900'ün üzerinde araç kiralama tedarikçilerden ucuz fiyatlar

Karpathos - Havaalani bulunan ALAMO kiralık arabalar [Airport_Code]

Karpathos - Havaalani havaalanında mevcut büyük ALAMO araba kiralama fırsatlarını incelemek için çekinmeyin. Şu anda mevcutlar arasından en çok tercih edilenleri seçmek için Airport_Code havaalanında bu tekliflere göz atın.

Mini

Suzuki Celerio

alamo
M
4
5
2
Suzuki Celerio

şuradan:

$89.98 /güny

Ekonomi

Opel Corsa

alamo
M
5
5
2
Opel Corsa

şuradan:

$97.22 /güny

Standart

Toyota Avensis

auto-union
M
5
5
4
Toyota Avensis

şuradan:

$75.57 /güny

Standart

Nissan Qashqai

auto-union
M
5
5
4
Nissan Qashqai

şuradan:

$269.97 /güny

9 kişilik

Volkswagen Transporter

auto-union
M
9
5
4
Volkswagen Transporter

şuradan:

$83.42 /güny

9 kişilik

Fiat Scudo

auto-union
M
9
5
4
Fiat Scudo

şuradan:

$224.53 /güny

Mini

Kia Picanto

thrifty
M
4
5
2
Kia Picanto

şuradan:

$92.87 /güny

Mini

Peugeot 108

budget
M
4
5
2
Peugeot 108

şuradan:

$141.55 /güny

Ekonomi

Toyota Yaris

auto-union
M
5
5
2
Toyota Yaris

şuradan:

$104.82 /güny

Ekonomi

Jeep Renegade

hertz
M
5
5
2
Jeep Renegade

şuradan:

$247.72 /güny

Convertible

Fiat 500 Convertible

auto-union
M
4
2
1
Fiat 500 Convertible

şuradan:

$108.45 /güny

Kompakt

Nissan Note

auto-union
M
5
3
3
Nissan Note

şuradan:

$110.80 /güny

Kompakt

Suzuki Vitara

thrifty
M
5
5
3
Suzuki Vitara

şuradan:

$230.76 /güny

JIP

Dacia Duster

hertz
M
5
5
3
Dacia Duster

şuradan:

$223.22 /güny

7 kişilik

Volkswagen Caddy

auto-union
M
7
5
1
Volkswagen Caddy

şuradan:

$253.25 /güny

7 kişilik

Fiat Doblo

budget
M
7
5
1
Fiat Doblo

şuradan:

$403.40 /güny

Karpathos - Havaalani ALAMO hakkında bilgi

Aşağıdaki tabloda, ALAMO'un teslim yeri, iade adresi, telefon numarası, çalışma saatleri, yakıt politikası, teslim türü ve ALAMO'un Karpathos - Havaalani sağladığı bonuslar hakkında [AOK] bilgiler bulabilirsiniz.

Alamo

Şirket ismi:

Alamo

Adres:

KARPATHOS AIRPORT, KARPATHOS, 85600

Telefon:

2245091310

Ekstralar

  • - Havalimanı ücreti
  • - Yol yardımı
  • - Sınırsız kilometre

Karpathos - Havaalani en iyi araba kiralama şirketleri [AOK]

ALAMO'a alternatif olarak, Karpathos - Havaalani [AOK] çalışan diğer yerel ve uluslararası araç kiralama acenteleri var. Bunların arasından, dünyaca ünlü otomobil tedarikçilerinden özel indirim ve kuponları kontrol ettiğinizden emin olun ve sizin için en iyi seçeneği seçin.

