900'ün üzerinde araç kiralama tedarikçilerden ucuz fiyatlar

Chambery Aix - Havaalani’de araç kiralama fiyatları [CMF]

Bu tablo ile Chambery Aix - Havaalani dünyaca çok ünlü tedarikçilerin farklı sınıflardaki kiralık araç fiyatlarını kolayca karşılaştırabilirsiniz.

Seçiminizi daha da basitleştirmek için, CMF Havaalanı'ndaki her araç kiralama sınıfının en ucuz araç kiralama teklifini kırmızı ile vurguladık.

Ekonomi

Ekonomi

Kompakt

Kompakt

Standart

Standart

JIP

JIP

Tam boy

Tam boy

Lüks

Lüks

Van

Van

SIXT Rent A Car şuradan:$60.57 şuradan:$75.85 şuradan:$69.24 şuradan:$89.96 şuradan:$110.39 şuradan:$109.65 şuradan:$83.10
Alamo şuradan:$35.34 şuradan:$43.04 şuradan:$51.14 şuradan:$45.19
Enterprise şuradan:$66.69
National

Chambery Aix - Havaalani deki araba kiralama şirketleri [CMF]

Chambery Aix - Havaalani araç kiralama acenteleri, yalnızca çeşitli kiralık araçlar ve araç kiralama koşullarında değil, aynı zamanda önceki müşterilerimiz tarafından sağlanan ortalama derecelendirme puanlarında da önemli ölçüde farklılık gösterebilir.

Enterprise Corporate

Enterprise 202 reviews

7.5 / 10

SIXT Corporate

SIXT 1417 reviews

7.5 / 10

National

National 51 reviews

7.5 / 10

Alamo EHI

Alamo 411 reviews

7.4 / 10

CMF Havaalanı'ndaki Kiralık Araba dizisi sizi büyüleyecek. EKONOMI, STANDART, TAM BOY, LüKS, CONVERTIBLE, VAN, JIP için EGZOTIK, 7 KIşILIK, 9 KIşILIK araçlardan SUV, Luxury, ve Exotic araçlara kadar Chambery Aix - Havaalani içinde bulunan mevcut araç kiralama sınıflarıdır. Chambery Aix - Havaalani en büyük otomobil koleksiyonu SIXT tarafından sunulmaktadır.

Chambery Aix - Havaalani havaalanında, herhangi bir seyahatiniz için doğru tedarikçiyi bulabilirsiniz. Saatlik, günlük, haftalık, kısa vadeli, aylık, uzun vadeli ve hatta tek yönlü araç kiralama fırsatları sağlayan satıcıları da bulacaksınız. Ayrıca CMF havaalanında genç sürücüler için bazı teklifler bulabilirsiniz.

Chambery Aix - Havaalani şehrindeki araç kiralama noktaları

Chambery Aix - Havaalani mükemmel araç kiralama anlaşmanızı bulamıyorsanız, CMF Havaalanına en yakın diğer kalkış konumlarındaki teklifleri kontrol etmeyi unutmayın. Otomobillerin çeşitliliği genellikle Chambery Aix - Havaalani havaalanında seçenekler daha geniştir, ancak diğer daha az popüler konumlarda daha ucuz fırsatlar bulabilirsiniz: küçük veya yerel havaalanları, tren istasyonları, limanlar ve şehir merkezi noktaları.

Chambery Aix - Havaalani Oto Kiralama Filo Genel Bakış

CMF Havaalanı'ndaki araç kiralama tedarikçileri, seyahatlerinizden herhangi biri için uygun olan çok çeşitli araçlar sunar. Aşağıdaki tablomuzda, ihtiyacınıza uygun bir araba bulacaksınız.

