900'ün üzerinde araç kiralama tedarikçilerden ucuz fiyatlar

Oulu - Havaalani bulunan THRIFTY kiralık arabalar [Airport_Code]

Oulu - Havaalani havaalanında mevcut büyük THRIFTY araba kiralama fırsatlarını incelemek için çekinmeyin. Şu anda mevcutlar arasından en çok tercih edilenleri seçmek için Airport_Code havaalanında bu tekliflere göz atın.

Mini

Toyota Aygo

budget
M
4
3
2
Toyota Aygo

şuradan:

$33.23 /güny

Mini

Ford Ka

scandia
M
4
3
2
Ford Ka

şuradan:

$45.56 /güny

Ekonomi

Skoda Fabia

budget
M
5
5
2
Skoda Fabia

şuradan:

$33.58 /güny

Ekonomi

Toyota Yaris

europcar
A
5
3
2
Toyota Yaris

şuradan:

$61.29 /güny

Kompakt

Skoda Rapid

budget
M
5
5
3
Skoda Rapid

şuradan:

$41.61 /güny

Kompakt

Tesla Model S

sixt
A
5
5
3
Tesla Model S

şuradan:

$586.87 /güny

Standart

Skoda Octavia

budget
M
5
5
4
Skoda Octavia

şuradan:

$48.93 /güny

Standart

Tesla Model X

sixt
A
5
5
4
Tesla Model X

şuradan:

$614.65 /güny

JIP

Seat Arona

sixt
M
5
5
3
Seat Arona

şuradan:

$54.56 /güny

JIP

Volkswagen Touareg

sixt
A
5
5
6
Volkswagen Touareg

şuradan:

$481.07 /güny

Estate

Seat Leon Estate

budget
M
5
5
4
Seat Leon Estate

şuradan:

$56.26 /güny

Estate

Mercedes E Class Estate

sixt
A
5
5
6
Mercedes E Class Estate

şuradan:

$219.02 /güny

Tam boy

Mercedes C Class

sixt
A
5
4
4
Mercedes C Class

şuradan:

$75.95 /güny

Tam boy

Volvo S80

scandia
M
5
4
4
Volvo S80

şuradan:

$234.00 /güny

Van

Volkswagen Transporter Cargo Van

scandia
M
3
4
3
Volkswagen Transporter Cargo Van

şuradan:

$115.24 /güny

Van

Skoda Yeti

budget
M
5
5
4
Skoda Yeti

şuradan:

$186.90 /güny

7 kişilik

Volkswagen Caddy

scandia
M
7
5
1
Volkswagen Caddy

şuradan:

$143.89 /güny

7 kişilik

Volkswagen Caddy Maxi

europcar
M
7
5
2
Volkswagen Caddy Maxi

şuradan:

$164.61 /güny

9 kişilik

Opel Vivaro

sixt
M
9
5
4
Opel Vivaro

şuradan:

$159.17 /güny

Lüks

Mercedes E Class

sixt
A
5
4
4
Mercedes E Class

şuradan:

$209.53 /güny

Lüks

Maybach 62S

sixt
A
4
4
3
Maybach 62S

şuradan:

$996.62 /güny

Convertible

Mercedes C Class Convertible

sixt
A
2
2
4
Mercedes C Class Convertible

şuradan:

$311.38 /güny

Oulu - Havaalani THRIFTY hakkında bilgi

Aşağıdaki tabloda, THRIFTY'un teslim yeri, iade adresi, telefon numarası, çalışma saatleri, yakıt politikası, teslim türü ve THRIFTY'un Oulu - Havaalani sağladığı bonuslar hakkında [OUL] bilgiler bulabilirsiniz.

Thrifty Car Rental

Şirket ismi:

Thrifty Car Rental

Adres:

LENTOKENTANTIE 720, OULU, 90460

Telefon:

+358 205552800

Oulu - Havaalani en iyi araba kiralama şirketleri [OUL]

THRIFTY'a alternatif olarak, Oulu - Havaalani [OUL] çalışan diğer yerel ve uluslararası araç kiralama acenteleri var. Bunların arasından, dünyaca ünlü otomobil tedarikçilerinden özel indirim ve kuponları kontrol ettiğinizden emin olun ve sizin için en iyi seçeneği seçin.

