900'ün üzerinde araç kiralama tedarikçilerden ucuz fiyatlar

Kittila - Havaalani bulunan SIXT kiralık arabalar [Airport_Code]

Kittila - Havaalani havaalanında mevcut büyük SIXT araba kiralama fırsatlarını incelemek için çekinmeyin. Şu anda mevcutlar arasından en çok tercih edilenleri seçmek için Airport_Code havaalanında bu tekliflere göz atın.

Mini

Volkswagen Up

budget
M
4
3
2
Volkswagen Up

şuradan:

$63.66 /güny

Ekonomi

Volkswagen Polo

budget
M
5
5
2
Volkswagen Polo

şuradan:

$63.76 /güny

Kompakt

Skoda Scala

budget
M
5
5
3
Skoda Scala

şuradan:

$68.38 /güny

Standart

Skoda Octavia

green motion
M
5
5
4
Skoda Octavia

şuradan:

$92.65 /güny

Estate

Volkswagen Golf Estate

green motion
M
5
5
4
Volkswagen Golf Estate

şuradan:

$99.42 /güny

Estate

Skoda Fabia Estate

green motion
M
5
5
4
Skoda Fabia Estate

şuradan:

$119.05 /güny

JIP

Nissan Qashqai

green motion
M
5
5
4
Nissan Qashqai

şuradan:

$105.46 /güny

7 kişilik

Ford Galaxy

green motion
M
7
5
2
Ford Galaxy

şuradan:

$198.67 /güny

9 kişilik

Volkswagen Caravelle

green motion
M
9
5
4
Volkswagen Caravelle

şuradan:

$225.31 /güny

Kittila - Havaalani SIXT hakkında bilgi

Aşağıdaki tabloda, SIXT'un teslim yeri, iade adresi, telefon numarası, çalışma saatleri, yakıt politikası, teslim türü ve SIXT'un Kittila - Havaalani sağladığı bonuslar hakkında [KTT] bilgiler bulabilirsiniz.

SIXT Rent A Car

Şirket ismi:

SIXT Rent A Car

Adres:

Levintie 259, Kittilä, 99101

Telefon:

+358-201122583

KTT Havaalanı yakınındaki SIXT konumları

Seyahatinizi daha iyi planlamak için, lütfen Kittila - Havaalani yakınındaki mevcut tüm araç kiralama konumlarının bulunduğu aşağıdaki haritaya gidin. Tüm simgeler, gidiş ve dönüş konumuna karşılık gelir: Havaalanı, tren istasyonu, liman ve şehir merkezi konumları.

Şehir merkezi yakınlarında araç kiralama noktaları

Kittila - Havaalani en iyi araba kiralama şirketleri [KTT]

SIXT'a alternatif olarak, Kittila - Havaalani [KTT] çalışan diğer yerel ve uluslararası araç kiralama acenteleri var. Bunların arasından, dünyaca ünlü otomobil tedarikçilerinden özel indirim ve kuponları kontrol ettiğinizden emin olun ve sizin için en iyi seçeneği seçin.

EUROPCAR Franchise

EUROPCAR 36 reviews

8.7 / 10

Hertz Corporate

Hertz 16 reviews

8.5 / 10

ADDCAR RENTAL

ADDCAR 8 reviews

8.4 / 10

Avis Europe Franchise

Avis 16 reviews

8.2 / 10

BUDGET EMEA Franchise

BUDGET 30 reviews

8.1 / 10

Scandia Rent

Scandia 57 reviews

8 / 10

Kittila - Havaalani [KTT] Havaalanından bir sonraki seyahatiniz için küçük bir arabaya ihtiyacınız varsa, BUDGET firmasından araç kiralama fırsatlarına daha yakından bakmalısınız. Kittila - Havaalani en büyük EKONOMI ve araç kiralama sınıfı araçlarını sağlıyorlar.

SIXT Kittila - Havaalani Araba Kiralama Filosuna Genel Bakış

Kittila - Havaalani SIXT KTT, farklı araç kiralama sınıflarından çok çeşitli otomobiller sunar: Mini, Economy, Compact, Standard, Estate, Suv, 7-seater, 9-seater,.

SIXT Kittila - Havaalani için Ekonomi arabası kiralamaya karar verdiyseniz ve Volkswagen Polo ,veya bir araç sınıfı geliştirmesi almaya hazır olun.

Bir Kompakt araç kiralamaya karar verenleriniz için ve Skoda Scala ,Veya araç sınıfı güncellemesi alabilirsiniz.

SIXT Kittila - Havaalanin “veya benzeri” işareti olan bir Standart sınıf araba rezervasyonu yaptığınızda ve Skoda Octavia .

SIXT Kittila - Havaalani konumundan JİP araç kiralama sınıfına bir araba rezerve ettiğinizde, aşağıdaki araçlardan birini alacaksınız: ve Nissan Qashqai .

