Tanie ceny od ponad 900 wypożyczalni samochodów

Ekonomiczny samochody do wynajęcia dostępne na lotnisku Roi Et - Airport [ROI]

Przejrzyj naszą ofertę Ekonomiczny Roi Et - Airport samochodów do wynajęcia i wybierz najlepszą. Zobacz dostępne modele, ich ceny oraz dostawców Ekonomiczny samochodów do wynajęcia dostępnych na lotnisku ROI.

Mini

Toyota Yaris

avis
A
4
5
2
Toyota Yaris

od

$25.44 za dzień

Kompaktowy

Toyota Vios

avis
A
5
5
3
Toyota Vios

od

$26.13 za dzień

Standardowy

Toyota Altis

avis
A
5
4
4
Toyota Altis

od

$35.55 za dzień

Informacje o klasach samochodów Ekonomiczny do wynajęcia na lotnisku

Klasa ekonomiczna może być również określana jako „superminis” w Europie lub „subcompact” w Ameryce Północnej. Samochody tej klasy są zazwyczaj lżejsze i mniejsze niż standardowe, ale mają więcej miejsca i komfortu niż te z klasy mini.

Ta klasa wynajmu ze względu na umiarkowany rozmiar samochodów jest doskonałym połączeniem niskiej ceny wynajmu i niskiego spalania paliwa. Takie samochody zazwyczaj pozwalają maksymalnie 4 pasażerom wygodnie podróżować z dodatkowym miejscem na bagaż i na rzeczy osobiste.

Klasa ekonomiczna jest jedną z najpopularniejszych, ponieważ jest tanim rozwiązaniem dla podróżujących z przyjaciółmi lub samemu.

Ekonomiczny ROI Wynajem samochodów na lotnisku

Ekonomiczny klasa samochodów do wynajęcia na lotnisku Roi Et - Airport to następujące modele samochodów lub podobne samochody do wynajęcia Ekonomiczny.

Najlepsi dostawcy samochodów do wynajęcia Ekonomiczny Roi Et - Airport

Aby dokonać najlepszego wyboru samochodu do wynajęcia Ekonomiczny na lotnisku Roi Et - Airport [ROI], zwróć uwagę nie tylko na model samochodu i jego cenę, ale także na dostawcę i oferowaną przez niego umowę.

Agencje wynajmu samochodów, które oferują samochody Ekonomiczny na lotnisku Roi Et - Airport mają różne warunki wynajmu samochodów i średnie oceny od poprzednich klientów.

Największa różnorodność ofert wynajmu samochodów Ekonomiczny na lotnisku Roi Et - Airport zapewnia dostawca AVIS DIRECT.

Avis Direct

Avis 39 reviews

7.7 / 10

FAQ - Ekonomiczny wynajmij samochód na lotnisku Roi Et - Airport

Jak zarezerwować wynajem samochodu Ekonomiczny na lotnisku ?

Wpisz wymagane miejsce odbioru i zwrotu samochodu w formularzu wyszukiwania i wybierz najbardziej odpowiedni z rozwijanej listy. Wybierz datę i godzinę wypożyczenia. Na stronie wyników wyszukiwania będziesz mógł filtrować i sortować wszystkie oferty wynajmu samochodów według preferowanej klasy.

Jaka jest najtańsza grupa Ekonomiczny wynajmu samochodów na lotnisku ROI?

Najtańsza grupa Ekonomiczny samochodów do wynajęcia na lotnisku to Roi Et - Airport Toyota Yaris od avis. Obecna cena to $25.44 za dzień.

Ile wydam na paliwo w samochodzie Ekonomiczny na lotnisku Roi Et - Airport?

Czego potrzebuję do wynajęcia samochodu Ekonomiczny na lotnisku Roi Et - Airport?

Zazwyczaj wystarczą:

  • Prawo jazdy.. Posiadacze prawa jazdy w Wielkiej Brytanii muszą również dostarczyć kartę fotograficzną. Jeśli twoje prawo jazdy nie ma alfabetu łacińskiego (tj. Jest w języku arabskim, greckim, cyrylicy lub chińskim), musisz przywieźć pozwolenie na prowadzenie pojazdów wraz z krajowym prawem jazdy.
  • Ein gültiger Lichtbildausweis (paszport lub dowód osobisty).
  • Ważna karta kredytowaiwydana na głównego kierowcę. Konieczne jest wstępne autoryzowanie depozytu do wynajęcia samochodu w biurze wynajmu.

Ile muszę mieć lat, aby wynająć samochód Ekonomiczny na lotnisku Roi Et - Airport?

Często musisz mieć między 25 a 70 rokiem życia, aby wypożyczyć samochód Ekonomiczny na lotnisku Roi Et - Airport. Ograniczenia wiekowe firm wynajmujących samochody w okolicy lotniska Roi Et - Airport znacznie się różnią.

Jeśli nie spełniasz tych ograniczeń wiekowych, możesz znaleźć dostawców wynajmu samochodów, którzy pozwolą Ci wynająć pojazd pod warunkiem, że zapłacisz dodatkową opłatę dla młodych kierowców lub wykupisz dodatkowe ubezpieczenie.

Czy można wynająć samochód Ekonomiczny tylko w jedną stronę?

Tak, niektórzy dostawcy oferują wynajem samochodów Ekonomiczny tylko w jedną stronę na lotnisku Roi Et - Airport. Uważaj przy wyborze dostawcy. Jeśli chcesz wynająć samochód tylko w jedną stronę, bądź przygotowany, że mogą obowiązywać pewne ograniczenia i dodatkowe płatności. Nie zapomnij skontaktować się z firmą, aby upewnić się o rzeczywistej dostępności i kosztach wynajmu w jedną stronę.

14CARS.com aplikacja wynajmu samochodów na iOS i Androida

Znajdź wypożyczalnię samochodów blisko mnie, porównaj ceny i oferty oraz wynajmij samochód, który pokochasz. Jest to szybkie i łatwe!