Tanie ceny od ponad 900 wypożyczalni samochodów

Ekonomiczny samochody do wynajęcia dostępne na lotnisku Phitsanulok – Lotnisko [PHS]

Przejrzyj naszą ofertę Ekonomiczny Phitsanulok – Lotnisko samochodów do wynajęcia i wybierz najlepszą. Zobacz dostępne modele, ich ceny oraz dostawców Ekonomiczny samochodów do wynajęcia dostępnych na lotnisku PHS.

Ekonomiczny

Nissan Almera

thai
A
5
5
2
Nissan Almera

od

$25.54 za dzień

Mini

Toyota Yaris

thai
A
4
5
2
Toyota Yaris

od

$25.54 za dzień

Van

Toyota Hilux Pickup

budget
M
2
2
0
Toyota Hilux Pickup

od

$34.96 za dzień

Van

Toyota Hilux Double Cab

budget
A
5
4
0
Toyota Hilux Double Cab

od

$60.64 za dzień

Kompaktowy

Toyota Vios

thai
A
5
3
3
Toyota Vios

od

$35.93 za dzień

Standardowy

Honda Civic

hertz
A
5
3
4
Honda Civic

od

$39.82 za dzień

Standardowy

Toyota Camry

budget
A
5
4
5
Toyota Camry

od

$82.91 za dzień

SUV

Toyota Fortuner 2WD

hertz
A
5
5
5
Toyota Fortuner 2WD

od

$60.44 za dzień

SUV

Toyota Fortuner 4WD

budget
A
5
5
5
Toyota Fortuner 4WD

od

$82.91 za dzień

7-osobwy

Toyota Innova

budget
A
7
5
1
Toyota Innova

od

$79.49 za dzień

Informacje o klasach samochodów Ekonomiczny do wynajęcia na lotnisku

Klasa ekonomiczna może być również określana jako „superminis” w Europie lub „subcompact” w Ameryce Północnej. Samochody tej klasy są zazwyczaj lżejsze i mniejsze niż standardowe, ale mają więcej miejsca i komfortu niż te z klasy mini.

Ta klasa wynajmu ze względu na umiarkowany rozmiar samochodów jest doskonałym połączeniem niskiej ceny wynajmu i niskiego spalania paliwa. Takie samochody zazwyczaj pozwalają maksymalnie 4 pasażerom wygodnie podróżować z dodatkowym miejscem na bagaż i na rzeczy osobiste.

Klasa ekonomiczna jest jedną z najpopularniejszych, ponieważ jest tanim rozwiązaniem dla podróżujących z przyjaciółmi lub samemu.

Ekonomiczny PHS Wynajem samochodów na lotnisku

Ekonomiczny klasa samochodów do wynajęcia na lotnisku Phitsanulok – Lotnisko to następujące modele samochodów Nissan Almera, lub podobne samochody do wynajęcia Ekonomiczny.

Najlepsi dostawcy samochodów do wynajęcia Ekonomiczny Phitsanulok – Lotnisko

Aby dokonać najlepszego wyboru samochodu do wynajęcia Ekonomiczny na lotnisku Phitsanulok – Lotnisko [PHS], zwróć uwagę nie tylko na model samochodu i jego cenę, ale także na dostawcę i oferowaną przez niego umowę.

Agencje wynajmu samochodów, które oferują samochody Ekonomiczny na lotnisku Phitsanulok – Lotnisko mają różne warunki wynajmu samochodów i średnie oceny od poprzednich klientów.

Największa różnorodność ofert wynajmu samochodów Ekonomiczny na lotnisku Phitsanulok – Lotnisko zapewnia dostawca HERTZ DIRECT.

Hertz Direct

Hertz 22 reviews

8.9 / 10

Thai Rent A Car

Thai 57 reviews

7.8 / 10

Avis Direct

Avis 39 reviews

7.6 / 10

Budget Direct

Budget 6 reviews

6.6 / 10

FAQ - Ekonomiczny wynajmij samochód na lotnisku Phitsanulok – Lotnisko

Jak zarezerwować wynajem samochodu Ekonomiczny na lotnisku ?