National

National 21 reviews

9.1 / 10

Avis Europe Franchise

Avis 21 reviews

8.8 / 10

BUDGET EMEA Franchise

BUDGET 69 reviews

8.7 / 10

Enterprise Franchise

Enterprise 55 reviews

8.4 / 10

Thrifty

Thrifty 46 reviews

8.2 / 10

AUTO-UNION

AUTO-UNION 47 reviews

8.1 / 10

HERTZ

HERTZ 17 reviews

7.7 / 10

Karpathos - Havaalani [AOK] Havaalanından bir sonraki seyahatiniz için küçük bir arabaya ihtiyacınız varsa, THRIFTY ve BUDGET firmasından araç kiralama fırsatlarına daha yakından bakmalısınız. Karpathos - Havaalani en büyük EKONOMI ve araç kiralama sınıfı araçlarını sağlıyorlar.

Karpathos - Havaalani havaalanında AUTOUNION tarafından çok sayıda orta ölçekli otomobil kiralama hizmeti sağlandı. STANDART ve TAM BOY araç kiralama sınıfları için en uygun fiyatlı aracı bulmak istiyorsanız bu tedarikçileri takip edin.

Karpathos - Havaalani [AOK] içindeki en iyi SUV araç kiralama anlaşmasını bulmak için, HERTZ'ten SUV'lara bakın. Bu sağlayıcı Karpathos - Havaalani en büyük JIP otomobil koleksiyonunu sunuyor.

Karpathos - Havaalani içinde lüks bir araç kullanmak isteyenler için teklifleri AUTOUNION'den incelemelisiniz. Karpathos - Havaalani her zevkinize hitap edebilecek kadar LüKS, EGZOTIK ve CONVERTIBLE otomobillerini sunuyorlar.

ALAMO Karpathos - Havaalani Araba Kiralama Filosuna Genel Bakış

Karpathos - Havaalani ALAMO AOK, farklı araç kiralama sınıflarından çok çeşitli otomobiller sunar: Mini, Economy, Standard, 9-seater, Convertible, Compact, Suv, 7-seater,.

ALAMO Karpathos - Havaalani için Ekonomi arabası kiralamaya karar verdiyseniz Opel Corsa, Toyota Yaris, ve Jeep Renegade ,veya bir araç sınıfı geliştirmesi almaya hazır olun.

Bir Kompakt araç kiralamaya karar verenleriniz için Nissan Note, ve Suzuki Vitara ,Veya araç sınıfı güncellemesi alabilirsiniz.

ALAMO Karpathos - Havaalanin “veya benzeri” işareti olan bir Standart sınıf araba rezervasyonu yaptığınızda Toyota Avensis, ve Nissan Qashqai .

ALAMO Karpathos - Havaalani konumundan JİP araç kiralama sınıfına bir araba rezerve ettiğinizde, aşağıdaki araçlardan birini alacaksınız: ve Dacia Duster .

Bir grup insanla seyahat ediyorsanız ve ALAMO Karpathos - Havaalanin 7 koltuklu bir taşıyıcı araca ihtiyacınız varsa Volkswagen Caddy, ve Fiat Doblo .

ALAMO Karpathos - Havaalani içinden Cabrio araba kiralama sınıfını seçtikten sonra, mevcut araba modelleri ve Fiat 500 Convertible .

Hangi araç sınıfında rezervasyon yaptıysanız, rezervasyon yaptırdığınız araç sınıfında uygun araç yoksa, her zaman ücretsiz olarak araç sınıfı yükseltme hakkı kazanabilirsiniz.