Bir grup insanla seyahat ediyorsanız ve SIXT Kittila - Havaalanin 7 koltuklu bir taşıyıcı araca ihtiyacınız varsa ve Ford Galaxy .

Hangi araç sınıfında rezervasyon yaptıysanız, rezervasyon yaptırdığınız araç sınıfında uygun araç yoksa, her zaman ücretsiz olarak araç sınıfı yükseltme hakkı kazanabilirsiniz.

Amacınıza Göre SIXT Kittila - Havaalani Aracınızı Seçin

  • Kendi ailenizle birlikte bir yolculuğa çıkıyorsanız, farklı araç kiralama sınıflarındaki araçlara dikkat etmelisiniz. Bir veya iki çocuğu olan küçük aileler ve az miktarda bagaj için, Ekonomi veya Kompakt otomobil sınıfları size uygun olabilir. Daha fazla bagajla seyahat ediyorsanız, JİP veya Tam Boy araba kiralama sınıflarına dönmelisiniz. Daha fazla yolcu olan bir seyahat için 7 kişilik, 9 kişilik ve belki 12 kişilik arama yapmanız gerekir.
  • Kittila - Havaalani içindeki SIXT'dan sevdiklerinizle seyahat etmek için bir araba bulmaya çalışıyorsanız, Mini, Ekonomi, Cabrio ve hatta Lüks araç kiralama sınıfları araçlarını dikkate almalısınız.
  • Kittila - Havaalani içindeki iş seyahatleri için, SIXT'dan en uygun araçlar, Tam Boyut, Lüks ve Egzotik araç kiralama sınıflarıdır, Ayrıca, Kittila - Havaalani içindeki SIXT'dan düğünler, doğum günleri ve diğer kutlama türleri gibi özel günler için uygun bir araç bulabilirsiniz. Herhangi bir parti için bir araca ihtiyacınız varsa, Kittila - Havaalaniki SIXT konumundan Lüks ve Egzotik araç kiralama sınıflarını göz önünde bulundurun.
  • Genç sürücüler için SIXT, ayrıca bazı araç kiralama olanaklarına sahiptir. Kittila - Havaalani SIXT'dan Mini, Ekonomi ve Cabrio araç kiralama sınıflarına bakın ve bunları not edin.

Sıkça sorulan sorular - SIXT Kittila - Havaalani araba kiralıyor

Kittila - Havaalani konumunda SIXT'dan araba kiralamak nasıl yapılır?

Gerekli araç alış ve dönüş konumunu girin ve arama formundaki kira, tarih ve saati seçin. Arama sonuçlarını aldıktan sonra, tercih ettiğiniz satıcıya göre filtreleyebilirsiniz.

KTT Havaalanında SIXT konumundan en ucuz araba kiralama hangisi?

SIXT'dan Kittila - Havaalaniki en ucuz araba Volkswagen Up. Geçerli ilgili fiyat günlük olarak $63.66'dır.

SIXT araba kiralama rezervasyonumu Kittila - Havaalani bir banka kartıyla ödeyebilir miyim?

Evet, online rezervasyona ödeme yapmak için bir banka kartı kullanabilirsiniz. Ancak, araç pikap alımı sırasında, araç kiralama mevduatını kapsayacak şekilde ana sürücü adına verilen bir kredi kartı gerekir.

Benim dışımda başka biri kiralık Arabamı kullanabilir mi?

Çevrimiçi rezervasyon sırasında ek sürücü seçeneğini belirlerseniz bu mümkün olacaktır. Çoğu zaman bu, araç kiralama masasında ücretlendirilen ekstra ücretli bir seçenektir.

Rezervasyon sırasında belirli bir araba kiralama modeli rezerve edebilir miyim?

Evet, belirli araba modellerini içeren teklifler, arama sonuçları sayfasında "Garantili Otomobil Modeli" işareti ile işaretlenmiştir.

SIXT, Kittila - Havaalaniki [KTT] çocuklar için araba koltuğu kiralama seçeneği sunuyor mu?

Evet, çevrimiçi rezervasyonunuz sırasında çocuk koltuğu rezervasyonu yaptırabilir ve SIXT araba kiralama masasında ödeme yapabilirsiniz.

Kittila - Havaalani adresinden araç kiralama için ek sigorta almalı mıyım?

Bu nedenle, tam sigorta teminatı almayacaksanız, teminatınızı güvence altına almak için sigorta almanız önerilir. Satıcınıza, aracın ödemesi için gereken yeterli miktarda fonu olan bir kredi kartı sağlamanız gerekecektir. Ancak herhangi bir para çekme meydana gelirse, sigorta şirketi masrafları karşılayacaktır.

Bu tür bir sigortayı, online araç kiralama rezervasyonu sırasında web sitemizden satın alabilirsiniz.

iOS ve Android için 14CARS.com araç kiralama uygulaması

Size en yakın araç kiralama şirketlerini bulur, fiyatları ve fırsatları karşılaştırır ve seveceğiniz bir arabayı kiralar. Hızlı ve kolay!