Tanie ceny od ponad 900 wypożyczalni samochodów

SUV samochody do wynajęcia dostępne na lotnisku Mae Sot – Lotnisko [MAQ]

Przejrzyj naszą ofertę SUV Mae Sot – Lotnisko samochodów do wynajęcia i wybierz najlepszą. Zobacz dostępne modele, ich ceny oraz dostawców SUV samochodów do wynajęcia dostępnych na lotnisku MAQ.

SUV

Isuzu MU-X

thrifty
A
5
5
5
Isuzu MU-X

od

$37.53 za dzień

Kompaktowy

Honda Jazz

thrifty
A
5
5
3
Honda Jazz

od

$19.20 za dzień

Ekonomiczny

Honda City

thrifty
A
5
5
2
Honda City

od

$19.20 za dzień

Mini

Toyota Yaris

avis
A
4
5
2
Toyota Yaris

od

$21.90 za dzień

Standardowy

Toyota Altis

thrifty
A
5
4
4
Toyota Altis

od

$23.51 za dzień

Informacje o klasach samochodów SUV do wynajęcia na lotnisku

Samochód sportowy, bardziej znany pod skrótem SUV, to duży samochód z podwyższonym zawieszeniem i dużą przestrzenią, której zwykle towarzyszy napęd 4x4. Samochody tej klasy świetnie nadają się do aktywnego wypoczynku i rodzinnych wakacji na świeżym powietrzu.

Napęd na wszystkie koła wraz ze zoptymalizowaną skrzynią biegów i mocnym silnikiem sprawia, że SUV-y bardzo dobrze radzą sobie w terenie. Posiadają również przestrzenny bagażnik i wnętrze samochodu, idealny na dużą ilość bagażu lub sprzętu, które nie zmieściłby się w innym mniejszym pojeździe.

Jazda samochodem 4x4 SUV jest bardzo wygodna i na pewno sprawi, że na drodze poczujesz się jak prawdziwy szef.

SUV MAQ Wynajem samochodów na lotnisku

SUV klasa samochodów do wynajęcia na lotnisku Mae Sot – Lotnisko to następujące modele samochodów Isuzu MU-X, lub podobne samochody do wynajęcia SUV.

Najlepsi dostawcy samochodów do wynajęcia SUV Mae Sot – Lotnisko

Aby dokonać najlepszego wyboru samochodu do wynajęcia SUV na lotnisku Mae Sot – Lotnisko [MAQ], zwróć uwagę nie tylko na model samochodu i jego cenę, ale także na dostawcę i oferowaną przez niego umowę.

Agencje wynajmu samochodów, które oferują samochody SUV na lotnisku Mae Sot – Lotnisko mają różne warunki wynajmu samochodów i średnie oceny od poprzednich klientów.

Największa różnorodność ofert wynajmu samochodów SUV na lotnisku Mae Sot – Lotnisko zapewnia dostawca THAI RENT A CAR.

Thai Rent A Car

Thai 163 reviews

8.3 / 10

Hertz Direct

Hertz 53 reviews

8.2 / 10

Thrifty

Thrifty 13 reviews

8 / 10

Avis Direct

Avis 142 reviews

7.6 / 10

FAQ - SUV wynajmij samochód na lotnisku Mae Sot – Lotnisko

Jak zarezerwować wynajem samochodu SUV na lotnisku ?

Wpisz wymagane miejsce odbioru i zwrotu samochodu w formularzu wyszukiwania i wybierz najbardziej odpowiedni z rozwijanej listy. Wybierz datę i godzinę wypożyczenia. Na stronie wyników wyszukiwania będziesz mógł filtrować i sortować wszystkie oferty wynajmu samochodów według preferowanej klasy.

Jaka jest najtańsza grupa SUV wynajmu samochodów na lotnisku MAQ?

Najtańsza grupa SUV samochodów do wynajęcia na lotnisku to Mae Sot – Lotnisko Isuzu MU-X od thrifty. Obecna cena to $37.53 za dzień.

Ile wydam na paliwo w samochodzie SUV na lotnisku Mae Sot – Lotnisko?

Czego potrzebuję do wynajęcia samochodu SUV na lotnisku Mae Sot – Lotnisko?

Zazwyczaj wystarczą:

  • Prawo jazdy.. Posiadacze prawa jazdy w Wielkiej Brytanii muszą również dostarczyć kartę fotograficzną. Jeśli twoje prawo jazdy nie ma alfabetu łacińskiego (tj. Jest w języku arabskim, greckim, cyrylicy lub chińskim), musisz przywieźć pozwolenie na prowadzenie pojazdów wraz z krajowym prawem jazdy.
  • Ein gültiger Lichtbildausweis (paszport lub dowód osobisty).
  • Ważna karta kredytowaiwydana na głównego kierowcę. Konieczne jest wstępne autoryzowanie depozytu do wynajęcia samochodu w biurze wynajmu.

Ile muszę mieć lat, aby wynająć samochód SUV na lotnisku Mae Sot – Lotnisko?

Często musisz mieć między 25 a 70 rokiem życia, aby wypożyczyć samochód SUV na lotnisku Mae Sot – Lotnisko. Ograniczenia wiekowe firm wynajmujących samochody w okolicy lotniska Mae Sot – Lotnisko znacznie się różnią.

Jeśli nie spełniasz tych ograniczeń wiekowych, możesz znaleźć dostawców wynajmu samochodów, którzy pozwolą Ci wynająć pojazd pod warunkiem, że zapłacisz dodatkową opłatę dla młodych kierowców lub wykupisz dodatkowe ubezpieczenie.

Czy można wynająć samochód SUV tylko w jedną stronę?

Tak, niektórzy dostawcy oferują wynajem samochodów SUV tylko w jedną stronę na lotnisku Mae Sot – Lotnisko. Uważaj przy wyborze dostawcy. Jeśli chcesz wynająć samochód tylko w jedną stronę, bądź przygotowany, że mogą obowiązywać pewne ograniczenia i dodatkowe płatności. Nie zapomnij skontaktować się z firmą, aby upewnić się o rzeczywistej dostępności i kosztach wynajmu w jedną stronę.

14CARS.com aplikacja wynajmu samochodów na iOS i Androida

Znajdź wypożyczalnię samochodów blisko mnie, porównaj ceny i oferty oraz wynajmij samochód, który pokochasz. Jest to szybkie i łatwe!