900'ün üzerinde araç kiralama tedarikçilerden ucuz fiyatlar

Lesvos - Airport bulunan EUROPCAR kiralık arabalar [Airport_Code]

Lesvos - Airport havaalanında mevcut büyük EUROPCAR araba kiralama fırsatlarını incelemek için çekinmeyin. Şu anda mevcutlar arasından en çok tercih edilenleri seçmek için Airport_Code havaalanında bu tekliflere göz atın.

Ekonomi

Nissan Note

europcar
M
5
5
3
Nissan Note

şuradan:

$75.60 /güny

7 kişilik

Nissan Evalia

europcar
M
7
5
1
Nissan Evalia

şuradan:

$256.15 /güny

Mini

Citroen C1

carwiz
M
4
5
2
Citroen C1

şuradan:

$46.78 /güny

Mini

Peugeot 108

budget
M
4
5
2
Peugeot 108

şuradan:

$96.54 /güny

Ekonomi

Opel Corsa

auto-union
M
5
3
2
Opel Corsa

şuradan:

$52.70 /güny

Ekonomi

Peugeot 208

thrifty
A
5
5
2
Peugeot 208

şuradan:

$105.15 /güny

Kompakt

Suzuki Balena

carwiz
M
5
3
3
Suzuki Balena

şuradan:

$61.73 /güny

Kompakt

Audi A3

avis
M
5
5
3
Audi A3

şuradan:

$159.94 /güny

Standart

Citroen C-Elysee

carwiz
M
5
5
4
Citroen C-Elysee

şuradan:

$78.06 /güny

Standart

BMW 2 Series Active Tourer

carwiz
A
5
5
4
BMW 2 Series Active Tourer

şuradan:

$297.82 /güny

JIP

Dacia Duster

thrifty
A
5
5
4
Dacia Duster

şuradan:

$84.83 /güny

JIP

Jeep Renegade

avis
M
5
5
2
Jeep Renegade

şuradan:

$248.70 /güny

Estate

Ford Focus Estate

auto-union
M
5
5
4
Ford Focus Estate

şuradan:

$116.90 /güny

7 kişilik

Opel Combo

carwiz
M
7
5
2
Opel Combo

şuradan:

$131.23 /güny

7 kişilik

Peugeot 5008

avis
M
7
5
1
Peugeot 5008

şuradan:

$287.76 /güny

9 kişilik

Opel Vivaro

alamo
M
9
5
4
Opel Vivaro

şuradan:

$142.98 /güny

9 kişilik

Mercedes Vito

avis
M
9
5
4
Mercedes Vito

şuradan:

$355.21 /güny

Convertible

Mini Cooper Convertible

avis
M
4
2
2
Mini Cooper Convertible

şuradan:

$302.43 /güny

Lesvos - Airport EUROPCAR hakkında bilgi

Aşağıdaki tabloda, EUROPCAR'un teslim yeri, iade adresi, telefon numarası, çalışma saatleri, yakıt politikası, teslim türü ve EUROPCAR'un Lesvos - Airport sağladığı bonuslar hakkında [MJT] bilgiler bulabilirsiniz.

Europcar

Şirket ismi:

Europcar

Adres:

MYTILINI AIRPORT LESVOS, FLIGHT NUMBER MANDATORY, MYTILENE, 81100

Telefon:

30 225 1043313

Yakıt politikası

Tam yakıtla teslim alma ve teslim etme

Teslim alış türü

Havalimanı terminalinden teslim alış

Ekstralar

  • - Havalimanı ücreti
  • - Sınırsız kilometre

MJT Havaalanı yakınındaki EUROPCAR konumları

Seyahatinizi daha iyi planlamak için, lütfen Lesvos - Airport yakınındaki mevcut tüm araç kiralama konumlarının bulunduğu aşağıdaki haritaya gidin. Tüm simgeler, gidiş ve dönüş konumuna karşılık gelir: Havaalanı, tren istasyonu, liman ve şehir merkezi konumları.

Şehir merkezi yakınlarında araç kiralama noktaları

Lesvos - Airport en iyi araba kiralama şirketleri [MJT]

EUROPCAR'a alternatif olarak, Lesvos - Airport [MJT] çalışan diğer yerel ve uluslararası araç kiralama acenteleri var. Bunların arasından, dünyaca ünlü otomobil tedarikçilerinden özel indirim ve kuponları kontrol ettiğinizden emin olun ve sizin için en iyi seçeneği seçin.

