900'ün üzerinde araç kiralama tedarikçilerden ucuz fiyatlar

Porto Alegre - Havaalani bulunan ALAMO kiralık arabalar [Airport_Code]

Porto Alegre - Havaalani havaalanında mevcut büyük ALAMO araba kiralama fırsatlarını incelemek için çekinmeyin. Şu anda mevcutlar arasından en çok tercih edilenleri seçmek için Airport_Code havaalanında bu tekliflere göz atın.

Ekonomi

Fiat Novo Uno

alamo
M
5
3
2
Fiat Novo Uno

şuradan:

$12.67 /güny

Ekonomi

Citroen C3

unidas
M
5
5
2
Citroen C3

şuradan:

$17.46 /güny

Ekonomi

Volkswagen Fox

movida
M
5
5
2
Volkswagen Fox

şuradan:

$51.10 /güny

Kompakt

Nissan Versa

hertz
M
5
4
3
Nissan Versa

şuradan:

$18.27 /güny

Kompakt

Ford Focus

unidas
A
5
5
3
Ford Focus

şuradan:

$45.94 /güny

Standart

Ford Ka Sedan

hertz
M
5
4
4
Ford Ka Sedan

şuradan:

$22.67 /güny

Standart

Mercedes C Class

movida
A
5
4
5
Mercedes C Class

şuradan:

$141.31 /güny

Mini

Ford Ka

foco aluguel de carros
M
4
5
1
Ford Ka

şuradan:

$26.35 /güny

Tam boy

Renault Logan Voyage

movida
M
5
4
3
Renault Logan Voyage

şuradan:

$34.19 /güny

JIP

Dacia Duster

foco aluguel de carros
M
5
5
4
Dacia Duster

şuradan:

$37.35 /güny

Van

Volkswagen Saveiro Pickup

movida
M
2
2
0
Volkswagen Saveiro Pickup

şuradan:

$48.30 /güny

7 kişilik

Chevrolet Spin

movida
A
7
5
1
Chevrolet Spin

şuradan:

$53.23 /güny

Porto Alegre - Havaalani ALAMO hakkında bilgi

Aşağıdaki tabloda, ALAMO'un teslim yeri, iade adresi, telefon numarası, çalışma saatleri, yakıt politikası, teslim türü ve ALAMO'un Porto Alegre - Havaalani sağladığı bonuslar hakkında [POA] bilgiler bulabilirsiniz.

Alamo

Şirket ismi:

Alamo

Adres:

AV SEVERO DULIUS 9010 SAO JOAO, PORTO ALEGRE, 90200310

Telefon:

5133582375

Yakıt politikası

Tam yakıtla teslim alma ve teslim etme

Teslim alış türü

Havalimanı terminalinden teslim alış

Ekstralar

  • - Havalimanı ücreti
  • - Yol yardımı
  • - Sınırsız kilometre

POA Havaalanı yakınındaki ALAMO konumları

Seyahatinizi daha iyi planlamak için, lütfen Porto Alegre - Havaalani yakınındaki mevcut tüm araç kiralama konumlarının bulunduğu aşağıdaki haritaya gidin. Tüm simgeler, gidiş ve dönüş konumuna karşılık gelir: Havaalanı, tren istasyonu, liman ve şehir merkezi konumları.

Şehir merkezi yakınlarında araç kiralama noktaları

ALAMO Porto Alegre - Havaalani Araba Kiralama Filosuna Genel Bakış

Porto Alegre - Havaalani ALAMO POA, farklı araç kiralama sınıflarından çok çeşitli otomobiller sunar: Economy, Compact, Standard, Mini, Fullsize, Suv, Van, 7-seater,.

ALAMO Porto Alegre - Havaalani için Ekonomi arabası kiralamaya karar verdiyseniz Fiat Novo Uno, Citroen C3, ve Volkswagen Fox ,veya bir araç sınıfı geliştirmesi almaya hazır olun.

Bir Kompakt araç kiralamaya karar verenleriniz için Nissan Versa, ve Ford Focus ,Veya araç sınıfı güncellemesi alabilirsiniz.

ALAMO Porto Alegre - Havaalanin “veya benzeri” işareti olan bir Standart sınıf araba rezervasyonu yaptığınızda Ford Ka Sedan, ve Mercedes C Class .

ALAMO Porto Alegre - Havaalani Full Size araba kiralama sınıfı, aşağıdaki araba kiralama modellerini içerir: ve Renault Logan Voyage .

ALAMO Porto Alegre - Havaalani konumundan JİP araç kiralama sınıfına bir araba rezerve ettiğinizde, aşağıdaki araçlardan birini alacaksınız: ve Dacia Duster .

Bir grup insanla seyahat ediyorsanız ve ALAMO Porto Alegre - Havaalanin 7 koltuklu bir taşıyıcı araca ihtiyacınız varsa ve Chevrolet Spin .

Hangi araç sınıfında rezervasyon yaptıysanız, rezervasyon yaptırdığınız araç sınıfında uygun araç yoksa, her zaman ücretsiz olarak araç sınıfı yükseltme hakkı kazanabilirsiniz.

