900'ün üzerinde araç kiralama tedarikçilerden ucuz fiyatlar

Ajaccio Corsica - Havaalani bulunan CITER kiralık arabalar [Airport_Code]

Ajaccio Corsica - Havaalani havaalanında mevcut büyük CITER araba kiralama fırsatlarını incelemek için çekinmeyin. Şu anda mevcutlar arasından en çok tercih edilenleri seçmek için Airport_Code havaalanında bu tekliflere göz atın.

Mini

Peugeot 108

alamo
M
4
3
2
Peugeot 108

şuradan:

$28.55 /güny

Mini

Ford Ka

hertz
M
4
3
2
Ford Ka

şuradan:

$160.20 /güny

JIP

Nissan Qashqai

enterprise
M
5
5
4
Nissan Qashqai

şuradan:

$44.72 /güny

Kompakt

Citroen C4

alamo
M
5
5
3
Citroen C4

şuradan:

$45.78 /güny

Kompakt

Renault Captur

hertz
A
5
5
3
Renault Captur

şuradan:

$264.32 /güny

Ekonomi

Peugeot 208

sixt
M
5
5
2
Peugeot 208

şuradan:

$74.42 /güny

Ekonomi

Renault Clio

hertz
M
5
5
2
Renault Clio

şuradan:

$200.24 /güny

Estate

Ford Focus Estate

sixt
M
5
5
4
Ford Focus Estate

şuradan:

$95.17 /güny

Standart

Peugeot 3008

sixt
M
5
5
4
Peugeot 3008

şuradan:

$99.90 /güny

Van

Citroen Berlingo

europcar
M
5
5
3
Citroen Berlingo

şuradan:

$112.95 /güny

7 kişilik

Peugeot 5008

sixt
M
7
5
2
Peugeot 5008

şuradan:

$113.15 /güny

Ajaccio Corsica - Havaalani CITER hakkında bilgi

Aşağıdaki tabloda, CITER'un teslim yeri, iade adresi, telefon numarası, çalışma saatleri, yakıt politikası, teslim türü ve CITER'un Ajaccio Corsica - Havaalani sağladığı bonuslar hakkında [AJA] bilgiler bulabilirsiniz.

National/CITER

Şirket ismi:

National/CITER

Adres:

Telefon:

Ajaccio Corsica - Havaalani en iyi araba kiralama şirketleri [AJA]

CITER'a alternatif olarak, Ajaccio Corsica - Havaalani [AJA] çalışan diğer yerel ve uluslararası araç kiralama acenteleri var. Bunların arasından, dünyaca ünlü otomobil tedarikçilerinden özel indirim ve kuponları kontrol ettiğinizden emin olun ve sizin için en iyi seçeneği seçin.

EUROPCAR Corporate

EUROPCAR 9 reviews

8.1 / 10

SIXT Corporate

SIXT 159 reviews

7.9 / 10

Hertz Corporate

Hertz 328 reviews

7.9 / 10

Avis Europe Corporate

Avis 265 reviews

7.5 / 10

BUDGET EMEA Corporate

BUDGET 336 reviews

7.5 / 10

ALAMO EHI Corsica

ALAMO 18 reviews

7.5 / 10

Enterprise Corporate

Enterprise 252 reviews

7.5 / 10

ADA - Corsica

ADA 11 reviews

7 / 10

Ajaccio Corsica - Havaalani [AJA] Havaalanından bir sonraki seyahatiniz için küçük bir arabaya ihtiyacınız varsa, ALAMO ve HERTZ firmasından araç kiralama fırsatlarına daha yakından bakmalısınız. Ajaccio Corsica - Havaalani en büyük EKONOMI ve araç kiralama sınıfı araçlarını sağlıyorlar.

Ajaccio Corsica - Havaalani havaalanında SIXT tarafından çok sayıda orta ölçekli otomobil kiralama hizmeti sağlandı. STANDART ve araç kiralama sınıfları için en uygun fiyatlı aracı bulmak istiyorsanız bu tedarikçileri takip edin.

Ajaccio Corsica - Havaalani [AJA] içindeki en iyi SUV araç kiralama anlaşmasını bulmak için, ENTERPRISE'ten SUV'lara bakın. Bu sağlayıcı Ajaccio Corsica - Havaalani en büyük JIP otomobil koleksiyonunu sunuyor.

Ajaccio Corsica - Havaalani büyük bir araba arıyorsanız, EUROPCAR'deki fırsatları göz önünde bulundurmalısınız. Çok sayıda 7 KIşILIK, VAN kiralama hizmetleri sunarlar.

CITER Ajaccio Corsica - Havaalani Araba Kiralama Filosuna Genel Bakış

Ajaccio Corsica - Havaalani CITER AJA, farklı araç kiralama sınıflarından çok çeşitli otomobiller sunar: Mini, Suv, Compact, Economy, Estate, Standard, Van, 7-seater,.

CITER Ajaccio Corsica - Havaalani için Ekonomi arabası kiralamaya karar verdiyseniz Peugeot 208, ve Renault Clio ,veya bir araç sınıfı geliştirmesi almaya hazır olun.

Bir Kompakt araç kiralamaya karar verenleriniz için Citroen C4, ve Renault Captur ,Veya araç sınıfı güncellemesi alabilirsiniz.

CITER Ajaccio Corsica - Havaalanin “veya benzeri” işareti olan bir Standart sınıf araba rezervasyonu yaptığınızda ve Peugeot 3008 .

