900'ün üzerinde araç kiralama tedarikçilerden ucuz fiyatlar

Frankfurt’de araç kiralama fiyatları

Frankfurt şehrindeki en güvenilir sağlayıcılardan farklı araç kiralama sınıflarından araç kiralama tekliflerini karşılaştırın. Frankfurt şehrinde bulunan her bir araç sınıfının en ucuz araba kiralama teklifi kırmızıyla vurgulanmıştır.

AVIS Car Rental şuradan:$77.57 şuradan:$76.06 şuradan:$153.59
Budget Car Rental şuradan:$45.16 şuradan:$50.18 şuradan:$57.54 şuradan:$63.29
SIXT Rent A Car şuradan:$42.30 şuradan:$54.92 şuradan:$102.49 şuradan:$60.53
Alamo şuradan:$82.80 şuradan:$99.39 şuradan:$93.61 şuradan:$146.27 şuradan:$152.79

Frankfurt deki araba kiralama şirketleri

Frankfurt şehrindeki araç kiralama acenteleri, yalnızca çeşitli araçlarda ve araç kiralama koşullarında değil, aynı zamanda daha önceki müşterilerimiz tarafından sağlanan ortalama derecelendirme puanlarında da önemli farklılıklar gösterebilirler.

Enterprise Corporate

Enterprise 18 reviews

8.7 / 10

SIXT Corporate

SIXT 7 reviews

8.1 / 10

FLIZZR Corporate

FLIZZR 17 reviews

8 / 10

Thrifty Corporate

Thrifty 28 reviews

7.8 / 10

Hertz Corporate

Hertz 21 reviews

7.8 / 10

Alamo EHI

Alamo 32 reviews

7.4 / 10

EUROPCAR Corporate

EUROPCAR 27 reviews

7.4 / 10

Dollar Corporate

Dollar 14 reviews

7 / 10

InterRent (Global)

InterRent 14 reviews

7 / 10

Avis Europe Corporate

Avis 45 reviews

6.9 / 10

Buchbinder

Buchbinder 7 reviews

6 / 10

BUDGET EMEA Corporate

BUDGET 13 reviews

5 / 10

Frankfurt şehrinde çok çeşitli kiralık araçlar vardır. Frankfurt şehrinde kiralanabilen araç kiralama sınıfları arasında değişmektedir. Frankfurt şehrindeki en büyük araç koleksiyonu Flizzr tarafından sağlanmaktadır.

Frankfurt ’de araç kiralama genel bakışı

Frankfurt şehrinde çok sayıda araç kiralama tedarikçisi olmasından dolayı, araç filosu çok farklı araçlarla temsil edilmektedir. Özel gereksinimlerinize bağlı olarak hangi aracın sizin için en uygun olduğunu daha iyi anlamak için lütfen aşağıdaki tabloyu kullanın.

