900'ün üzerinde araç kiralama tedarikçilerden ucuz fiyatlar

Rockhampton Havaalani bulunan THRIFTY kiralık arabalar [ROK]

Rockhampton Havaalani havaalanında mevcut büyük THRIFTY araba kiralama fırsatlarını incelemek için çekinmeyin. Şu anda mevcutlar arasından en çok tercih edilenleri seçmek için ROK havaalanında bu tekliflere göz atın.

Van

Mitsubishi Triton Double Cab

SIXT
M
4
4
0
Mitsubishi Triton Double Cab

şuradan:

$85.03 /güny

Van

Ford Ranger Double Cab

EUROPCAR
A
5
4
4
Ford Ranger Double Cab

şuradan:

$198.38 /güny

JIP

Mitsubishi Eclipse

SIXT
A
5
5
3
Mitsubishi Eclipse

şuradan:

$96.76 /güny

JIP

Toyota Rav4 Hybrid

HERTZ
A
5
5
4
Toyota Rav4 Hybrid

şuradan:

$269.02 /güny

Ekonomi

Holden Spark

BUDGET
M
5
3
2
Holden Spark

şuradan:

$97.42 /güny

Ekonomi

Kia Rio

ALAMO
A
5
3
2
Kia Rio

şuradan:

$141.37 /güny

Standart

Peugeot 508

SIXT
A
5
5
4
Peugeot 508

şuradan:

$99.15 /güny

Standart

Hyundai Elantra

BUDGET
A
5
5
4
Hyundai Elantra

şuradan:

$155.63 /güny

Kompakt

Hyundai i30

EUROPCAR
A
5
5
2
Hyundai i30

şuradan:

$129.26 /güny

Kompakt

Hyundai Venue

SIXT
A
5
5
3
Hyundai Venue

şuradan:

$172.45 /güny

Tam boy

Toyota Camry

AVIS
A
5
4
5
Toyota Camry

şuradan:

$138.82 /güny

Estate

Holden Commodore Estate

BUDGET
A
5
5
5
Holden Commodore Estate

şuradan:

$164.96 /güny

Rockhampton Havaalani THRIFTY hakkında bilgi

Aşağıdaki tabloda, THRIFTY'un teslim yeri, iade adresi, telefon numarası, çalışma saatleri, yakıt politikası, teslim türü ve THRIFTY'un Rockhampton Havaalani sağladığı bonuslar hakkında [ROK] bilgiler bulabilirsiniz.

Thrifty Car Rental

Şirket ismi:

Thrifty Car Rental

Adres:

ROCKHAMPTON AIRPORT, Terminal Building, ROCKHAMPTON, ROK

Telefon:

(07) 4927 8755

Rockhampton Havaalani en iyi araba kiralama şirketleri [ROK]

THRIFTY'a alternatif olarak, Rockhampton Havaalani [ROK] çalışan diğer yerel ve uluslararası araç kiralama acenteleri var. Bunların arasından, dünyaca ünlü otomobil tedarikçilerinden özel indirim ve kuponları kontrol ettiğinizden emin olun ve sizin için en iyi seçeneği seçin.

Budget ABG Franchise

Budget 58 reviews

8.7 / 10

Europcar Corporate

Europcar 6 reviews

8.6 / 10

Avis ABG Franchise

Avis 49 reviews

8.5 / 10

Hertz Corporate

Hertz 7 reviews

7.8 / 10

Alamo EMEA

Alamo 81 reviews

7.6 / 10

Enterprise

Enterprise 24 reviews

7.6 / 10

Rockhampton Havaalani [ROK] Havaalanından bir sonraki seyahatiniz için küçük bir arabaya ihtiyacınız varsa, BUDGET ve ALAMO firmasından araç kiralama fırsatlarına daha yakından bakmalısınız. Rockhampton Havaalani en büyük EKONOMI ve araç kiralama sınıfı araçlarını sağlıyorlar.

Rockhampton Havaalani havaalanında SIXT ve BUDGET tarafından çok sayıda orta ölçekli otomobil kiralama hizmeti sağlandı. STANDART ve TAM BOY araç kiralama sınıfları için en uygun fiyatlı aracı bulmak istiyorsanız bu tedarikçileri takip edin.

Rockhampton Havaalani [ROK] içindeki en iyi SUV araç kiralama anlaşmasını bulmak için, SIXT'ten SUV'lara bakın. Bu sağlayıcı Rockhampton Havaalani en büyük JIP otomobil koleksiyonunu sunuyor.

Rockhampton Havaalani büyük bir araba arıyorsanız, SIXT ve EUROPCAR'deki fırsatları göz önünde bulundurmalısınız. Çok sayıda VAN kiralama hizmetleri sunarlar.

THRIFTY Rockhampton Havaalani Araba Kiralama Filosuna Genel Bakış

Rockhampton Havaalani THRIFTY ROK, farklı araç kiralama sınıflarından çok çeşitli otomobiller sunar: Van, Suv, Economy, Standard, Compact, Fullsize, Estate,.

THRIFTY Rockhampton Havaalani için Ekonomi arabası kiralamaya karar verdiyseniz Holden Spark, ve Kia Rio ,veya bir araç sınıfı geliştirmesi almaya hazır olun.

Bir Kompakt araç kiralamaya karar verenleriniz için Hyundai i30, ve Hyundai Venue ,Veya araç sınıfı güncellemesi alabilirsiniz.

THRIFTY Rockhampton Havaalanin “veya benzeri” işareti olan bir Standart sınıf araba rezervasyonu yaptığınızda Peugeot 508, ve Hyundai Elantra .

THRIFTY Rockhampton Havaalani Full Size araba kiralama sınıfı, aşağıdaki araba kiralama modellerini içerir: ve Toyota Camry .

