900'ün üzerinde araç kiralama tedarikçilerden ucuz fiyatlar

Karlsruhe/baden-baden - Havaalanı bulunan SIXT kiralık arabalar [Airport_Code]

Karlsruhe/baden-baden - Havaalanı havaalanında mevcut büyük SIXT araba kiralama fırsatlarını incelemek için çekinmeyin. Şu anda mevcutlar arasından en çok tercih edilenleri seçmek için Airport_Code havaalanında bu tekliflere göz atın.

Mini

Opel Adam

sixt
M
4
3
2
Opel Adam

şuradan:

$53.40 /güny

Kompakt

Volkswagen Golf

sixt
M
5
3
3
Volkswagen Golf

şuradan:

$59.28 /güny

Estate

Volkswagen Passat Estate

sixt
M
5
5
5
Volkswagen Passat Estate

şuradan:

$65.81 /güny

Standart

Audi A3 Saloon

sixt
M
5
5
4
Audi A3 Saloon

şuradan:

$68.37 /güny

Tam boy

BMW 3 Series

sixt
M
5
4
4
BMW 3 Series

şuradan:

$75.22 /güny

JIP

Volvo XC60

sixt
A
5
5
4
Volvo XC60

şuradan:

$94.39 /güny

Convertible

Mini Cooper Convertible

sixt
M
4
2
2
Mini Cooper Convertible

şuradan:

$98.86 /güny

7 kişilik

Volkswagen Sharan

sixt
M
7
5
2
Volkswagen Sharan

şuradan:

$147.35 /güny

Mini

Volkswagen Up

flizzr
M
4
3
1
Volkswagen Up

şuradan:

$53.33 /güny

Ekonomi

Volkswagen Polo

flizzr
M
5
3
2
Volkswagen Polo

şuradan:

$54.21 /güny

Kompakt

Volkswagen T-Roc

flizzr
M
5
5
3
Volkswagen T-Roc

şuradan:

$54.90 /güny

Kompakt

Audi A3

europcar
A
5
3
3
Audi A3

şuradan:

$80.99 /güny

Estate

Skoda Octavia Estate

flizzr
M
5
5
5
Skoda Octavia Estate

şuradan:

$60.21 /güny

Estate

Ford Focus Estate

europcar
M
5
5
4
Ford Focus Estate

şuradan:

$172.08 /güny

Standart

BMW 2 Series Active Tourer

flizzr
M
5
5
4
BMW 2 Series Active Tourer

şuradan:

$65.18 /güny

Standart

Volkswagen Passat

europcar
M
5
5
4
Volkswagen Passat

şuradan:

$147.30 /güny

JIP

Volkswagen Tiguan

flizzr
M
5
5
4
Volkswagen Tiguan

şuradan:

$67.16 /güny

JIP

BMW X5

flizzr
A
5
5
6
BMW X5

şuradan:

$149.35 /güny

Van

Volkswagen Touran

flizzr
M
5
5
4
Volkswagen Touran

şuradan:

$76.89 /güny

Lüks

Mercedes E Class

flizzr
A
5
4
4
Mercedes E Class

şuradan:

$88.92 /güny

Lüks

BMW X4

flizzr
A
5
5
3
BMW X4

şuradan:

$103.83 /güny

Karlsruhe/baden-baden - Havaalanı SIXT hakkında bilgi

Aşağıdaki tabloda, SIXT'un teslim yeri, iade adresi, telefon numarası, çalışma saatleri, yakıt politikası, teslim türü ve SIXT'un Karlsruhe/baden-baden - Havaalanı sağladığı bonuslar hakkında [FKB] bilgiler bulabilirsiniz.

SIXT Rent A Car

Şirket ismi:

SIXT Rent A Car

Adres:

Halifax Avenue B420 (Terminal), Baden-Baden/Rheinmünster, 77836

Telefon:

+49-8966060060

Yakıt politikası

Tam yakıtla teslim alma ve teslim etme

Teslim alış türü

Havalimanı terminalinden teslim alış

Ekstralar

  • - Havalimanı ücreti
  • - Yol yardımı
  • - Sınırsız kilometre tüm otomobiller için mevcut değildir.

FKB Havaalanı yakınındaki SIXT konumları

Seyahatinizi daha iyi planlamak için, lütfen Karlsruhe/baden-baden - Havaalanı yakınındaki mevcut tüm araç kiralama konumlarının bulunduğu aşağıdaki haritaya gidin. Tüm simgeler, gidiş ve dönüş konumuna karşılık gelir: Havaalanı, tren istasyonu, liman ve şehir merkezi konumları.

Şehir merkezi yakınlarında araç kiralama noktaları

Karlsruhe/baden-baden - Havaalanı en iyi araba kiralama şirketleri [FKB]

SIXT'a alternatif olarak, Karlsruhe/baden-baden - Havaalanı [FKB] çalışan diğer yerel ve uluslararası araç kiralama acenteleri var. Bunların arasından, dünyaca ünlü otomobil tedarikçilerinden özel indirim ve kuponları kontrol ettiğinizden emin olun ve sizin için en iyi seçeneği seçin.

