900'ün üzerinde araç kiralama tedarikçilerden ucuz fiyatlar

Berlin - Havaalanı - Tegel bulunan SIXT kiralık arabalar [Airport_Code]

Berlin - Havaalanı - Tegel havaalanında mevcut büyük SIXT araba kiralama fırsatlarını incelemek için çekinmeyin. Şu anda mevcutlar arasından en çok tercih edilenleri seçmek için Airport_Code havaalanında bu tekliflere göz atın.

Standart

Audi A3 Saloon

sixt
M
5
5
4
Audi A3 Saloon

şuradan:

$50.17 /güny

Convertible

Mini Cooper Convertible

sixt
M
4
2
2
Mini Cooper Convertible

şuradan:

$55.86 /güny

Estate

Audi A4 Estate

sixt
A
5
5
5
Audi A4 Estate

şuradan:

$57.55 /güny

JIP

Jaguar I-Pace

sixt
A
5
5
4
Jaguar I-Pace

şuradan:

$88.83 /güny

Mini

Fiat Panda

interrent
M
4
3
2
Fiat Panda

şuradan:

$29.25 /güny

Mini

Volkswagen Up

buchbinder
M
4
3
2
Volkswagen Up

şuradan:

$33.30 /güny

Ekonomi

Skoda Fabia

interrent
M
4
5
2
Skoda Fabia

şuradan:

$29.85 /güny

Ekonomi

Volkswagen Polo

buchbinder
M
4
5
2
Volkswagen Polo

şuradan:

$33.94 /güny

Kompakt

Ford Ecosport

interrent
M
5
3
3
Ford Ecosport

şuradan:

$35.32 /güny

Kompakt

BMW 1 Series

alamo
M
5
5
3
BMW 1 Series

şuradan:

$40.18 /güny

JIP

Nissan Juke

enterprise
M
5
5
3
Nissan Juke

şuradan:

$36.05 /güny

JIP

Volvo XC60

enterprise
M
5
5
4
Volvo XC60

şuradan:

$68.80 /güny

Standart

Skoda Rapid

interrent
M
5
5
4
Skoda Rapid

şuradan:

$36.73 /güny

Standart

Mercedes CLA

flizzr
M
5
4
4
Mercedes CLA

şuradan:

$50.11 /güny

Estate

Ford Focus Estate

global rent a car
M
5
5
4
Ford Focus Estate

şuradan:

$37.11 /güny

Estate

Mercedes E Class Estate

flizzr
A
5
5
6
Mercedes E Class Estate

şuradan:

$64.78 /güny

Van

Volkswagen Touran

flizzr
M
5
5
4
Volkswagen Touran

şuradan:

$47.82 /güny

Van

Ford Grand C-Max

buchbinder
M
5
5
4
Ford Grand C-Max

şuradan:

$60.10 /güny

Tam boy

Mercedes C Class

hertz
A
5
4
4
Mercedes C Class

şuradan:

$48.68 /güny

7 kişilik

Ford Galaxy

enterprise
M
7
5
2
Ford Galaxy

şuradan:

$60.28 /güny

7 kişilik

Mercedes Vito

buchbinder
M
7
5
2
Mercedes Vito

şuradan:

$109.70 /güny

Lüks

Mercedes E Class

flizzr
A
5
4
4
Mercedes E Class

şuradan:

$62.12 /güny

Lüks

BMW 7 Series

avis
A
5
4
4
BMW 7 Series

şuradan:

$117.89 /güny

9 kişilik

Ford Tourneo

enterprise
M
9
5
4
Ford Tourneo

şuradan:

$89.36 /güny

Berlin - Havaalanı - Tegel SIXT hakkında bilgi

Aşağıdaki tabloda, SIXT'un teslim yeri, iade adresi, telefon numarası, çalışma saatleri, yakıt politikası, teslim türü ve SIXT'un Berlin - Havaalanı - Tegel sağladığı bonuslar hakkında [TXL] bilgiler bulabilirsiniz.

SIXT Rent A Car

Şirket ismi:

SIXT Rent A Car

Adres:

Flughafen Tegel/MWZ, Berlin, 13405

Telefon:

+49-8966060060

TXL Havaalanı yakınındaki SIXT konumları

Seyahatinizi daha iyi planlamak için, lütfen Berlin - Havaalanı - Tegel yakınındaki mevcut tüm araç kiralama konumlarının bulunduğu aşağıdaki haritaya gidin. Tüm simgeler, gidiş ve dönüş konumuna karşılık gelir: Havaalanı, tren istasyonu, liman ve şehir merkezi konumları.

Havalimanları yakınlarında araç kiralama noktaları

Şehir merkezi yakınlarında araç kiralama noktaları

Berlin - Havaalanı - Tegel en iyi araba kiralama şirketleri [TXL]

SIXT'a alternatif olarak, Berlin - Havaalanı - Tegel [TXL] çalışan diğer yerel ve uluslararası araç kiralama acenteleri var. Bunların arasından, dünyaca ünlü otomobil tedarikçilerinden özel indirim ve kuponları kontrol ettiğinizden emin olun ve sizin için en iyi seçeneği seçin.