National

National 8 reviews

8.6 / 10

Thrifty

Thrifty 122 reviews

8.4 / 10

AUTO-UNION

AUTO-UNION 183 reviews

8.3 / 10

HERTZ

HERTZ 46 reviews

8.1 / 10

Alamo EHI

Alamo 168 reviews

7.8 / 10

Enterprise Franchise

Enterprise 116 reviews

7.8 / 10

Avis Europe Franchise

Avis 37 reviews

7.7 / 10

BUDGET EMEA Franchise

BUDGET 133 reviews

7.7 / 10

Carwiz

Carwiz 159 reviews

6.8 / 10

Lesvos - Airport [MJT] Havaalanından bir sonraki seyahatiniz için küçük bir arabaya ihtiyacınız varsa, CARWIZ ve BUDGET firmasından araç kiralama fırsatlarına daha yakından bakmalısınız. Lesvos - Airport en büyük EKONOMI ve araç kiralama sınıfı araçlarını sağlıyorlar.

Lesvos - Airport havaalanında CARWIZ tarafından çok sayıda orta ölçekli otomobil kiralama hizmeti sağlandı. STANDART ve TAM BOY araç kiralama sınıfları için en uygun fiyatlı aracı bulmak istiyorsanız bu tedarikçileri takip edin.

Lesvos - Airport [MJT] içindeki en iyi SUV araç kiralama anlaşmasını bulmak için, THRIFTY'ten SUV'lara bakın. Bu sağlayıcı Lesvos - Airport en büyük JIP otomobil koleksiyonunu sunuyor.

Lesvos - Airport içinde lüks bir araç kullanmak isteyenler için teklifleri AVIS'den incelemelisiniz. Lesvos - Airport her zevkinize hitap edebilecek kadar LüKS, EGZOTIK ve CONVERTIBLE otomobillerini sunuyorlar.

EUROPCAR Lesvos - Airport Araba Kiralama Filosuna Genel Bakış

Lesvos - Airport EUROPCAR MJT, farklı araç kiralama sınıflarından çok çeşitli otomobiller sunar: Economy, 7-seater, Mini, Compact, Standard, Suv, Estate, 9-seater, Convertible,.

EUROPCAR Lesvos - Airport için Ekonomi arabası kiralamaya karar verdiyseniz Nissan Note, Opel Corsa, ve Peugeot 208 ,veya bir araç sınıfı geliştirmesi almaya hazır olun.

Bir Kompakt araç kiralamaya karar verenleriniz için Suzuki Balena, ve Audi A3 ,Veya araç sınıfı güncellemesi alabilirsiniz.

EUROPCAR Lesvos - Airportn “veya benzeri” işareti olan bir Standart sınıf araba rezervasyonu yaptığınızda Citroen C-Elysee, ve BMW 2 Series Active Tourer .

EUROPCAR Lesvos - Airport konumundan JİP araç kiralama sınıfına bir araba rezerve ettiğinizde, aşağıdaki araçlardan birini alacaksınız: Dacia Duster, ve Jeep Renegade .

Bir grup insanla seyahat ediyorsanız ve EUROPCAR Lesvos - Airportn 7 koltuklu bir taşıyıcı araca ihtiyacınız varsa Nissan Evalia, Opel Combo, ve Peugeot 5008 .

EUROPCAR Lesvos - Airport içinden Cabrio araba kiralama sınıfını seçtikten sonra, mevcut araba modelleri ve Mini Cooper Convertible .

Hangi araç sınıfında rezervasyon yaptıysanız, rezervasyon yaptırdığınız araç sınıfında uygun araç yoksa, her zaman ücretsiz olarak araç sınıfı yükseltme hakkı kazanabilirsiniz.

