900'ün üzerinde araç kiralama tedarikçilerden ucuz fiyatlar

Milos Havaalanı bulunan BUDGET kiralık arabalar [Airport_Code]

Milos Havaalanı havaalanında mevcut büyük BUDGET araba kiralama fırsatlarını incelemek için çekinmeyin. Şu anda mevcutlar arasından en çok tercih edilenleri seçmek için Airport_Code havaalanında bu tekliflere göz atın.

Mini

Peugeot 108

budget
M
4
5
2
Peugeot 108

şuradan:

$60.16 /güny

Ekonomi

Opel Corsa

budget
M
5
5
2
Opel Corsa

şuradan:

$63.50 /güny

Kompakt

Opel Astra

budget
M
5
5
3
Opel Astra

şuradan:

$75.20 /güny

Kompakt

Volvo V40

budget
A
5
5
3
Volvo V40

şuradan:

$100.26 /güny

JIP

Suzuki Vitara

budget
M
5
5
3
Suzuki Vitara

şuradan:

$188.82 /güny

7 kişilik

Fiat Doblo

budget
M
7
5
1
Fiat Doblo

şuradan:

$217.23 /güny

9 kişilik

Opel Vivaro

budget
M
9
5
4
Opel Vivaro

şuradan:

$250.65 /güny

Mini

Citroen C1

avis
M
4
5
2
Citroen C1

şuradan:

$63.50 /güny

Mini

Volkswagen Up

abbycar
M
4
5
2
Volkswagen Up

şuradan:

$89.55 /güny

Ekonomi

Peugeot 208

avis
M
5
5
2
Peugeot 208

şuradan:

$71.02 /güny

Ekonomi

Nissan Micra

auto-union
A
5
5
2
Nissan Micra

şuradan:

$122.04 /güny

Kompakt

Citroen C4

avis
M
5
5
3
Citroen C4

şuradan:

$81.88 /güny

Kompakt

Toyota Auris

abbycar
M
5
5
3
Toyota Auris

şuradan:

$130.80 /güny

JIP

Nissan Qashqai

europcar
M
5
5
4
Nissan Qashqai

şuradan:

$169.20 /güny

JIP

BMW X1

avis
M
5
5
4
BMW X1

şuradan:

$259.47 /güny

Standart

Mercedes CLA

avis
M
5
4
3
Mercedes CLA

şuradan:

$197.18 /güny

7 kişilik

Peugeot 5008

avis
M
7
5
1
Peugeot 5008

şuradan:

$225.59 /güny

Convertible

Mini Cooper Convertible

avis
M
4
2
2
Mini Cooper Convertible

şuradan:

$247.84 /güny

9 kişilik

Mercedes Vito

avis
M
9
5
4
Mercedes Vito

şuradan:

$275.72 /güny

Milos Havaalanı BUDGET hakkında bilgi

Aşağıdaki tabloda, BUDGET'un teslim yeri, iade adresi, telefon numarası, çalışma saatleri, yakıt politikası, teslim türü ve BUDGET'un Milos Havaalanı sağladığı bonuslar hakkında [MLO] bilgiler bulabilirsiniz.

Budget Car Rental

Şirket ismi:

Budget Car Rental

Adres:

Airport, Milos, 84800

Telefon:

Yakıt politikası

Tam yakıtla teslim alma ve teslim etme

Teslim alış türü

Havalimanı terminalinden teslim alış

Ekstralar

  • - Havalimanı ücreti
  • - Yol yardımı
  • - Sınırsız kilometre
  • - Premium Konum Ücreti

MLO Havaalanı yakınındaki BUDGET konumları

Seyahatinizi daha iyi planlamak için, lütfen Milos Havaalanı yakınındaki mevcut tüm araç kiralama konumlarının bulunduğu aşağıdaki haritaya gidin. Tüm simgeler, gidiş ve dönüş konumuna karşılık gelir: Havaalanı, tren istasyonu, liman ve şehir merkezi konumları.

Şehir merkezi yakınlarında araç kiralama noktaları

Milos Havaalanı en iyi araba kiralama şirketleri [MLO]

BUDGET'a alternatif olarak, Milos Havaalanı [MLO] çalışan diğer yerel ve uluslararası araç kiralama acenteleri var. Bunların arasından, dünyaca ünlü otomobil tedarikçilerinden özel indirim ve kuponları kontrol ettiğinizden emin olun ve sizin için en iyi seçeneği seçin.

