900'ün üzerinde araç kiralama tedarikçilerden ucuz fiyatlar

Brüksel - Charleroi Havaalani bulunan FLIZZR kiralık arabalar [CRL]

Brüksel - Charleroi Havaalani havaalanında mevcut büyük FLIZZR araba kiralama fırsatlarını incelemek için çekinmeyin. Şu anda mevcutlar arasından en çok tercih edilenleri seçmek için CRL havaalanında bu tekliflere göz atın.

Kompakt

Citroen C4

FLIZZR
M
5
5
3
Citroen C4

şuradan:

$93.39 /güny

Ekonomi

Mini Cooper

FLIZZR
A
4
3
2
Mini Cooper

şuradan:

$106.87 /güny

Standart

Mini Countryman

FLIZZR
A
5
4
4
Mini Countryman

şuradan:

$127.88 /güny

Lüks

BMW 2 Series Coupe

FLIZZR
A
4
2
3
BMW 2 Series Coupe

şuradan:

$147.45 /güny

Ekonomi

Citroen C3

SIXT
M
4
3
2
Citroen C3

şuradan:

$41.89 /güny

Ekonomi

Renault Clio

AVIS
M
5
3
2
Renault Clio

şuradan:

$78.14 /güny

Kompakt

Honda Civic

KEDDY BY EUROPCAR
M
5
5
3
Honda Civic

şuradan:

$68.47 /güny

Kompakt

Audi A3

EUROPCAR
M
5
5
3
Audi A3

şuradan:

$108.76 /güny

Mini

Hyundai i10

HERTZ
M
4
3
1
Hyundai i10

şuradan:

$69.40 /güny

Mini

Ford Ka

THRIFTY
M
4
3
2
Ford Ka

şuradan:

$81.66 /güny

Estate

Peugeot 308 Estate

KEDDY BY EUROPCAR
M
5
5
4
Peugeot 308 Estate

şuradan:

$84.20 /güny

Estate

BMW 5 Series Estate

SIXT
A
5
5
6
BMW 5 Series Estate

şuradan:

$242.22 /güny

JIP

Opel Grandland X

BUDGET
M
5
5
4
Opel Grandland X

şuradan:

$91.33 /güny

JIP

BMW X3

SIXT
A
5
5
4
BMW X3

şuradan:

$228.81 /güny

Standart

Nissan Qashqai

AVIS
M
5
5
4
Nissan Qashqai

şuradan:

$91.33 /güny

Standart

BMW 4 Series Gran Coupe

SIXT
A
5
4
3
BMW 4 Series Gran Coupe

şuradan:

$225.11 /güny

Lüks

BMW 5 Series

SIXT
A
5
4
3
BMW 5 Series

şuradan:

$109.72 /güny

7 kişilik

Peugeot 5008

SIXT
M
7
5
1
Peugeot 5008

şuradan:

$120.76 /güny

Tam boy

Mercedes C Class

HERTZ
A
5
4
4
Mercedes C Class

şuradan:

$128.24 /güny

9 kişilik

Opel Vivaro

SIXT
M
9
5
4
Opel Vivaro

şuradan:

$154.19 /güny

9 kişilik

Volkswagen Caravelle

EUROPCAR
M
9
5
4
Volkswagen Caravelle

şuradan:

$330.93 /güny

Convertible

BMW 4 Series Convertible

SIXT
A
2
2
4
BMW 4 Series Convertible

şuradan:

$438.73 /güny

Brüksel - Charleroi Havaalani FLIZZR hakkında bilgi

Aşağıdaki tabloda, FLIZZR'un teslim yeri, iade adresi, telefon numarası, çalışma saatleri, yakıt politikası, teslim türü ve FLIZZR'un Brüksel - Charleroi Havaalani sağladığı bonuslar hakkında [CRL] bilgiler bulabilirsiniz.

Flizzr

Şirket ismi:

Flizzr

Adres:

Rue des Freres Wright 8, Gosselies, 6041

Telefon:

+32-25885599

Teslim alış türü

Havalimanı terminalinden teslim alış

Ekstralar

  • - Sınırsız kilometre
  • - Premium Konum Ücreti

CRL Havaalanı yakınındaki FLIZZR konumları

Seyahatinizi daha iyi planlamak için, lütfen Brüksel - Charleroi Havaalani yakınındaki mevcut tüm araç kiralama konumlarının bulunduğu aşağıdaki haritaya gidin. Tüm simgeler, gidiş ve dönüş konumuna karşılık gelir: Havaalanı, tren istasyonu, liman ve şehir merkezi konumları.

Havalimanları yakınlarında araç kiralama noktaları

Brüksel - Charleroi Havaalani en iyi araba kiralama şirketleri [CRL]

FLIZZR'a alternatif olarak, Brüksel - Charleroi Havaalani [CRL] çalışan diğer yerel ve uluslararası araç kiralama acenteleri var. Bunların arasından, dünyaca ünlü otomobil tedarikçilerinden özel indirim ve kuponları kontrol ettiğinizden emin olun ve sizin için en iyi seçeneği seçin.