EUROPCAR Corporate

EUROPCAR 31 reviews

8.3 / 10

Hertz Corporate

Hertz 19 reviews

7.2 / 10

Karlsruhe/baden-baden - Havaalanı [FKB] Havaalanından bir sonraki seyahatiniz için küçük bir arabaya ihtiyacınız varsa, FLIZZR ve EUROPCAR firmasından araç kiralama fırsatlarına daha yakından bakmalısınız. Karlsruhe/baden-baden - Havaalanı en büyük EKONOMI ve araç kiralama sınıfı araçlarını sağlıyorlar.

Karlsruhe/baden-baden - Havaalanı havaalanında FLIZZR ve EUROPCAR tarafından çok sayıda orta ölçekli otomobil kiralama hizmeti sağlandı. STANDART ve TAM BOY araç kiralama sınıfları için en uygun fiyatlı aracı bulmak istiyorsanız bu tedarikçileri takip edin.

Karlsruhe/baden-baden - Havaalanı [FKB] içindeki en iyi SUV araç kiralama anlaşmasını bulmak için, FLIZZR'ten SUV'lara bakın. Bu sağlayıcı Karlsruhe/baden-baden - Havaalanı en büyük JIP otomobil koleksiyonunu sunuyor.

Karlsruhe/baden-baden - Havaalanı büyük bir araba arıyorsanız, FLIZZR'deki fırsatları göz önünde bulundurmalısınız. Çok sayıda 7 KIşILIK, VAN kiralama hizmetleri sunarlar.

Karlsruhe/baden-baden - Havaalanı içinde lüks bir araç kullanmak isteyenler için teklifleri FLIZZR'den incelemelisiniz. Karlsruhe/baden-baden - Havaalanı her zevkinize hitap edebilecek kadar LüKS, EGZOTIK ve CONVERTIBLE otomobillerini sunuyorlar.

SIXT Karlsruhe/baden-baden - Havaalanı Araba Kiralama Filosuna Genel Bakış

Karlsruhe/baden-baden - Havaalanı SIXT FKB, farklı araç kiralama sınıflarından çok çeşitli otomobiller sunar: Mini, Compact, Estate, Standard, Fullsize, Suv, Convertible, 7-seater, Economy, Van, Luxury,.

SIXT Karlsruhe/baden-baden - Havaalanı için Ekonomi arabası kiralamaya karar verdiyseniz ve Volkswagen Polo ,veya bir araç sınıfı geliştirmesi almaya hazır olun.

Bir Kompakt araç kiralamaya karar verenleriniz için Volkswagen Golf, Volkswagen T-Roc, ve Audi A3 ,Veya araç sınıfı güncellemesi alabilirsiniz.

SIXT Karlsruhe/baden-baden - Havaalanın “veya benzeri” işareti olan bir Standart sınıf araba rezervasyonu yaptığınızda Audi A3 Saloon, BMW 2 Series Active Tourer, ve Volkswagen Passat .

SIXT Karlsruhe/baden-baden - Havaalanı Full Size araba kiralama sınıfı, aşağıdaki araba kiralama modellerini içerir: ve BMW 3 Series .

SIXT Karlsruhe/baden-baden - Havaalanı konumundan JİP araç kiralama sınıfına bir araba rezerve ettiğinizde, aşağıdaki araçlardan birini alacaksınız: Volvo XC60, Volkswagen Tiguan, ve BMW X5 .

SIXT Karlsruhe/baden-baden - Havaalanı tarafından sağlanan Premium araba kiralama sınıfı şu araba modellerinden oluşur: Mercedes E Class, ve BMW X4 .

Bir grup insanla seyahat ediyorsanız ve SIXT Karlsruhe/baden-baden - Havaalanın 7 koltuklu bir taşıyıcı araca ihtiyacınız varsa ve Volkswagen Sharan .

SIXT Karlsruhe/baden-baden - Havaalanı içinden Cabrio araba kiralama sınıfını seçtikten sonra, mevcut araba modelleri ve Mini Cooper Convertible .

Hangi araç sınıfında rezervasyon yaptıysanız, rezervasyon yaptırdığınız araç sınıfında uygun araç yoksa, her zaman ücretsiz olarak araç sınıfı yükseltme hakkı kazanabilirsiniz.

