900'ün üzerinde araç kiralama tedarikçilerden ucuz fiyatlar

Sao Paulo Guarulhos - Havaalani bulunan UNIDAS kiralık arabalar [Airport_Code]

Sao Paulo Guarulhos - Havaalani havaalanında mevcut büyük UNIDAS araba kiralama fırsatlarını incelemek için çekinmeyin. Şu anda mevcutlar arasından en çok tercih edilenleri seçmek için Airport_Code havaalanında bu tekliflere göz atın.

Ekonomi

Volkswagen Gol

unidas
M
5
3
2
Volkswagen Gol

şuradan:

$16.46 /güny

Kompakt

Nissan Versa

unidas
M
5
3
3
Nissan Versa

şuradan:

$18.11 /güny

Kompakt

Ford Focus

unidas
A
5
5
3
Ford Focus

şuradan:

$41.28 /güny

JIP

Volkswagen Saveiro Pickup

unidas
M
2
2
0
Volkswagen Saveiro Pickup

şuradan:

$24.72 /güny

JIP

Ford Ranger Double Cab

unidas
M
4
4
0
Ford Ranger Double Cab

şuradan:

$45.53 /güny

7 kişilik

Chevrolet Spin

unidas
M
7
5
2
Chevrolet Spin

şuradan:

$28.16 /güny

Ekonomi

Fiat Novo Uno

foco aluguel de carros
M
5
3
2
Fiat Novo Uno

şuradan:

$14.04 /güny

Ekonomi

Volkswagen Fox

movida
M
5
5
2
Volkswagen Fox

şuradan:

$25.32 /güny

Mini

Ford Ka

foco aluguel de carros
M
4
5
1
Ford Ka

şuradan:

$14.76 /güny

Standart

Ford Ka Sedan

foco aluguel de carros
M
5
4
4
Ford Ka Sedan

şuradan:

$16.14 /güny

Standart

BMW 3 Series

localiza
A
5
5
4
BMW 3 Series

şuradan:

$90.57 /güny

Kompakt

Chevrolet Prisma

movida
M
5
3
3
Chevrolet Prisma

şuradan:

$23.12 /güny

Kompakt

Citroen C4 Cactus

localiza
A
5
5
3
Citroen C4 Cactus

şuradan:

$45.35 /güny

Van

Fiat Doblo

alamo
M
5
5
2
Fiat Doblo

şuradan:

$23.98 /güny

JIP

Jeep Renegade

foco aluguel de carros
A
5
5
3
Jeep Renegade

şuradan:

$32.79 /güny

JIP

Mercedes GLA

movida
A
5
5
3
Mercedes GLA

şuradan:

$90.57 /güny

Tam boy

Audi A3

localiza
A
5
4
4
Audi A3

şuradan:

$75.85 /güny

7 kişilik

Volkswagen Tiguan

movida
A
7
5
1
Volkswagen Tiguan

şuradan:

$85.50 /güny

Lüks

Mercedes C180

movida
A
5
4
3
Mercedes C180

şuradan:

$128.69 /güny

Sao Paulo Guarulhos - Havaalani UNIDAS hakkında bilgi

Aşağıdaki tabloda, UNIDAS'un teslim yeri, iade adresi, telefon numarası, çalışma saatleri, yakıt politikası, teslim türü ve UNIDAS'un Sao Paulo Guarulhos - Havaalani sağladığı bonuslar hakkında [GRU] bilgiler bulabilirsiniz.

Unidas

Şirket ismi:

Unidas

Adres:

RODOVIA HÉLIO SMIDT, DESEMBARQUE Terminal 3, Building Garagem, 6th floor, GUARULHOS, GRU1

Telefon:

1124457606

Yakıt politikası

Tam yakıtla teslim alma ve teslim etme

Teslim alış türü

Havalimanı terminalinden teslim alış

Ekstralar

  • - Havalimanı ücreti
  • - Yol yardımı
  • - Sınırsız kilometre tüm otomobiller için mevcut değildir.

Sao Paulo Guarulhos - Havaalani en iyi araba kiralama şirketleri [GRU]

UNIDAS'a alternatif olarak, Sao Paulo Guarulhos - Havaalani [GRU] çalışan diğer yerel ve uluslararası araç kiralama acenteleri var. Bunların arasından, dünyaca ünlü otomobil tedarikçilerinden özel indirim ve kuponları kontrol ettiğinizden emin olun ve sizin için en iyi seçeneği seçin.

