900'ün üzerinde araç kiralama tedarikçilerden ucuz fiyatlar

Tiflis Havaalanı bulunan HERTZ kiralık arabalar [TBS]

Tiflis Havaalanı havaalanında mevcut büyük HERTZ araba kiralama fırsatlarını incelemek için çekinmeyin. Şu anda mevcutlar arasından en çok tercih edilenleri seçmek için TBS havaalanında bu tekliflere göz atın.

Kompakt

Hyundai Ioniq Electric

HERTZ
A
5
5
3
Hyundai Ioniq Electric

şuradan:

$96.75 /güny

Mini

Suzuki Swift

ENTERPRISE
M
4
5
2
Suzuki Swift

şuradan:

$29.22 /güny

Mini

Nissan Micra

THRIFTY
M
4
5
2
Nissan Micra

şuradan:

$31.88 /güny

Ekonomi

Ford Fiesta

ENTERPRISE
M
5
5
2
Ford Fiesta

şuradan:

$30.76 /güny

Ekonomi

Hyundai Creta

DOLLAR
A
5
5
2
Hyundai Creta

şuradan:

$85.76 /güny

Kompakt

Hyundai Accent

RENT MOTORS
A
5
3
3
Hyundai Accent

şuradan:

$33.43 /güny

Kompakt

Mazda CX5

EUROPCAR
A
5
5
3
Mazda CX5

şuradan:

$74.44 /güny

Standart

Volkswagen Jetta

CITY RENT CAR
A
5
3
4
Volkswagen Jetta

şuradan:

$46.94 /güny

Standart

Volkswagen Tiguan

CITY RENT CAR
A
5
5
3
Volkswagen Tiguan

şuradan:

$56.64 /güny

JIP

Chevrolet Trax

ALAMO
M
4
3
2
Chevrolet Trax

şuradan:

$56.06 /güny

JIP

Toyota Land Cruiser

DOLLAR
A
5
5
5
Toyota Land Cruiser

şuradan:

$185.94 /güny

7 kişilik

Mercedes Vito

GREEN MOTION
M
7
5
4
Mercedes Vito

şuradan:

$62.41 /güny

7 kişilik

Volkswagen Transporter

EUROPCAR
M
7
5
4
Volkswagen Transporter

şuradan:

$135.33 /güny

Tam boy

Toyota Camry

DOLLAR
A
5
4
5
Toyota Camry

şuradan:

$82.85 /güny

Van

Toyota Sienna

CITY RENT CAR
A
8
5
4
Toyota Sienna

şuradan:

$94.57 /güny

Tiflis Havaalanı HERTZ hakkında bilgi

Aşağıdaki tabloda, HERTZ'un teslim yeri, iade adresi, telefon numarası, çalışma saatleri, yakıt politikası, teslim türü ve HERTZ'un Tiflis Havaalanı sağladığı bonuslar hakkında [TBS] bilgiler bulabilirsiniz.

Hertz

Şirket ismi:

Hertz

Adres:

Tbilisi International Airport, In Terminal, Tbilisi

Telefon:

+995 597 994453

Yakıt politikası

Tam yakıtla teslim alma ve teslim etme

Teslim alış türü

Havalimanı terminalinden teslim alış

Ekstralar

  • - Havalimanı ücreti
  • - Yol yardımı
  • - Geç gelme ücreti
  • - Sınırsız kilometre

TBS Havaalanı yakınındaki HERTZ konumları

Seyahatinizi daha iyi planlamak için, lütfen Tiflis Havaalanı yakınındaki mevcut tüm araç kiralama konumlarının bulunduğu aşağıdaki haritaya gidin. Tüm simgeler, gidiş ve dönüş konumuna karşılık gelir: Havaalanı, tren istasyonu, liman ve şehir merkezi konumları.

Şehir merkezi yakınlarında araç kiralama noktaları

Tiflis Havaalanı en iyi araba kiralama şirketleri [TBS]

HERTZ'a alternatif olarak, Tiflis Havaalanı [TBS] çalışan diğer yerel ve uluslararası araç kiralama acenteleri var. Bunların arasından, dünyaca ünlü otomobil tedarikçilerinden özel indirim ve kuponları kontrol ettiğinizden emin olun ve sizin için en iyi seçeneği seçin.

