900'ün üzerinde araç kiralama tedarikçilerden ucuz fiyatlar

Recife Guararapes Gilberto Freyre - Havaalani bulunan MOVIDA kiralık arabalar [Airport_Code]

Recife Guararapes Gilberto Freyre - Havaalani havaalanında mevcut büyük MOVIDA araba kiralama fırsatlarını incelemek için çekinmeyin. Şu anda mevcutlar arasından en çok tercih edilenleri seçmek için Airport_Code havaalanında bu tekliflere göz atın.

Ekonomi

Renault Sandero

movida
M
5
5
2
Renault Sandero

şuradan:

$14.71 /güny

Kompakt

Chevrolet Prisma

movida
M
5
3
3
Chevrolet Prisma

şuradan:

$17.44 /güny

Ekonomi

Nissan March

alamo
M
5
5
2
Nissan March

şuradan:

$14.73 /güny

Ekonomi

Hyundai HB20

localiza
M
5
5
2
Hyundai HB20

şuradan:

$22.84 /güny

Kompakt

Nissan Versa

alamo
M
5
5
3
Nissan Versa

şuradan:

$16.99 /güny

Kompakt

Renault Logan

alamo
A
5
3
2
Renault Logan

şuradan:

$22.76 /güny

Mini

Ford Ka

foco aluguel de carros
M
4
5
1
Ford Ka

şuradan:

$18.02 /güny

Standart

Ford Ka Sedan

foco aluguel de carros
M
5
4
4
Ford Ka Sedan

şuradan:

$20.31 /güny

Standart

BMW 3 Series

localiza
A
5
5
4
BMW 3 Series

şuradan:

$86.33 /güny

JIP

Dacia Duster

foco aluguel de carros
M
5
5
4
Dacia Duster

şuradan:

$24.61 /güny

JIP

Ford Ranger Double Cab

localiza
M
4
4
0
Ford Ranger Double Cab

şuradan:

$86.09 /güny

7 kişilik

Chevrolet Spin

localiza
A
7
5
1
Chevrolet Spin

şuradan:

$51.26 /güny

Tam boy

Audi A3

localiza
A
5
4
4
Audi A3

şuradan:

$61.66 /güny

Recife Guararapes Gilberto Freyre - Havaalani MOVIDA hakkında bilgi

Aşağıdaki tabloda, MOVIDA'un teslim yeri, iade adresi, telefon numarası, çalışma saatleri, yakıt politikası, teslim türü ve MOVIDA'un Recife Guararapes Gilberto Freyre - Havaalani sağladığı bonuslar hakkında [REC] bilgiler bulabilirsiniz.

Movida

Şirket ismi:

Movida

Adres:

Guararapes International Airport, Praça Ministro Salgado Filho, s/n, Imbiribeira, Recife – PE, 51210-902

Ekstralar

  • - Havalimanı ücreti
  • - Yol yardımı
  • - Sınırsız kilometre

REC Havaalanı yakınındaki MOVIDA konumları

Seyahatinizi daha iyi planlamak için, lütfen Recife Guararapes Gilberto Freyre - Havaalani yakınındaki mevcut tüm araç kiralama konumlarının bulunduğu aşağıdaki haritaya gidin. Tüm simgeler, gidiş ve dönüş konumuna karşılık gelir: Havaalanı, tren istasyonu, liman ve şehir merkezi konumları.

Şehir merkezi yakınlarında araç kiralama noktaları

Recife Guararapes Gilberto Freyre - Havaalani en iyi araba kiralama şirketleri [REC]

MOVIDA'a alternatif olarak, Recife Guararapes Gilberto Freyre - Havaalani [REC] çalışan diğer yerel ve uluslararası araç kiralama acenteleri var. Bunların arasından, dünyaca ünlü otomobil tedarikçilerinden özel indirim ve kuponları kontrol ettiğinizden emin olun ve sizin için en iyi seçeneği seçin.