LOCALIZA

LOCALIZA 14 reviews

8.7 / 10

ALAMO ehi

ALAMO 39 reviews

7.4 / 10

BUDGET ABG

BUDGET 6 reviews

6.5 / 10

MOVIDA

MOVIDA 11 reviews

6.3 / 10

Avis ABG

Avis 9 reviews

5.1 / 10

Hertz Corporate

Hertz 6 reviews

4.9 / 10

Sao Paulo Guarulhos - Havaalani [GRU] Havaalanından bir sonraki seyahatiniz için küçük bir arabaya ihtiyacınız varsa, ve MOVIDA firmasından araç kiralama fırsatlarına daha yakından bakmalısınız. Sao Paulo Guarulhos - Havaalani en büyük EKONOMI ve araç kiralama sınıfı araçlarını sağlıyorlar.

Sao Paulo Guarulhos - Havaalani havaalanında ve LOCALIZA tarafından çok sayıda orta ölçekli otomobil kiralama hizmeti sağlandı. STANDART ve TAM BOY araç kiralama sınıfları için en uygun fiyatlı aracı bulmak istiyorsanız bu tedarikçileri takip edin.

Sao Paulo Guarulhos - Havaalani büyük bir araba arıyorsanız, ALAMO'deki fırsatları göz önünde bulundurmalısınız. Çok sayıda 7 KIşILIK, VAN kiralama hizmetleri sunarlar.

Sao Paulo Guarulhos - Havaalani içinde lüks bir araç kullanmak isteyenler için teklifleri MOVIDA'den incelemelisiniz. Sao Paulo Guarulhos - Havaalani her zevkinize hitap edebilecek kadar LüKS, otomobillerini sunuyorlar.

UNIDAS Sao Paulo Guarulhos - Havaalani Araba Kiralama Filosuna Genel Bakış

Sao Paulo Guarulhos - Havaalani UNIDAS GRU, farklı araç kiralama sınıflarından çok çeşitli otomobiller sunar: Economy, Compact, Suv, 7-seater, Mini, Standard, Van, Fullsize, Luxury,.

UNIDAS Sao Paulo Guarulhos - Havaalani için Ekonomi arabası kiralamaya karar verdiyseniz Volkswagen Gol, Fiat Novo Uno, ve Volkswagen Fox ,veya bir araç sınıfı geliştirmesi almaya hazır olun.

Bir Kompakt araç kiralamaya karar verenleriniz için Nissan Versa, Ford Focus, Chevrolet Prisma, ve Citroen C4 Cactus ,Veya araç sınıfı güncellemesi alabilirsiniz.

UNIDAS Sao Paulo Guarulhos - Havaalanin “veya benzeri” işareti olan bir Standart sınıf araba rezervasyonu yaptığınızda Ford Ka Sedan, ve BMW 3 Series .

UNIDAS Sao Paulo Guarulhos - Havaalani Full Size araba kiralama sınıfı, aşağıdaki araba kiralama modellerini içerir: ve Audi A3 .

UNIDAS Sao Paulo Guarulhos - Havaalani konumundan JİP araç kiralama sınıfına bir araba rezerve ettiğinizde, aşağıdaki araçlardan birini alacaksınız: Volkswagen Saveiro Pickup, Ford Ranger Double Cab, Jeep Renegade, ve Mercedes GLA .

UNIDAS Sao Paulo Guarulhos - Havaalani tarafından sağlanan Premium araba kiralama sınıfı şu araba modellerinden oluşur: ve Mercedes C180 .

Bir grup insanla seyahat ediyorsanız ve UNIDAS Sao Paulo Guarulhos - Havaalanin 7 koltuklu bir taşıyıcı araca ihtiyacınız varsa Chevrolet Spin, ve Volkswagen Tiguan .

Hangi araç sınıfında rezervasyon yaptıysanız, rezervasyon yaptırdığınız araç sınıfında uygun araç yoksa, her zaman ücretsiz olarak araç sınıfı yükseltme hakkı kazanabilirsiniz.

Amacınıza Göre UNIDAS Sao Paulo Guarulhos - Havaalani Aracınızı Seçin

  • Kendi ailenizle birlikte bir yolculuğa çıkıyorsanız, farklı araç kiralama sınıflarındaki araçlara dikkat etmelisiniz. Bir veya iki çocuğu olan küçük aileler ve az miktarda bagaj için, Ekonomi veya Kompakt otomobil sınıfları size uygun olabilir. Daha fazla bagajla seyahat ediyorsanız, JİP veya Tam Boy araba kiralama sınıflarına dönmelisiniz. Daha fazla yolcu olan bir seyahat için 7 kişilik, 9 kişilik ve belki 12 kişilik arama yapmanız gerekir.
  • Sao Paulo Guarulhos - Havaalani içindeki UNIDAS'dan sevdiklerinizle seyahat etmek için bir araba bulmaya çalışıyorsanız, Mini, Ekonomi, Cabrio ve hatta Lüks araç kiralama sınıfları araçlarını dikkate almalısınız.
  • Sao Paulo Guarulhos - Havaalani içindeki iş seyahatleri için, UNIDAS'dan en uygun araçlar, Tam Boyut, Lüks ve Egzotik araç kiralama sınıflarıdır, Ayrıca, Sao Paulo Guarulhos - Havaalani içindeki UNIDAS'dan düğünler, doğum günleri ve diğer kutlama türleri gibi özel günler için uygun bir araç bulabilirsiniz. Herhangi bir parti için bir araca ihtiyacınız varsa, Sao Paulo Guarulhos - Havaalaniki UNIDAS konumundan Lüks ve Egzotik araç kiralama sınıflarını göz önünde bulundurun.
  • Genç sürücüler için UNIDAS, ayrıca bazı araç kiralama olanaklarına sahiptir. Sao Paulo Guarulhos - Havaalani UNIDAS'dan Mini, Ekonomi ve Cabrio araç kiralama sınıflarına bakın ve bunları not edin.

