900'ün üzerinde araç kiralama tedarikçilerden ucuz fiyatlar

Québec’de araç kiralama fiyatları

Québec şehrindeki en güvenilir sağlayıcılardan farklı araç kiralama sınıflarından araç kiralama tekliflerini karşılaştırın. Québec şehrinde bulunan her bir araç sınıfının en ucuz araba kiralama teklifi kırmızıyla vurgulanmıştır.

AVIS Car Rental şuradan:$74.76
Hertz Car Hire şuradan:$67.72 şuradan:$81.26
Budget Car Rental şuradan:$68.66 şuradan:$70.69 şuradan:$73.74 şuradan:$149.92
Alamo şuradan:$53.93 şuradan:$60.16 şuradan:$68.20 şuradan:$58.96

Québec deki araba kiralama şirketleri

Québec şehrindeki araç kiralama acenteleri, yalnızca çeşitli araçlarda ve araç kiralama koşullarında değil, aynı zamanda daha önceki müşterilerimiz tarafından sağlanan ortalama derecelendirme puanlarında da önemli farklılıklar gösterebilirler.

ALAMO ehi

ALAMO 6 reviews

9.2 / 10

Enterprise

Enterprise 626 reviews

8.8 / 10

NATIONAL ehi

NATIONAL 9 reviews

8.7 / 10

Hertz Corporate

Hertz 190 reviews

8.1 / 10

THRIFTY

THRIFTY 294 reviews

8 / 10

AVIS ABG

AVIS 155 reviews

7.7 / 10

Discount Quebec

Discount 141 reviews

7.6 / 10

BUDGET ABG

BUDGET 17 reviews

7.5 / 10

ACE

ACE 28 reviews

5.5 / 10

Québec şehrinde çok çeşitli kiralık araçlar vardır. Québec şehrinde kiralanabilen araç kiralama sınıfları EKONOMI, STANDART, TAM BOY, JIP için arasında değişmektedir. Québec şehrindeki en büyük araç koleksiyonu THRIFTY tarafından sağlanmaktadır.

Québec şehrindeki araç kiralama noktaları

Québec şehrindeki en iyi araç kiralama fırsatını bulmak için, sadece bir tane satın alma ve iade konumunda değil tüm araç kiralama acentelerini kontrol etmeniz gerekiyor. Ayrıca diğer en yakın noktalardaki araç kiralama tekliflerini de inceleyebilirsiniz: havaalanları, tren istasyonları, limanlar ve şehir merkezi.

Québec ’de araç kiralama genel bakışı

Québec şehrinde çok sayıda araç kiralama tedarikçisi olmasından dolayı, araç filosu çok farklı araçlarla temsil edilmektedir. Özel gereksinimlerinize bağlı olarak hangi aracın sizin için en uygun olduğunu daha iyi anlamak için lütfen aşağıdaki tabloyu kullanın.

Araç kiralama sınıfı Ne zaman en iyi Muhtemel araç kiralama modelleri
Mini Çok miktarda bagaj içermeyen nispeten kısa yolculuklar için Smart, Fiat 500, Hyundai i10, Citroen DS3, Opel Adam, veya benzeri.
Ekonomi Daha ucuz araç kiralamaya öncelik veren gezginler için Chevrolet Spark, veya benzeri.
Kompakt Daha küçük, yakıt tasarrufu sağlayan araçlar arayan kişiler için Kia Rio, Chevrolet Sonic, veya benzeri.
Orta sınıf Kiralık araçlarda en iyi fiyat ve konfor kombinasyonuna ihtiyaç duyanlar için Nissan Sentra, veya benzeri.
Standart Uygun fiyata 5 yolcuya kadar olan bir grupla konforlu seyahat için Toyota Corolla, Hyundai Elantra, veya benzeri.
Tam boy Daha çok boş yere sahip olan geniş araçlar arayanlar için Dodge Charger, Chevrolet Impala, veya benzeri.
7 kişilik Normal 5 koltuklu araçlardan daha çok yer hayalinde olan insanlar için Dodge Caravan, Toyota Sienna, veya benzeri.
Van / 9-12 seater Kalabalık ve çok bagajlı aile yolculukları için Chevrolet Silverado, Dodge Grand Caravan, veya benzeri.
Premium İş seyahatleri ve önemli toplantılar için Buick Lacrosse, Lincoln MKS, veya benzeri.
JIP Yolun patronu gibi hissetmeyi seven kişiler için Toyota Rav4, Jeep Cherokee, veya benzeri.
Lüks / Egzotik Fiyata değil de, en iyi sürüş deneyimine önem verenler için Nissan Maxima, veya benzeri.
Convertible Sıcak havalardaki yolculuklarda kendini özgür hissetmek hayalinde olanlar için Ford Mustang Convertible, Chrysler 200 Convertible, veya benzeri.

