900'ün üzerinde araç kiralama tedarikçilerden ucuz fiyatlar

Calais’de araç kiralama fiyatları

Calais şehrindeki en güvenilir sağlayıcılardan farklı araç kiralama sınıflarından araç kiralama tekliflerini karşılaştırın. Calais şehrinde bulunan her bir araç sınıfının en ucuz araba kiralama teklifi kırmızıyla vurgulanmıştır.

Ekonomi

Ekonomi

Kompakt

Kompakt

Standart

Standart

JIP

JIP

AVIS Car Rental şuradan:$54.14 şuradan:$67.54 şuradan:$72.73 şuradan:$77.93

Calais deki araba kiralama şirketleri

Calais şehrindeki araç kiralama acenteleri, yalnızca çeşitli araçlarda ve araç kiralama koşullarında değil, aynı zamanda daha önceki müşterilerimiz tarafından sağlanan ortalama derecelendirme puanlarında da önemli farklılıklar gösterebilirler.

Hertz Corporate

Hertz 251 reviews

7.9 / 10

Avis Europe Corporate

Avis 210 reviews

7.5 / 10

Calais şehrinde çok çeşitli kiralık araçlar vardır. Calais şehrinde kiralanabilen araç kiralama sınıfları EKONOMI, STANDART, LüKS, VAN, JIP, 7 KIşILIK için 9 KIşILIK arasında değişmektedir. Calais şehrindeki en büyük araç koleksiyonu AVIS tarafından sağlanmaktadır.

Calais şehrinde seyahatleriniz için en iyi tedarikçiyi bulabilirsiniz. AVIS, HERTZ, BUDGET, ADA ve kısa süreli, saatlik, günlük, uzun süreli, haftalık, aylık ve hatta tek yönlü araç kiralama anlaşmaları da sunulmaktadır. Ayrıca, Calais şehrinde 21 ve 25 yaş arasındaki şoförler için de araç kiralama fırsatları bulacaksınız.

Calais şehrindeki araç kiralama noktaları

Calais şehrindeki en iyi araç kiralama fırsatını bulmak için, sadece bir tane satın alma ve iade konumunda değil tüm araç kiralama acentelerini kontrol etmeniz gerekiyor. Ayrıca diğer en yakın noktalardaki araç kiralama tekliflerini de inceleyebilirsiniz: havaalanları, tren istasyonları, limanlar ve şehir merkezi.

Calais ’de araç kiralama genel bakışı

Calais şehrinde çok sayıda araç kiralama tedarikçisi olmasından dolayı, araç filosu çok farklı araçlarla temsil edilmektedir. Özel gereksinimlerinize bağlı olarak hangi aracın sizin için en uygun olduğunu daha iyi anlamak için lütfen aşağıdaki tabloyu kullanın.

Araç kiralama sınıfı Ne zaman en iyi Muhtemel araç kiralama modelleri
Mini Çok miktarda bagaj içermeyen nispeten kısa yolculuklar için Peugeot 108, veya benzeri.
Ekonomi Daha ucuz araç kiralamaya öncelik veren gezginler için Renault Clio, veya benzeri.
Kompakt Daha küçük, yakıt tasarrufu sağlayan araçlar arayan kişiler için Ford Focus, Toyota Corolla Hybrid, veya benzeri.
Orta sınıf Kiralık araçlarda en iyi fiyat ve konfor kombinasyonuna ihtiyaç duyanlar için Nissan Sentra, veya benzeri.
Standart Uygun fiyata 5 yolcuya kadar olan bir grupla konforlu seyahat için Renault Scenic, veya benzeri.
Tam boy Daha çok boş yere sahip olan geniş araçlar arayanlar için Ford Taurus, Chevrolet Camaro, veya benzeri.
7 kişilik Normal 5 koltuklu araçlardan daha çok yer hayalinde olan insanlar için Dodge Caravan, Toyota Sienna, veya benzeri.
Van / 9-12 seater Kalabalık ve çok bagajlı aile yolculukları için Mercedes Viano, Mercedes Sprinter, veya benzeri.
Premium İş seyahatleri ve önemli toplantılar için Buick Lacrosse, Lincoln MKS, veya benzeri.
JIP Yolun patronu gibi hissetmeyi seven kişiler için Nissan Qashqai, veya benzeri.
Lüks / Egzotik Fiyata değil de, en iyi sürüş deneyimine önem verenler için Bentley, Rolls Royce, Ferrari, veya benzeri.
Convertible Sıcak havalardaki yolculuklarda kendini özgür hissetmek hayalinde olanlar için Ford Mustang Convertible, Chrysler 200 Convertible, veya benzeri.

