900'ün üzerinde araç kiralama tedarikçilerden ucuz fiyatlar

Ottawa - Havaalani bulunan AVIS kiralık arabalar [Airport_Code]

Ottawa - Havaalani havaalanında mevcut büyük AVIS araba kiralama fırsatlarını incelemek için çekinmeyin. Şu anda mevcutlar arasından en çok tercih edilenleri seçmek için Airport_Code havaalanında bu tekliflere göz atın.

Standart

Hyundai Elantra

avis
A
5
4
4
Hyundai Elantra

şuradan:

$92.42 /güny

Lüks

Chrysler 300C

avis
A
5
4
5
Chrysler 300C

şuradan:

$142.98 /güny

Ekonomi

Toyota Yaris

budget
A
5
4
2
Toyota Yaris

şuradan:

$63.36 /güny

Kompakt

Chevrolet Sonic

budget
A
5
5
3
Chevrolet Sonic

şuradan:

$65.08 /güny

Kompakt

Nissan Versa

alamo
A
5
5
3
Nissan Versa

şuradan:

$116.41 /güny

Standart

Chevrolet Cruze

budget
A
5
4
4
Chevrolet Cruze

şuradan:

$72.41 /güny

Standart

Chevrolet Malibu

alamo
A
5
4
4
Chevrolet Malibu

şuradan:

$121.54 /güny

Tam boy

Chevrolet Impala

budget
A
5
4
4
Chevrolet Impala

şuradan:

$77.44 /güny

Van

Dodge Caravan

budget
A
7
5
3
Dodge Caravan

şuradan:

$84.17 /güny

Lüks

Cadillac CTS

budget
A
5
4
5
Cadillac CTS

şuradan:

$86.64 /güny

JIP

Jeep Cherokee

budget
A
5
5
3
Jeep Cherokee

şuradan:

$89.80 /güny

JIP

Jeep Grand Cherokee

national
A
5
5
4
Jeep Grand Cherokee

şuradan:

$197.76 /güny

Ottawa - Havaalani AVIS hakkında bilgi

Aşağıdaki tabloda, AVIS'un teslim yeri, iade adresi, telefon numarası, çalışma saatleri, yakıt politikası, teslim türü ve AVIS'un Ottawa - Havaalani sağladığı bonuslar hakkında [YOW] bilgiler bulabilirsiniz.

AVIS Car Rental

Şirket ismi:

AVIS Car Rental

Adres:

1003 Airport Parkway Private, Ottawa, K1V 9B4, ON, Ontario

Telefon:

613-739-3334

Yakıt politikası

Tam yakıtla teslim alma ve teslim etme

Teslim alış türü

Havalimanı terminalinden teslim alış

Ekstralar

  • - Havalimanı ücreti
  • - Yol yardımı
  • - Sınırsız kilometre

YOW Havaalanı yakınındaki AVIS konumları

Seyahatinizi daha iyi planlamak için, lütfen Ottawa - Havaalani yakınındaki mevcut tüm araç kiralama konumlarının bulunduğu aşağıdaki haritaya gidin. Tüm simgeler, gidiş ve dönüş konumuna karşılık gelir: Havaalanı, tren istasyonu, liman ve şehir merkezi konumları.

Şehir merkezi yakınlarında araç kiralama noktaları

Ottawa - Havaalani en iyi araba kiralama şirketleri [YOW]

AVIS'a alternatif olarak, Ottawa - Havaalani [YOW] çalışan diğer yerel ve uluslararası araç kiralama acenteleri var. Bunların arasından, dünyaca ünlü otomobil tedarikçilerinden özel indirim ve kuponları kontrol ettiğinizden emin olun ve sizin için en iyi seçeneği seçin.

Enterprise

Enterprise 12 reviews

9.1 / 10

ALAMO ehi

ALAMO 13 reviews

8.4 / 10

NATIONAL ehi

NATIONAL 151 reviews

8.3 / 10

Hertz Corporate

Hertz 37 reviews

8 / 10

BUDGET ABG

BUDGET 523 reviews

7.8 / 10

Routes

Routes 7 reviews

6.1 / 10

ACE

ACE 9 reviews

5.5 / 10

Ottawa - Havaalani [YOW] Havaalanından bir sonraki seyahatiniz için küçük bir arabaya ihtiyacınız varsa, BUDGET ve ALAMO firmasından araç kiralama fırsatlarına daha yakından bakmalısınız. Ottawa - Havaalani en büyük EKONOMI ve araç kiralama sınıfı araçlarını sağlıyorlar.

