900'ün üzerinde araç kiralama tedarikçilerden ucuz fiyatlar

Melbourne Havaalanı - İç Hatlar Terminali bulunan AVIS kiralık arabalar [Airport_Code]

Melbourne Havaalanı - İç Hatlar Terminali havaalanında mevcut büyük AVIS araba kiralama fırsatlarını incelemek için çekinmeyin. Şu anda mevcutlar arasından en çok tercih edilenleri seçmek için Airport_Code havaalanında bu tekliflere göz atın.

Ekonomi

Kia Rio

alpha
A
5
5
2
Kia Rio

şuradan:

$49.55 /güny

Ekonomi

Skoda Fabia

firefly
A
5
5
2
Skoda Fabia

şuradan:

$102.64 /güny

Standart

Hyundai i30

alpha
A
5
4
4
Hyundai i30

şuradan:

$52.29 /güny

Standart

BMW X1

europcar
A
5
5
3
BMW X1

şuradan:

$208.90 /güny

Kompakt

Hyundai Accent

east coast
M
5
5
3
Hyundai Accent

şuradan:

$63.30 /güny

Kompakt

Audi Q2

hertz
A
5
5
3
Audi Q2

şuradan:

$175.90 /güny

JIP

Kia Sportage

alpha
A
5
5
4
Kia Sportage

şuradan:

$68.76 /güny

JIP

BMW X3

europcar
A
5
5
5
BMW X3

şuradan:

$225.93 /güny

Tam boy

Toyota Aurion

bargain car rentals
A
5
4
2
Toyota Aurion

şuradan:

$68.91 /güny

Tam boy

Toyota Camry Hybrid

budget
A
5
4
5
Toyota Camry Hybrid

şuradan:

$210.08 /güny

Van

Hyundai iMax

bargain car rentals
A
8
4
3
Hyundai iMax

şuradan:

$92.28 /güny

Van

Toyota Commuter

europcar
A
12
4
6
Toyota Commuter

şuradan:

$197.22 /güny

Lüks

Mercedes C Class

europcar
A
5
4
4
Mercedes C Class

şuradan:

$116.15 /güny

7 kişilik

Isuzu MU-X 7 Seater

europcar
A
7
5
3
Isuzu MU-X 7 Seater

şuradan:

$180.89 /güny

Melbourne Havaalanı - İç Hatlar Terminali AVIS hakkında bilgi

Aşağıdaki tabloda, AVIS'un teslim yeri, iade adresi, telefon numarası, çalışma saatleri, yakıt politikası, teslim türü ve AVIS'un Melbourne Havaalanı - İç Hatlar Terminali sağladığı bonuslar hakkında [MEL] bilgiler bulabilirsiniz.

AVIS Car Rental

Şirket ismi:

AVIS Car Rental

Adres:

Arrivals Drive, Melbourne, 3045, VIC, Victoria

Ekstralar

  • - Havalimanı ücreti
  • - Yol yardımı
  • - Sınırsız kilometre

MEL Havaalanı yakınındaki AVIS konumları

Seyahatinizi daha iyi planlamak için, lütfen Melbourne Havaalanı - İç Hatlar Terminali yakınındaki mevcut tüm araç kiralama konumlarının bulunduğu aşağıdaki haritaya gidin. Tüm simgeler, gidiş ve dönüş konumuna karşılık gelir: Havaalanı, tren istasyonu, liman ve şehir merkezi konumları.

Havalimanları yakınlarında araç kiralama noktaları

Şehir merkezi yakınlarında araç kiralama noktaları

Melbourne Havaalanı - İç Hatlar Terminali en iyi araba kiralama şirketleri [MEL]

AVIS'a alternatif olarak, Melbourne Havaalanı - İç Hatlar Terminali [MEL] çalışan diğer yerel ve uluslararası araç kiralama acenteleri var. Bunların arasından, dünyaca ünlü otomobil tedarikçilerinden özel indirim ve kuponları kontrol ettiğinizden emin olun ve sizin için en iyi seçeneği seçin.

Budget ABG Franchise

Budget 7 reviews

9.1 / 10

Alpha

Alpha 12 reviews

8.1 / 10

Firefly

Firefly 19 reviews

7.8 / 10

Enterprise

Enterprise 24 reviews

7.6 / 10

Thrifty

Thrifty 69 reviews

7.5 / 10

Hertz Corporate

Hertz 103 reviews

7.1 / 10

Alamo EMEA

Alamo 11 reviews

7.1 / 10

Europcar Corporate

Europcar 149 reviews

6.8 / 10

ACE

ACE 21 reviews

5.2 / 10

Melbourne Havaalanı - İç Hatlar Terminali [MEL] Havaalanından bir sonraki seyahatiniz için küçük bir arabaya ihtiyacınız varsa, ALPHA ve FIREFLY firmasından araç kiralama fırsatlarına daha yakından bakmalısınız. Melbourne Havaalanı - İç Hatlar Terminali en büyük EKONOMI ve araç kiralama sınıfı araçlarını sağlıyorlar.