Sıkça sorulan sorular - Québec araç kiralamak

Québec 'de nasıl araç kiralanır?

Gerekli teslim alma ve teslim etme konumunu arama formuna giriniz ve kiralamanız için gereken tarih ve saati seçiniz. Arama sonuçlarını aldıktan sonra, tercih ettiğiniz kriterlere göre filtreleyebileceksiniz.

Québec şehrinde araba kiralamanın maliyeti nedir?

Québec şehrinde araç kiralama fiyatları, istenilen modele, teslim alma yerine ve kiralama seçeneklerine bağlı olarak günlük $48.12 ilâ günlük $116.88 arasında değişir.

Québec şehrinde en ucuz araç kiralama nerede?

Québec şehrindeki en ucuz araç kiralama teklifini Quebec City - Cote Du Palais bulabilirsiniz. Araç kiralama fiyatları bu konum $48.12 fiyattan başlar.

Québec şehrinde hangi araç kiralama şirketleri faaliyet göstermektedir?

Québec şehrinde, EKONOMI, STANDART, TAM BOY, ve JIP. gibi iyi bilinen sağlayıcılardan araba rezervasyonu yapabilirsiniz.

Québec şehrindeki en yüksek puanlı araç kiralama acentesi hangisidir?

Şu anda Québec şehrinde en yüksek kullanıcı memnuniyetine sahip araç kiralama şirketi, ortalama 9.2/10 puanı ile ALAMO ehi.

Québec şehrinde araba kiralama rezervasyonumu banka kartıyla ödeyebilir miyim?

Evet, online rezervasyon için ödeme yapmak üzere banka kartı kullanabilirsiniz. Ancak, araç alımı sırasında, araç kiralama depozitosunu karşılamak için ana şoför adına verilen bir kredi kartına ihtiyacınız olacaktır.

Benden başka birisi kiralık arabamı kullanabilir mi?

Çevrimiçi rezervasyonunuz sırasında ek şoför seçeneğini seçerseniz bu da mümkün olacaktır. Çoğu zaman bu, araç kiralama acentesinde ücretlendirilen ekstra bir seçenektir.

Rezervasyonum sırasında belirli bir araba kiralama modelini rezerve edebilir miyim?

Evet, belirli araba modellerini içeren teklifler, arama sonuçları sayfasında "Garantili Otomobil Modeli" şeklinde işaretlenmiştir.

Québec konumunda araç kiralama için ek sigorta almalı mıyım?

Bu nedenle de, tam sigorta teminatı almayacaksanız, teminatınızı güvence altına almak için sigorta satın almanızı öneriyoruz. Satıcınıza, aracın ödemesi için gereken yeterli miktarda bakiyesi olan bir kredi kartı sağlamanız gerekecektir. Ancak herhangi bir para çekme işlemi gerçekleşirse, sigorta şirketi masrafları karşılayacaktır.

Bu tür bir sigortayı, online araç kiralama rezervasyonu sırasında web sitemizden satın alabilirsiniz.