Tanie ceny od ponad 900 wypożyczalni samochodów

Van samochody do wynajęcia dostępne na lotnisku Krabi – Lotnisko [KBV]

Przejrzyj naszą ofertę Van Krabi – Lotnisko samochodów do wynajęcia i wybierz najlepszą. Zobacz dostępne modele, ich ceny oraz dostawców Van samochodów do wynajęcia dostępnych na lotnisku KBV.

Ekonomiczny

Nissan March

national
A
5
3
2
Nissan March

od

$17.92 za dzień

Ekonomiczny

Toyota Yaris Sedan

europcar
A
5
3
2
Toyota Yaris Sedan

od

$18.08 za dzień

Mini

Mitsubishi Mirage

europcar
A
4
5
2
Mitsubishi Mirage

od

$18.69 za dzień

Mini

Honda Brio

sixt
A
4
5
2
Honda Brio

od

$24.53 za dzień

Kompaktowy

Toyota Vios

europcar
A
5
5
3
Toyota Vios

od

$20.81 za dzień

Kompaktowy

Honda Jazz

thrifty
A
5
5
3
Honda Jazz

od

$23.82 za dzień

Standardowy

Nissan Sylphy

national
A
5
4
4
Nissan Sylphy

od

$24.78 za dzień

Standardowy

Toyota Altis 1.8

avis
A
5
4
5
Toyota Altis 1.8

od

$49.64 za dzień

SUV

Honda BR-V

europcar
A
5
5
2
Honda BR-V

od

$30.15 za dzień

SUV

Toyota Fortuner 2WD

national
A
5
5
5
Toyota Fortuner 2WD

od

$61.88 za dzień

Informacje o klasach samochodów Van do wynajęcia na lotnisku

Samochody dostawcze są dużymi 10-12-osobowymi pojazdami, znanymi również jako pojazdy do przewozu osób. Te przestronne samochody są zazwyczaj wybierane przez duże rodziny lub duże grupy. Samochody dostawcze, jeśli jest taka potrzeba, idealnie nadają się do przewożenia różnego rodzaju ładunków. Na przykład wynajęta furgonetka może być dobrym rozwiązaniem, gdy się przeprowadzamy.

Te samochody powinny być priorytetem dla osób, które potrzebują dużej ilości miejsca, której brakuje w samochodach z innych klas.

Van KBV Wynajem samochodów na lotnisku

Van klasa samochodów do wynajęcia na lotnisku Krabi – Lotnisko to następujące modele samochodów lub podobne samochody do wynajęcia Van.

Najlepsi dostawcy samochodów do wynajęcia Van Krabi – Lotnisko

Aby dokonać najlepszego wyboru samochodu do wynajęcia Van na lotnisku Krabi – Lotnisko [KBV], zwróć uwagę nie tylko na model samochodu i jego cenę, ale także na dostawcę i oferowaną przez niego umowę.

Agencje wynajmu samochodów, które oferują samochody Van na lotnisku Krabi – Lotnisko mają różne warunki wynajmu samochodów i średnie oceny od poprzednich klientów.

Największa różnorodność ofert wynajmu samochodów Van na lotnisku Krabi – Lotnisko zapewnia dostawca THAI RENT A CAR.

Thai Rent A Car

Thai 15 reviews

9.4 / 10

Europcar

Europcar 7 reviews

8.4 / 10

Hertz Direct

Hertz 52 reviews

8.3 / 10

Thrifty

Thrifty 9 reviews

8.3 / 10

National Direct

National 8 reviews

8 / 10

SIXT Franchise

SIXT 24 reviews

7.7 / 10

Avis Direct

Avis 7 reviews

7.1 / 10

FAQ - Van wynajmij samochód na lotnisku Krabi – Lotnisko

Jak zarezerwować wynajem samochodu Van na lotnisku ?

Wpisz wymagane miejsce odbioru i zwrotu samochodu w formularzu wyszukiwania i wybierz najbardziej odpowiedni z rozwijanej listy. Wybierz datę i godzinę wypożyczenia. Na stronie wyników wyszukiwania będziesz mógł filtrować i sortować wszystkie oferty wynajmu samochodów według preferowanej klasy.

Jaka jest najtańsza grupa Van wynajmu samochodów na lotnisku KBV?

Najtańsza grupa Van samochodów do wynajęcia na lotnisku to Krabi – Lotnisko Nissan March od national. Obecna cena to $17.92 za dzień.

Ile wydam na paliwo w samochodzie Van na lotnisku Krabi – Lotnisko?

Ceny paliwa w pobliżu lotniska KBV wahają się od $4.77 do $5.30.

A więc wydasz około 15.4 $ za 100 km podróż samochodem VAN. Trasa 100 mili będzie VAN Cię kosztowała mniej więcej 24.8 $. Sie werden also ungefähr 15.4 $ für 100 km Autofahren VAN ausgeben. Eine 100 US-Meile Fahrt in VAN Fahrzeug kostet Sie ca 24.8 $.

Czego potrzebuję do wynajęcia samochodu Van na lotnisku Krabi – Lotnisko?

Zazwyczaj wystarczą:

  • Prawo jazdy.. Posiadacze prawa jazdy w Wielkiej Brytanii muszą również dostarczyć kartę fotograficzną. Jeśli twoje prawo jazdy nie ma alfabetu łacińskiego (tj. Jest w języku arabskim, greckim, cyrylicy lub chińskim), musisz przywieźć pozwolenie na prowadzenie pojazdów wraz z krajowym prawem jazdy.
  • Ein gültiger Lichtbildausweis (paszport lub dowód osobisty).
  • Ważna karta kredytowaiwydana na głównego kierowcę. Konieczne jest wstępne autoryzowanie depozytu do wynajęcia samochodu w biurze wynajmu.

Ile muszę mieć lat, aby wynająć samochód Van na lotnisku Krabi – Lotnisko?

Często musisz mieć między 25 a 70 rokiem życia, aby wypożyczyć samochód Van na lotnisku Krabi – Lotnisko. Ograniczenia wiekowe firm wynajmujących samochody w okolicy lotniska Krabi – Lotnisko znacznie się różnią.

Jeśli nie spełniasz tych ograniczeń wiekowych, możesz znaleźć dostawców wynajmu samochodów, którzy pozwolą Ci wynająć pojazd pod warunkiem, że zapłacisz dodatkową opłatę dla młodych kierowców lub wykupisz dodatkowe ubezpieczenie.

Czy można wynająć samochód Van tylko w jedną stronę?

Tak, niektórzy dostawcy oferują wynajem samochodów Van tylko w jedną stronę na lotnisku Krabi – Lotnisko. Uważaj przy wyborze dostawcy. Jeśli chcesz wynająć samochód tylko w jedną stronę, bądź przygotowany, że mogą obowiązywać pewne ograniczenia i dodatkowe płatności. Nie zapomnij skontaktować się z firmą, aby upewnić się o rzeczywistej dostępności i kosztach wynajmu w jedną stronę.

14CARS.com aplikacja wynajmu samochodów na iOS i Androida

Znajdź wypożyczalnię samochodów blisko mnie, porównaj ceny i oferty oraz wynajmij samochód, który pokochasz. Jest to szybkie i łatwe!