900'ün üzerinde araç kiralama tedarikçilerden ucuz fiyatlar

Castlegar - Havaalani bulunan VAN kiralık araba [YCG]

VAN Castlegar - Havaalani araç kiralama fırsatlarımızı inceleyin ve en uygun teklifi seçin. YCG Havaalanında bulunan VAN araç kiralama firmalarını, fiyatlarını ve tedarikçilerini öğrenin.

Standart

Chrysler 200

budget
A
5
2
3
Chrysler 200

şuradan:

$36.82 /güny

Standart

Ford Fusion

budget
A
5
2
3
Ford Fusion

şuradan:

$46.56 /güny

Ekonomi

Toyota Yaris

budget
A
5
3
2
Toyota Yaris

şuradan:

$39.11 /güny

Kompakt

Chevrolet Sonic

budget
A
5
5
3
Chevrolet Sonic

şuradan:

$40.60 /güny

Tam boy

Chevrolet Impala

budget
A
5
4
4
Chevrolet Impala

şuradan:

$46.56 /güny

JIP

Ford Escape

budget
A
5
5
3
Ford Escape

şuradan:

$70.37 /güny

7 kişilik

Dodge Caravan

budget
A
7
5
3
Dodge Caravan

şuradan:

$80.81 /güny

Castlegar - Havaalani [YCG], Kanada VAN kiralık araç sınıfları hakkında bilgi

Vanlar, insan taşıyıcıları olarak da bilinen büyük 10-12 kişilik binek araçlardır. Bu geniş arabalar genellikle büyük aileleri veya geniş insan gruplarını taşımak için seçilir. Vanlar da böyle bir gereklilik meydana gelmesi durumunda eşya taşımak için de ideal araçlardır. Örneğin, başka bir taşıma seçeneği yoksa ev taşırken bir kiralık minibüs iyi bir çözüm olabilir.

Bu arabalar, diğer kiralık sınıflardan gelen arabalarla elde edilemeyen aşırı miktarda alana ihtiyaç duyan insanlar için bir öncelik olmalıdır.

VAN YCG Havaalanı araç kiralama

Castlegar - Havaalani VAN sınıfı, aşağıdaki araba kiralama modelleri ile sunulmaktadır:, veya benzer VAN kiralık araçlar.

Castlegar - Havaalani yakınlarındaki VAN araba kiralama yerleri

Castlegar - Havaalani konumuna en yakın yerde ve havaalanı dışındaki araç kiralama noktalarındaki araba kiralama fırsatlarını kontrol etmeyi unutmayın. Otomobillerin fiyatları ve bulunabilirliği genellikle farklıdır. En iyi seçimi yaptığınızdan emin olun.

Şehir merkezi yakınlarında araç kiralama noktaları

En iyi VAN Castlegar - Havaalani araç kiralama tedarikçileri

Castlegar - Havaalani [YCG] VAN araba kiralama anlaşmasını en iyi şekilde yapmak için, yalnızca kiralık aracın modeline ve fiyatına değil, aynı zamanda bu anlaşmayı sağlayan araç kiralama acentesine de dikkat edin. Castlegar - Havaalani Havaalanında VAN araç sunan araç kiralama acenteleri, farklı müşterilerimizden farklı araç kiralama koşullarına ve puanlama ortalamalarına sahiptir.

Castlegar - Havaalani bulunan VAN araba kiralama tekliflerinin en geniş çeşitliliği BUDGET ABG tarafından sağlanmaktadır.

BUDGET ABG

BUDGET 564 reviews

7.9 / 10

Sıkça sorulan sorular - VAN Castlegar - Havaalani araba kiralama

Castlegar - Havaalani konumunda VAN araç kiralama rezervasyonu nasıl yapılır?

Arama formunda gerekli teslim alma konumunu ve teslim etme adresini yazmaya başlayın ve açılır listeden en uygun olanları seçin. Kiralama için gerekli tarih ve saati seçin. Arama sonuçları sayfasında, tercih ettiğiniz kiralık araç sınıfına göre tüm araç kiralama fırsatlarını filtreleyebilir ve sıralayabilirsiniz.

YCG Havaalanında en ucuz VAN araba kiralama hangisidir?

Castlegar - Havaalani en ucuz VAN arabası budget'dan Chrysler 200 aracıdır. Günlük fiyatı $36.82 civarındadır.

Castlegar - Havaalani içindeki VAN otomobil için ne kadar yakıt harcayacağım?

Castlegar - Havaalani VAN kiralık araba alırken nelere ihtiyacım var?

Genellikle, şunları sunmak yeterlidir:

  • Tam ehliyet. İngiltere ehliyeti sahipleri aynı zamanda fotoğraflı kimlik de sunmak zorundadır. Ehliyetiniz Roma alfabesinde değilse (yani Arapça, Yunanca, Kiril veya Çince ise), yerel ehliyetinizle birlikte uluslararası bir sürüş izni getirmeniz gerekir.
  • Geçerli fotoğraflı kimlik (pasaport veya ulusal kimlik).
  • Asıl sürücü adına geçerli bir kredi kartı. Kiralama masasında bir araç kiralama depozitosu için ön provizyon alınması gerekir.

Castlegar - Havaalani VAN aracını kiralamak için kaç yaşında olmalıyım?

Castlegar - Havaalani VAN aracını kiralamak için genellikle 25 ile 70 yaş arasında olmanız gerekir. Castlegar - Havaalani araç kiralama şirketlerinin yaş sınırlamaları önemli ölçüde farklılık gösteriyor.

Bu yaş sınırlamalarının dışında kalırsanız, ek bir genç sürücü ek ücreti veya üst düzey sürücü ücreti ödemeniz veya ek sigorta satın almanız koşuluyla araç kiralamanıza izin verecek araç kiralama sağlayıcılarını her zaman bulabilirsiniz.

VAN arabasını tek yönlü kiralamak mümkün müdür?

Evet, bazı satıcılar Castlegar - Havaalani bu şekilde VAN araç kiralama hizmeti sağlıyor. Bir sağlayıcı seçerken dikkatli olun. Tek yönlü kiralamalar arıyorsanız, bazı kısıtlamaların ve ek ödemelerin geçerli olabileceği konusunda hazırlıklı olun. Tek yönlü kiralamanın gerçek kullanılabilirliğinden ve maliyetinden emin olmak için şirketle iletişim kurmayı unutmayın.

iOS ve Android için 14CARS.com araç kiralama uygulaması

Size en yakın araç kiralama şirketlerini bulur, fiyatları ve fırsatları karşılaştırır ve seveceğiniz bir arabayı kiralar. Hızlı ve kolay!