BUDGET EMEA Franchise

BUDGET 43 reviews

8.5 / 10

Avis Europe Franchise

Avis 29 reviews

8.4 / 10

SIXT Franchise

SIXT 36 reviews

8.4 / 10

EUROPCAR Franchise

EUROPCAR 31 reviews

8.3 / 10

Scandia Rent

Scandia 121 reviews

8.1 / 10

Oulu - Havaalani [OUL] Havaalanından bir sonraki seyahatiniz için küçük bir arabaya ihtiyacınız varsa, BUDGET ve SCANDIA RENT firmasından araç kiralama fırsatlarına daha yakından bakmalısınız. Oulu - Havaalani en büyük EKONOMI ve araç kiralama sınıfı araçlarını sağlıyorlar.

Oulu - Havaalani havaalanında BUDGET ve SIXT tarafından çok sayıda orta ölçekli otomobil kiralama hizmeti sağlandı. STANDART ve TAM BOY araç kiralama sınıfları için en uygun fiyatlı aracı bulmak istiyorsanız bu tedarikçileri takip edin.

Oulu - Havaalani [OUL] içindeki en iyi SUV araç kiralama anlaşmasını bulmak için, SIXT'ten SUV'lara bakın. Bu sağlayıcı Oulu - Havaalani en büyük JIP otomobil koleksiyonunu sunuyor.

Oulu - Havaalani büyük bir araba arıyorsanız, SCANDIA RENT ve BUDGET'deki fırsatları göz önünde bulundurmalısınız. Çok sayıda 7 KIşILIK, VAN kiralama hizmetleri sunarlar.

Oulu - Havaalani içinde lüks bir araç kullanmak isteyenler için teklifleri SIXT'den incelemelisiniz. Oulu - Havaalani her zevkinize hitap edebilecek kadar LüKS, EGZOTIK ve CONVERTIBLE otomobillerini sunuyorlar.

THRIFTY Oulu - Havaalani Araba Kiralama Filosuna Genel Bakış

Oulu - Havaalani THRIFTY OUL, farklı araç kiralama sınıflarından çok çeşitli otomobiller sunar: Mini, Economy, Compact, Standard, Suv, Estate, Fullsize, Van, 7-seater, 9-seater, Luxury, Convertible,.

THRIFTY Oulu - Havaalani için Ekonomi arabası kiralamaya karar verdiyseniz Skoda Fabia, ve Toyota Yaris ,veya bir araç sınıfı geliştirmesi almaya hazır olun.

Bir Kompakt araç kiralamaya karar verenleriniz için Skoda Rapid, ve Tesla Model S ,Veya araç sınıfı güncellemesi alabilirsiniz.

THRIFTY Oulu - Havaalanin “veya benzeri” işareti olan bir Standart sınıf araba rezervasyonu yaptığınızda Skoda Octavia, ve Tesla Model X .

THRIFTY Oulu - Havaalani Full Size araba kiralama sınıfı, aşağıdaki araba kiralama modellerini içerir: Mercedes C Class, ve Volvo S80 .

THRIFTY Oulu - Havaalani konumundan JİP araç kiralama sınıfına bir araba rezerve ettiğinizde, aşağıdaki araçlardan birini alacaksınız: Seat Arona, ve Volkswagen Touareg .

THRIFTY Oulu - Havaalani tarafından sağlanan Premium araba kiralama sınıfı şu araba modellerinden oluşur: Mercedes E Class, ve Maybach 62S .

Bir grup insanla seyahat ediyorsanız ve THRIFTY Oulu - Havaalanin 7 koltuklu bir taşıyıcı araca ihtiyacınız varsa Volkswagen Caddy, ve Volkswagen Caddy Maxi .

THRIFTY Oulu - Havaalani içinden Cabrio araba kiralama sınıfını seçtikten sonra, mevcut araba modelleri ve Mercedes C Class Convertible .

Hangi araç sınıfında rezervasyon yaptıysanız, rezervasyon yaptırdığınız araç sınıfında uygun araç yoksa, her zaman ücretsiz olarak araç sınıfı yükseltme hakkı kazanabilirsiniz.

