Tanie ceny od ponad 900 wypożyczalni samochodów

7-osobwy samochody do wynajęcia dostępne na lotnisku Trang – Lotnisko [TST]

Przejrzyj naszą ofertę 7-osobwy Trang – Lotnisko samochodów do wynajęcia i wybierz najlepszą. Zobacz dostępne modele, ich ceny oraz dostawców 7-osobwy samochodów do wynajęcia dostępnych na lotnisku TST.

7-osobwy

Toyota Innova

budget
A
7
5
1
Toyota Innova

od

$68.98 za dzień

Van

Toyota Commuter

budget
M
12
4
4
Toyota Commuter

od

$57.48 za dzień

Van

Toyota Hilux Double Cab

budget
A
5
4
0
Toyota Hilux Double Cab

od

$53.47 za dzień

Mini

Toyota Yaris

avis
A
4
5
2
Toyota Yaris

od

$20.14 za dzień

Kompaktowy

Toyota Vios

avis
A
5
5
3
Toyota Vios

od

$24.02 za dzień

Ekonomiczny

Honda Jazz

avis
A
4
5
2
Honda Jazz

od

$24.59 za dzień

Standardowy

Toyota Altis

thai
A
5
4
4
Toyota Altis

od

$36.25 za dzień

Standardowy

Toyota Camry

budget
A
5
4
5
Toyota Camry

od

$74.50 za dzień

SUV

Mitsubishi Pajero

thai
A
5
5
4
Mitsubishi Pajero

od

$46.00 za dzień

SUV

Toyota Fortuner 4WD

budget
A
5
5
5
Toyota Fortuner 4WD

od

$74.50 za dzień

Informacje o klasach samochodów 7-osobwy do wynajęcia na lotnisku

Nazwa tej klasy mówi sama za siebie, ponieważ te samochody posiadają 7 miejsc w przeciwieństwie do mniejszych pojazdów 5-osobowych. Te dodatkowe 2 miejsca nie tylko umożliwiają podróżowanie większej grupie osób, ale także zapewniają dodatkowe miejsce na bagaż i rzeczy osobiste. Właśnie dlatego ta klasa jest często wybierana na rodzinne wakacje lub duże wycieczki grupowe.

Czasami lepszym pomysłem przy dużej grupie osób jest wynajęcie jednego samochodu z nadmierną przestrzenią niż 2 oddzielnych pojazdów. Jeśli przestrzeń jest jednym z najważniejszych priorytetów przy wyborze samochodu do wynajęcia, to ta klasa będzie dobrym wyborem.

7-osobwy TST Wynajem samochodów na lotnisku

7-osobwy klasa samochodów do wynajęcia na lotnisku Trang – Lotnisko to następujące modele samochodów Toyota Innova, lub podobne samochody do wynajęcia 7-osobwy.

Najlepsi dostawcy samochodów do wynajęcia 7-osobwy Trang – Lotnisko

Aby dokonać najlepszego wyboru samochodu do wynajęcia 7-osobwy na lotnisku Trang – Lotnisko [TST], zwróć uwagę nie tylko na model samochodu i jego cenę, ale także na dostawcę i oferowaną przez niego umowę.

Agencje wynajmu samochodów, które oferują samochody 7-osobwy na lotnisku Trang – Lotnisko mają różne warunki wynajmu samochodów i średnie oceny od poprzednich klientów.

Największa różnorodność ofert wynajmu samochodów 7-osobwy na lotnisku Trang – Lotnisko zapewnia dostawca THAI RENT A CAR.

Thai Rent A Car

Thai 57 reviews

7.8 / 10

Avis Direct

Avis 36 reviews

7.7 / 10

Budget Direct

Budget 6 reviews

6.6 / 10

FAQ - 7-osobwy wynajmij samochód na lotnisku Trang – Lotnisko

Jak zarezerwować wynajem samochodu 7-osobwy na lotnisku ?

Wpisz wymagane miejsce odbioru i zwrotu samochodu w formularzu wyszukiwania i wybierz najbardziej odpowiedni z rozwijanej listy. Wybierz datę i godzinę wypożyczenia. Na stronie wyników wyszukiwania będziesz mógł filtrować i sortować wszystkie oferty wynajmu samochodów według preferowanej klasy.

Jaka jest najtańsza grupa 7-osobwy wynajmu samochodów na lotnisku TST?

Najtańsza grupa 7-osobwy samochodów do wynajęcia na lotnisku to Trang – Lotnisko Toyota Innova od budget. Obecna cena to $68.98 za dzień.

Ile wydam na paliwo w samochodzie 7-osobwy na lotnisku Trang – Lotnisko?

Ceny paliwa w pobliżu lotniska TST wahają się od $2.97 do $3.66.

A więc wydasz około 6.45 $ za 100 km podróż samochodem 7-OSOBWY. Trasa 100 mili będzie 7-OSOBWY Cię kosztowała mniej więcej 10.45 $. Sie werden also ungefähr 6.45 $ für 100 km Autofahren 7-OSOBWY ausgeben. Eine 100 US-Meile Fahrt in 7-OSOBWY Fahrzeug kostet Sie ca 10.45 $.

Czego potrzebuję do wynajęcia samochodu 7-osobwy na lotnisku Trang – Lotnisko?

Zazwyczaj wystarczą:

  • Prawo jazdy.. Posiadacze prawa jazdy w Wielkiej Brytanii muszą również dostarczyć kartę fotograficzną. Jeśli twoje prawo jazdy nie ma alfabetu łacińskiego (tj. Jest w języku arabskim, greckim, cyrylicy lub chińskim), musisz przywieźć pozwolenie na prowadzenie pojazdów wraz z krajowym prawem jazdy.
  • Ein gültiger Lichtbildausweis (paszport lub dowód osobisty).
  • Ważna karta kredytowaiwydana na głównego kierowcę. Konieczne jest wstępne autoryzowanie depozytu do wynajęcia samochodu w biurze wynajmu.

Ile muszę mieć lat, aby wynająć samochód 7-osobwy na lotnisku Trang – Lotnisko?

Często musisz mieć między 25 a 70 rokiem życia, aby wypożyczyć samochód 7-osobwy na lotnisku Trang – Lotnisko. Ograniczenia wiekowe firm wynajmujących samochody w okolicy lotniska Trang – Lotnisko znacznie się różnią.

Jeśli nie spełniasz tych ograniczeń wiekowych, możesz znaleźć dostawców wynajmu samochodów, którzy pozwolą Ci wynająć pojazd pod warunkiem, że zapłacisz dodatkową opłatę dla młodych kierowców lub wykupisz dodatkowe ubezpieczenie.

Czy można wynająć samochód 7-osobwy tylko w jedną stronę?

Tak, niektórzy dostawcy oferują wynajem samochodów 7-osobwy tylko w jedną stronę na lotnisku Trang – Lotnisko. Uważaj przy wyborze dostawcy. Jeśli chcesz wynająć samochód tylko w jedną stronę, bądź przygotowany, że mogą obowiązywać pewne ograniczenia i dodatkowe płatności. Nie zapomnij skontaktować się z firmą, aby upewnić się o rzeczywistej dostępności i kosztach wynajmu w jedną stronę.

14CARS.com aplikacja wynajmu samochodów na iOS i Androida

Znajdź wypożyczalnię samochodów blisko mnie, porównaj ceny i oferty oraz wynajmij samochód, który pokochasz. Jest to szybkie i łatwe!