900'ün üzerinde araç kiralama tedarikçilerden ucuz fiyatlar

Kosta Rika Liberia - Havaalani bulunan SIXT kiralık arabalar [LIR]

Kosta Rika Liberia - Havaalani havaalanında mevcut büyük SIXT araba kiralama fırsatlarını incelemek için çekinmeyin. Şu anda mevcutlar arasından en çok tercih edilenleri seçmek için LIR havaalanında bu tekliflere göz atın.

Mini

Suzuki Celerio

SIXT
M
4
3
1
Suzuki Celerio

şuradan:

$34.46 /güny

Kompakt

Suzuki Ciaz

SIXT
A
5
5
3
Suzuki Ciaz

şuradan:

$51.76 /güny

JIP

Mitsubishi ASX

SIXT
A
5
5
3
Mitsubishi ASX

şuradan:

$68.00 /güny

Ekonomi

Nissan March

AVIS
M
5
5
2
Nissan March

şuradan:

$24.57 /güny

Ekonomi

Hyundai Creta

EUROPCAR
A
5
5
2
Hyundai Creta

şuradan:

$233.72 /güny

Kompakt

Nissan Tiida

AVIS
M
5
5
3
Nissan Tiida

şuradan:

$28.50 /güny

Kompakt

Nissan Versa

DOLLAR
A
5
5
3
Nissan Versa

şuradan:

$141.04 /güny

Mini

Hyundai i10

MEX
M
4
3
1
Hyundai i10

şuradan:

$35.94 /güny

Mini

Suzuki Alto

PAYLESS
M
4
3
1
Suzuki Alto

şuradan:

$176.58 /güny

JIP

Nissan X-Trail

AVIS
A
5
5
3
Nissan X-Trail

şuradan:

$61.95 /güny

JIP

Toyota Sequoia

ALAMO
A
7
5
4
Toyota Sequoia

şuradan:

$771.04 /güny

Standart

Hyundai Elantra

MEX
A
5
4
5
Hyundai Elantra

şuradan:

$63.32 /güny

7 kişilik

Mitsubishi Montero

AVIS
A
7
5
2
Mitsubishi Montero

şuradan:

$83.09 /güny

9 kişilik

Hyundai H1

MEX
A
9
5
4
Hyundai H1

şuradan:

$168.88 /güny

Van

Toyota Hiace

AMIGO
M
12
4
2
Toyota Hiace

şuradan:

$177.77 /güny

Lüks

Toyota Fortuner

GREEN MOTION
A
7
4
4
Toyota Fortuner

şuradan:

$438.99 /güny

Kosta Rika Liberia - Havaalani SIXT hakkında bilgi

Aşağıdaki tabloda, SIXT'un teslim yeri, iade adresi, telefon numarası, çalışma saatleri, yakıt politikası, teslim türü ve SIXT'un Kosta Rika Liberia - Havaalani sağladığı bonuslar hakkında [LIR] bilgiler bulabilirsiniz.

SIXT Rent A Car

Şirket ismi:

SIXT Rent A Car

Adres:

Plaza Futura Guanacaste, Liberia, 50101

Telefon:

+506-40007496

Yakıt politikası

Tam yakıtla teslim alma ve teslim etme

Teslim alış türü

Ücretsiz shuttle servisi

Ekstralar

  • - Havalimanı ücreti
  • - Tek yön kiralama ücreti
  • - Yol yardımı
  • - Muhtelif masraflar: $6.65
  • - Sınırsız kilometre

Kosta Rika Liberia - Havaalani en iyi araba kiralama şirketleri [LIR]

SIXT'a alternatif olarak, Kosta Rika Liberia - Havaalani [LIR] çalışan diğer yerel ve uluslararası araç kiralama acenteleri var. Bunların arasından, dünyaca ünlü otomobil tedarikçilerinden özel indirim ve kuponları kontrol ettiğinizden emin olun ve sizin için en iyi seçeneği seçin.

