo jazdy.. Posiadacze prawa jazdy w Wielkiej Brytanii muszą również dostarczyć kartę fotograficzną. Jeśli twoje prawo jazdy nie ma alfabetu łacińskiego (tj. Jest w języku arabskim, greckim, cyrylicy lub chińskim), musisz przywieźć pozwolenie na prowadzenie pojazdów wraz z krajowym prawem jazdy.
  • Ein gültiger Lichtbildausweis (paszport lub dowód osobisty).
  • Ważna karta kredytowaiwydana na głównego kierowcę. Konieczne jest wstępne autoryzowanie depozytu do wynajęcia samochodu w biurze wynajmu.

Ile muszę mieć lat, aby wynająć samochód Ekonomiczny na lotnisku Khon Kaen – Lotnisko?

Często musisz mieć między 25 a 70 rokiem życia, aby wypożyczyć samochód Ekonomiczny na lotnisku Khon Kaen – Lotnisko. Ograniczenia wiekowe firm wynajmujących samochody w okolicy lotniska Khon Kaen – Lotnisko znacznie się różnią.

Jeśli nie spełniasz tych ograniczeń wiekowych, możesz znaleźć dostawców wynajmu samochodów, którzy pozwolą Ci wynająć pojazd pod warunkiem, że zapłacisz dodatkową opłatę dla młodych kierowców lub wykupisz dodatkowe ubezpieczenie.

Czy można wynająć samochód Ekonomiczny tylko w jedną stronę?

Tak, niektórzy dostawcy oferują wynajem samochodów Ekonomiczny tylko w jedną stronę na lotnisku Khon Kaen – Lotnisko. Uważaj przy wyborze dostawcy. Jeśli chcesz wynająć samochód tylko w jedną stronę, bądź przygotowany, że mogą obowiązywać pewne ograniczenia i dodatkowe płatności. Nie zapomnij skontaktować się z firmą, aby upewnić się o rzeczywistej dostępności i kosztach wynajmu w jedną stronę.

14CARS.com aplikacja wynajmu samochodów na iOS i Androida

Znajdź wypożyczalnię samochodów blisko mnie, porównaj ceny i oferty oraz wynajmij samochód, który pokochasz. Jest to szybkie i łatwe!