Dollar Direct

Dollar 7 reviews

8 / 10

Avis Europe Franchise

Avis 8 reviews

7.5 / 10

Surprice Car Rentals

Surprice 14 reviews

7.1 / 10

Tiflis Havaalanı [TBS] Havaalanından bir sonraki seyahatiniz için küçük bir arabaya ihtiyacınız varsa, HERTZ ve ENTERPRISE firmasından araç kiralama fırsatlarına daha yakından bakmalısınız. Tiflis Havaalanı en büyük EKONOMI ve araç kiralama sınıfı araçlarını sağlıyorlar.

Tiflis Havaalanı havaalanında ve DOLLAR tarafından çok sayıda orta ölçekli otomobil kiralama hizmeti sağlandı. STANDART ve TAM BOY araç kiralama sınıfları için en uygun fiyatlı aracı bulmak istiyorsanız bu tedarikçileri takip edin.

Tiflis Havaalanı [TBS] içindeki en iyi SUV araç kiralama anlaşmasını bulmak için, ALAMO'ten SUV'lara bakın. Bu sağlayıcı Tiflis Havaalanı en büyük JIP otomobil koleksiyonunu sunuyor.

HERTZ Tiflis Havaalanı Araba Kiralama Filosuna Genel Bakış

Tiflis Havaalanı HERTZ TBS, farklı araç kiralama sınıflarından çok çeşitli otomobiller sunar: Compact, Mini, Economy, Standard, Suv, 7-seater, Fullsize, Van,.

HERTZ Tiflis Havaalanı için Ekonomi arabası kiralamaya karar verdiyseniz Ford Fiesta, ve Hyundai Creta ,veya bir araç sınıfı geliştirmesi almaya hazır olun.

Bir Kompakt araç kiralamaya karar verenleriniz için Hyundai Ioniq Electric, Hyundai Accent, ve Mazda CX5 ,Veya araç sınıfı güncellemesi alabilirsiniz.

HERTZ Tiflis Havaalanın “veya benzeri” işareti olan bir Standart sınıf araba rezervasyonu yaptığınızda Volkswagen Jetta, ve Volkswagen Tiguan .

HERTZ Tiflis Havaalanı Full Size araba kiralama sınıfı, aşağıdaki araba kiralama modellerini içerir: ve Toyota Camry .

HERTZ Tiflis Havaalanı konumundan JİP araç kiralama sınıfına bir araba rezerve ettiğinizde, aşağıdaki araçlardan birini alacaksınız: Chevrolet Trax, ve Toyota Land Cruiser .

Bir grup insanla seyahat ediyorsanız ve HERTZ Tiflis Havaalanın 7 koltuklu bir taşıyıcı araca ihtiyacınız varsa Mercedes Vito, ve Volkswagen Transporter .

Hangi araç sınıfında rezervasyon yaptıysanız, rezervasyon yaptırdığınız araç sınıfında uygun araç yoksa, her zaman ücretsiz olarak araç sınıfı yükseltme hakkı kazanabilirsiniz.

Amacınıza Göre HERTZ Tiflis Havaalanı Aracınızı Seçin

  • Kendi ailenizle birlikte bir yolculuğa çıkıyorsanız, farklı araç kiralama sınıflarındaki araçlara dikkat etmelisiniz. Bir veya iki çocuğu olan küçük aileler ve az miktarda bagaj için, Ekonomi veya Kompakt otomobil sınıfları size uygun olabilir. Daha fazla bagajla seyahat ediyorsanız, JİP veya Tam Boy araba kiralama sınıflarına dönmelisiniz. Daha fazla yolcu olan bir seyahat için 7 kişilik, 9 kişilik ve belki 12 kişilik arama yapmanız gerekir.
  • Tiflis Havaalanı içindeki HERTZ'dan sevdiklerinizle seyahat etmek için bir araba bulmaya çalışıyorsanız, Mini, Ekonomi, Cabrio ve hatta Lüks araç kiralama sınıfları araçlarını dikkate almalısınız.
  • Tiflis Havaalanı içindeki iş seyahatleri için, HERTZ'dan en uygun araçlar, Tam Boyut, Lüks ve Egzotik araç kiralama sınıflarıdır, Ayrıca, Tiflis Havaalanı içindeki HERTZ'dan düğünler, doğum günleri ve diğer kutlama türleri gibi özel günler için uygun bir araç bulabilirsiniz. Herhangi bir parti için bir araca ihtiyacınız varsa, Tiflis Havaalanıki HERTZ konumundan Lüks ve Egzotik araç kiralama sınıflarını göz önünde bulundurun.
  • Genç sürücüler için HERTZ, ayrıca bazı araç kiralama olanaklarına sahiptir. Tiflis Havaalanı HERTZ'dan Mini, Ekonomi ve Cabrio araç kiralama sınıflarına bakın ve bunları not edin.