Enterprise Franchise

Enterprise 7 reviews

8.5 / 10

ALAMO ehi

ALAMO 13 reviews

7.3 / 10

Payless Direct

Payless 13 reviews

6.8 / 10

Dollar

Dollar 16 reviews

6.6 / 10

Avis ABG Franchise

Avis 10 reviews

5.8 / 10

Kosta Rika Liberia - Havaalani [LIR] Havaalanından bir sonraki seyahatiniz için küçük bir arabaya ihtiyacınız varsa, SIXT ve AVIS firmasından araç kiralama fırsatlarına daha yakından bakmalısınız. Kosta Rika Liberia - Havaalani en büyük EKONOMI ve araç kiralama sınıfı araçlarını sağlıyorlar.

Kosta Rika Liberia - Havaalani havaalanında MEX tarafından çok sayıda orta ölçekli otomobil kiralama hizmeti sağlandı. STANDART ve araç kiralama sınıfları için en uygun fiyatlı aracı bulmak istiyorsanız bu tedarikçileri takip edin.

Kosta Rika Liberia - Havaalani [LIR] içindeki en iyi SUV araç kiralama anlaşmasını bulmak için, SIXT'ten SUV'lara bakın. Bu sağlayıcı Kosta Rika Liberia - Havaalani en büyük JIP otomobil koleksiyonunu sunuyor.

Kosta Rika Liberia - Havaalani büyük bir araba arıyorsanız, AMIGO'deki fırsatları göz önünde bulundurmalısınız. Çok sayıda 7 KIşILIK, VAN kiralama hizmetleri sunarlar.

SIXT Kosta Rika Liberia - Havaalani Araba Kiralama Filosuna Genel Bakış

Kosta Rika Liberia - Havaalani SIXT LIR, farklı araç kiralama sınıflarından çok çeşitli otomobiller sunar: Mini, Compact, Suv, Economy, Standard, 7-seater, 9-seater, Van, Luxury,.

SIXT Kosta Rika Liberia - Havaalani için Ekonomi arabası kiralamaya karar verdiyseniz Nissan March, ve Hyundai Creta ,veya bir araç sınıfı geliştirmesi almaya hazır olun.

Bir Kompakt araç kiralamaya karar verenleriniz için Suzuki Ciaz, Nissan Tiida, ve Nissan Versa ,Veya araç sınıfı güncellemesi alabilirsiniz.

SIXT Kosta Rika Liberia - Havaalanin “veya benzeri” işareti olan bir Standart sınıf araba rezervasyonu yaptığınızda ve Hyundai Elantra .

SIXT Kosta Rika Liberia - Havaalani konumundan JİP araç kiralama sınıfına bir araba rezerve ettiğinizde, aşağıdaki araçlardan birini alacaksınız: Mitsubishi ASX, Nissan X-Trail, ve Toyota Sequoia .

SIXT Kosta Rika Liberia - Havaalani tarafından sağlanan Premium araba kiralama sınıfı şu araba modellerinden oluşur: ve Toyota Fortuner .

Bir grup insanla seyahat ediyorsanız ve SIXT Kosta Rika Liberia - Havaalanin 7 koltuklu bir taşıyıcı araca ihtiyacınız varsa ve Mitsubishi Montero .

Hangi araç sınıfında rezervasyon yaptıysanız, rezervasyon yaptırdığınız araç sınıfında uygun araç yoksa, her zaman ücretsiz olarak araç sınıfı yükseltme hakkı kazanabilirsiniz.