Sıkça sorulan sorular - UNIDAS Sao Paulo Guarulhos - Havaalani araba kiralıyor

Sao Paulo Guarulhos - Havaalani konumunda UNIDAS'dan araba kiralamak nasıl yapılır?

Gerekli araç alış ve dönüş konumunu girin ve arama formundaki kira, tarih ve saati seçin. Arama sonuçlarını aldıktan sonra, tercih ettiğiniz satıcıya göre filtreleyebilirsiniz.

GRU Havaalanında UNIDAS konumundan en ucuz araba kiralama hangisi?

UNIDAS'dan Sao Paulo Guarulhos - Havaalaniki en ucuz araba Volkswagen Gol. Geçerli ilgili fiyat günlük olarak $16.46'dır.

Sao Paulo Guarulhos - Havaalani [GRU]'daki en popüler UNIDAS kiralık araba hangisi?

UNIDAS'dan gelen Sao Paulo Guarulhos - Havaalaniki en popüler kiralık araba şu anda VOLKSWAGEN GOL. Bu araç için en düşük fiyat günde $16.46.

Sao Paulo Guarulhos - Havaalani [GRU] UNIDAS'dan en çok rezervasyon yapılan araba sınıfı hangisidir?

GRU Havaalanında UNIDAS ülkesinden en sık rezervasyonu yapılan araba sınıfı JIP. UNIDAS'dan en ucuz JIP araç VOLKSWAGEN SAVEIRO PICKUP. Fiyatı gün başına $24.72 ile başlar.

Sao Paulo Guarulhos - Havaalani yakınındaki benzin fiyatı nedir?

GRU Havaalanı yakınındaki benzin fiyatları $3.48 ile $4.16 arasında değişmektedir.

UNIDAS araba kiralama rezervasyonumu Sao Paulo Guarulhos - Havaalani bir banka kartıyla ödeyebilir miyim?

Evet, online rezervasyona ödeme yapmak için bir banka kartı kullanabilirsiniz. Ancak, araç pikap alımı sırasında, araç kiralama mevduatını kapsayacak şekilde ana sürücü adına verilen bir kredi kartı gerekir.

Benim dışımda başka biri kiralık Arabamı kullanabilir mi?

Çevrimiçi rezervasyon sırasında ek sürücü seçeneğini belirlerseniz bu mümkün olacaktır. Çoğu zaman bu, araç kiralama masasında ücretlendirilen ekstra ücretli bir seçenektir.

Rezervasyon sırasında belirli bir araba kiralama modeli rezerve edebilir miyim?

Evet, belirli araba modellerini içeren teklifler, arama sonuçları sayfasında "Garantili Otomobil Modeli" işareti ile işaretlenmiştir.

UNIDAS, Sao Paulo Guarulhos - Havaalaniki [GRU] çocuklar için araba koltuğu kiralama seçeneği sunuyor mu?

Evet, çevrimiçi rezervasyonunuz sırasında çocuk koltuğu rezervasyonu yaptırabilir ve UNIDAS araba kiralama masasında ödeme yapabilirsiniz.

Sao Paulo Guarulhos - Havaalani adresinden araç kiralama için ek sigorta almalı mıyım?

Bu nedenle, tam sigorta teminatı almayacaksanız, teminatınızı güvence altına almak için sigorta almanız önerilir. Satıcınıza, aracın ödemesi için gereken yeterli miktarda fonu olan bir kredi kartı sağlamanız gerekecektir. Ancak herhangi bir para çekme meydana gelirse, sigorta şirketi masrafları karşılayacaktır.

Bu tür bir sigortayı, online araç kiralama rezervasyonu sırasında web sitemizden satın alabilirsiniz.

iOS ve Android için 14CARS.com araç kiralama uygulaması

Size en yakın araç kiralama şirketlerini bulur, fiyatları ve fırsatları karşılaştırır ve seveceğiniz bir arabayı kiralar. Hızlı ve kolay!