SIXT Corporate

SIXT 10 reviews

8.8 / 10

Hertz Corporate

Hertz 128 reviews

8.3 / 10

BUDGET EMEA Corporate

BUDGET 116 reviews

8.3 / 10

Thrifty Corporate

Thrifty 178 reviews

8.2 / 10

EUROPCAR Corporate

EUROPCAR 108 reviews

7.7 / 10

Avis Europe Corporate

Avis 17 reviews

7.3 / 10

Interrent

Interrent 57 reviews

6.5 / 10

Brüksel - Charleroi Havaalani [CRL] Havaalanından bir sonraki seyahatiniz için küçük bir arabaya ihtiyacınız varsa, FLIZZR ve SIXT firmasından araç kiralama fırsatlarına daha yakından bakmalısınız. Brüksel - Charleroi Havaalani en büyük EKONOMI ve araç kiralama sınıfı araçlarını sağlıyorlar.

Brüksel - Charleroi Havaalani havaalanında FLIZZR ve AVIS tarafından çok sayıda orta ölçekli otomobil kiralama hizmeti sağlandı. STANDART ve TAM BOY araç kiralama sınıfları için en uygun fiyatlı aracı bulmak istiyorsanız bu tedarikçileri takip edin.

Brüksel - Charleroi Havaalani [CRL] içindeki en iyi SUV araç kiralama anlaşmasını bulmak için, BUDGET'ten SUV'lara bakın. Bu sağlayıcı Brüksel - Charleroi Havaalani en büyük JIP otomobil koleksiyonunu sunuyor.

Brüksel - Charleroi Havaalani içinde lüks bir araç kullanmak isteyenler için teklifleri FLIZZR'den incelemelisiniz. Brüksel - Charleroi Havaalani her zevkinize hitap edebilecek kadar LüKS, EGZOTIK ve CONVERTIBLE otomobillerini sunuyorlar.

FLIZZR Brüksel - Charleroi Havaalani Araba Kiralama Filosuna Genel Bakış

Brüksel - Charleroi Havaalani FLIZZR CRL, farklı araç kiralama sınıflarından çok çeşitli otomobiller sunar: Compact, Economy, Standard, Luxury, Mini, Estate, Suv, 7-seater, Fullsize, 9-seater, Convertible,.

FLIZZR Brüksel - Charleroi Havaalani için Ekonomi arabası kiralamaya karar verdiyseniz Mini Cooper, Citroen C3, ve Renault Clio ,veya bir araç sınıfı geliştirmesi almaya hazır olun.

Bir Kompakt araç kiralamaya karar verenleriniz için Citroen C4, Honda Civic, ve Audi A3 ,Veya araç sınıfı güncellemesi alabilirsiniz.

FLIZZR Brüksel - Charleroi Havaalanin “veya benzeri” işareti olan bir Standart sınıf araba rezervasyonu yaptığınızda Mini Countryman, Nissan Qashqai, ve BMW 4 Series Gran Coupe .

FLIZZR Brüksel - Charleroi Havaalani Full Size araba kiralama sınıfı, aşağıdaki araba kiralama modellerini içerir: ve Mercedes C Class .

FLIZZR Brüksel - Charleroi Havaalani konumundan JİP araç kiralama sınıfına bir araba rezerve ettiğinizde, aşağıdaki araçlardan birini alacaksınız: Opel Grandland X, ve BMW X3 .

FLIZZR Brüksel - Charleroi Havaalani tarafından sağlanan Premium araba kiralama sınıfı şu araba modellerinden oluşur: BMW 2 Series Coupe, ve BMW 5 Series .

Bir grup insanla seyahat ediyorsanız ve FLIZZR Brüksel - Charleroi Havaalanin 7 koltuklu bir taşıyıcı araca ihtiyacınız varsa ve Peugeot 5008 .

FLIZZR Brüksel - Charleroi Havaalani içinden Cabrio araba kiralama sınıfını seçtikten sonra, mevcut araba modelleri ve BMW 4 Series Convertible .

Hangi araç sınıfında rezervasyon yaptıysanız, rezervasyon yaptırdığınız araç sınıfında uygun araç yoksa, her zaman ücretsiz olarak araç sınıfı yükseltme hakkı kazanabilirsiniz.