Wpisz wymagane miejsce odbioru i zwrotu samochodu w formularzu wyszukiwania i wybierz najbardziej odpowiedni z rozwijanej listy. Wybierz datę i godzinę wypożyczenia. Na stronie wyników wyszukiwania będziesz mógł filtrować i sortować wszystkie oferty wynajmu samochodów według preferowanej klasy.

Jaka jest najtańsza grupa Ekonomiczny wynajmu samochodów na lotnisku PHS?

Najtańsza grupa Ekonomiczny samochodów do wynajęcia na lotnisku to Phitsanulok – Lotnisko Nissan Almera od thai. Obecna cena to $25.54 za dzień.

Jaki jest najbardziej godny zaufania dostawca Ekonomiczny na lotnisku Phitsanulok – Lotnisko [PHS] ?

Najlepszy dostawca Ekonomiczny na lotnisku PHS to Hertz Direct ze średnią oceną 8.9 z 10.

Najtańszy samochód Ekonomiczny od thai na lotnisku Phitsanulok – Lotnisko to NISSAN ALMERA. Jego cena zaczyna się od $25.54 za dzień.

Ile wydam na paliwo w samochodzie Ekonomiczny na lotnisku Phitsanulok – Lotnisko?

Ceny paliwa w pobliżu lotniska PHS wahają się od $2.84 do $4.43.

A więc wydasz około 4.9 $ za 100 km podróż samochodem EKONOMICZNY. Trasa 100 mili będzie EKONOMICZNY Cię kosztowała mniej więcej 7.9 $. Sie werden also ungefähr 4.9 $ für 100 km Autofahren EKONOMICZNY ausgeben. Eine 100 US-Meile Fahrt in EKONOMICZNY Fahrzeug kostet Sie ca 7.9 $.

Czego potrzebuję do wynajęcia samochodu Ekonomiczny na lotnisku Phitsanulok – Lotnisko?

Zazwyczaj wystarczą:

  • Prawo jazdy.. Posiadacze prawa jazdy w Wielkiej Brytanii muszą również dostarczyć kartę fotograficzną. Jeśli twoje prawo jazdy nie ma alfabetu łacińskiego (tj. Jest w języku arabskim, greckim, cyrylicy lub chińskim), musisz przywieźć pozwolenie na prowadzenie pojazdów wraz z krajowym prawem jazdy.
  • Ein gültiger Lichtbildausweis (paszport lub dowód osobisty).
  • Ważna karta kredytowaiwydana na głównego kierowcę. Konieczne jest wstępne autoryzowanie depozytu do wynajęcia samochodu w biurze wynajmu.

Ile muszę mieć lat, aby wynająć samochód Ekonomiczny na lotnisku Phitsanulok – Lotnisko?

Często musisz mieć między 25 a 70 rokiem życia, aby wypożyczyć samochód Ekonomiczny na lotnisku Phitsanulok – Lotnisko. Ograniczenia wiekowe firm wynajmujących samochody w okolicy lotniska Phitsanulok – Lotnisko znacznie się różnią.

Jeśli nie spełniasz tych ograniczeń wiekowych, możesz znaleźć dostawców wynajmu samochodów, którzy pozwolą Ci wynająć pojazd pod warunkiem, że zapłacisz dodatkową opłatę dla młodych kierowców lub wykupisz dodatkowe ubezpieczenie.

Czy można wynająć samochód Ekonomiczny tylko w jedną stronę?

Tak, niektórzy dostawcy oferują wynajem samochodów Ekonomiczny tylko w jedną stronę na lotnisku Phitsanulok – Lotnisko. Uważaj przy wyborze dostawcy. Jeśli chcesz wynająć samochód tylko w jedną stronę, bądź przygotowany, że mogą obowiązywać pewne ograniczenia i dodatkowe płatności. Nie zapomnij skontaktować się z firmą, aby upewnić się o rzeczywistej dostępności i kosztach wynajmu w jedną stronę.

14CARS.com aplikacja wynajmu samochodów na iOS i Androida

Znajdź wypożyczalnię samochodów blisko mnie, porównaj ceny i oferty oraz wynajmij samochód, który pokochasz. Jest to szybkie i łatwe!