900'ün üzerinde araç kiralama tedarikçilerden ucuz fiyatlar

Ajaccio’de araç kiralama fiyatları

Ajaccio şehrindeki en güvenilir sağlayıcılardan farklı araç kiralama sınıflarından araç kiralama tekliflerini karşılaştırın. Ajaccio şehrinde bulunan her bir araç sınıfının en ucuz araba kiralama teklifi kırmızıyla vurgulanmıştır.

AVIS Car Rental
Budget Car Rental
SIXT Rent A Car şuradan:$29.84 şuradan:$41.80 şuradan:$34.21 şuradan:$38.34
Hertz Car Hire şuradan:$36.43 şuradan:$67.86 şuradan:$34.56

Ajaccio deki araba kiralama şirketleri

Ajaccio şehrindeki araç kiralama acenteleri, yalnızca çeşitli araçlarda ve araç kiralama koşullarında değil, aynı zamanda daha önceki müşterilerimiz tarafından sağlanan ortalama derecelendirme puanlarında da önemli farklılıklar gösterebilirler.

EUROPCAR Corporate

EUROPCAR 9 reviews

7.9 / 10

Ajaccio şehrinde çok çeşitli kiralık araçlar vardır. Ajaccio şehrinde kiralanabilen araç kiralama sınıfları EKONOMI, STANDART, VAN, 7 KIşILIK için arasında değişmektedir. Ajaccio şehrindeki en büyük araç koleksiyonu SIXT tarafından sağlanmaktadır.

Ajaccio şehrinde seyahatleriniz için en iyi tedarikçiyi bulabilirsiniz. EUROPCAR kısa süreli, saatlik, günlük, uzun süreli, haftalık, aylık ve hatta tek yönlü araç kiralama anlaşmaları da sunulmaktadır. Ayrıca, Ajaccio şehrinde 21 ve 25 yaş arasındaki şoförler için de araç kiralama fırsatları bulacaksınız.

Ajaccio şehrindeki araç kiralama noktaları

Ajaccio şehrindeki en iyi araç kiralama fırsatını bulmak için, sadece bir tane satın alma ve iade konumunda değil tüm araç kiralama acentelerini kontrol etmeniz gerekiyor. Ayrıca diğer en yakın noktalardaki araç kiralama tekliflerini de inceleyebilirsiniz: havaalanları, tren istasyonları, limanlar ve şehir merkezi.

Ajaccio ’de araç kiralama genel bakışı

Ajaccio şehrinde çok sayıda araç kiralama tedarikçisi olmasından dolayı, araç filosu çok farklı araçlarla temsil edilmektedir. Özel gereksinimlerinize bağlı olarak hangi aracın sizin için en uygun olduğunu daha iyi anlamak için lütfen aşağıdaki tabloyu kullanın.

Araç kiralama sınıfı Ne zaman en iyi Muhtemel araç kiralama modelleri
Mini Çok miktarda bagaj içermeyen nispeten kısa yolculuklar için Fiat 500 Electric, Volkswagen Up, veya benzeri.
Ekonomi Daha ucuz araç kiralamaya öncelik veren gezginler için Opel Corsa, Peugeot 208, veya benzeri.
Kompakt Daha küçük, yakıt tasarrufu sağlayan araçlar arayan kişiler için Peugeot 308, Lexus UX250H Hybrid, veya benzeri.
Orta sınıf Kiralık araçlarda en iyi fiyat ve konfor kombinasyonuna ihtiyaç duyanlar için Nissan Sentra, veya benzeri.
Standart Uygun fiyata 5 yolcuya kadar olan bir grupla konforlu seyahat için Peugeot 3008, Citroen C5, veya benzeri.
Tam boy Daha çok boş yere sahip olan geniş araçlar arayanlar için Ford Taurus, Chevrolet Camaro, veya benzeri.
7 kişilik Normal 5 koltuklu araçlardan daha çok yer hayalinde olan insanlar için Dodge Caravan, Toyota Sienna, veya benzeri.
Van / 9-12 seater Kalabalık ve çok bagajlı aile yolculukları için Mercedes Viano, Mercedes Sprinter, veya benzeri.
Premium İş seyahatleri ve önemli toplantılar için Buick Lacrosse, Lincoln MKS, veya benzeri.
JIP Yolun patronu gibi hissetmeyi seven kişiler için Citroen C3 Aircross, Jeep Renegade, veya benzeri.
Lüks / Egzotik Fiyata değil de, en iyi sürüş deneyimine önem verenler için Tesla Model 3, veya benzeri.
Convertible Sıcak havalardaki yolculuklarda kendini özgür hissetmek hayalinde olanlar için Ford Mustang Convertible, Chrysler 200 Convertible, veya benzeri.

