Tanie ceny od ponad 900 wypożyczalni samochodów

Van samochody do wynajęcia dostępne na lotnisku Castlegar, Lotnisko [YCG]

Przejrzyj naszą ofertę Van Castlegar, Lotnisko samochodów do wynajęcia i wybierz najlepszą. Zobacz dostępne modele, ich ceny oraz dostawców Van samochodów do wynajęcia dostępnych na lotnisku YCG.

Standardowy

Chrysler 200

budget
A
5
2
3
Chrysler 200

od

$36.82 za dzień

Standardowy

Ford Fusion

budget
A
5
2
3
Ford Fusion

od

$46.56 za dzień

Ekonomiczny

Toyota Yaris

budget
A
5
3
2
Toyota Yaris

od

$39.11 za dzień

Kompaktowy

Chevrolet Sonic

budget
A
5
5
3
Chevrolet Sonic

od

$40.60 za dzień

Pełnowymiarowy

Chevrolet Impala

budget
A
5
4
4
Chevrolet Impala

od

$46.56 za dzień

SUV

Ford Escape

budget
A
5
5
3
Ford Escape

od

$70.37 za dzień

7-osobwy

Dodge Caravan

budget
A
7
5
3
Dodge Caravan

od

$80.81 za dzień

Informacje o klasach samochodów Van do wynajęcia na lotnisku

Samochody dostawcze są dużymi 10-12-osobowymi pojazdami, znanymi również jako pojazdy do przewozu osób. Te przestronne samochody są zazwyczaj wybierane przez duże rodziny lub duże grupy. Samochody dostawcze, jeśli jest taka potrzeba, idealnie nadają się do przewożenia różnego rodzaju ładunków. Na przykład wynajęta furgonetka może być dobrym rozwiązaniem, gdy się przeprowadzamy.

Te samochody powinny być priorytetem dla osób, które potrzebują dużej ilości miejsca, której brakuje w samochodach z innych klas.

Van YCG Wynajem samochodów na lotnisku

Van klasa samochodów do wynajęcia na lotnisku Castlegar, Lotnisko to następujące modele samochodów lub podobne samochody do wynajęcia Van.

Van miejsca wynajmu samochodów w pobliżu lotniska Castlegar, Lotnisko

Nie zapomnij sprawdzić ofert wynajmu samochodów w najbliższej wypożyczalni samochodów na terenie lotniska i poza nim Castlegar, Lotnisko . Ceny i dostępność samochodów często są różne. Upewnij się, że dokonałeś najlepszego wyboru.

Miejsca wynajmu samochodów w pobliżu centrum

Najlepsi dostawcy samochodów do wynajęcia Van Castlegar, Lotnisko

Aby dokonać najlepszego wyboru samochodu do wynajęcia Van na lotnisku Castlegar, Lotnisko [YCG], zwróć uwagę nie tylko na model samochodu i jego cenę, ale także na dostawcę i oferowaną przez niego umowę.

Agencje wynajmu samochodów, które oferują samochody Van na lotnisku Castlegar, Lotnisko mają różne warunki wynajmu samochodów i średnie oceny od poprzednich klientów.

Największa różnorodność ofert wynajmu samochodów Van na lotnisku Castlegar, Lotnisko zapewnia dostawca BUDGET ABG.

BUDGET ABG

BUDGET 564 reviews

7.9 / 10

FAQ - Van wynajmij samochód na lotnisku Castlegar, Lotnisko

Jak zarezerwować wynajem samochodu Van na lotnisku ?

Wpisz wymagane miejsce odbioru i zwrotu samochodu w formularzu wyszukiwania i wybierz najbardziej odpowiedni z rozwijanej listy. Wybierz datę i godzinę wypożyczenia. Na stronie wyników wyszukiwania będziesz mógł filtrować i sortować wszystkie oferty wynajmu samochodów według preferowanej klasy.

Jaka jest najtańsza grupa Van wynajmu samochodów na lotnisku YCG?

Najtańsza grupa Van samochodów do wynajęcia na lotnisku to Castlegar, Lotnisko Chrysler 200 od budget. Obecna cena to $36.82 za dzień.

Ile wydam na paliwo w samochodzie Van na lotnisku Castlegar, Lotnisko?

Czego potrzebuję do wynajęcia samochodu Van na lotnisku Castlegar, Lotnisko?

Zazwyczaj wystarczą:

  • Prawo jazdy.. Posiadacze prawa jazdy w Wielkiej Brytanii muszą również dostarczyć kartę fotograficzną. Jeśli twoje prawo jazdy nie ma alfabetu łacińskiego (tj. Jest w języku arabskim, greckim, cyrylicy lub chińskim), musisz przywieźć pozwolenie na prowadzenie pojazdów wraz z krajowym prawem jazdy.
  • Ein gültiger Lichtbildausweis (paszport lub dowód osobisty).
  • Ważna karta kredytowaiwydana na głównego kierowcę. Konieczne jest wstępne autoryzowanie depozytu do wynajęcia samochodu w biurze wynajmu.

Ile muszę mieć lat, aby wynająć samochód Van na lotnisku Castlegar, Lotnisko?

Często musisz mieć między 25 a 70 rokiem życia, aby wypożyczyć samochód Van na lotnisku Castlegar, Lotnisko. Ograniczenia wiekowe firm wynajmujących samochody w okolicy lotniska Castlegar, Lotnisko znacznie się różnią.

Jeśli nie spełniasz tych ograniczeń wiekowych, możesz znaleźć dostawców wynajmu samochodów, którzy pozwolą Ci wynająć pojazd pod warunkiem, że zapłacisz dodatkową opłatę dla młodych kierowców lub wykupisz dodatkowe ubezpieczenie.

Czy można wynająć samochód Van tylko w jedną stronę?

Tak, niektórzy dostawcy oferują wynajem samochodów Van tylko w jedną stronę na lotnisku Castlegar, Lotnisko. Uważaj przy wyborze dostawcy. Jeśli chcesz wynająć samochód tylko w jedną stronę, bądź przygotowany, że mogą obowiązywać pewne ograniczenia i dodatkowe płatności. Nie zapomnij skontaktować się z firmą, aby upewnić się o rzeczywistej dostępności i kosztach wynajmu w jedną stronę.

14CARS.com aplikacja wynajmu samochodów na iOS i Androida

Znajdź wypożyczalnię samochodów blisko mnie, porównaj ceny i oferty oraz wynajmij samochód, który pokochasz. Jest to szybkie i łatwe!