Tanie ceny od ponad 900 wypożyczalni samochodów

Van samochody do wynajęcia dostępne na lotnisku Udon Thani – Lotnisko [UTH]

Przejrzyj naszą ofertę Van Udon Thani – Lotnisko samochodów do wynajęcia i wybierz najlepszą. Zobacz dostępne modele, ich ceny oraz dostawców Van samochodów do wynajęcia dostępnych na lotnisku UTH.

Mini

Toyota Yaris

avis
A
4
5
2
Toyota Yaris

od

$25.32 za dzień

Kompaktowy

Toyota Vios

avis
A
5
5
3
Toyota Vios

od

$26.57 za dzień

Ekonomiczny

Honda Jazz

avis
A
5
5
2
Honda Jazz

od

$29.02 za dzień

Ekonomiczny

Nissan Almera

national
A
5
5
2
Nissan Almera

od

$30.53 za dzień

Standardowy

Toyota Altis

thrifty
A
5
4
4
Toyota Altis

od

$36.72 za dzień

Standardowy

Nissan Sylphy

national
A
5
4
4
Nissan Sylphy

od

$50.01 za dzień

SUV

Honda HR-V

chic car rent
A
5
5
4
Honda HR-V

od

$49.19 za dzień

Informacje o klasach samochodów Van do wynajęcia na lotnisku

Samochody dostawcze są dużymi 10-12-osobowymi pojazdami, znanymi również jako pojazdy do przewozu osób. Te przestronne samochody są zazwyczaj wybierane przez duże rodziny lub duże grupy. Samochody dostawcze, jeśli jest taka potrzeba, idealnie nadają się do przewożenia różnego rodzaju ładunków. Na przykład wynajęta furgonetka może być dobrym rozwiązaniem, gdy się przeprowadzamy.

Te samochody powinny być priorytetem dla osób, które potrzebują dużej ilości miejsca, której brakuje w samochodach z innych klas.

Van UTH Wynajem samochodów na lotnisku

Van klasa samochodów do wynajęcia na lotnisku Udon Thani – Lotnisko to następujące modele samochodów lub podobne samochody do wynajęcia Van.

Najlepsi dostawcy samochodów do wynajęcia Van Udon Thani – Lotnisko

Aby dokonać najlepszego wyboru samochodu do wynajęcia Van na lotnisku Udon Thani – Lotnisko [UTH], zwróć uwagę nie tylko na model samochodu i jego cenę, ale także na dostawcę i oferowaną przez niego umowę.

Agencje wynajmu samochodów, które oferują samochody Van na lotnisku Udon Thani – Lotnisko mają różne warunki wynajmu samochodów i średnie oceny od poprzednich klientów.

Największa różnorodność ofert wynajmu samochodów Van na lotnisku Udon Thani – Lotnisko zapewnia dostawca HERTZ DIRECT.

Hertz Direct

Hertz 44 reviews

8.3 / 10

Thai Rent A Car

Thai 138 reviews

8.2 / 10

National Direct

National 178 reviews

8.2 / 10

SIXT Franchise

SIXT 19 reviews

8.1 / 10

Avis Europe Corporate

Avis 6 reviews

7.4 / 10

FAQ - Van wynajmij samochód na lotnisku Udon Thani – Lotnisko

Jak zarezerwować wynajem samochodu Van na lotnisku ?

Wpisz wymagane miejsce odbioru i zwrotu samochodu w formularzu wyszukiwania i wybierz najbardziej odpowiedni z rozwijanej listy. Wybierz datę i godzinę wypożyczenia. Na stronie wyników wyszukiwania będziesz mógł filtrować i sortować wszystkie oferty wynajmu samochodów według preferowanej klasy.

Jaka jest najtańsza grupa Van wynajmu samochodów na lotnisku UTH?

Najtańsza grupa Van samochodów do wynajęcia na lotnisku to Udon Thani – Lotnisko Toyota Yaris od avis. Obecna cena to $25.32 za dzień.

Ile wydam na paliwo w samochodzie Van na lotnisku Udon Thani – Lotnisko?

Ceny paliwa w pobliżu lotniska UTH wahają się od $2.86 do $3.66.

A więc wydasz około 10 $ za 100 km podróż samochodem VAN. Trasa 100 mili będzie VAN Cię kosztowała mniej więcej 16.05 $. Sie werden also ungefähr 10 $ für 100 km Autofahren VAN ausgeben. Eine 100 US-Meile Fahrt in VAN Fahrzeug kostet Sie ca 16.05 $.

Czego potrzebuję do wynajęcia samochodu Van na lotnisku Udon Thani – Lotnisko?

Zazwyczaj wystarczą:

  • Prawo jazdy.. Posiadacze prawa jazdy w Wielkiej Brytanii muszą również dostarczyć kartę fotograficzną. Jeśli twoje prawo jazdy nie ma alfabetu łacińskiego (tj. Jest w języku arabskim, greckim, cyrylicy lub chińskim), musisz przywieźć pozwolenie na prowadzenie pojazdów wraz z krajowym prawem jazdy.
  • Ein gültiger Lichtbildausweis (paszport lub dowód osobisty).
  • Ważna karta kredytowaiwydana na głównego kierowcę. Konieczne jest wstępne autoryzowanie depozytu do wynajęcia samochodu w biurze wynajmu.

Ile muszę mieć lat, aby wynająć samochód Van na lotnisku Udon Thani – Lotnisko?

Często musisz mieć między 25 a 70 rokiem życia, aby wypożyczyć samochód Van na lotnisku Udon Thani – Lotnisko. Ograniczenia wiekowe firm wynajmujących samochody w okolicy lotniska Udon Thani – Lotnisko znacznie się różnią.

Jeśli nie spełniasz tych ograniczeń wiekowych, możesz znaleźć dostawców wynajmu samochodów, którzy pozwolą Ci wynająć pojazd pod warunkiem, że zapłacisz dodatkową opłatę dla młodych kierowców lub wykupisz dodatkowe ubezpieczenie.

Czy można wynająć samochód Van tylko w jedną stronę?

Tak, niektórzy dostawcy oferują wynajem samochodów Van tylko w jedną stronę na lotnisku Udon Thani – Lotnisko. Uważaj przy wyborze dostawcy. Jeśli chcesz wynająć samochód tylko w jedną stronę, bądź przygotowany, że mogą obowiązywać pewne ograniczenia i dodatkowe płatności. Nie zapomnij skontaktować się z firmą, aby upewnić się o rzeczywistej dostępności i kosztach wynajmu w jedną stronę.

14CARS.com aplikacja wynajmu samochodów na iOS i Androida

Znajdź wypożyczalnię samochodów blisko mnie, porównaj ceny i oferty oraz wynajmij samochód, który pokochasz. Jest to szybkie i łatwe!