Sıkça sorulan sorular - Ajaccio araç kiralamak

Ajaccio 'de nasıl araç kiralanır?

Gerekli teslim alma ve teslim etme konumunu arama formuna giriniz ve kiralamanız için gereken tarih ve saati seçiniz. Arama sonuçlarını aldıktan sonra, tercih ettiğiniz kriterlere göre filtreleyebileceksiniz.

Ajaccio şehrinde araba kiralamanın maliyeti nedir?

Ajaccio şehrinde araç kiralama fiyatları, istenilen modele, teslim alma yerine ve kiralama seçeneklerine bağlı olarak günlük $24.43 ilâ günlük $162.14 arasında değişir.

Ajaccio şehrinde en ucuz araç kiralama nerede?

Ajaccio şehrindeki en ucuz araç kiralama teklifini Corsica - Ajaccio Downtown bulabilirsiniz. Araç kiralama fiyatları bu konum $24.43 fiyattan başlar.

Ajaccio şehrinde hangi araç kiralama şirketleri faaliyet göstermektedir?

Ajaccio şehrinde, EKONOMI, STANDART, VAN, ve 7 KIşILIK. gibi iyi bilinen sağlayıcılardan araba rezervasyonu yapabilirsiniz.

Ajaccio şehrindeki en yüksek puanlı araç kiralama acentesi hangisidir?

Şu anda Ajaccio şehrinde en yüksek kullanıcı memnuniyetine sahip araç kiralama şirketi, ortalama 7.9/10 puanı ile EUROPCAR Corporate.

Ajaccio şehrinde araba kiralama rezervasyonumu banka kartıyla ödeyebilir miyim?

Evet, online rezervasyon için ödeme yapmak üzere banka kartı kullanabilirsiniz. Ancak, araç alımı sırasında, araç kiralama depozitosunu karşılamak için ana şoför adına verilen bir kredi kartına ihtiyacınız olacaktır.

Benden başka birisi kiralık arabamı kullanabilir mi?

Çevrimiçi rezervasyonunuz sırasında ek şoför seçeneğini seçerseniz bu da mümkün olacaktır. Çoğu zaman bu, araç kiralama acentesinde ücretlendirilen ekstra bir seçenektir.

Rezervasyonum sırasında belirli bir araba kiralama modelini rezerve edebilir miyim?

Evet, belirli araba modellerini içeren teklifler, arama sonuçları sayfasında "Garantili Otomobil Modeli" şeklinde işaretlenmiştir.

Ajaccio konumunda araç kiralama için ek sigorta almalı mıyım?

Bu nedenle de, tam sigorta teminatı almayacaksanız, teminatınızı güvence altına almak için sigorta satın almanızı öneriyoruz. Satıcınıza, aracın ödemesi için gereken yeterli miktarda bakiyesi olan bir kredi kartı sağlamanız gerekecektir. Ancak herhangi bir para çekme işlemi gerçekleşirse, sigorta şirketi masrafları karşılayacaktır.

Bu tür bir sigortayı, online araç kiralama rezervasyonu sırasında web sitemizden satın alabilirsiniz.