Araç kiralama sınıfı Ne zaman en iyi Muhtemel araç kiralama modelleri
Mini Çok miktarda bagaj içermeyen nispeten kısa yolculuklar için Volkswagen Up ya da benzer araçlar, Toyota Aygo ya da benzer araçlar, veya benzeri.
Ekonomi Daha ucuz araç kiralamaya öncelik veren gezginler için Volkswagen Polo ya da benzer araçlar, Ford Fiesta, veya benzeri.
Kompakt Daha küçük, yakıt tasarrufu sağlayan araçlar arayan kişiler için Ford Puma, Opel Crossland X, veya benzeri.
Orta sınıf Kiralık araçlarda en iyi fiyat ve konfor kombinasyonuna ihtiyaç duyanlar için Nissan Sentra, veya benzeri.
Standart Uygun fiyata 5 yolcuya kadar olan bir grupla konforlu seyahat için BMW 2 Series Active Tourer ya da benzer araçlar, Peugeot 5008, veya benzeri.
Tam boy Daha çok boş yere sahip olan geniş araçlar arayanlar için BMW 3 Series ya da benzer araçlar, veya benzeri.
7 kişilik Normal 5 koltuklu araçlardan daha çok yer hayalinde olan insanlar için Volkswagen Sharan, Seat Alhambra, veya benzeri.
Van / 9-12 seater Kalabalık ve çok bagajlı aile yolculukları için Volkswagen Touran ya da benzer araçlar, Mercedes V Class ya da benzer araçlar, veya benzeri.
Premium İş seyahatleri ve önemli toplantılar için Buick Lacrosse, Lincoln MKS, veya benzeri.
JIP Yolun patronu gibi hissetmeyi seven kişiler için Volkswagen Tiguan ya da benzer araçlar, Volvo XC60 ya da benzer araçlar, veya benzeri.
Lüks / Egzotik Fiyata değil de, en iyi sürüş deneyimine önem verenler için Mercedes E Class ya da benzer araçlar, BMW 7 Series, veya benzeri.
Convertible Sıcak havalardaki yolculuklarda kendini özgür hissetmek hayalinde olanlar için Mini Cooper Convertible ya da benzer araçlar, Mercedes SLK Convertible, veya benzeri.

Sıkça sorulan sorular - Frankfurt araç kiralamak

Frankfurt 'de nasıl araç kiralanır?

Gerekli teslim alma ve teslim etme konumunu arama formuna giriniz ve kiralamanız için gereken tarih ve saati seçiniz. Arama sonuçlarını aldıktan sonra, tercih ettiğiniz kriterlere göre filtreleyebileceksiniz.

Frankfurt şehrinde araba kiralamanın maliyeti nedir?

Frankfurt şehrinde araç kiralama fiyatları, istenilen modele, teslim alma yerine ve kiralama seçeneklerine bağlı olarak günlük $41.28 ilâ günlük $217.62 arasında değişir.

Frankfurt şehrinde en ucuz araç kiralama nerede?

Frankfurt şehrindeki en ucuz araç kiralama teklifini Frankfurt - Main Konstablerwache bulabilirsiniz. Araç kiralama fiyatları bu konum $41.28 fiyattan başlar.

Frankfurt şehrindeki en yüksek puanlı araç kiralama acentesi hangisidir?

Şu anda Frankfurt şehrinde en yüksek kullanıcı memnuniyetine sahip araç kiralama şirketi, ortalama 8.7/10 puanı ile Enterprise Corporate.

Frankfurt şehrinde araba kiralama rezervasyonumu banka kartıyla ödeyebilir miyim?

Evet, online rezervasyon için ödeme yapmak üzere banka kartı kullanabilirsiniz. Ancak, araç alımı sırasında, araç kiralama depozitosunu karşılamak için ana şoför adına verilen bir kredi kartına ihtiyacınız olacaktır.

Benden başka birisi kiralık arabamı kullanabilir mi?

Çevrimiçi rezervasyonunuz sırasında ek şoför seçeneğini seçerseniz bu da mümkün olacaktır. Çoğu zaman bu, araç kiralama acentesinde ücretlendirilen ekstra bir seçenektir.

Rezervasyonum sırasında belirli bir araba kiralama modelini rezerve edebilir miyim?

Evet, belirli araba modellerini içeren teklifler, arama sonuçları sayfasında "Garantili Otomobil Modeli" şeklinde işaretlenmiştir.

Frankfurt konumunda araç kiralama için ek sigorta almalı mıyım?

Bu nedenle de, tam sigorta teminatı almayacaksanız, teminatınızı güvence altına almak için sigorta satın almanızı öneriyoruz. Satıcınıza, aracın ödemesi için gereken yeterli miktarda bakiyesi olan bir kredi kartı sağlamanız gerekecektir. Ancak herhangi bir para çekme işlemi gerçekleşirse, sigorta şirketi masrafları karşılayacaktır.

Bu tür bir sigortayı, online araç kiralama rezervasyonu sırasında web sitemizden satın alabilirsiniz.