Tanie ceny od ponad 900 wypożyczalni samochodów

SUV samochody do wynajęcia dostępne na lotnisku Ko Samui – Lotnisko [USM]

Przejrzyj naszą ofertę SUV Ko Samui – Lotnisko samochodów do wynajęcia i wybierz najlepszą. Zobacz dostępne modele, ich ceny oraz dostawców SUV samochodów do wynajęcia dostępnych na lotnisku USM.

SUV

Honda BR-V

europcar
A
5
5
2
Honda BR-V

od

$58.09 za dzień

Ekonomiczny

Nissan March

drive car rental
A
5
3
2
Nissan March

od

$17.21 za dzień

Ekonomiczny

Nissan Almera

europcar
A
5
5
2
Nissan Almera

od

$34.93 za dzień

Kompaktowy

Toyota Vios

drive car rental
A
5
3
3
Toyota Vios

od

$20.33 za dzień

Standardowy

Nissan Sylphy

drive car rental
A
5
4
5
Nissan Sylphy

od

$25.04 za dzień

Mini

Toyota Yaris

sixt
A
4
3
2
Toyota Yaris

od

$27.27 za dzień

7-osobwy

Toyota Fortuner

sixt
A
7
5
1
Toyota Fortuner

od

$70.91 za dzień

Informacje o klasach samochodów SUV do wynajęcia na lotnisku

Samochód sportowy, bardziej znany pod skrótem SUV, to duży samochód z podwyższonym zawieszeniem i dużą przestrzenią, której zwykle towarzyszy napęd 4x4. Samochody tej klasy świetnie nadają się do aktywnego wypoczynku i rodzinnych wakacji na świeżym powietrzu.

Napęd na wszystkie koła wraz ze zoptymalizowaną skrzynią biegów i mocnym silnikiem sprawia, że SUV-y bardzo dobrze radzą sobie w terenie. Posiadają również przestrzenny bagażnik i wnętrze samochodu, idealny na dużą ilość bagażu lub sprzętu, które nie zmieściłby się w innym mniejszym pojeździe.

Jazda samochodem 4x4 SUV jest bardzo wygodna i na pewno sprawi, że na drodze poczujesz się jak prawdziwy szef.

SUV USM Wynajem samochodów na lotnisku

SUV klasa samochodów do wynajęcia na lotnisku Ko Samui – Lotnisko to następujące modele samochodów Honda BR-V, lub podobne samochody do wynajęcia SUV.

SUV miejsca wynajmu samochodów w pobliżu lotniska Ko Samui – Lotnisko

Nie zapomnij sprawdzić ofert wynajmu samochodów w najbliższej wypożyczalni samochodów na terenie lotniska i poza nim Ko Samui – Lotnisko . Ceny i dostępność samochodów często są różne. Upewnij się, że dokonałeś najlepszego wyboru.

Miejsca wynajmu samochodów w pobliżu centrum

Najlepsi dostawcy samochodów do wynajęcia SUV Ko Samui – Lotnisko

Aby dokonać najlepszego wyboru samochodu do wynajęcia SUV na lotnisku Ko Samui – Lotnisko [USM], zwróć uwagę nie tylko na model samochodu i jego cenę, ale także na dostawcę i oferowaną przez niego umowę.

Agencje wynajmu samochodów, które oferują samochody SUV na lotnisku Ko Samui – Lotnisko mają różne warunki wynajmu samochodów i średnie oceny od poprzednich klientów.

Największa różnorodność ofert wynajmu samochodów SUV na lotnisku Ko Samui – Lotnisko zapewnia dostawca NATIONAL DIRECT.

National Direct

National 13 reviews

8.8 / 10

Thrifty

Thrifty 24 reviews

8.4 / 10

Avis Direct

Avis 7 reviews

8.2 / 10

Hertz Direct

Hertz 52 reviews

8.1 / 10

Thai Rent A Car

Thai 10 reviews

8.1 / 10

SIXT Franchise

SIXT 63 reviews

7.9 / 10

FAQ - SUV wynajmij samochód na lotnisku Ko Samui – Lotnisko

Jak zarezerwować wynajem samochodu SUV na lotnisku ?

Wpisz wymagane miejsce odbioru i zwrotu samochodu w formularzu wyszukiwania i wybierz najbardziej odpowiedni z rozwijanej listy. Wybierz datę i godzinę wypożyczenia. Na stronie wyników wyszukiwania będziesz mógł filtrować i sortować wszystkie oferty wynajmu samochodów według preferowanej klasy.

Jaka jest najtańsza grupa SUV wynajmu samochodów na lotnisku USM?

Najtańsza grupa SUV samochodów do wynajęcia na lotnisku to Ko Samui – Lotnisko Honda BR-V od europcar. Obecna cena to $58.09 za dzień.

Ile wydam na paliwo w samochodzie SUV na lotnisku Ko Samui – Lotnisko?

Ceny paliwa w pobliżu lotniska USM wahają się od $3.09 do $4.46.

A więc wydasz około 8.55 $ za 100 km podróż samochodem SUV. Trasa 100 mili będzie SUV Cię kosztowała mniej więcej 13.8 $. Sie werden also ungefähr 8.55 $ für 100 km Autofahren SUV ausgeben. Eine 100 US-Meile Fahrt in SUV Fahrzeug kostet Sie ca 13.8 $.

Czego potrzebuję do wynajęcia samochodu SUV na lotnisku Ko Samui – Lotnisko?

Zazwyczaj wystarczą:

  • Prawo jazdy.. Posiadacze prawa jazdy w Wielkiej Brytanii muszą również dostarczyć kartę fotograficzną. Jeśli twoje prawo jazdy nie ma alfabetu łacińskiego (tj. Jest w języku arabskim, greckim, cyrylicy lub chińskim), musisz przywieźć pozwolenie na prowadzenie pojazdów wraz z krajowym prawem jazdy.
  • Ein gültiger Lichtbildausweis (paszport lub dowód osobisty).
  • Ważna karta kredytowaiwydana na głównego kierowcę. Konieczne jest wstępne autoryzowanie depozytu do wynajęcia samochodu w biurze wynajmu.

Ile muszę mieć lat, aby wynająć samochód SUV na lotnisku Ko Samui – Lotnisko?

Często musisz mieć między 25 a 70 rokiem życia, aby wypożyczyć samochód SUV na lotnisku Ko Samui – Lotnisko. Ograniczenia wiekowe firm wynajmujących samochody w okolicy lotniska Ko Samui – Lotnisko znacznie się różnią.

Jeśli nie spełniasz tych ograniczeń wiekowych, możesz znaleźć dostawców wynajmu samochodów, którzy pozwolą Ci wynająć pojazd pod warunkiem, że zapłacisz dodatkową opłatę dla młodych kierowców lub wykupisz dodatkowe ubezpieczenie.

Czy można wynająć samochód SUV tylko w jedną stronę?

Tak, niektórzy dostawcy oferują wynajem samochodów SUV tylko w jedną stronę na lotnisku Ko Samui – Lotnisko. Uważaj przy wyborze dostawcy. Jeśli chcesz wynająć samochód tylko w jedną stronę, bądź przygotowany, że mogą obowiązywać pewne ograniczenia i dodatkowe płatności. Nie zapomnij skontaktować się z firmą, aby upewnić się o rzeczywistej dostępności i kosztach wynajmu w jedną stronę.

14CARS.com aplikacja wynajmu samochodów na iOS i Androida

Znajdź wypożyczalnię samochodów blisko mnie, porównaj ceny i oferty oraz wynajmij samochód, który pokochasz. Jest to szybkie i łatwe!