CITER Ajaccio Corsica - Havaalani konumundan JİP araç kiralama sınıfına bir araba rezerve ettiğinizde, aşağıdaki araçlardan birini alacaksınız: ve Nissan Qashqai .

Bir grup insanla seyahat ediyorsanız ve CITER Ajaccio Corsica - Havaalanin 7 koltuklu bir taşıyıcı araca ihtiyacınız varsa ve Peugeot 5008 .

Hangi araç sınıfında rezervasyon yaptıysanız, rezervasyon yaptırdığınız araç sınıfında uygun araç yoksa, her zaman ücretsiz olarak araç sınıfı yükseltme hakkı kazanabilirsiniz.

Amacınıza Göre CITER Ajaccio Corsica - Havaalani Aracınızı Seçin

  • Kendi ailenizle birlikte bir yolculuğa çıkıyorsanız, farklı araç kiralama sınıflarındaki araçlara dikkat etmelisiniz. Bir veya iki çocuğu olan küçük aileler ve az miktarda bagaj için, Ekonomi veya Kompakt otomobil sınıfları size uygun olabilir. Daha fazla bagajla seyahat ediyorsanız, JİP veya Tam Boy araba kiralama sınıflarına dönmelisiniz. Daha fazla yolcu olan bir seyahat için 7 kişilik, 9 kişilik ve belki 12 kişilik arama yapmanız gerekir.
  • Ajaccio Corsica - Havaalani içindeki CITER'dan sevdiklerinizle seyahat etmek için bir araba bulmaya çalışıyorsanız, Mini, Ekonomi, Cabrio ve hatta Lüks araç kiralama sınıfları araçlarını dikkate almalısınız.
  • Ajaccio Corsica - Havaalani içindeki iş seyahatleri için, CITER'dan en uygun araçlar, Tam Boyut, Lüks ve Egzotik araç kiralama sınıflarıdır, Ayrıca, Ajaccio Corsica - Havaalani içindeki CITER'dan düğünler, doğum günleri ve diğer kutlama türleri gibi özel günler için uygun bir araç bulabilirsiniz. Herhangi bir parti için bir araca ihtiyacınız varsa, Ajaccio Corsica - Havaalaniki CITER konumundan Lüks ve Egzotik araç kiralama sınıflarını göz önünde bulundurun.
  • Genç sürücüler için CITER, ayrıca bazı araç kiralama olanaklarına sahiptir. Ajaccio Corsica - Havaalani CITER'dan Mini, Ekonomi ve Cabrio araç kiralama sınıflarına bakın ve bunları not edin.

Sıkça sorulan sorular - CITER Ajaccio Corsica - Havaalani araba kiralıyor

Ajaccio Corsica - Havaalani konumunda CITER'dan araba kiralamak nasıl yapılır?

Gerekli araç alış ve dönüş konumunu girin ve arama formundaki kira, tarih ve saati seçin. Arama sonuçlarını aldıktan sonra, tercih ettiğiniz satıcıya göre filtreleyebilirsiniz.

AJA Havaalanında CITER konumundan en ucuz araba kiralama hangisi?

CITER'dan Ajaccio Corsica - Havaalaniki en ucuz araba Peugeot 108. Geçerli ilgili fiyat günlük olarak $28.55'dır.

Ajaccio Corsica - Havaalani yakınındaki benzin fiyatı nedir?

AJA Havaalanı yakınındaki benzin fiyatları $6.86 ile $7.74 arasında değişmektedir.

CITER araba kiralama rezervasyonumu Ajaccio Corsica - Havaalani bir banka kartıyla ödeyebilir miyim?

Evet, online rezervasyona ödeme yapmak için bir banka kartı kullanabilirsiniz. Ancak, araç pikap alımı sırasında, araç kiralama mevduatını kapsayacak şekilde ana sürücü adına verilen bir kredi kartı gerekir.

Benim dışımda başka biri kiralık Arabamı kullanabilir mi?

Çevrimiçi rezervasyon sırasında ek sürücü seçeneğini belirlerseniz bu mümkün olacaktır. Çoğu zaman bu, araç kiralama masasında ücretlendirilen ekstra ücretli bir seçenektir.

Rezervasyon sırasında belirli bir araba kiralama modeli rezerve edebilir miyim?

Evet, belirli araba modellerini içeren teklifler, arama sonuçları sayfasında "Garantili Otomobil Modeli" işareti ile işaretlenmiştir.

CITER, Ajaccio Corsica - Havaalaniki [AJA] çocuklar için araba koltuğu kiralama seçeneği sunuyor mu?

Evet, çevrimiçi rezervasyonunuz sırasında çocuk koltuğu rezervasyonu yaptırabilir ve CITER araba kiralama masasında ödeme yapabilirsiniz.

Ajaccio Corsica - Havaalani adresinden araç kiralama için ek sigorta almalı mıyım?

Bu nedenle, tam sigorta teminatı almayacaksanız, teminatınızı güvence altına almak için sigorta almanız önerilir. Satıcınıza, aracın ödemesi için gereken yeterli miktarda fonu olan bir kredi kartı sağlamanız gerekecektir. Ancak herhangi bir para çekme meydana gelirse, sigorta şirketi masrafları karşılayacaktır.

Bu tür bir sigortayı, online araç kiralama rezervasyonu sırasında web sitemizden satın alabilirsiniz.

iOS ve Android için 14CARS.com araç kiralama uygulaması

Size en yakın araç kiralama şirketlerini bulur, fiyatları ve fırsatları karşılaştırır ve seveceğiniz bir arabayı kiralar. Hızlı ve kolay!