Tanie ceny od ponad 900 wypożyczalni samochodów

7-osobwy samochody do wynajęcia dostępne na lotnisku Ko Samui – Lotnisko [USM]

Przejrzyj naszą ofertę 7-osobwy Ko Samui – Lotnisko samochodów do wynajęcia i wybierz najlepszą. Zobacz dostępne modele, ich ceny oraz dostawców 7-osobwy samochodów do wynajęcia dostępnych na lotnisku USM.

Van

Toyota Commuter

drive car rental
M
12
4
4
Toyota Commuter

od

$79.00 za dzień

Van

Mitsubishi Xpander

sixt
A
5
5
3
Mitsubishi Xpander

od

$38.17 za dzień

Mini

Toyota Yaris

sixt
A
4
3
2
Toyota Yaris

od

$22.66 za dzień

Ekonomiczny

Nissan March

drive car rental
A
5
3
2
Nissan March

od

$23.05 za dzień

Ekonomiczny

Toyota Yaris Sedan

europcar
A
5
3
2
Toyota Yaris Sedan

od

$30.45 za dzień

Kompaktowy

Honda Jazz

drive car rental
A
5
5
3
Honda Jazz

od

$26.60 za dzień

Kompaktowy

Toyota Altis

sixt
A
5
5
3
Toyota Altis

od

$28.43 za dzień

Standardowy

Honda Civic

sixt
A
5
4
4
Honda Civic

od

$31.47 za dzień

Pełnowymiarowy

Nissan Teana

drive car rental
A
5
4
5
Nissan Teana

od

$43.24 za dzień

SUV

Nissan X-Trail

drive car rental
A
5
5
4
Nissan X-Trail

od

$44.83 za dzień

SUV

Honda CR-V

europcar
A
5
5
4
Honda CR-V

od

$58.62 za dzień

Informacje o klasach samochodów 7-osobwy do wynajęcia na lotnisku

Nazwa tej klasy mówi sama za siebie, ponieważ te samochody posiadają 7 miejsc w przeciwieństwie do mniejszych pojazdów 5-osobowych. Te dodatkowe 2 miejsca nie tylko umożliwiają podróżowanie większej grupie osób, ale także zapewniają dodatkowe miejsce na bagaż i rzeczy osobiste. Właśnie dlatego ta klasa jest często wybierana na rodzinne wakacje lub duże wycieczki grupowe.

Czasami lepszym pomysłem przy dużej grupie osób jest wynajęcie jednego samochodu z nadmierną przestrzenią niż 2 oddzielnych pojazdów. Jeśli przestrzeń jest jednym z najważniejszych priorytetów przy wyborze samochodu do wynajęcia, to ta klasa będzie dobrym wyborem.

7-osobwy USM Wynajem samochodów na lotnisku

7-osobwy klasa samochodów do wynajęcia na lotnisku Ko Samui – Lotnisko to następujące modele samochodów lub podobne samochody do wynajęcia 7-osobwy.

7-osobwy miejsca wynajmu samochodów w pobliżu lotniska Ko Samui – Lotnisko

Nie zapomnij sprawdzić ofert wynajmu samochodów w najbliższej wypożyczalni samochodów na terenie lotniska i poza nim Ko Samui – Lotnisko . Ceny i dostępność samochodów często są różne. Upewnij się, że dokonałeś najlepszego wyboru.

Miejsca wynajmu samochodów w pobliżu centrum

Najlepsi dostawcy samochodów do wynajęcia 7-osobwy Ko Samui – Lotnisko

Aby dokonać najlepszego wyboru samochodu do wynajęcia 7-osobwy na lotnisku Ko Samui – Lotnisko [USM], zwróć uwagę nie tylko na model samochodu i jego cenę, ale także na dostawcę i oferowaną przez niego umowę.

Agencje wynajmu samochodów, które oferują samochody 7-osobwy na lotnisku Ko Samui – Lotnisko mają różne warunki wynajmu samochodów i średnie oceny od poprzednich klientów.

Największa różnorodność ofert wynajmu samochodów 7-osobwy na lotnisku Ko Samui – Lotnisko zapewnia dostawca NATIONAL DIRECT.