Amacınıza Göre THRIFTY Oulu - Havaalani Aracınızı Seçin

  • Kendi ailenizle birlikte bir yolculuğa çıkıyorsanız, farklı araç kiralama sınıflarındaki araçlara dikkat etmelisiniz. Bir veya iki çocuğu olan küçük aileler ve az miktarda bagaj için, Ekonomi veya Kompakt otomobil sınıfları size uygun olabilir. Daha fazla bagajla seyahat ediyorsanız, JİP veya Tam Boy araba kiralama sınıflarına dönmelisiniz. Daha fazla yolcu olan bir seyahat için 7 kişilik, 9 kişilik ve belki 12 kişilik arama yapmanız gerekir.
  • Oulu - Havaalani içindeki THRIFTY'dan sevdiklerinizle seyahat etmek için bir araba bulmaya çalışıyorsanız, Mini, Ekonomi, Cabrio ve hatta Lüks araç kiralama sınıfları araçlarını dikkate almalısınız.
  • Oulu - Havaalani içindeki iş seyahatleri için, THRIFTY'dan en uygun araçlar, Tam Boyut, Lüks ve Egzotik araç kiralama sınıflarıdır, Ayrıca, Oulu - Havaalani içindeki THRIFTY'dan düğünler, doğum günleri ve diğer kutlama türleri gibi özel günler için uygun bir araç bulabilirsiniz. Herhangi bir parti için bir araca ihtiyacınız varsa, Oulu - Havaalaniki THRIFTY konumundan Lüks ve Egzotik araç kiralama sınıflarını göz önünde bulundurun.
  • Genç sürücüler için THRIFTY, ayrıca bazı araç kiralama olanaklarına sahiptir. Oulu - Havaalani THRIFTY'dan Mini, Ekonomi ve Cabrio araç kiralama sınıflarına bakın ve bunları not edin.

Sıkça sorulan sorular - THRIFTY Oulu - Havaalani araba kiralıyor

Oulu - Havaalani konumunda THRIFTY'dan araba kiralamak nasıl yapılır?

Gerekli araç alış ve dönüş konumunu girin ve arama formundaki kira, tarih ve saati seçin. Arama sonuçlarını aldıktan sonra, tercih ettiğiniz satıcıya göre filtreleyebilirsiniz.

OUL Havaalanında THRIFTY konumundan en ucuz araba kiralama hangisi?

THRIFTY'dan Oulu - Havaalaniki en ucuz araba Toyota Aygo. Geçerli ilgili fiyat günlük olarak $33.23'dır.

Oulu - Havaalani yakınındaki benzin fiyatı nedir?

OUL Havaalanı yakınındaki benzin fiyatları $6.27 ile $7.01 arasında değişmektedir.

THRIFTY araba kiralama rezervasyonumu Oulu - Havaalani bir banka kartıyla ödeyebilir miyim?

Evet, online rezervasyona ödeme yapmak için bir banka kartı kullanabilirsiniz. Ancak, araç pikap alımı sırasında, araç kiralama mevduatını kapsayacak şekilde ana sürücü adına verilen bir kredi kartı gerekir.

Benim dışımda başka biri kiralık Arabamı kullanabilir mi?

Çevrimiçi rezervasyon sırasında ek sürücü seçeneğini belirlerseniz bu mümkün olacaktır. Çoğu zaman bu, araç kiralama masasında ücretlendirilen ekstra ücretli bir seçenektir.

Rezervasyon sırasında belirli bir araba kiralama modeli rezerve edebilir miyim?

Evet, belirli araba modellerini içeren teklifler, arama sonuçları sayfasında "Garantili Otomobil Modeli" işareti ile işaretlenmiştir.

THRIFTY, Oulu - Havaalaniki [OUL] çocuklar için araba koltuğu kiralama seçeneği sunuyor mu?

Evet, çevrimiçi rezervasyonunuz sırasında çocuk koltuğu rezervasyonu yaptırabilir ve THRIFTY araba kiralama masasında ödeme yapabilirsiniz.

Oulu - Havaalani adresinden araç kiralama için ek sigorta almalı mıyım?

Bu nedenle, tam sigorta teminatı almayacaksanız, teminatınızı güvence altına almak için sigorta almanız önerilir. Satıcınıza, aracın ödemesi için gereken yeterli miktarda fonu olan bir kredi kartı sağlamanız gerekecektir. Ancak herhangi bir para çekme meydana gelirse, sigorta şirketi masrafları karşılayacaktır.

Bu tür bir sigortayı, online araç kiralama rezervasyonu sırasında web sitemizden satın alabilirsiniz.

iOS ve Android için 14CARS.com araç kiralama uygulaması

Size en yakın araç kiralama şirketlerini bulur, fiyatları ve fırsatları karşılaştırır ve seveceğiniz bir arabayı kiralar. Hızlı ve kolay!