Amacınıza Göre SIXT Kosta Rika Liberia - Havaalani Aracınızı Seçin

  • Kendi ailenizle birlikte bir yolculuğa çıkıyorsanız, farklı araç kiralama sınıflarındaki araçlara dikkat etmelisiniz. Bir veya iki çocuğu olan küçük aileler ve az miktarda bagaj için, Ekonomi veya Kompakt otomobil sınıfları size uygun olabilir. Daha fazla bagajla seyahat ediyorsanız, JİP veya Tam Boy araba kiralama sınıflarına dönmelisiniz. Daha fazla yolcu olan bir seyahat için 7 kişilik, 9 kişilik ve belki 12 kişilik arama yapmanız gerekir.
  • Kosta Rika Liberia - Havaalani içindeki SIXT'dan sevdiklerinizle seyahat etmek için bir araba bulmaya çalışıyorsanız, Mini, Ekonomi, Cabrio ve hatta Lüks araç kiralama sınıfları araçlarını dikkate almalısınız.
  • Kosta Rika Liberia - Havaalani içindeki iş seyahatleri için, SIXT'dan en uygun araçlar, Tam Boyut, Lüks ve Egzotik araç kiralama sınıflarıdır, Ayrıca, Kosta Rika Liberia - Havaalani içindeki SIXT'dan düğünler, doğum günleri ve diğer kutlama türleri gibi özel günler için uygun bir araç bulabilirsiniz. Herhangi bir parti için bir araca ihtiyacınız varsa, Kosta Rika Liberia - Havaalaniki SIXT konumundan Lüks ve Egzotik araç kiralama sınıflarını göz önünde bulundurun.
  • Genç sürücüler için SIXT, ayrıca bazı araç kiralama olanaklarına sahiptir. Kosta Rika Liberia - Havaalani SIXT'dan Mini, Ekonomi ve Cabrio araç kiralama sınıflarına bakın ve bunları not edin.

Sıkça sorulan sorular - SIXT Kosta Rika Liberia - Havaalani araba kiralıyor

Kosta Rika Liberia - Havaalani konumunda SIXT'dan araba kiralamak nasıl yapılır?

Gerekli araç alış ve dönüş konumunu girin ve arama formundaki kira, tarih ve saati seçin. Arama sonuçlarını aldıktan sonra, tercih ettiğiniz satıcıya göre filtreleyebilirsiniz.

LIR Havaalanında SIXT konumundan en ucuz araba kiralama hangisi?

SIXT'dan Kosta Rika Liberia - Havaalaniki en ucuz araba Suzuki Celerio. Geçerli ilgili fiyat günlük olarak $34.46'dır.

Kosta Rika Liberia - Havaalani [LIR] SIXT ofis kiralama masasını nerede bulabilirim?

  • SIXT araç kiralama masası, Kosta Rika Liberia - Havaalani sitesinde bulunabilir. Tam yerini havaalanı haritasına bakarak bulabilirsiniz.

SIXT araba kiralama rezervasyonumu Kosta Rika Liberia - Havaalani bir banka kartıyla ödeyebilir miyim?

Evet, online rezervasyona ödeme yapmak için bir banka kartı kullanabilirsiniz. Ancak, araç pikap alımı sırasında, araç kiralama mevduatını kapsayacak şekilde ana sürücü adına verilen bir kredi kartı gerekir.

Benim dışımda başka biri kiralık Arabamı kullanabilir mi?

Çevrimiçi rezervasyon sırasında ek sürücü seçeneğini belirlerseniz bu mümkün olacaktır. Çoğu zaman bu, araç kiralama masasında ücretlendirilen ekstra ücretli bir seçenektir.

Rezervasyon sırasında belirli bir araba kiralama modeli rezerve edebilir miyim?

Evet, belirli araba modellerini içeren teklifler, arama sonuçları sayfasında "Garantili Otomobil Modeli" işareti ile işaretlenmiştir.

SIXT, Kosta Rika Liberia - Havaalaniki [LIR] çocuklar için araba koltuğu kiralama seçeneği sunuyor mu?

Evet, çevrimiçi rezervasyonunuz sırasında çocuk koltuğu rezervasyonu yaptırabilir ve SIXT araba kiralama masasında ödeme yapabilirsiniz.

Kosta Rika Liberia - Havaalani adresinden araç kiralama için ek sigorta almalı mıyım?

Bu nedenle, tam sigorta teminatı almayacaksanız, teminatınızı güvence altına almak için sigorta almanız önerilir. Satıcınıza, aracın ödemesi için gereken yeterli miktarda fonu olan bir kredi kartı sağlamanız gerekecektir. Ancak herhangi bir para çekme meydana gelirse, sigorta şirketi masrafları karşılayacaktır.

Bu tür bir sigortayı, online araç kiralama rezervasyonu sırasında web sitemizden satın alabilirsiniz.

14CARS.com iOS ve Android araç kiralama uygulamaları

Size en yakın araç kiralama şirketlerini bulur, fiyatları ve fırsatları karşılaştırır ve seveceğiniz bir arabayı kiralar. Hızlı ve kolay!