LOCALIZA

LOCALIZA 13 reviews

8.6 / 10

ALAMO ehi

ALAMO 41 reviews

7.3 / 10

BUDGET ABG

BUDGET 6 reviews

6.5 / 10

Avis ABG

Avis 10 reviews

4.7 / 10

Recife Guararapes Gilberto Freyre - Havaalani [REC] Havaalanından bir sonraki seyahatiniz için küçük bir arabaya ihtiyacınız varsa, ALAMO ve LOCALIZA firmasından araç kiralama fırsatlarına daha yakından bakmalısınız. Recife Guararapes Gilberto Freyre - Havaalani en büyük EKONOMI ve araç kiralama sınıfı araçlarını sağlıyorlar.

Recife Guararapes Gilberto Freyre - Havaalani havaalanında ve LOCALIZA tarafından çok sayıda orta ölçekli otomobil kiralama hizmeti sağlandı. STANDART ve TAM BOY araç kiralama sınıfları için en uygun fiyatlı aracı bulmak istiyorsanız bu tedarikçileri takip edin.

MOVIDA Recife Guararapes Gilberto Freyre - Havaalani Araba Kiralama Filosuna Genel Bakış

Recife Guararapes Gilberto Freyre - Havaalani MOVIDA REC, farklı araç kiralama sınıflarından çok çeşitli otomobiller sunar: Economy, Compact, Mini, Standard, Suv, 7-seater, Fullsize,.

MOVIDA Recife Guararapes Gilberto Freyre - Havaalani için Ekonomi arabası kiralamaya karar verdiyseniz Renault Sandero, Nissan March, ve Hyundai HB20 ,veya bir araç sınıfı geliştirmesi almaya hazır olun.

Bir Kompakt araç kiralamaya karar verenleriniz için Chevrolet Prisma, Nissan Versa, ve Renault Logan ,Veya araç sınıfı güncellemesi alabilirsiniz.

MOVIDA Recife Guararapes Gilberto Freyre - Havaalanin “veya benzeri” işareti olan bir Standart sınıf araba rezervasyonu yaptığınızda Ford Ka Sedan, ve BMW 3 Series .

MOVIDA Recife Guararapes Gilberto Freyre - Havaalani Full Size araba kiralama sınıfı, aşağıdaki araba kiralama modellerini içerir: ve Audi A3 .

MOVIDA Recife Guararapes Gilberto Freyre - Havaalani konumundan JİP araç kiralama sınıfına bir araba rezerve ettiğinizde, aşağıdaki araçlardan birini alacaksınız: Dacia Duster, ve Ford Ranger Double Cab .

Bir grup insanla seyahat ediyorsanız ve MOVIDA Recife Guararapes Gilberto Freyre - Havaalanin 7 koltuklu bir taşıyıcı araca ihtiyacınız varsa ve Chevrolet Spin .

Hangi araç sınıfında rezervasyon yaptıysanız, rezervasyon yaptırdığınız araç sınıfında uygun araç yoksa, her zaman ücretsiz olarak araç sınıfı yükseltme hakkı kazanabilirsiniz.

Amacınıza Göre MOVIDA Recife Guararapes Gilberto Freyre - Havaalani Aracınızı Seçin

  • Kendi ailenizle birlikte bir yolculuğa çıkıyorsanız, farklı araç kiralama sınıflarındaki araçlara dikkat etmelisiniz. Bir veya iki çocuğu olan küçük aileler ve az miktarda bagaj için, Ekonomi veya Kompakt otomobil sınıfları size uygun olabilir. Daha fazla bagajla seyahat ediyorsanız, JİP veya Tam Boy araba kiralama sınıflarına dönmelisiniz. Daha fazla yolcu olan bir seyahat için 7 kişilik, 9 kişilik ve belki 12 kişilik arama yapmanız gerekir.
  • Recife Guararapes Gilberto Freyre - Havaalani içindeki MOVIDA'dan sevdiklerinizle seyahat etmek için bir araba bulmaya çalışıyorsanız, Mini, Ekonomi, Cabrio ve hatta Lüks araç kiralama sınıfları araçlarını dikkate almalısınız.
  • Recife Guararapes Gilberto Freyre - Havaalani içindeki iş seyahatleri için, MOVIDA'dan en uygun araçlar, Tam Boyut, Lüks ve Egzotik araç kiralama sınıflarıdır, Ayrıca, Recife Guararapes Gilberto Freyre - Havaalani içindeki MOVIDA'dan düğünler, doğum günleri ve diğer kutlama türleri gibi özel günler için uygun bir araç bulabilirsiniz. Herhangi bir parti için bir araca ihtiyacınız varsa, Recife Guararapes Gilberto Freyre - Havaalaniki MOVIDA konumundan Lüks ve Egzotik araç kiralama sınıflarını göz önünde bulundurun.
  • Genç sürücüler için MOVIDA, ayrıca bazı araç kiralama olanaklarına sahiptir. Recife Guararapes Gilberto Freyre - Havaalani MOVIDA'dan Mini, Ekonomi ve Cabrio araç kiralama sınıflarına bakın ve bunları not edin.