Ottawa - Havaalani havaalanında BUDGET ve ALAMO tarafından çok sayıda orta ölçekli otomobil kiralama hizmeti sağlandı. STANDART ve TAM BOY araç kiralama sınıfları için en uygun fiyatlı aracı bulmak istiyorsanız bu tedarikçileri takip edin.

Ottawa - Havaalani [YOW] içindeki en iyi SUV araç kiralama anlaşmasını bulmak için, BUDGET'ten SUV'lara bakın. Bu sağlayıcı Ottawa - Havaalani en büyük JIP otomobil koleksiyonunu sunuyor.

Ottawa - Havaalani büyük bir araba arıyorsanız, BUDGET'deki fırsatları göz önünde bulundurmalısınız. Çok sayıda 7 KIşILIK, VAN kiralama hizmetleri sunarlar.

Ottawa - Havaalani içinde lüks bir araç kullanmak isteyenler için teklifleri BUDGET'den incelemelisiniz. Ottawa - Havaalani her zevkinize hitap edebilecek kadar LüKS, EGZOTIK ve CONVERTIBLE otomobillerini sunuyorlar.

AVIS Ottawa - Havaalani Araba Kiralama Filosuna Genel Bakış

Ottawa - Havaalani AVIS YOW, farklı araç kiralama sınıflarından çok çeşitli otomobiller sunar: Standard, Luxury, Economy, Compact, Fullsize, Van, Suv,.

AVIS Ottawa - Havaalani için Ekonomi arabası kiralamaya karar verdiyseniz ve Toyota Yaris ,veya bir araç sınıfı geliştirmesi almaya hazır olun.

Bir Kompakt araç kiralamaya karar verenleriniz için Chevrolet Sonic, ve Nissan Versa ,Veya araç sınıfı güncellemesi alabilirsiniz.

AVIS Ottawa - Havaalanin “veya benzeri” işareti olan bir Standart sınıf araba rezervasyonu yaptığınızda Hyundai Elantra, Chevrolet Cruze, ve Chevrolet Malibu .

AVIS Ottawa - Havaalani Full Size araba kiralama sınıfı, aşağıdaki araba kiralama modellerini içerir: ve Chevrolet Impala .

AVIS Ottawa - Havaalani konumundan JİP araç kiralama sınıfına bir araba rezerve ettiğinizde, aşağıdaki araçlardan birini alacaksınız: Jeep Cherokee, ve Jeep Grand Cherokee .

AVIS Ottawa - Havaalani tarafından sağlanan Premium araba kiralama sınıfı şu araba modellerinden oluşur: Chrysler 300C, ve Cadillac CTS .

Hangi araç sınıfında rezervasyon yaptıysanız, rezervasyon yaptırdığınız araç sınıfında uygun araç yoksa, her zaman ücretsiz olarak araç sınıfı yükseltme hakkı kazanabilirsiniz.

Amacınıza Göre AVIS Ottawa - Havaalani Aracınızı Seçin

  • Kendi ailenizle birlikte bir yolculuğa çıkıyorsanız, farklı araç kiralama sınıflarındaki araçlara dikkat etmelisiniz. Bir veya iki çocuğu olan küçük aileler ve az miktarda bagaj için, Ekonomi veya Kompakt otomobil sınıfları size uygun olabilir. Daha fazla bagajla seyahat ediyorsanız, JİP veya Tam Boy araba kiralama sınıflarına dönmelisiniz. Daha fazla yolcu olan bir seyahat için 7 kişilik, 9 kişilik ve belki 12 kişilik arama yapmanız gerekir.
  • Ottawa - Havaalani içindeki AVIS'dan sevdiklerinizle seyahat etmek için bir araba bulmaya çalışıyorsanız, Mini, Ekonomi, Cabrio ve hatta Lüks araç kiralama sınıfları araçlarını dikkate almalısınız.
  • Ottawa - Havaalani içindeki iş seyahatleri için, AVIS'dan en uygun araçlar, Tam Boyut, Lüks ve Egzotik araç kiralama sınıflarıdır, Ayrıca, Ottawa - Havaalani içindeki AVIS'dan düğünler, doğum günleri ve diğer kutlama türleri gibi özel günler için uygun bir araç bulabilirsiniz. Herhangi bir parti için bir araca ihtiyacınız varsa, Ottawa - Havaalaniki AVIS konumundan Lüks ve Egzotik araç kiralama sınıflarını göz önünde bulundurun.
  • Genç sürücüler için AVIS, ayrıca bazı araç kiralama olanaklarına sahiptir. Ottawa - Havaalani AVIS'dan Mini, Ekonomi ve Cabrio araç kiralama sınıflarına bakın ve bunları not edin.

