900'ün üzerinde araç kiralama tedarikçilerden ucuz fiyatlar

Alajuela/san Jose Airport bulunan APEX kiralık arabalar [Airport_Code]

Alajuela/san Jose Airport havaalanında mevcut büyük APEX araba kiralama fırsatlarını incelemek için çekinmeyin. Şu anda mevcutlar arasından en çok tercih edilenleri seçmek için Airport_Code havaalanında bu tekliflere göz atın.

Mini

BYD FO

apex
M
4
3
1
BYD FO

şuradan:

$6.49 /güny

JIP

Daihatsu Bego

apex
M
4
3
2
Daihatsu Bego

şuradan:

$20.04 /güny

Alajuela/san Jose Airport APEX hakkında bilgi

Aşağıdaki tabloda, APEX'un teslim yeri, iade adresi, telefon numarası, çalışma saatleri, yakıt politikası, teslim türü ve APEX'un Alajuela/san Jose Airport sağladığı bonuslar hakkında [SJO] bilgiler bulabilirsiniz.

Apex

Şirket ismi:

Apex

Adres:

Juan Santamaria Airport, Alajuela, Costa Rica, Alajuela

Telefon:

+506-2443-7662

Yakıt politikası

Tam yakıtla teslim alma ve teslim etme

Teslim alış türü

Ücretsiz shuttle servisi

Ekstralar

  • - Yol yardımı
  • - Çevre vergisi
  • - Muhtelif masraflar

SJO Havaalanı yakınındaki APEX konumları

Seyahatinizi daha iyi planlamak için, lütfen Alajuela/san Jose Airport yakınındaki mevcut tüm araç kiralama konumlarının bulunduğu aşağıdaki haritaya gidin. Tüm simgeler, gidiş ve dönüş konumuna karşılık gelir: Havaalanı, tren istasyonu, liman ve şehir merkezi konumları.

Havalimanları yakınlarında araç kiralama noktaları

APEX Alajuela/san Jose Airport Araba Kiralama Filosuna Genel Bakış

Alajuela/san Jose Airport APEX SJO, farklı araç kiralama sınıflarından çok çeşitli otomobiller sunar: Mini, Suv,.

APEX Alajuela/san Jose Airport konumundan JİP araç kiralama sınıfına bir araba rezerve ettiğinizde, aşağıdaki araçlardan birini alacaksınız: ve Daihatsu Bego .

Hangi araç sınıfında rezervasyon yaptıysanız, rezervasyon yaptırdığınız araç sınıfında uygun araç yoksa, her zaman ücretsiz olarak araç sınıfı yükseltme hakkı kazanabilirsiniz.

Amacınıza Göre APEX Alajuela/san Jose Airport Aracınızı Seçin

  • Kendi ailenizle birlikte bir yolculuğa çıkıyorsanız, farklı araç kiralama sınıflarındaki araçlara dikkat etmelisiniz. Bir veya iki çocuğu olan küçük aileler ve az miktarda bagaj için, Ekonomi veya Kompakt otomobil sınıfları size uygun olabilir. Daha fazla bagajla seyahat ediyorsanız, JİP veya Tam Boy araba kiralama sınıflarına dönmelisiniz. Daha fazla yolcu olan bir seyahat için 7 kişilik, 9 kişilik ve belki 12 kişilik arama yapmanız gerekir.
  • Alajuela/san Jose Airport içindeki APEX'dan sevdiklerinizle seyahat etmek için bir araba bulmaya çalışıyorsanız, Mini, Ekonomi, Cabrio ve hatta Lüks araç kiralama sınıfları araçlarını dikkate almalısınız.
  • Alajuela/san Jose Airport içindeki iş seyahatleri için, APEX'dan en uygun araçlar, Tam Boyut, Lüks ve Egzotik araç kiralama sınıflarıdır, Ayrıca, Alajuela/san Jose Airport içindeki APEX'dan düğünler, doğum günleri ve diğer kutlama türleri gibi özel günler için uygun bir araç bulabilirsiniz. Herhangi bir parti için bir araca ihtiyacınız varsa, Alajuela/san Jose Airportki APEX konumundan Lüks ve Egzotik araç kiralama sınıflarını göz önünde bulundurun.
  • Genç sürücüler için APEX, ayrıca bazı araç kiralama olanaklarına sahiptir. Alajuela/san Jose Airport APEX'dan Mini, Ekonomi ve Cabrio araç kiralama sınıflarına bakın ve bunları not edin.