Sıkça sorulan sorular - Calais araç kiralamak

Calais 'de nasıl araç kiralanır?

Gerekli teslim alma ve teslim etme konumunu arama formuna giriniz ve kiralamanız için gereken tarih ve saati seçiniz. Arama sonuçlarını aldıktan sonra, tercih ettiğiniz kriterlere göre filtreleyebileceksiniz.

Calais şehrinde araba kiralamanın maliyeti nedir?

Calais şehrinde araç kiralama fiyatları, istenilen modele, teslim alma yerine ve kiralama seçeneklerine bağlı olarak günlük $48.67 ilâ günlük $124.68 arasında değişir.

Calais şehrinde en ucuz araç kiralama nerede?

Calais şehrindeki en ucuz araç kiralama teklifini Calais bulabilirsiniz. Araç kiralama fiyatları bu konum $48.67 fiyattan başlar.

Calais şehrindeki en popüler kiralık araç hangisidir?

Calais şehrinde müşterilerimiz tarafından en sık rezervasyonu yapılan araç Nissan Qashqai. Calais şehrinde fiyat $77.93 dolaylarından başlar.

Calais şehrinde en çok talep edilen araç kiralama sınıfı hangisidir?

, Calais şehrinde müşterilerimiz arasında en çok seçilen araba kiralama sınıfıdır.

Calais şehrindeki en ucuz araç Ford Focus. Fiyatı günlük $67.54 başlar.

Calais şehrinde hangi araç kiralama şirketleri faaliyet göstermektedir?

Calais şehrinde, EKONOMI, STANDART, LüKS, VAN, JIP, 7 KIşILIK, ve 9 KIşILIK. gibi iyi bilinen sağlayıcılardan araba rezervasyonu yapabilirsiniz.

Calais şehrindeki en yüksek puanlı araç kiralama acentesi hangisidir?

Şu anda Calais şehrinde en yüksek kullanıcı memnuniyetine sahip araç kiralama şirketi, ortalama 7.9/10 puanı ile Hertz Corporate.

Calais şehrinde araba kiralama rezervasyonumu banka kartıyla ödeyebilir miyim?

Evet, online rezervasyon için ödeme yapmak üzere banka kartı kullanabilirsiniz. Ancak, araç alımı sırasında, araç kiralama depozitosunu karşılamak için ana şoför adına verilen bir kredi kartına ihtiyacınız olacaktır.

Benden başka birisi kiralık arabamı kullanabilir mi?

Çevrimiçi rezervasyonunuz sırasında ek şoför seçeneğini seçerseniz bu da mümkün olacaktır. Çoğu zaman bu, araç kiralama acentesinde ücretlendirilen ekstra bir seçenektir.

Rezervasyonum sırasında belirli bir araba kiralama modelini rezerve edebilir miyim?

Evet, belirli araba modellerini içeren teklifler, arama sonuçları sayfasında "Garantili Otomobil Modeli" şeklinde işaretlenmiştir.

Calais konumunda araç kiralama için ek sigorta almalı mıyım?

Bu nedenle de, tam sigorta teminatı almayacaksanız, teminatınızı güvence altına almak için sigorta satın almanızı öneriyoruz. Satıcınıza, aracın ödemesi için gereken yeterli miktarda bakiyesi olan bir kredi kartı sağlamanız gerekecektir. Ancak herhangi bir para çekme işlemi gerçekleşirse, sigorta şirketi masrafları karşılayacaktır.

Bu tür bir sigortayı, online araç kiralama rezervasyonu sırasında web sitemizden satın alabilirsiniz.