National Direct

National 13 reviews

8.8 / 10

Thrifty

Thrifty 24 reviews

8.4 / 10

Avis Direct

Avis 7 reviews

8.2 / 10

Hertz Direct

Hertz 52 reviews

8.1 / 10

Thai Rent A Car

Thai 10 reviews

8.1 / 10

SIXT Franchise

SIXT 63 reviews

7.9 / 10

FAQ - 7-osobwy wynajmij samochód na lotnisku Ko Samui – Lotnisko

Jak zarezerwować wynajem samochodu 7-osobwy na lotnisku ?

Wpisz wymagane miejsce odbioru i zwrotu samochodu w formularzu wyszukiwania i wybierz najbardziej odpowiedni z rozwijanej listy. Wybierz datę i godzinę wypożyczenia. Na stronie wyników wyszukiwania będziesz mógł filtrować i sortować wszystkie oferty wynajmu samochodów według preferowanej klasy.

Jaka jest najtańsza grupa 7-osobwy wynajmu samochodów na lotnisku USM?

Najtańsza grupa 7-osobwy samochodów do wynajęcia na lotnisku to Ko Samui – Lotnisko Toyota Commuter od drive car rental. Obecna cena to $79.00 za dzień.

Ile wydam na paliwo w samochodzie 7-osobwy na lotnisku Ko Samui – Lotnisko?

Ceny paliwa w pobliżu lotniska USM wahają się od $3.09 do $4.46.

A więc wydasz około 7.35 $ za 100 km podróż samochodem 7-OSOBWY. Trasa 100 mili będzie 7-OSOBWY Cię kosztowała mniej więcej 11.85 $. Sie werden also ungefähr 7.35 $ für 100 km Autofahren 7-OSOBWY ausgeben. Eine 100 US-Meile Fahrt in 7-OSOBWY Fahrzeug kostet Sie ca 11.85 $.

Czego potrzebuję do wynajęcia samochodu 7-osobwy na lotnisku Ko Samui – Lotnisko?

Zazwyczaj wystarczą:

  • Prawo jazdy.. Posiadacze prawa jazdy w Wielkiej Brytanii muszą również dostarczyć kartę fotograficzną. Jeśli twoje prawo jazdy nie ma alfabetu łacińskiego (tj. Jest w języku arabskim, greckim, cyrylicy lub chińskim), musisz przywieźć pozwolenie na prowadzenie pojazdów wraz z krajowym prawem jazdy.
  • Ein gültiger Lichtbildausweis (paszport lub dowód osobisty).
  • Ważna karta kredytowaiwydana na głównego kierowcę. Konieczne jest wstępne autoryzowanie depozytu do wynajęcia samochodu w biurze wynajmu.

Ile muszę mieć lat, aby wynająć samochód 7-osobwy na lotnisku Ko Samui – Lotnisko?

Często musisz mieć między 25 a 70 rokiem życia, aby wypożyczyć samochód 7-osobwy na lotnisku Ko Samui – Lotnisko. Ograniczenia wiekowe firm wynajmujących samochody w okolicy lotniska Ko Samui – Lotnisko znacznie się różnią.

Jeśli nie spełniasz tych ograniczeń wiekowych, możesz znaleźć dostawców wynajmu samochodów, którzy pozwolą Ci wynająć pojazd pod warunkiem, że zapłacisz dodatkową opłatę dla młodych kierowców lub wykupisz dodatkowe ubezpieczenie.

Czy można wynająć samochód 7-osobwy tylko w jedną stronę?

Tak, niektórzy dostawcy oferują wynajem samochodów 7-osobwy tylko w jedną stronę na lotnisku Ko Samui – Lotnisko. Uważaj przy wyborze dostawcy. Jeśli chcesz wynająć samochód tylko w jedną stronę, bądź przygotowany, że mogą obowiązywać pewne ograniczenia i dodatkowe płatności. Nie zapomnij skontaktować się z firmą, aby upewnić się o rzeczywistej dostępności i kosztach wynajmu w jedną stronę.

14CARS.com aplikacja wynajmu samochodów na iOS i Androida

Znajdź wypożyczalnię samochodów blisko mnie, porównaj ceny i oferty oraz wynajmij samochód, który pokochasz. Jest to szybkie i łatwe!