900'ün üzerinde araç kiralama tedarikçilerden ucuz fiyatlar

Brest’de araç kiralama fiyatları

Brest şehrindeki en güvenilir sağlayıcılardan farklı araç kiralama sınıflarından araç kiralama tekliflerini karşılaştırın. Brest şehrinde bulunan her bir araç sınıfının en ucuz araba kiralama teklifi kırmızıyla vurgulanmıştır.

AVIS Car Rental şuradan:$71.57 şuradan:$111.00 şuradan:$82.23
SIXT Rent A Car şuradan:$101.37 şuradan:$118.96 şuradan:$89.78 şuradan:$132.16 şuradan:$149.62 şuradan:$147.72
Thrifty Car Rental
Hertz Car Hire şuradan:$85.07

Brest deki araba kiralama şirketleri

Brest şehrindeki araç kiralama acenteleri, yalnızca çeşitli araçlarda ve araç kiralama koşullarında değil, aynı zamanda daha önceki müşterilerimiz tarafından sağlanan ortalama derecelendirme puanlarında da önemli farklılıklar gösterebilirler.

Hertz Corporate

Hertz 593 reviews

6.5 / 10

Brest şehrinde çok çeşitli kiralık araçlar vardır. Brest şehrinde kiralanabilen araç kiralama sınıfları EKONOMI, STANDART, VAN, 7 KIşILIK, 9 KIşILIK için arasında değişmektedir. Brest şehrindeki en büyük araç koleksiyonu Europcar tarafından sağlanmaktadır.

Brest şehrinde seyahatleriniz için en iyi tedarikçiyi bulabilirsiniz. HERTZ kısa süreli, saatlik, günlük, uzun süreli, haftalık, aylık ve hatta tek yönlü araç kiralama anlaşmaları da sunulmaktadır. Ayrıca, Brest şehrinde 21 ve 25 yaş arasındaki şoförler için de araç kiralama fırsatları bulacaksınız.

Brest şehrindeki araç kiralama noktaları

Brest şehrindeki en iyi araç kiralama fırsatını bulmak için, sadece bir tane satın alma ve iade konumunda değil tüm araç kiralama acentelerini kontrol etmeniz gerekiyor. Ayrıca diğer en yakın noktalardaki araç kiralama tekliflerini de inceleyebilirsiniz: havaalanları, tren istasyonları, limanlar ve şehir merkezi.

Brest ’de araç kiralama genel bakışı

Brest şehrinde çok sayıda araç kiralama tedarikçisi olmasından dolayı, araç filosu çok farklı araçlarla temsil edilmektedir. Özel gereksinimlerinize bağlı olarak hangi aracın sizin için en uygun olduğunu daha iyi anlamak için lütfen aşağıdaki tabloyu kullanın.

Araç kiralama sınıfı Ne zaman en iyi Muhtemel araç kiralama modelleri
Mini Çok miktarda bagaj içermeyen nispeten kısa yolculuklar için Fiat 500, Ford Ka, veya benzeri.
Ekonomi Daha ucuz araç kiralamaya öncelik veren gezginler için Toyota Yaris, Ford Fiesta, veya benzeri.
Kompakt Daha küçük, yakıt tasarrufu sağlayan araçlar arayan kişiler için Citroen C3 Aircross, Audi Q3, veya benzeri.
Orta sınıf Kiralık araçlarda en iyi fiyat ve konfor kombinasyonuna ihtiyaç duyanlar için Nissan Sentra, veya benzeri.
Standart Uygun fiyata 5 yolcuya kadar olan bir grupla konforlu seyahat için Nissan Qashqai, Ford C-Max, veya benzeri.
Tam boy Daha çok boş yere sahip olan geniş araçlar arayanlar için Mercedes C Class, veya benzeri.
7 kişilik Normal 5 koltuklu araçlardan daha çok yer hayalinde olan insanlar için Opel Zafira, Ford Galaxy, veya benzeri.
Van / 9-12 seater Kalabalık ve çok bagajlı aile yolculukları için Citroen Berlingo, veya benzeri.
Premium İş seyahatleri ve önemli toplantılar için Buick Lacrosse, Lincoln MKS, veya benzeri.
JIP Yolun patronu gibi hissetmeyi seven kişiler için Ford Kuga, BMW X1, veya benzeri.
Lüks / Egzotik Fiyata değil de, en iyi sürüş deneyimine önem verenler için Audi A5, Mercedes E Class, veya benzeri.
Convertible Sıcak havalardaki yolculuklarda kendini özgür hissetmek hayalinde olanlar için Ford Mustang Convertible, Chrysler 200 Convertible, veya benzeri.

Sıkça sorulan sorular - Brest araç kiralamak

Brest 'de nasıl araç kiralanır?

Gerekli teslim alma ve teslim etme konumunu arama formuna giriniz ve kiralamanız için gereken tarih ve saati seçiniz. Arama sonuçlarını aldıktan sonra, tercih ettiğiniz kriterlere göre filtreleyebileceksiniz.

Brest şehrinde araba kiralamanın maliyeti nedir?

Brest şehrinde araç kiralama fiyatları, istenilen modele, teslim alma yerine ve kiralama seçeneklerine bağlı olarak günlük $31.84 ilâ günlük $178.28 arasında değişir.

Brest şehrinde en ucuz araç kiralama nerede?

Brest şehrindeki en ucuz araç kiralama teklifini Brest - Central bulabilirsiniz. Araç kiralama fiyatları bu konum $31.84 fiyattan başlar.

Brest şehrinde hangi araç kiralama şirketleri faaliyet göstermektedir?

Brest şehrinde, EKONOMI, STANDART, VAN, 7 KIşILIK, ve 9 KIşILIK. gibi iyi bilinen sağlayıcılardan araba rezervasyonu yapabilirsiniz.

Brest şehrindeki en yüksek puanlı araç kiralama acentesi hangisidir?

Şu anda Brest şehrinde en yüksek kullanıcı memnuniyetine sahip araç kiralama şirketi, ortalama 6.5/10 puanı ile Hertz Corporate.

Brest şehrinde araba kiralama rezervasyonumu banka kartıyla ödeyebilir miyim?

Evet, online rezervasyon için ödeme yapmak üzere banka kartı kullanabilirsiniz. Ancak, araç alımı sırasında, araç kiralama depozitosunu karşılamak için ana şoför adına verilen bir kredi kartına ihtiyacınız olacaktır.

Benden başka birisi kiralık arabamı kullanabilir mi?

Çevrimiçi rezervasyonunuz sırasında ek şoför seçeneğini seçerseniz bu da mümkün olacaktır. Çoğu zaman bu, araç kiralama acentesinde ücretlendirilen ekstra bir seçenektir.

Rezervasyonum sırasında belirli bir araba kiralama modelini rezerve edebilir miyim?

Evet, belirli araba modellerini içeren teklifler, arama sonuçları sayfasında "Garantili Otomobil Modeli" şeklinde işaretlenmiştir.

Brest konumunda araç kiralama için ek sigorta almalı mıyım?

Bu nedenle de, tam sigorta teminatı almayacaksanız, teminatınızı güvence altına almak için sigorta satın almanızı öneriyoruz. Satıcınıza, aracın ödemesi için gereken yeterli miktarda bakiyesi olan bir kredi kartı sağlamanız gerekecektir. Ancak herhangi bir para çekme işlemi gerçekleşirse, sigorta şirketi masrafları karşılayacaktır.

Bu tür bir sigortayı, online araç kiralama rezervasyonu sırasında web sitemizden satın alabilirsiniz.