THRIFTY Rockhampton Havaalani konumundan JİP araç kiralama sınıfına bir araba rezerve ettiğinizde, aşağıdaki araçlardan birini alacaksınız: Mitsubishi Eclipse, ve Toyota Rav4 Hybrid .

Hangi araç sınıfında rezervasyon yaptıysanız, rezervasyon yaptırdığınız araç sınıfında uygun araç yoksa, her zaman ücretsiz olarak araç sınıfı yükseltme hakkı kazanabilirsiniz.

Amacınıza Göre THRIFTY Rockhampton Havaalani Aracınızı Seçin

  • Kendi ailenizle birlikte bir yolculuğa çıkıyorsanız, farklı araç kiralama sınıflarındaki araçlara dikkat etmelisiniz. Bir veya iki çocuğu olan küçük aileler ve az miktarda bagaj için, Ekonomi veya Kompakt otomobil sınıfları size uygun olabilir. Daha fazla bagajla seyahat ediyorsanız, JİP veya Tam Boy araba kiralama sınıflarına dönmelisiniz. Daha fazla yolcu olan bir seyahat için 7 kişilik, 9 kişilik ve belki 12 kişilik arama yapmanız gerekir.
  • Rockhampton Havaalani içindeki THRIFTY'dan sevdiklerinizle seyahat etmek için bir araba bulmaya çalışıyorsanız, Mini, Ekonomi, Cabrio ve hatta Lüks araç kiralama sınıfları araçlarını dikkate almalısınız.
  • Rockhampton Havaalani içindeki iş seyahatleri için, THRIFTY'dan en uygun araçlar, Tam Boyut, Lüks ve Egzotik araç kiralama sınıflarıdır, Ayrıca, Rockhampton Havaalani içindeki THRIFTY'dan düğünler, doğum günleri ve diğer kutlama türleri gibi özel günler için uygun bir araç bulabilirsiniz. Herhangi bir parti için bir araca ihtiyacınız varsa, Rockhampton Havaalaniki THRIFTY konumundan Lüks ve Egzotik araç kiralama sınıflarını göz önünde bulundurun.
  • Genç sürücüler için THRIFTY, ayrıca bazı araç kiralama olanaklarına sahiptir. Rockhampton Havaalani THRIFTY'dan Mini, Ekonomi ve Cabrio araç kiralama sınıflarına bakın ve bunları not edin.

Sıkça sorulan sorular - THRIFTY Rockhampton Havaalani araba kiralıyor

Rockhampton Havaalani konumunda THRIFTY'dan araba kiralamak nasıl yapılır?

Gerekli araç alış ve dönüş konumunu girin ve arama formundaki kira, tarih ve saati seçin. Arama sonuçlarını aldıktan sonra, tercih ettiğiniz satıcıya göre filtreleyebilirsiniz.

ROK Havaalanında THRIFTY konumundan en ucuz araba kiralama hangisi?

THRIFTY'dan Rockhampton Havaalaniki en ucuz araba Mitsubishi Triton Double Cab. Geçerli ilgili fiyat günlük olarak $85.03'dır.

Rockhampton Havaalani [ROK] THRIFTY ofis kiralama masasını nerede bulabilirim?

  • THRIFTY araç kiralama masası, Rockhampton Havaalani sitesinde bulunabilir. Tam yerini havaalanı haritasına bakarak bulabilirsiniz.

Rockhampton Havaalani yakınındaki benzin fiyatı nedir?

ROK Havaalanı yakınındaki benzin fiyatları $3.23 ile $4.22 arasında değişmektedir.

THRIFTY araba kiralama rezervasyonumu Rockhampton Havaalani bir banka kartıyla ödeyebilir miyim?

Evet, online rezervasyona ödeme yapmak için bir banka kartı kullanabilirsiniz. Ancak, araç pikap alımı sırasında, araç kiralama mevduatını kapsayacak şekilde ana sürücü adına verilen bir kredi kartı gerekir.

Benim dışımda başka biri kiralık Arabamı kullanabilir mi?

Çevrimiçi rezervasyon sırasında ek sürücü seçeneğini belirlerseniz bu mümkün olacaktır. Çoğu zaman bu, araç kiralama masasında ücretlendirilen ekstra ücretli bir seçenektir.

Rezervasyon sırasında belirli bir araba kiralama modeli rezerve edebilir miyim?

Evet, belirli araba modellerini içeren teklifler, arama sonuçları sayfasında "Garantili Otomobil Modeli" işareti ile işaretlenmiştir.

THRIFTY, Rockhampton Havaalaniki [ROK] çocuklar için araba koltuğu kiralama seçeneği sunuyor mu?

Evet, çevrimiçi rezervasyonunuz sırasında çocuk koltuğu rezervasyonu yaptırabilir ve THRIFTY araba kiralama masasında ödeme yapabilirsiniz.

Rockhampton Havaalani adresinden araç kiralama için ek sigorta almalı mıyım?

Bu nedenle, tam sigorta teminatı almayacaksanız, teminatınızı güvence altına almak için sigorta almanız önerilir. Satıcınıza, aracın ödemesi için gereken yeterli miktarda fonu olan bir kredi kartı sağlamanız gerekecektir. Ancak herhangi bir para çekme meydana gelirse, sigorta şirketi masrafları karşılayacaktır.

Bu tür bir sigortayı, online araç kiralama rezervasyonu sırasında web sitemizden satın alabilirsiniz.

14CARS.com iOS ve Android araç kiralama uygulamaları

Size en yakın araç kiralama şirketlerini bulur, fiyatları ve fırsatları karşılaştırır ve seveceğiniz bir arabayı kiralar. Hızlı ve kolay!