Enterprise Corporate

Enterprise 84 reviews

8.2 / 10

FLIZZR Corporate

FLIZZR 98 reviews

8 / 10

EUROPCAR Corporate

EUROPCAR 227 reviews

7.9 / 10

BUDGET EMEA Corporate

BUDGET 212 reviews

7.9 / 10

Dollar Corporate

Dollar 43 reviews

7.9 / 10

Hertz Corporate

Hertz 169 reviews

7.8 / 10

Alamo EHI

Alamo 146 reviews

7.7 / 10

Thrifty Corporate

Thrifty 180 reviews

7.6 / 10

InterRent (Global)

InterRent 16 reviews

7.3 / 10

Avis Europe Corporate

Avis 48 reviews

7.2 / 10

Buchbinder

Buchbinder 73 reviews

7 / 10

Berlin - Havaalanı - Tegel [TXL] Havaalanından bir sonraki seyahatiniz için küçük bir arabaya ihtiyacınız varsa, INTERRENT ve BUCHBINDER firmasından araç kiralama fırsatlarına daha yakından bakmalısınız. Berlin - Havaalanı - Tegel en büyük EKONOMI ve araç kiralama sınıfı araçlarını sağlıyorlar.

Berlin - Havaalanı - Tegel havaalanında INTERRENT ve FLIZZR tarafından çok sayıda orta ölçekli otomobil kiralama hizmeti sağlandı. STANDART ve TAM BOY araç kiralama sınıfları için en uygun fiyatlı aracı bulmak istiyorsanız bu tedarikçileri takip edin.

Berlin - Havaalanı - Tegel [TXL] içindeki en iyi SUV araç kiralama anlaşmasını bulmak için, ENTERPRISE'ten SUV'lara bakın. Bu sağlayıcı Berlin - Havaalanı - Tegel en büyük JIP otomobil koleksiyonunu sunuyor.

Berlin - Havaalanı - Tegel büyük bir araba arıyorsanız, FLIZZR ve BUCHBINDER'deki fırsatları göz önünde bulundurmalısınız. Çok sayıda 7 KIşILIK, VAN kiralama hizmetleri sunarlar.

Berlin - Havaalanı - Tegel içinde lüks bir araç kullanmak isteyenler için teklifleri FLIZZR'den incelemelisiniz. Berlin - Havaalanı - Tegel her zevkinize hitap edebilecek kadar LüKS, EGZOTIK ve CONVERTIBLE otomobillerini sunuyorlar.

SIXT Berlin - Havaalanı - Tegel Araba Kiralama Filosuna Genel Bakış

Berlin - Havaalanı - Tegel SIXT TXL, farklı araç kiralama sınıflarından çok çeşitli otomobiller sunar: Standard, Convertible, Estate, Suv, Mini, Economy, Compact, Van, Fullsize, 7-seater, Luxury, 9-seater,.

SIXT Berlin - Havaalanı - Tegel için Ekonomi arabası kiralamaya karar verdiyseniz Skoda Fabia, ve Volkswagen Polo ,veya bir araç sınıfı geliştirmesi almaya hazır olun.

Bir Kompakt araç kiralamaya karar verenleriniz için Ford Ecosport, ve BMW 1 Series ,Veya araç sınıfı güncellemesi alabilirsiniz.

SIXT Berlin - Havaalanı - Tegeln “veya benzeri” işareti olan bir Standart sınıf araba rezervasyonu yaptığınızda Audi A3 Saloon, Skoda Rapid, ve Mercedes CLA .

SIXT Berlin - Havaalanı - Tegel Full Size araba kiralama sınıfı, aşağıdaki araba kiralama modellerini içerir: ve Mercedes C Class .

SIXT Berlin - Havaalanı - Tegel konumundan JİP araç kiralama sınıfına bir araba rezerve ettiğinizde, aşağıdaki araçlardan birini alacaksınız: Jaguar I-Pace, Nissan Juke, ve Volvo XC60 .

SIXT Berlin - Havaalanı - Tegel tarafından sağlanan Premium araba kiralama sınıfı şu araba modellerinden oluşur: Mercedes E Class, ve BMW 7 Series .

Bir grup insanla seyahat ediyorsanız ve SIXT Berlin - Havaalanı - Tegeln 7 koltuklu bir taşıyıcı araca ihtiyacınız varsa Ford Galaxy, ve Mercedes Vito .

SIXT Berlin - Havaalanı - Tegel içinden Cabrio araba kiralama sınıfını seçtikten sonra, mevcut araba modelleri ve Mini Cooper Convertible .