Amacınıza Göre EUROPCAR Lesvos - Airport Aracınızı Seçin

  • Kendi ailenizle birlikte bir yolculuğa çıkıyorsanız, farklı araç kiralama sınıflarındaki araçlara dikkat etmelisiniz. Bir veya iki çocuğu olan küçük aileler ve az miktarda bagaj için, Ekonomi veya Kompakt otomobil sınıfları size uygun olabilir. Daha fazla bagajla seyahat ediyorsanız, JİP veya Tam Boy araba kiralama sınıflarına dönmelisiniz. Daha fazla yolcu olan bir seyahat için 7 kişilik, 9 kişilik ve belki 12 kişilik arama yapmanız gerekir.
  • Lesvos - Airport içindeki EUROPCAR'dan sevdiklerinizle seyahat etmek için bir araba bulmaya çalışıyorsanız, Mini, Ekonomi, Cabrio ve hatta Lüks araç kiralama sınıfları araçlarını dikkate almalısınız.
  • Lesvos - Airport içindeki iş seyahatleri için, EUROPCAR'dan en uygun araçlar, Tam Boyut, Lüks ve Egzotik araç kiralama sınıflarıdır, Ayrıca, Lesvos - Airport içindeki EUROPCAR'dan düğünler, doğum günleri ve diğer kutlama türleri gibi özel günler için uygun bir araç bulabilirsiniz. Herhangi bir parti için bir araca ihtiyacınız varsa, Lesvos - Airportki EUROPCAR konumundan Lüks ve Egzotik araç kiralama sınıflarını göz önünde bulundurun.
  • Genç sürücüler için EUROPCAR, ayrıca bazı araç kiralama olanaklarına sahiptir. Lesvos - Airport EUROPCAR'dan Mini, Ekonomi ve Cabrio araç kiralama sınıflarına bakın ve bunları not edin.

Sıkça sorulan sorular - EUROPCAR Lesvos - Airport araba kiralıyor

Lesvos - Airport konumunda EUROPCAR'dan araba kiralamak nasıl yapılır?

Gerekli araç alış ve dönüş konumunu girin ve arama formundaki kira, tarih ve saati seçin. Arama sonuçlarını aldıktan sonra, tercih ettiğiniz satıcıya göre filtreleyebilirsiniz.

MJT Havaalanında EUROPCAR konumundan en ucuz araba kiralama hangisi?

EUROPCAR'dan Lesvos - Airportki en ucuz araba Nissan Note. Geçerli ilgili fiyat günlük olarak $75.60'dır.

EUROPCAR araba kiralama rezervasyonumu Lesvos - Airport bir banka kartıyla ödeyebilir miyim?

Evet, online rezervasyona ödeme yapmak için bir banka kartı kullanabilirsiniz. Ancak, araç pikap alımı sırasında, araç kiralama mevduatını kapsayacak şekilde ana sürücü adına verilen bir kredi kartı gerekir.

Benim dışımda başka biri kiralık Arabamı kullanabilir mi?

Çevrimiçi rezervasyon sırasında ek sürücü seçeneğini belirlerseniz bu mümkün olacaktır. Çoğu zaman bu, araç kiralama masasında ücretlendirilen ekstra ücretli bir seçenektir.

Rezervasyon sırasında belirli bir araba kiralama modeli rezerve edebilir miyim?

Evet, belirli araba modellerini içeren teklifler, arama sonuçları sayfasında "Garantili Otomobil Modeli" işareti ile işaretlenmiştir.

EUROPCAR, Lesvos - Airportki [MJT] çocuklar için araba koltuğu kiralama seçeneği sunuyor mu?

Evet, çevrimiçi rezervasyonunuz sırasında çocuk koltuğu rezervasyonu yaptırabilir ve EUROPCAR araba kiralama masasında ödeme yapabilirsiniz.

Lesvos - Airport adresinden araç kiralama için ek sigorta almalı mıyım?

Bu nedenle, tam sigorta teminatı almayacaksanız, teminatınızı güvence altına almak için sigorta almanız önerilir. Satıcınıza, aracın ödemesi için gereken yeterli miktarda fonu olan bir kredi kartı sağlamanız gerekecektir. Ancak herhangi bir para çekme meydana gelirse, sigorta şirketi masrafları karşılayacaktır.

Bu tür bir sigortayı, online araç kiralama rezervasyonu sırasında web sitemizden satın alabilirsiniz.

iOS ve Android için 14CARS.com araç kiralama uygulaması

Size en yakın araç kiralama şirketlerini bulur, fiyatları ve fırsatları karşılaştırır ve seveceğiniz bir arabayı kiralar. Hızlı ve kolay!