Amacınıza Göre ALAMO Karpathos - Havaalani Aracınızı Seçin

  • Kendi ailenizle birlikte bir yolculuğa çıkıyorsanız, farklı araç kiralama sınıflarındaki araçlara dikkat etmelisiniz. Bir veya iki çocuğu olan küçük aileler ve az miktarda bagaj için, Ekonomi veya Kompakt otomobil sınıfları size uygun olabilir. Daha fazla bagajla seyahat ediyorsanız, JİP veya Tam Boy araba kiralama sınıflarına dönmelisiniz. Daha fazla yolcu olan bir seyahat için 7 kişilik, 9 kişilik ve belki 12 kişilik arama yapmanız gerekir.
  • Karpathos - Havaalani içindeki ALAMO'dan sevdiklerinizle seyahat etmek için bir araba bulmaya çalışıyorsanız, Mini, Ekonomi, Cabrio ve hatta Lüks araç kiralama sınıfları araçlarını dikkate almalısınız.
  • Karpathos - Havaalani içindeki iş seyahatleri için, ALAMO'dan en uygun araçlar, Tam Boyut, Lüks ve Egzotik araç kiralama sınıflarıdır, Ayrıca, Karpathos - Havaalani içindeki ALAMO'dan düğünler, doğum günleri ve diğer kutlama türleri gibi özel günler için uygun bir araç bulabilirsiniz. Herhangi bir parti için bir araca ihtiyacınız varsa, Karpathos - Havaalaniki ALAMO konumundan Lüks ve Egzotik araç kiralama sınıflarını göz önünde bulundurun.
  • Genç sürücüler için ALAMO, ayrıca bazı araç kiralama olanaklarına sahiptir. Karpathos - Havaalani ALAMO'dan Mini, Ekonomi ve Cabrio araç kiralama sınıflarına bakın ve bunları not edin.

Sıkça sorulan sorular - ALAMO Karpathos - Havaalani araba kiralıyor

Karpathos - Havaalani konumunda ALAMO'dan araba kiralamak nasıl yapılır?

Gerekli araç alış ve dönüş konumunu girin ve arama formundaki kira, tarih ve saati seçin. Arama sonuçlarını aldıktan sonra, tercih ettiğiniz satıcıya göre filtreleyebilirsiniz.

AOK Havaalanında ALAMO konumundan en ucuz araba kiralama hangisi?

ALAMO'dan Karpathos - Havaalaniki en ucuz araba Suzuki Celerio. Geçerli ilgili fiyat günlük olarak $89.98'dır.

ALAMO araba kiralama rezervasyonumu Karpathos - Havaalani bir banka kartıyla ödeyebilir miyim?

Evet, online rezervasyona ödeme yapmak için bir banka kartı kullanabilirsiniz. Ancak, araç pikap alımı sırasında, araç kiralama mevduatını kapsayacak şekilde ana sürücü adına verilen bir kredi kartı gerekir.

Benim dışımda başka biri kiralık Arabamı kullanabilir mi?

Çevrimiçi rezervasyon sırasında ek sürücü seçeneğini belirlerseniz bu mümkün olacaktır. Çoğu zaman bu, araç kiralama masasında ücretlendirilen ekstra ücretli bir seçenektir.

Rezervasyon sırasında belirli bir araba kiralama modeli rezerve edebilir miyim?

Evet, belirli araba modellerini içeren teklifler, arama sonuçları sayfasında "Garantili Otomobil Modeli" işareti ile işaretlenmiştir.

ALAMO, Karpathos - Havaalaniki [AOK] çocuklar için araba koltuğu kiralama seçeneği sunuyor mu?

Evet, çevrimiçi rezervasyonunuz sırasında çocuk koltuğu rezervasyonu yaptırabilir ve ALAMO araba kiralama masasında ödeme yapabilirsiniz.

Karpathos - Havaalani adresinden araç kiralama için ek sigorta almalı mıyım?

Bu nedenle, tam sigorta teminatı almayacaksanız, teminatınızı güvence altına almak için sigorta almanız önerilir. Satıcınıza, aracın ödemesi için gereken yeterli miktarda fonu olan bir kredi kartı sağlamanız gerekecektir. Ancak herhangi bir para çekme meydana gelirse, sigorta şirketi masrafları karşılayacaktır.

Bu tür bir sigortayı, online araç kiralama rezervasyonu sırasında web sitemizden satın alabilirsiniz.

iOS ve Android için 14CARS.com araç kiralama uygulaması

Size en yakın araç kiralama şirketlerini bulur, fiyatları ve fırsatları karşılaştırır ve seveceğiniz bir arabayı kiralar. Hızlı ve kolay!