Araç kiralama sınıfı Kimler için uygun? Muhtemel araç kiralama modelleri
Mini Bütçeli yalnız seyahatler veya park yeri olmayan şehirdeki bir arkadaşınızla seyahatler Smart, Fiat 500, Hyundai i10, Citroen DS3, Opel Adam, veya benzeri.
Ekonomi Yakıttan tasarruf etmek isteyen iki ya da iki arkadaş Chevrolet Spark, Mitsubishi Mirage, veya benzeri.
Kompakt Depolama alanına ihtiyaç duyan 2-4 gezgin Hyundai Accent, Nissan Versa, veya benzeri.
Orta sınıf şehrini keşfetmek isteyen 5 arkadaşa kadar küçük gruplar veya aileler Nissan Sentra, veya benzeri.
Standart Sakin ve rahat bir sürüş keyfini çıkarırken 5 yolcuya kadar uzun yolculuklar Audi A4, veya benzeri.
Tam boy Aileniz ve yeterli bagajla konforlu uzun mesafe sürüşü Ford Taurus, Chevrolet Camaro, veya benzeri.
7 kişilik Partinizde küçük bagajlı 5'ten fazla yolcuya sahip geziler Dodge Caravan, Toyota Sienna, veya benzeri.
Van / 9-12 kişilik Çok fazla bagaj gerektiren aile gezileri Mercedes Viano, Mercedes Sprinter, veya benzeri.
Premium Chambery Aix - Havaalani başlayan iş gezileri Buick Lacrosse, Lincoln MKS, veya benzeri.
JIP Güvenli ve rahat karayolu seyahatleri veya off-road amaçlar Toyota Rav4, Audi Q5, veya benzeri.
Lüks / Egzotik ’de hayatınızın özel günleri ve itici güçleri Bentley, Rolls Royce, Ferrari, veya benzeri.
Convertible yollarında özgürlüğü hissetmek için kendi başınıza veya ikinci yarınızla geziler Ford Mustang Convertible, Chrysler 200 Convertible, veya benzeri.

Sıkça sorulan sorular - Chambery Aix - Havaalani araç kiralamak

Chambery Aix - Havaalani ’de araba nasıl kiralanır? How to rent a car in Chambery Aix - Havaalani?

Arama formuna teslim alma konumunu ve teslim etme adresini girin ve gerekli tarih ve saati seçin. Arama sonuçlarını aldıktan sonra, tercih ettiğiniz kriterlere göre filtreleyebilirsiniz

CMF Havalimanı'da araba kiralamak ne kadara mal olur?

Chambery Aix - Havaalani içinde araç kiralama fiyatları, seçilen modele ve kiralama seçeneklerine bağlı olarak, günlük Chambery Aix - Havaalani ile günlük $132.09 arasında değişiyor.

Chambery Aix - Havaalani CMF'da en çok talep edilen kiralık araç sınıfı hangisidir?

CMF Havaalanı'ndaki müşterilerimiz arasında en sık seçilen kiralık otomobil sınıfıdır. Chambery Aix - Havaalani en ucuz cheapest araç Peugeot 308. Fiyatı günlük $43.04’dan başlar.

Chambery Aix - Havaalani en iyi araba kiralama acentesi hangisidir?

Şu anda CMF içinde en yüksek kullanıcı derecesine sahip araç kiralama şirketi, ortalama 7.5/10 puana sahip ENTERPRISE CORPORATE şirketidir

Chambery Aix - Havaalani Havalimanı'nda hangi araç kiralama şirketlerinin araç kiralama masaları var?

Chambery Aix - Havaalani araç kiralama masalarına sahip araç kiralama şirketleri BUDGET, AVIS, SIXT, THRIFTY, HERTZ, ENTERPRISE, ALAMO, NATIONAL 'dır.

Chambery Aix - Havaalani araç kiralama rezervasyonumu banka kartıyla ödeyebilir miyim?

Evet, çevrimiçi rezervasyon için ödeme yapmak için bir banka kartı kullanabilirsiniz. Ancak, araç teslim alma sırasında, araç kiralama mevduat kapsayacak şekilde ana sürücü adına verilen bir kredi kartı gerekir.

Benim dışımda başka biri kiralık arabamı kullanabilir mi?

Çevrimiçi rezervasyon sırasında ek sürücü seçeneğini belirlerseniz bu mümkün olacaktır. Çoğu zaman bu, araç kiralama masasında ücretlendirilen ücretli bir seçenektir.

Rezervasyon sırasında belirli bir araba kiralama modeli rezerve edebilir miyim?

Evet, belirli araba modellerini içeren teklifler, arama sonuçları sayfasında "Garantili Otomobil Modeli" işareti ile işaretlenmiştir.

Chambery Aix - Havaalani adresinden araç kiralama için ek sigorta almalı mıyım?

Bu nedenle, tam sigorta teminatı almayacaksanız, teminatınızı güvence altına almak için sigorta almanız önerilir. Satıcınıza, aracın ödemesi için gereken yeterli miktarda fonu olan bir kredi kartı sağlamanız gerekecektir. Ancak herhangi bir para çekme meydana gelirse, sigorta şirketi masrafları karşılayacaktır. Bu tür bir sigortayı, online araç kiralama rezervasyonu sırasında web sitemizden satın alabilirsiniz.

14CARS.com iOS ve Android araç kiralama uygulamaları

Size en yakın araç kiralama şirketlerini bulur, fiyatları ve fırsatları karşılaştırır ve seveceğiniz bir arabayı kiralar. Hızlı ve kolay!