Tanie ceny od ponad 900 wypożyczalni samochodów

SUV samochody do wynajęcia dostępne na lotnisku Phitsanulok – Lotnisko [PHS]

Przejrzyj naszą ofertę SUV Phitsanulok – Lotnisko samochodów do wynajęcia i wybierz najlepszą. Zobacz dostępne modele, ich ceny oraz dostawców SUV samochodów do wynajęcia dostępnych na lotnisku PHS.

SUV

Toyota Fortuner 2WD

hertz
A
5
5
5
Toyota Fortuner 2WD

od

$60.44 za dzień

SUV

Toyota Fortuner 4WD

budget
A
5
5
5
Toyota Fortuner 4WD

od

$82.91 za dzień

Mini

Toyota Yaris

thai
A
4
5
2
Toyota Yaris

od

$25.54 za dzień

Ekonomiczny

Nissan Almera

thai
A
5
5
2
Nissan Almera

od

$25.54 za dzień

Van

Toyota Hilux Pickup

budget
M
2
2
0
Toyota Hilux Pickup

od

$34.96 za dzień

Van

Toyota Hilux Double Cab

budget
A
5
4
0
Toyota Hilux Double Cab

od

$60.64 za dzień

Kompaktowy

Toyota Vios

thai
A
5
3
3
Toyota Vios

od

$35.93 za dzień

Standardowy

Honda Civic

hertz
A
5
3
4
Honda Civic

od

$39.82 za dzień

Standardowy

Toyota Camry

budget
A
5
4
5
Toyota Camry

od

$82.91 za dzień

7-osobwy

Toyota Innova

budget
A
7
5
1
Toyota Innova

od

$79.49 za dzień

Informacje o klasach samochodów SUV do wynajęcia na lotnisku

Samochód sportowy, bardziej znany pod skrótem SUV, to duży samochód z podwyższonym zawieszeniem i dużą przestrzenią, której zwykle towarzyszy napęd 4x4. Samochody tej klasy świetnie nadają się do aktywnego wypoczynku i rodzinnych wakacji na świeżym powietrzu.

Napęd na wszystkie koła wraz ze zoptymalizowaną skrzynią biegów i mocnym silnikiem sprawia, że SUV-y bardzo dobrze radzą sobie w terenie. Posiadają również przestrzenny bagażnik i wnętrze samochodu, idealny na dużą ilość bagażu lub sprzętu, które nie zmieściłby się w innym mniejszym pojeździe.

Jazda samochodem 4x4 SUV jest bardzo wygodna i na pewno sprawi, że na drodze poczujesz się jak prawdziwy szef.

SUV PHS Wynajem samochodów na lotnisku

SUV klasa samochodów do wynajęcia na lotnisku Phitsanulok – Lotnisko to następujące modele samochodów Toyota Fortuner 2WD, Toyota Fortuner 4WD, lub podobne samochody do wynajęcia SUV.

Najlepsi dostawcy samochodów do wynajęcia SUV Phitsanulok – Lotnisko

Aby dokonać najlepszego wyboru samochodu do wynajęcia SUV na lotnisku Phitsanulok – Lotnisko [PHS], zwróć uwagę nie tylko na model samochodu i jego cenę, ale także na dostawcę i oferowaną przez niego umowę.

Agencje wynajmu samochodów, które oferują samochody SUV na lotnisku Phitsanulok – Lotnisko mają różne warunki wynajmu samochodów i średnie oceny od poprzednich klientów.

Największa różnorodność ofert wynajmu samochodów SUV na lotnisku Phitsanulok – Lotnisko zapewnia dostawca HERTZ DIRECT.

Hertz Direct

Hertz 22 reviews

8.9 / 10

Thai Rent A Car

Thai 57 reviews

7.8 / 10

Avis Direct

Avis 39 reviews

7.6 / 10

Budget Direct

Budget 6 reviews

6.6 / 10

FAQ - SUV wynajmij samochód na lotnisku Phitsanulok – Lotnisko

Jak zarezerwować wynajem samochodu SUV na lotnisku ?

Wpisz wymagane miejsce odbioru i zwrotu samochodu w formularzu wyszukiwania i wybierz najbardziej odpowiedni z rozwijanej listy. Wybierz datę i godzinę wypożyczenia. Na stronie wyników wyszukiwania będziesz mógł filtrować i sortować wszystkie oferty wynajmu samochodów według preferowanej klasy.

Jaka jest najtańsza grupa SUV wynajmu samochodów na lotnisku PHS?

Najtańsza grupa SUV samochodów do wynajęcia na lotnisku to Phitsanulok – Lotnisko Toyota Fortuner 2WD od hertz. Obecna cena to $60.44 za dzień.

Ile wydam na paliwo w samochodzie SUV na lotnisku Phitsanulok – Lotnisko?

Ceny paliwa w pobliżu lotniska PHS wahają się od $2.84 do $4.43.

A więc wydasz około 8.3 $ za 100 km podróż samochodem SUV. Trasa 100 mili będzie SUV Cię kosztowała mniej więcej 13.3 $. Sie werden also ungefähr 8.3 $ für 100 km Autofahren SUV ausgeben. Eine 100 US-Meile Fahrt in SUV Fahrzeug kostet Sie ca 13.3 $.

Czego potrzebuję do wynajęcia samochodu SUV na lotnisku Phitsanulok – Lotnisko?

Zazwyczaj wystarczą:

  • Prawo jazdy.. Posiadacze prawa jazdy w Wielkiej Brytanii muszą również dostarczyć kartę fotograficzną. Jeśli twoje prawo jazdy nie ma alfabetu łacińskiego (tj. Jest w języku arabskim, greckim, cyrylicy lub chińskim), musisz przywieźć pozwolenie na prowadzenie pojazdów wraz z krajowym prawem jazdy.
  • Ein gültiger Lichtbildausweis (paszport lub dowód osobisty).
  • Ważna karta kredytowaiwydana na głównego kierowcę. Konieczne jest wstępne autoryzowanie depozytu do wynajęcia samochodu w biurze wynajmu.

Ile muszę mieć lat, aby wynająć samochód SUV na lotnisku Phitsanulok – Lotnisko?

Często musisz mieć między 25 a 70 rokiem życia, aby wypożyczyć samochód SUV na lotnisku Phitsanulok – Lotnisko. Ograniczenia wiekowe firm wynajmujących samochody w okolicy lotniska Phitsanulok – Lotnisko znacznie się różnią.

Jeśli nie spełniasz tych ograniczeń wiekowych, możesz znaleźć dostawców wynajmu samochodów, którzy pozwolą Ci wynająć pojazd pod warunkiem, że zapłacisz dodatkową opłatę dla młodych kierowców lub wykupisz dodatkowe ubezpieczenie.

Czy można wynająć samochód SUV tylko w jedną stronę?

Tak, niektórzy dostawcy oferują wynajem samochodów SUV tylko w jedną stronę na lotnisku Phitsanulok – Lotnisko. Uważaj przy wyborze dostawcy. Jeśli chcesz wynająć samochód tylko w jedną stronę, bądź przygotowany, że mogą obowiązywać pewne ograniczenia i dodatkowe płatności. Nie zapomnij skontaktować się z firmą, aby upewnić się o rzeczywistej dostępności i kosztach wynajmu w jedną stronę.

14CARS.com aplikacja wynajmu samochodów na iOS i Androida

Znajdź wypożyczalnię samochodów blisko mnie, porównaj ceny i oferty oraz wynajmij samochód, który pokochasz. Jest to szybkie i łatwe!