Melbourne Havaalanı - İç Hatlar Terminali havaalanında ALPHA ve EUROPCAR tarafından çok sayıda orta ölçekli otomobil kiralama hizmeti sağlandı. STANDART ve TAM BOY araç kiralama sınıfları için en uygun fiyatlı aracı bulmak istiyorsanız bu tedarikçileri takip edin.

Melbourne Havaalanı - İç Hatlar Terminali [MEL] içindeki en iyi SUV araç kiralama anlaşmasını bulmak için, ALPHA'ten SUV'lara bakın. Bu sağlayıcı Melbourne Havaalanı - İç Hatlar Terminali en büyük JIP otomobil koleksiyonunu sunuyor.

Melbourne Havaalanı - İç Hatlar Terminali büyük bir araba arıyorsanız, ve EUROPCAR'deki fırsatları göz önünde bulundurmalısınız. Çok sayıda 7 KIşILIK, VAN kiralama hizmetleri sunarlar.

Melbourne Havaalanı - İç Hatlar Terminali içinde lüks bir araç kullanmak isteyenler için teklifleri EUROPCAR'den incelemelisiniz. Melbourne Havaalanı - İç Hatlar Terminali her zevkinize hitap edebilecek kadar LüKS, EGZOTIK ve CONVERTIBLE otomobillerini sunuyorlar.

AVIS Melbourne Havaalanı - İç Hatlar Terminali Araba Kiralama Filosuna Genel Bakış

Melbourne Havaalanı - İç Hatlar Terminali AVIS MEL, farklı araç kiralama sınıflarından çok çeşitli otomobiller sunar: Economy, Standard, Compact, Suv, Fullsize, Van, Luxury, 7-seater,.

AVIS Melbourne Havaalanı - İç Hatlar Terminali için Ekonomi arabası kiralamaya karar verdiyseniz Kia Rio, ve Skoda Fabia ,veya bir araç sınıfı geliştirmesi almaya hazır olun.

Bir Kompakt araç kiralamaya karar verenleriniz için Hyundai Accent, ve Audi Q2 ,Veya araç sınıfı güncellemesi alabilirsiniz.

AVIS Melbourne Havaalanı - İç Hatlar Terminalin “veya benzeri” işareti olan bir Standart sınıf araba rezervasyonu yaptığınızda Hyundai i30, ve BMW X1 .

AVIS Melbourne Havaalanı - İç Hatlar Terminali Full Size araba kiralama sınıfı, aşağıdaki araba kiralama modellerini içerir: Toyota Aurion, ve Toyota Camry Hybrid .

AVIS Melbourne Havaalanı - İç Hatlar Terminali konumundan JİP araç kiralama sınıfına bir araba rezerve ettiğinizde, aşağıdaki araçlardan birini alacaksınız: Kia Sportage, ve BMW X3 .

AVIS Melbourne Havaalanı - İç Hatlar Terminali tarafından sağlanan Premium araba kiralama sınıfı şu araba modellerinden oluşur: ve Mercedes C Class .

Bir grup insanla seyahat ediyorsanız ve AVIS Melbourne Havaalanı - İç Hatlar Terminalin 7 koltuklu bir taşıyıcı araca ihtiyacınız varsa ve Isuzu MU-X 7 Seater .

Hangi araç sınıfında rezervasyon yaptıysanız, rezervasyon yaptırdığınız araç sınıfında uygun araç yoksa, her zaman ücretsiz olarak araç sınıfı yükseltme hakkı kazanabilirsiniz.