Sıkça sorulan sorular - AVIS Ottawa - Havaalani araba kiralıyor

Ottawa - Havaalani konumunda AVIS'dan araba kiralamak nasıl yapılır?

Gerekli araç alış ve dönüş konumunu girin ve arama formundaki kira, tarih ve saati seçin. Arama sonuçlarını aldıktan sonra, tercih ettiğiniz satıcıya göre filtreleyebilirsiniz.

YOW Havaalanında AVIS konumundan en ucuz araba kiralama hangisi?

AVIS'dan Ottawa - Havaalaniki en ucuz araba Hyundai Elantra. Geçerli ilgili fiyat günlük olarak $92.42'dır.

Ottawa - Havaalani [YOW] AVIS'dan en çok rezervasyon yapılan araba sınıfı hangisidir?

YOW Havaalanında AVIS ülkesinden en sık rezervasyonu yapılan araba sınıfı STANDART. AVIS'dan en ucuz STANDART araç HYUNDAI ELANTRA. Fiyatı gün başına $92.42 ile başlar.

Ottawa - Havaalani yakınındaki benzin fiyatı nedir?

YOW Havaalanı yakınındaki benzin fiyatları $3.17 ile $3.89 arasında değişmektedir.

AVIS araba kiralama rezervasyonumu Ottawa - Havaalani bir banka kartıyla ödeyebilir miyim?

Evet, online rezervasyona ödeme yapmak için bir banka kartı kullanabilirsiniz. Ancak, araç pikap alımı sırasında, araç kiralama mevduatını kapsayacak şekilde ana sürücü adına verilen bir kredi kartı gerekir.

Benim dışımda başka biri kiralık Arabamı kullanabilir mi?

Çevrimiçi rezervasyon sırasında ek sürücü seçeneğini belirlerseniz bu mümkün olacaktır. Çoğu zaman bu, araç kiralama masasında ücretlendirilen ekstra ücretli bir seçenektir.

Rezervasyon sırasında belirli bir araba kiralama modeli rezerve edebilir miyim?

Evet, belirli araba modellerini içeren teklifler, arama sonuçları sayfasında "Garantili Otomobil Modeli" işareti ile işaretlenmiştir.

AVIS, Ottawa - Havaalaniki [YOW] çocuklar için araba koltuğu kiralama seçeneği sunuyor mu?

Evet, çevrimiçi rezervasyonunuz sırasında çocuk koltuğu rezervasyonu yaptırabilir ve AVIS araba kiralama masasında ödeme yapabilirsiniz.

Ottawa - Havaalani adresinden araç kiralama için ek sigorta almalı mıyım?

Bu nedenle, tam sigorta teminatı almayacaksanız, teminatınızı güvence altına almak için sigorta almanız önerilir. Satıcınıza, aracın ödemesi için gereken yeterli miktarda fonu olan bir kredi kartı sağlamanız gerekecektir. Ancak herhangi bir para çekme meydana gelirse, sigorta şirketi masrafları karşılayacaktır.

Bu tür bir sigortayı, online araç kiralama rezervasyonu sırasında web sitemizden satın alabilirsiniz.

iOS ve Android için 14CARS.com araç kiralama uygulaması

Size en yakın araç kiralama şirketlerini bulur, fiyatları ve fırsatları karşılaştırır ve seveceğiniz bir arabayı kiralar. Hızlı ve kolay!