Amacınıza Göre ALAMO Porto Alegre - Havaalani Aracınızı Seçin

  • Kendi ailenizle birlikte bir yolculuğa çıkıyorsanız, farklı araç kiralama sınıflarındaki araçlara dikkat etmelisiniz. Bir veya iki çocuğu olan küçük aileler ve az miktarda bagaj için, Ekonomi veya Kompakt otomobil sınıfları size uygun olabilir. Daha fazla bagajla seyahat ediyorsanız, JİP veya Tam Boy araba kiralama sınıflarına dönmelisiniz. Daha fazla yolcu olan bir seyahat için 7 kişilik, 9 kişilik ve belki 12 kişilik arama yapmanız gerekir.
  • Porto Alegre - Havaalani içindeki ALAMO'dan sevdiklerinizle seyahat etmek için bir araba bulmaya çalışıyorsanız, Mini, Ekonomi, Cabrio ve hatta Lüks araç kiralama sınıfları araçlarını dikkate almalısınız.
  • Porto Alegre - Havaalani içindeki iş seyahatleri için, ALAMO'dan en uygun araçlar, Tam Boyut, Lüks ve Egzotik araç kiralama sınıflarıdır, Ayrıca, Porto Alegre - Havaalani içindeki ALAMO'dan düğünler, doğum günleri ve diğer kutlama türleri gibi özel günler için uygun bir araç bulabilirsiniz. Herhangi bir parti için bir araca ihtiyacınız varsa, Porto Alegre - Havaalaniki ALAMO konumundan Lüks ve Egzotik araç kiralama sınıflarını göz önünde bulundurun.
  • Genç sürücüler için ALAMO, ayrıca bazı araç kiralama olanaklarına sahiptir. Porto Alegre - Havaalani ALAMO'dan Mini, Ekonomi ve Cabrio araç kiralama sınıflarına bakın ve bunları not edin.

Sıkça sorulan sorular - ALAMO Porto Alegre - Havaalani araba kiralıyor

Porto Alegre - Havaalani konumunda ALAMO'dan araba kiralamak nasıl yapılır?

Gerekli araç alış ve dönüş konumunu girin ve arama formundaki kira, tarih ve saati seçin. Arama sonuçlarını aldıktan sonra, tercih ettiğiniz satıcıya göre filtreleyebilirsiniz.

POA Havaalanında ALAMO konumundan en ucuz araba kiralama hangisi?

ALAMO'dan Porto Alegre - Havaalaniki en ucuz araba Fiat Novo Uno. Geçerli ilgili fiyat günlük olarak $12.67'dır.

Porto Alegre - Havaalani [POA]'daki en popüler ALAMO kiralık araba hangisi?

ALAMO'dan gelen Porto Alegre - Havaalaniki en popüler kiralık araba şu anda FIAT NOVO UNO. Bu araç için en düşük fiyat günde $12.67.

Porto Alegre - Havaalani yakınındaki benzin fiyatı nedir?

POA Havaalanı yakınındaki benzin fiyatları $3.87 ile $4.35 arasında değişmektedir.

ALAMO araba kiralama rezervasyonumu Porto Alegre - Havaalani bir banka kartıyla ödeyebilir miyim?

Evet, online rezervasyona ödeme yapmak için bir banka kartı kullanabilirsiniz. Ancak, araç pikap alımı sırasında, araç kiralama mevduatını kapsayacak şekilde ana sürücü adına verilen bir kredi kartı gerekir.

Benim dışımda başka biri kiralık Arabamı kullanabilir mi?

Çevrimiçi rezervasyon sırasında ek sürücü seçeneğini belirlerseniz bu mümkün olacaktır. Çoğu zaman bu, araç kiralama masasında ücretlendirilen ekstra ücretli bir seçenektir.

Rezervasyon sırasında belirli bir araba kiralama modeli rezerve edebilir miyim?

Evet, belirli araba modellerini içeren teklifler, arama sonuçları sayfasında "Garantili Otomobil Modeli" işareti ile işaretlenmiştir.

ALAMO, Porto Alegre - Havaalaniki [POA] çocuklar için araba koltuğu kiralama seçeneği sunuyor mu?

Evet, çevrimiçi rezervasyonunuz sırasında çocuk koltuğu rezervasyonu yaptırabilir ve ALAMO araba kiralama masasında ödeme yapabilirsiniz.

Porto Alegre - Havaalani adresinden araç kiralama için ek sigorta almalı mıyım?

Bu nedenle, tam sigorta teminatı almayacaksanız, teminatınızı güvence altına almak için sigorta almanız önerilir. Satıcınıza, aracın ödemesi için gereken yeterli miktarda fonu olan bir kredi kartı sağlamanız gerekecektir. Ancak herhangi bir para çekme meydana gelirse, sigorta şirketi masrafları karşılayacaktır.

Bu tür bir sigortayı, online araç kiralama rezervasyonu sırasında web sitemizden satın alabilirsiniz.

iOS ve Android için 14CARS.com araç kiralama uygulaması

Size en yakın araç kiralama şirketlerini bulur, fiyatları ve fırsatları karşılaştırır ve seveceğiniz bir arabayı kiralar. Hızlı ve kolay!