Tanie ceny od ponad 900 wypożyczalni samochodów

Ekonomiczny samochody do wynajęcia dostępne na lotnisku Ko Samui – Lotnisko [USM]

Przejrzyj naszą ofertę Ekonomiczny Ko Samui – Lotnisko samochodów do wynajęcia i wybierz najlepszą. Zobacz dostępne modele, ich ceny oraz dostawców Ekonomiczny samochodów do wynajęcia dostępnych na lotnisku USM.

Ekonomiczny

Nissan March

drive car rental
A
5
3
2
Nissan March

od

$23.05 za dzień

Ekonomiczny

Toyota Yaris Sedan

europcar
A
5
3
2
Toyota Yaris Sedan

od

$30.45 za dzień

Mini

Toyota Yaris

sixt
A
4
3
2
Toyota Yaris

od

$22.66 za dzień

Kompaktowy

Toyota Vios

drive car rental
A
5
3
3
Toyota Vios

od

$26.60 za dzień

Kompaktowy

Toyota Altis

sixt
A
5
5
3
Toyota Altis

od

$28.43 za dzień

Standardowy

Honda Civic

sixt
A
5
4
4
Honda Civic

od

$31.47 za dzień

Van

Mitsubishi Xpander

sixt
A
5
5
3
Mitsubishi Xpander

od

$38.17 za dzień

Van

Toyota Ventury

drive car rental
A
8
5
4
Toyota Ventury

od

$86.38 za dzień

Pełnowymiarowy

Nissan Teana

drive car rental
A
5
4
5
Nissan Teana

od

$43.24 za dzień

SUV

Nissan X-Trail

drive car rental
A
5
5
4
Nissan X-Trail

od

$44.83 za dzień

SUV

Honda CR-V

europcar
A
5
5
4
Honda CR-V

od

$58.62 za dzień

Informacje o klasach samochodów Ekonomiczny do wynajęcia na lotnisku

Klasa ekonomiczna może być również określana jako „superminis” w Europie lub „subcompact” w Ameryce Północnej. Samochody tej klasy są zazwyczaj lżejsze i mniejsze niż standardowe, ale mają więcej miejsca i komfortu niż te z klasy mini.

Ta klasa wynajmu ze względu na umiarkowany rozmiar samochodów jest doskonałym połączeniem niskiej ceny wynajmu i niskiego spalania paliwa. Takie samochody zazwyczaj pozwalają maksymalnie 4 pasażerom wygodnie podróżować z dodatkowym miejscem na bagaż i na rzeczy osobiste.

Klasa ekonomiczna jest jedną z najpopularniejszych, ponieważ jest tanim rozwiązaniem dla podróżujących z przyjaciółmi lub samemu.

Ekonomiczny USM Wynajem samochodów na lotnisku

Ekonomiczny klasa samochodów do wynajęcia na lotnisku Ko Samui – Lotnisko to następujące modele samochodów Nissan March, Toyota Yaris Sedan, lub podobne samochody do wynajęcia Ekonomiczny.

Ekonomiczny miejsca wynajmu samochodów w pobliżu lotniska Ko Samui – Lotnisko

Nie zapomnij sprawdzić ofert wynajmu samochodów w najbliższej wypożyczalni samochodów na terenie lotniska i poza nim Ko Samui – Lotnisko . Ceny i dostępność samochodów często są różne. Upewnij się, że dokonałeś najlepszego wyboru.

Miejsca wynajmu samochodów w pobliżu centrum

Najlepsi dostawcy samochodów do wynajęcia Ekonomiczny Ko Samui – Lotnisko

Aby dokonać najlepszego wyboru samochodu do wynajęcia Ekonomiczny na lotnisku Ko Samui – Lotnisko [USM], zwróć uwagę nie tylko na model samochodu i jego cenę, ale także na dostawcę i oferowaną przez niego umowę.

Agencje wynajmu samochodów, które oferują samochody Ekonomiczny na lotnisku Ko Samui – Lotnisko mają różne warunki wynajmu samochodów i średnie oceny od poprzednich klientów.

Największa różnorodność ofert wynajmu samochodów Ekonomiczny na lotnisku Ko Samui – Lotnisko zapewnia dostawca NATIONAL DIRECT.

National Direct

National 13 reviews

8.8 / 10

Thrifty

Thrifty 24 reviews

8.4 / 10

Avis Direct

Avis 7 reviews

8.2 / 10

Hertz Direct

Hertz 52 reviews

8.1 / 10

Thai Rent A Car

Thai 10 reviews

8.1 / 10

SIXT Franchise

SIXT 63 reviews

7.9 / 10

FAQ - Ekonomiczny wynajmij samochód na lotnisku Ko Samui – Lotnisko

Jak zarezerwować wynajem samochodu Ekonomiczny na lotnisku ?