Sıkça sorulan sorular - APEX Alajuela/san Jose Airport araba kiralıyor

Alajuela/san Jose Airport konumunda APEX'dan araba kiralamak nasıl yapılır?

Gerekli araç alış ve dönüş konumunu girin ve arama formundaki kira, tarih ve saati seçin. Arama sonuçlarını aldıktan sonra, tercih ettiğiniz satıcıya göre filtreleyebilirsiniz.

SJO Havaalanında APEX konumundan en ucuz araba kiralama hangisi?

APEX'dan Alajuela/san Jose Airportki en ucuz araba BYD FO. Geçerli ilgili fiyat günlük olarak $6.49'dır.

Alajuela/san Jose Airport [SJO] APEX'dan en çok rezervasyon yapılan araba sınıfı hangisidir?

SJO Havaalanında APEX ülkesinden en sık rezervasyonu yapılan araba sınıfı . APEX'dan en ucuz araç . Fiyatı gün başına $6.49 ile başlar.

Alajuela/san Jose Airport yakınındaki benzin fiyatı nedir?

SJO Havaalanı yakınındaki benzin fiyatları $3.34 ile $4.67 arasında değişmektedir.

APEX araba kiralama rezervasyonumu Alajuela/san Jose Airport bir banka kartıyla ödeyebilir miyim?

Evet, online rezervasyona ödeme yapmak için bir banka kartı kullanabilirsiniz. Ancak, araç pikap alımı sırasında, araç kiralama mevduatını kapsayacak şekilde ana sürücü adına verilen bir kredi kartı gerekir.

Benim dışımda başka biri kiralık Arabamı kullanabilir mi?

Çevrimiçi rezervasyon sırasında ek sürücü seçeneğini belirlerseniz bu mümkün olacaktır. Çoğu zaman bu, araç kiralama masasında ücretlendirilen ekstra ücretli bir seçenektir.

Rezervasyon sırasında belirli bir araba kiralama modeli rezerve edebilir miyim?

Evet, belirli araba modellerini içeren teklifler, arama sonuçları sayfasında "Garantili Otomobil Modeli" işareti ile işaretlenmiştir.

APEX, Alajuela/san Jose Airportki [SJO] çocuklar için araba koltuğu kiralama seçeneği sunuyor mu?

Evet, çevrimiçi rezervasyonunuz sırasında çocuk koltuğu rezervasyonu yaptırabilir ve APEX araba kiralama masasında ödeme yapabilirsiniz.

Alajuela/san Jose Airport adresinden araç kiralama için ek sigorta almalı mıyım?

Bu nedenle, tam sigorta teminatı almayacaksanız, teminatınızı güvence altına almak için sigorta almanız önerilir. Satıcınıza, aracın ödemesi için gereken yeterli miktarda fonu olan bir kredi kartı sağlamanız gerekecektir. Ancak herhangi bir para çekme meydana gelirse, sigorta şirketi masrafları karşılayacaktır.

Bu tür bir sigortayı, online araç kiralama rezervasyonu sırasında web sitemizden satın alabilirsiniz.

iOS ve Android için 14CARS.com araç kiralama uygulaması

Size en yakın araç kiralama şirketlerini bulur, fiyatları ve fırsatları karşılaştırır ve seveceğiniz bir arabayı kiralar. Hızlı ve kolay!