Amacınıza Göre FLIZZR Brüksel - Charleroi Havaalani Aracınızı Seçin

  • Kendi ailenizle birlikte bir yolculuğa çıkıyorsanız, farklı araç kiralama sınıflarındaki araçlara dikkat etmelisiniz. Bir veya iki çocuğu olan küçük aileler ve az miktarda bagaj için, Ekonomi veya Kompakt otomobil sınıfları size uygun olabilir. Daha fazla bagajla seyahat ediyorsanız, JİP veya Tam Boy araba kiralama sınıflarına dönmelisiniz. Daha fazla yolcu olan bir seyahat için 7 kişilik, 9 kişilik ve belki 12 kişilik arama yapmanız gerekir.
  • Brüksel - Charleroi Havaalani içindeki FLIZZR'dan sevdiklerinizle seyahat etmek için bir araba bulmaya çalışıyorsanız, Mini, Ekonomi, Cabrio ve hatta Lüks araç kiralama sınıfları araçlarını dikkate almalısınız.
  • Brüksel - Charleroi Havaalani içindeki iş seyahatleri için, FLIZZR'dan en uygun araçlar, Tam Boyut, Lüks ve Egzotik araç kiralama sınıflarıdır, Ayrıca, Brüksel - Charleroi Havaalani içindeki FLIZZR'dan düğünler, doğum günleri ve diğer kutlama türleri gibi özel günler için uygun bir araç bulabilirsiniz. Herhangi bir parti için bir araca ihtiyacınız varsa, Brüksel - Charleroi Havaalaniki FLIZZR konumundan Lüks ve Egzotik araç kiralama sınıflarını göz önünde bulundurun.
  • Genç sürücüler için FLIZZR, ayrıca bazı araç kiralama olanaklarına sahiptir. Brüksel - Charleroi Havaalani FLIZZR'dan Mini, Ekonomi ve Cabrio araç kiralama sınıflarına bakın ve bunları not edin.

Sıkça sorulan sorular - FLIZZR Brüksel - Charleroi Havaalani araba kiralıyor

Brüksel - Charleroi Havaalani konumunda FLIZZR'dan araba kiralamak nasıl yapılır?

Gerekli araç alış ve dönüş konumunu girin ve arama formundaki kira, tarih ve saati seçin. Arama sonuçlarını aldıktan sonra, tercih ettiğiniz satıcıya göre filtreleyebilirsiniz.

CRL Havaalanında FLIZZR konumundan en ucuz araba kiralama hangisi?

FLIZZR'dan Brüksel - Charleroi Havaalaniki en ucuz araba Citroen C4. Geçerli ilgili fiyat günlük olarak $93.39'dır.

Brüksel - Charleroi Havaalani [CRL] FLIZZR ofis kiralama masasını nerede bulabilirim?

  • FLIZZR araç kiralama masası, Brüksel - Charleroi Havaalani sitesinde bulunabilir. Tam yerini havaalanı haritasına bakarak bulabilirsiniz.

Brüksel - Charleroi Havaalani yakınındaki benzin fiyatı nedir?

CRL Havaalanı yakınındaki benzin fiyatları $4.89 ile $6.67 arasında değişmektedir.

FLIZZR araba kiralama rezervasyonumu Brüksel - Charleroi Havaalani bir banka kartıyla ödeyebilir miyim?

Evet, online rezervasyona ödeme yapmak için bir banka kartı kullanabilirsiniz. Ancak, araç pikap alımı sırasında, araç kiralama mevduatını kapsayacak şekilde ana sürücü adına verilen bir kredi kartı gerekir.

Benim dışımda başka biri kiralık Arabamı kullanabilir mi?

Çevrimiçi rezervasyon sırasında ek sürücü seçeneğini belirlerseniz bu mümkün olacaktır. Çoğu zaman bu, araç kiralama masasında ücretlendirilen ekstra ücretli bir seçenektir.

Rezervasyon sırasında belirli bir araba kiralama modeli rezerve edebilir miyim?

Evet, belirli araba modellerini içeren teklifler, arama sonuçları sayfasında "Garantili Otomobil Modeli" işareti ile işaretlenmiştir.

FLIZZR, Brüksel - Charleroi Havaalaniki [CRL] çocuklar için araba koltuğu kiralama seçeneği sunuyor mu?

Evet, çevrimiçi rezervasyonunuz sırasında çocuk koltuğu rezervasyonu yaptırabilir ve FLIZZR araba kiralama masasında ödeme yapabilirsiniz.

Brüksel - Charleroi Havaalani adresinden araç kiralama için ek sigorta almalı mıyım?

Bu nedenle, tam sigorta teminatı almayacaksanız, teminatınızı güvence altına almak için sigorta almanız önerilir. Satıcınıza, aracın ödemesi için gereken yeterli miktarda fonu olan bir kredi kartı sağlamanız gerekecektir. Ancak herhangi bir para çekme meydana gelirse, sigorta şirketi masrafları karşılayacaktır.

Bu tür bir sigortayı, online araç kiralama rezervasyonu sırasında web sitemizden satın alabilirsiniz.

14CARS.com iOS ve Android araç kiralama uygulamaları

Size en yakın araç kiralama şirketlerini bulur, fiyatları ve fırsatları karşılaştırır ve seveceğiniz bir arabayı kiralar. Hızlı ve kolay!