Sıkça sorulan sorular - MOVIDA Recife Guararapes Gilberto Freyre - Havaalani araba kiralıyor

Recife Guararapes Gilberto Freyre - Havaalani konumunda MOVIDA'dan araba kiralamak nasıl yapılır?

Gerekli araç alış ve dönüş konumunu girin ve arama formundaki kira, tarih ve saati seçin. Arama sonuçlarını aldıktan sonra, tercih ettiğiniz satıcıya göre filtreleyebilirsiniz.

REC Havaalanında MOVIDA konumundan en ucuz araba kiralama hangisi?

MOVIDA'dan Recife Guararapes Gilberto Freyre - Havaalaniki en ucuz araba Renault Sandero. Geçerli ilgili fiyat günlük olarak $14.71'dır.

Recife Guararapes Gilberto Freyre - Havaalani yakınındaki benzin fiyatı nedir?

REC Havaalanı yakınındaki benzin fiyatları $3.76 ile $4.35 arasında değişmektedir.

MOVIDA araba kiralama rezervasyonumu Recife Guararapes Gilberto Freyre - Havaalani bir banka kartıyla ödeyebilir miyim?

Evet, online rezervasyona ödeme yapmak için bir banka kartı kullanabilirsiniz. Ancak, araç pikap alımı sırasında, araç kiralama mevduatını kapsayacak şekilde ana sürücü adına verilen bir kredi kartı gerekir.

Benim dışımda başka biri kiralık Arabamı kullanabilir mi?

Çevrimiçi rezervasyon sırasında ek sürücü seçeneğini belirlerseniz bu mümkün olacaktır. Çoğu zaman bu, araç kiralama masasında ücretlendirilen ekstra ücretli bir seçenektir.

Rezervasyon sırasında belirli bir araba kiralama modeli rezerve edebilir miyim?

Evet, belirli araba modellerini içeren teklifler, arama sonuçları sayfasında "Garantili Otomobil Modeli" işareti ile işaretlenmiştir.

MOVIDA, Recife Guararapes Gilberto Freyre - Havaalaniki [REC] çocuklar için araba koltuğu kiralama seçeneği sunuyor mu?

Evet, çevrimiçi rezervasyonunuz sırasında çocuk koltuğu rezervasyonu yaptırabilir ve MOVIDA araba kiralama masasında ödeme yapabilirsiniz.

Recife Guararapes Gilberto Freyre - Havaalani adresinden araç kiralama için ek sigorta almalı mıyım?

Bu nedenle, tam sigorta teminatı almayacaksanız, teminatınızı güvence altına almak için sigorta almanız önerilir. Satıcınıza, aracın ödemesi için gereken yeterli miktarda fonu olan bir kredi kartı sağlamanız gerekecektir. Ancak herhangi bir para çekme meydana gelirse, sigorta şirketi masrafları karşılayacaktır.

Bu tür bir sigortayı, online araç kiralama rezervasyonu sırasında web sitemizden satın alabilirsiniz.

iOS ve Android için 14CARS.com araç kiralama uygulaması

Size en yakın araç kiralama şirketlerini bulur, fiyatları ve fırsatları karşılaştırır ve seveceğiniz bir arabayı kiralar. Hızlı ve kolay!