Wpisz wymagane miejsce odbioru i zwrotu samochodu w formularzu wyszukiwania i wybierz najbardziej odpowiedni z rozwijanej listy. Wybierz datę i godzinę wypożyczenia. Na stronie wyników wyszukiwania będziesz mógł filtrować i sortować wszystkie oferty wynajmu samochodów według preferowanej klasy.

Jaka jest najtańsza grupa Ekonomiczny wynajmu samochodów na lotnisku USM?

Najtańsza grupa Ekonomiczny samochodów do wynajęcia na lotnisku to Ko Samui – Lotnisko Nissan March od drive car rental. Obecna cena to $23.05 za dzień.

Jaka jest najpopularniejsza Ekonomiczny samochodów do wynajęcia na lotnisku Ko Samui – Lotnisko [USM]?

Najpopularniejszą Ekonomiczny samochodów do wynajęcia na lotnisku Ko Samui – Lotnisko to aktualnie . Najniższą cenę tego pojazdu zapewnia sixt. Wynosi ona $22.66 za dzień.

Jaki jest najbardziej godny zaufania dostawca Ekonomiczny na lotnisku Ko Samui – Lotnisko [USM] ?

Najlepszy dostawca Ekonomiczny na lotnisku USM to National Direct ze średnią oceną 8.8 z 10.

Najtańszy samochód Ekonomiczny od drive car rental na lotnisku Ko Samui – Lotnisko to NISSAN MARCH. Jego cena zaczyna się od $23.05 za dzień.

Ile wydam na paliwo w samochodzie Ekonomiczny na lotnisku Ko Samui – Lotnisko?

Ceny paliwa w pobliżu lotniska USM wahają się od $3.09 do $4.46.

A więc wydasz około 5.1 $ za 100 km podróż samochodem EKONOMICZNY. Trasa 100 mili będzie EKONOMICZNY Cię kosztowała mniej więcej 8.2 $. Sie werden also ungefähr 5.1 $ für 100 km Autofahren EKONOMICZNY ausgeben. Eine 100 US-Meile Fahrt in EKONOMICZNY Fahrzeug kostet Sie ca 8.2 $.

Czego potrzebuję do wynajęcia samochodu Ekonomiczny na lotnisku Ko Samui – Lotnisko?

Zazwyczaj wystarczą:

  • Prawo jazdy.. Posiadacze prawa jazdy w Wielkiej Brytanii muszą również dostarczyć kartę fotograficzną. Jeśli twoje prawo jazdy nie ma alfabetu łacińskiego (tj. Jest w języku arabskim, greckim, cyrylicy lub chińskim), musisz przywieźć pozwolenie na prowadzenie pojazdów wraz z krajowym prawem jazdy.
  • Ein gültiger Lichtbildausweis (paszport lub dowód osobisty).
  • Ważna karta kredytowaiwydana na głównego kierowcę. Konieczne jest wstępne autoryzowanie depozytu do wynajęcia samochodu w biurze wynajmu.

Ile muszę mieć lat, aby wynająć samochód Ekonomiczny na lotnisku Ko Samui – Lotnisko?

Często musisz mieć między 25 a 70 rokiem życia, aby wypożyczyć samochód Ekonomiczny na lotnisku Ko Samui – Lotnisko. Ograniczenia wiekowe firm wynajmujących samochody w okolicy lotniska Ko Samui – Lotnisko znacznie się różnią.

Jeśli nie spełniasz tych ograniczeń wiekowych, możesz znaleźć dostawców wynajmu samochodów, którzy pozwolą Ci wynająć pojazd pod warunkiem, że zapłacisz dodatkową opłatę dla młodych kierowców lub wykupisz dodatkowe ubezpieczenie.

Czy można wynająć samochód Ekonomiczny tylko w jedną stronę?

Tak, niektórzy dostawcy oferują wynajem samochodów Ekonomiczny tylko w jedną stronę na lotnisku Ko Samui – Lotnisko. Uważaj przy wyborze dostawcy. Jeśli chcesz wynająć samochód tylko w jedną stronę, bądź przygotowany, że mogą obowiązywać pewne ograniczenia i dodatkowe płatności. Nie zapomnij skontaktować się z firmą, aby upewnić się o rzeczywistej dostępności i kosztach wynajmu w jedną stronę.

14CARS.com aplikacja wynajmu samochodów na iOS i Androida

Znajdź wypożyczalnię samochodów blisko mnie, porównaj ceny i oferty oraz wynajmij samochód, który pokochasz. Jest to szybkie i łatwe!