Hangi araç sınıfında rezervasyon yaptıysanız, rezervasyon yaptırdığınız araç sınıfında uygun araç yoksa, her zaman ücretsiz olarak araç sınıfı yükseltme hakkı kazanabilirsiniz.

Amacınıza Göre SIXT Berlin - Havaalanı - Tegel Aracınızı Seçin

  • Kendi ailenizle birlikte bir yolculuğa çıkıyorsanız, farklı araç kiralama sınıflarındaki araçlara dikkat etmelisiniz. Bir veya iki çocuğu olan küçük aileler ve az miktarda bagaj için, Ekonomi veya Kompakt otomobil sınıfları size uygun olabilir. Daha fazla bagajla seyahat ediyorsanız, JİP veya Tam Boy araba kiralama sınıflarına dönmelisiniz. Daha fazla yolcu olan bir seyahat için 7 kişilik, 9 kişilik ve belki 12 kişilik arama yapmanız gerekir.
  • Berlin - Havaalanı - Tegel içindeki SIXT'dan sevdiklerinizle seyahat etmek için bir araba bulmaya çalışıyorsanız, Mini, Ekonomi, Cabrio ve hatta Lüks araç kiralama sınıfları araçlarını dikkate almalısınız.
  • Berlin - Havaalanı - Tegel içindeki iş seyahatleri için, SIXT'dan en uygun araçlar, Tam Boyut, Lüks ve Egzotik araç kiralama sınıflarıdır, Ayrıca, Berlin - Havaalanı - Tegel içindeki SIXT'dan düğünler, doğum günleri ve diğer kutlama türleri gibi özel günler için uygun bir araç bulabilirsiniz. Herhangi bir parti için bir araca ihtiyacınız varsa, Berlin - Havaalanı - Tegelki SIXT konumundan Lüks ve Egzotik araç kiralama sınıflarını göz önünde bulundurun.
  • Genç sürücüler için SIXT, ayrıca bazı araç kiralama olanaklarına sahiptir. Berlin - Havaalanı - Tegel SIXT'dan Mini, Ekonomi ve Cabrio araç kiralama sınıflarına bakın ve bunları not edin.

Sıkça sorulan sorular - SIXT Berlin - Havaalanı - Tegel araba kiralıyor

Berlin - Havaalanı - Tegel konumunda SIXT'dan araba kiralamak nasıl yapılır?

Gerekli araç alış ve dönüş konumunu girin ve arama formundaki kira, tarih ve saati seçin. Arama sonuçlarını aldıktan sonra, tercih ettiğiniz satıcıya göre filtreleyebilirsiniz.

TXL Havaalanında SIXT konumundan en ucuz araba kiralama hangisi?

SIXT'dan Berlin - Havaalanı - Tegelki en ucuz araba Audi A3 Saloon. Geçerli ilgili fiyat günlük olarak $50.17'dır.

SIXT araba kiralama rezervasyonumu Berlin - Havaalanı - Tegel bir banka kartıyla ödeyebilir miyim?

Evet, online rezervasyona ödeme yapmak için bir banka kartı kullanabilirsiniz. Ancak, araç pikap alımı sırasında, araç kiralama mevduatını kapsayacak şekilde ana sürücü adına verilen bir kredi kartı gerekir.

Benim dışımda başka biri kiralık Arabamı kullanabilir mi?

Çevrimiçi rezervasyon sırasında ek sürücü seçeneğini belirlerseniz bu mümkün olacaktır. Çoğu zaman bu, araç kiralama masasında ücretlendirilen ekstra ücretli bir seçenektir.

Rezervasyon sırasında belirli bir araba kiralama modeli rezerve edebilir miyim?

Evet, belirli araba modellerini içeren teklifler, arama sonuçları sayfasında "Garantili Otomobil Modeli" işareti ile işaretlenmiştir.

SIXT, Berlin - Havaalanı - Tegelki [TXL] çocuklar için araba koltuğu kiralama seçeneği sunuyor mu?

Evet, çevrimiçi rezervasyonunuz sırasında çocuk koltuğu rezervasyonu yaptırabilir ve SIXT araba kiralama masasında ödeme yapabilirsiniz.

Berlin - Havaalanı - Tegel adresinden araç kiralama için ek sigorta almalı mıyım?

Bu nedenle, tam sigorta teminatı almayacaksanız, teminatınızı güvence altına almak için sigorta almanız önerilir. Satıcınıza, aracın ödemesi için gereken yeterli miktarda fonu olan bir kredi kartı sağlamanız gerekecektir. Ancak herhangi bir para çekme meydana gelirse, sigorta şirketi masrafları karşılayacaktır.

Bu tür bir sigortayı, online araç kiralama rezervasyonu sırasında web sitemizden satın alabilirsiniz.

iOS ve Android için 14CARS.com araç kiralama uygulaması

Size en yakın araç kiralama şirketlerini bulur, fiyatları ve fırsatları karşılaştırır ve seveceğiniz bir arabayı kiralar. Hızlı ve kolay!