Amacınıza Göre AVIS Melbourne Havaalanı - İç Hatlar Terminali Aracınızı Seçin

  • Kendi ailenizle birlikte bir yolculuğa çıkıyorsanız, farklı araç kiralama sınıflarındaki araçlara dikkat etmelisiniz. Bir veya iki çocuğu olan küçük aileler ve az miktarda bagaj için, Ekonomi veya Kompakt otomobil sınıfları size uygun olabilir. Daha fazla bagajla seyahat ediyorsanız, JİP veya Tam Boy araba kiralama sınıflarına dönmelisiniz. Daha fazla yolcu olan bir seyahat için 7 kişilik, 9 kişilik ve belki 12 kişilik arama yapmanız gerekir.
  • Melbourne Havaalanı - İç Hatlar Terminali içindeki AVIS'dan sevdiklerinizle seyahat etmek için bir araba bulmaya çalışıyorsanız, Mini, Ekonomi, Cabrio ve hatta Lüks araç kiralama sınıfları araçlarını dikkate almalısınız.
  • Melbourne Havaalanı - İç Hatlar Terminali içindeki iş seyahatleri için, AVIS'dan en uygun araçlar, Tam Boyut, Lüks ve Egzotik araç kiralama sınıflarıdır, Ayrıca, Melbourne Havaalanı - İç Hatlar Terminali içindeki AVIS'dan düğünler, doğum günleri ve diğer kutlama türleri gibi özel günler için uygun bir araç bulabilirsiniz. Herhangi bir parti için bir araca ihtiyacınız varsa, Melbourne Havaalanı - İç Hatlar Terminaliki AVIS konumundan Lüks ve Egzotik araç kiralama sınıflarını göz önünde bulundurun.
  • Genç sürücüler için AVIS, ayrıca bazı araç kiralama olanaklarına sahiptir. Melbourne Havaalanı - İç Hatlar Terminali AVIS'dan Mini, Ekonomi ve Cabrio araç kiralama sınıflarına bakın ve bunları not edin.

Sıkça sorulan sorular - AVIS Melbourne Havaalanı - İç Hatlar Terminali araba kiralıyor

Melbourne Havaalanı - İç Hatlar Terminali konumunda AVIS'dan araba kiralamak nasıl yapılır?

Gerekli araç alış ve dönüş konumunu girin ve arama formundaki kira, tarih ve saati seçin. Arama sonuçlarını aldıktan sonra, tercih ettiğiniz satıcıya göre filtreleyebilirsiniz.

MEL Havaalanında AVIS konumundan en ucuz araba kiralama hangisi?

AVIS'dan Melbourne Havaalanı - İç Hatlar Terminaliki en ucuz araba Kia Rio. Geçerli ilgili fiyat günlük olarak $49.55'dır.

Melbourne Havaalanı - İç Hatlar Terminali yakınındaki benzin fiyatı nedir?

MEL Havaalanı yakınındaki benzin fiyatları $3.63 ile $4.19 arasında değişmektedir.

AVIS araba kiralama rezervasyonumu Melbourne Havaalanı - İç Hatlar Terminali bir banka kartıyla ödeyebilir miyim?

Evet, online rezervasyona ödeme yapmak için bir banka kartı kullanabilirsiniz. Ancak, araç pikap alımı sırasında, araç kiralama mevduatını kapsayacak şekilde ana sürücü adına verilen bir kredi kartı gerekir.

Benim dışımda başka biri kiralık Arabamı kullanabilir mi?

Çevrimiçi rezervasyon sırasında ek sürücü seçeneğini belirlerseniz bu mümkün olacaktır. Çoğu zaman bu, araç kiralama masasında ücretlendirilen ekstra ücretli bir seçenektir.

Rezervasyon sırasında belirli bir araba kiralama modeli rezerve edebilir miyim?

Evet, belirli araba modellerini içeren teklifler, arama sonuçları sayfasında "Garantili Otomobil Modeli" işareti ile işaretlenmiştir.

AVIS, Melbourne Havaalanı - İç Hatlar Terminaliki [MEL] çocuklar için araba koltuğu kiralama seçeneği sunuyor mu?

Evet, çevrimiçi rezervasyonunuz sırasında çocuk koltuğu rezervasyonu yaptırabilir ve AVIS araba kiralama masasında ödeme yapabilirsiniz.

Melbourne Havaalanı - İç Hatlar Terminali adresinden araç kiralama için ek sigorta almalı mıyım?

Bu nedenle, tam sigorta teminatı almayacaksanız, teminatınızı güvence altına almak için sigorta almanız önerilir. Satıcınıza, aracın ödemesi için gereken yeterli miktarda fonu olan bir kredi kartı sağlamanız gerekecektir. Ancak herhangi bir para çekme meydana gelirse, sigorta şirketi masrafları karşılayacaktır.

Bu tür bir sigortayı, online araç kiralama rezervasyonu sırasında web sitemizden satın alabilirsiniz.

iOS ve Android için 14CARS.com araç kiralama uygulaması

Size en yakın araç kiralama şirketlerini bulur, fiyatları ve fırsatları karşılaştırır ve seveceğiniz bir arabayı kiralar. Hızlı ve kolay!