Sıkça sorulan sorular - HERTZ Tiflis Havaalanı araba kiralıyor

Tiflis Havaalanı konumunda HERTZ'dan araba kiralamak nasıl yapılır?

Gerekli araç alış ve dönüş konumunu girin ve arama formundaki kira, tarih ve saati seçin. Arama sonuçlarını aldıktan sonra, tercih ettiğiniz satıcıya göre filtreleyebilirsiniz.

TBS Havaalanında HERTZ konumundan en ucuz araba kiralama hangisi?

HERTZ'dan Tiflis Havaalanıki en ucuz araba Hyundai Ioniq Electric. Geçerli ilgili fiyat günlük olarak $96.75'dır.

Tiflis Havaalanı [TBS] HERTZ ofis kiralama masasını nerede bulabilirim?

  • HERTZ araç kiralama masası, Tiflis Havaalanı sitesinde bulunabilir. Tam yerini havaalanı haritasına bakarak bulabilirsiniz.

Tiflis Havaalanı yakınındaki benzin fiyatı nedir?

TBS Havaalanı yakınındaki benzin fiyatları $3.25 ile $3.87 arasında değişmektedir.

HERTZ araba kiralama rezervasyonumu Tiflis Havaalanı bir banka kartıyla ödeyebilir miyim?

Evet, online rezervasyona ödeme yapmak için bir banka kartı kullanabilirsiniz. Ancak, araç pikap alımı sırasında, araç kiralama mevduatını kapsayacak şekilde ana sürücü adına verilen bir kredi kartı gerekir.

Benim dışımda başka biri kiralık Arabamı kullanabilir mi?

Çevrimiçi rezervasyon sırasında ek sürücü seçeneğini belirlerseniz bu mümkün olacaktır. Çoğu zaman bu, araç kiralama masasında ücretlendirilen ekstra ücretli bir seçenektir.

Rezervasyon sırasında belirli bir araba kiralama modeli rezerve edebilir miyim?

Evet, belirli araba modellerini içeren teklifler, arama sonuçları sayfasında "Garantili Otomobil Modeli" işareti ile işaretlenmiştir.

HERTZ, Tiflis Havaalanıki [TBS] çocuklar için araba koltuğu kiralama seçeneği sunuyor mu?

Evet, çevrimiçi rezervasyonunuz sırasında çocuk koltuğu rezervasyonu yaptırabilir ve HERTZ araba kiralama masasında ödeme yapabilirsiniz.

Tiflis Havaalanı adresinden araç kiralama için ek sigorta almalı mıyım?

Bu nedenle, tam sigorta teminatı almayacaksanız, teminatınızı güvence altına almak için sigorta almanız önerilir. Satıcınıza, aracın ödemesi için gereken yeterli miktarda fonu olan bir kredi kartı sağlamanız gerekecektir. Ancak herhangi bir para çekme meydana gelirse, sigorta şirketi masrafları karşılayacaktır.

Bu tür bir sigortayı, online araç kiralama rezervasyonu sırasında web sitemizden satın alabilirsiniz.

14CARS.com iOS ve Android araç kiralama uygulamaları

Size en yakın araç kiralama şirketlerini bulur, fiyatları ve fırsatları karşılaştırır ve seveceğiniz bir arabayı kiralar. Hızlı ve kolay!