Amacınıza Göre SIXT Karlsruhe/baden-baden - Havaalanı Aracınızı Seçin

  • Kendi ailenizle birlikte bir yolculuğa çıkıyorsanız, farklı araç kiralama sınıflarındaki araçlara dikkat etmelisiniz. Bir veya iki çocuğu olan küçük aileler ve az miktarda bagaj için, Ekonomi veya Kompakt otomobil sınıfları size uygun olabilir. Daha fazla bagajla seyahat ediyorsanız, JİP veya Tam Boy araba kiralama sınıflarına dönmelisiniz. Daha fazla yolcu olan bir seyahat için 7 kişilik, 9 kişilik ve belki 12 kişilik arama yapmanız gerekir.
  • Karlsruhe/baden-baden - Havaalanı içindeki SIXT'dan sevdiklerinizle seyahat etmek için bir araba bulmaya çalışıyorsanız, Mini, Ekonomi, Cabrio ve hatta Lüks araç kiralama sınıfları araçlarını dikkate almalısınız.
  • Karlsruhe/baden-baden - Havaalanı içindeki iş seyahatleri için, SIXT'dan en uygun araçlar, Tam Boyut, Lüks ve Egzotik araç kiralama sınıflarıdır, Ayrıca, Karlsruhe/baden-baden - Havaalanı içindeki SIXT'dan düğünler, doğum günleri ve diğer kutlama türleri gibi özel günler için uygun bir araç bulabilirsiniz. Herhangi bir parti için bir araca ihtiyacınız varsa, Karlsruhe/baden-baden - Havaalanıki SIXT konumundan Lüks ve Egzotik araç kiralama sınıflarını göz önünde bulundurun.
  • Genç sürücüler için SIXT, ayrıca bazı araç kiralama olanaklarına sahiptir. Karlsruhe/baden-baden - Havaalanı SIXT'dan Mini, Ekonomi ve Cabrio araç kiralama sınıflarına bakın ve bunları not edin.

Sıkça sorulan sorular - SIXT Karlsruhe/baden-baden - Havaalanı araba kiralıyor

Karlsruhe/baden-baden - Havaalanı konumunda SIXT'dan araba kiralamak nasıl yapılır?

Gerekli araç alış ve dönüş konumunu girin ve arama formundaki kira, tarih ve saati seçin. Arama sonuçlarını aldıktan sonra, tercih ettiğiniz satıcıya göre filtreleyebilirsiniz.

FKB Havaalanında SIXT konumundan en ucuz araba kiralama hangisi?

SIXT'dan Karlsruhe/baden-baden - Havaalanıki en ucuz araba Opel Adam. Geçerli ilgili fiyat günlük olarak $53.40'dır.

Karlsruhe/baden-baden - Havaalanı [FKB]'daki en popüler SIXT kiralık araba hangisi?

SIXT'dan gelen Karlsruhe/baden-baden - Havaalanıki en popüler kiralık araba şu anda VOLKSWAGEN SHARAN. Bu araç için en düşük fiyat günde $147.35.

Karlsruhe/baden-baden - Havaalanı [FKB] SIXT'dan en çok rezervasyon yapılan araba sınıfı hangisidir?

FKB Havaalanında SIXT ülkesinden en sık rezervasyonu yapılan araba sınıfı . SIXT'dan en ucuz araç . Fiyatı gün başına $59.28 ile başlar.

Karlsruhe/baden-baden - Havaalanı yakınındaki benzin fiyatı nedir?

FKB Havaalanı yakınındaki benzin fiyatları $5.60 ile $6.09 arasında değişmektedir.

SIXT araba kiralama rezervasyonumu Karlsruhe/baden-baden - Havaalanı bir banka kartıyla ödeyebilir miyim?

Evet, online rezervasyona ödeme yapmak için bir banka kartı kullanabilirsiniz. Ancak, araç pikap alımı sırasında, araç kiralama mevduatını kapsayacak şekilde ana sürücü adına verilen bir kredi kartı gerekir.

Benim dışımda başka biri kiralık Arabamı kullanabilir mi?

Çevrimiçi rezervasyon sırasında ek sürücü seçeneğini belirlerseniz bu mümkün olacaktır. Çoğu zaman bu, araç kiralama masasında ücretlendirilen ekstra ücretli bir seçenektir.

Rezervasyon sırasında belirli bir araba kiralama modeli rezerve edebilir miyim?

Evet, belirli araba modellerini içeren teklifler, arama sonuçları sayfasında "Garantili Otomobil Modeli" işareti ile işaretlenmiştir.

SIXT, Karlsruhe/baden-baden - Havaalanıki [FKB] çocuklar için araba koltuğu kiralama seçeneği sunuyor mu?

Evet, çevrimiçi rezervasyonunuz sırasında çocuk koltuğu rezervasyonu yaptırabilir ve SIXT araba kiralama masasında ödeme yapabilirsiniz.

Karlsruhe/baden-baden - Havaalanı adresinden araç kiralama için ek sigorta almalı mıyım?

Bu nedenle, tam sigorta teminatı almayacaksanız, teminatınızı güvence altına almak için sigorta almanız önerilir. Satıcınıza, aracın ödemesi için gereken yeterli miktarda fonu olan bir kredi kartı sağlamanız gerekecektir. Ancak herhangi bir para çekme meydana gelirse, sigorta şirketi masrafları karşılayacaktır.

Bu tür bir sigortayı, online araç kiralama rezervasyonu sırasında web sitemizden satın alabilirsiniz.

iOS ve Android için 14CARS.com araç kiralama uygulaması

Size en yakın araç kiralama şirketlerini bulur, fiyatları ve fırsatları karşılaştırır ve seveceğiniz bir arabayı kiralar. Hızlı ve kolay!