AUTO-UNION

AUTO-UNION 210 reviews

8.3 / 10

Avis Europe Franchise

Avis 36 reviews

8.1 / 10

EUROPCAR Franchise

EUROPCAR 160 reviews

6.4 / 10

AbbyCar

AbbyCar 494 reviews

6 / 10

Milos Havaalanı [MLO] Havaalanından bir sonraki seyahatiniz için küçük bir arabaya ihtiyacınız varsa, AVIS ve ABBYCAR firmasından araç kiralama fırsatlarına daha yakından bakmalısınız. Milos Havaalanı en büyük EKONOMI ve araç kiralama sınıfı araçlarını sağlıyorlar.

Milos Havaalanı havaalanında AVIS tarafından çok sayıda orta ölçekli otomobil kiralama hizmeti sağlandı. STANDART ve TAM BOY araç kiralama sınıfları için en uygun fiyatlı aracı bulmak istiyorsanız bu tedarikçileri takip edin.

Milos Havaalanı [MLO] içindeki en iyi SUV araç kiralama anlaşmasını bulmak için, EUROPCAR'ten SUV'lara bakın. Bu sağlayıcı Milos Havaalanı en büyük JIP otomobil koleksiyonunu sunuyor.

Milos Havaalanı içinde lüks bir araç kullanmak isteyenler için teklifleri AVIS'den incelemelisiniz. Milos Havaalanı her zevkinize hitap edebilecek kadar LüKS, EGZOTIK ve CONVERTIBLE otomobillerini sunuyorlar.

BUDGET Milos Havaalanı Araba Kiralama Filosuna Genel Bakış

Milos Havaalanı BUDGET MLO, farklı araç kiralama sınıflarından çok çeşitli otomobiller sunar: Mini, Economy, Compact, Suv, 7-seater, 9-seater, Standard, Convertible,.

BUDGET Milos Havaalanı için Ekonomi arabası kiralamaya karar verdiyseniz Opel Corsa, Peugeot 208, ve Nissan Micra ,veya bir araç sınıfı geliştirmesi almaya hazır olun.

Bir Kompakt araç kiralamaya karar verenleriniz için Opel Astra, Volvo V40, Citroen C4, ve Toyota Auris ,Veya araç sınıfı güncellemesi alabilirsiniz.

BUDGET Milos Havaalanın “veya benzeri” işareti olan bir Standart sınıf araba rezervasyonu yaptığınızda ve Mercedes CLA .

BUDGET Milos Havaalanı konumundan JİP araç kiralama sınıfına bir araba rezerve ettiğinizde, aşağıdaki araçlardan birini alacaksınız: Suzuki Vitara, Nissan Qashqai, ve BMW X1 .

Bir grup insanla seyahat ediyorsanız ve BUDGET Milos Havaalanın 7 koltuklu bir taşıyıcı araca ihtiyacınız varsa Fiat Doblo, ve Peugeot 5008 .

BUDGET Milos Havaalanı içinden Cabrio araba kiralama sınıfını seçtikten sonra, mevcut araba modelleri ve Mini Cooper Convertible .

Hangi araç sınıfında rezervasyon yaptıysanız, rezervasyon yaptırdığınız araç sınıfında uygun araç yoksa, her zaman ücretsiz olarak araç sınıfı yükseltme hakkı kazanabilirsiniz.

Amacınıza Göre BUDGET Milos Havaalanı Aracınızı Seçin

  • Kendi ailenizle birlikte bir yolculuğa çıkıyorsanız, farklı araç kiralama sınıflarındaki araçlara dikkat etmelisiniz. Bir veya iki çocuğu olan küçük aileler ve az miktarda bagaj için, Ekonomi veya Kompakt otomobil sınıfları size uygun olabilir. Daha fazla bagajla seyahat ediyorsanız, JİP veya Tam Boy araba kiralama sınıflarına dönmelisiniz. Daha fazla yolcu olan bir seyahat için 7 kişilik, 9 kişilik ve belki 12 kişilik arama yapmanız gerekir.
  • Milos Havaalanı içindeki BUDGET'dan sevdiklerinizle seyahat etmek için bir araba bulmaya çalışıyorsanız, Mini, Ekonomi, Cabrio ve hatta Lüks araç kiralama sınıfları araçlarını dikkate almalısınız.
  • Milos Havaalanı içindeki iş seyahatleri için, BUDGET'dan en uygun araçlar, Tam Boyut, Lüks ve Egzotik araç kiralama sınıflarıdır, Ayrıca, Milos Havaalanı içindeki BUDGET'dan düğünler, doğum günleri ve diğer kutlama türleri gibi özel günler için uygun bir araç bulabilirsiniz. Herhangi bir parti için bir araca ihtiyacınız varsa, Milos Havaalanıki BUDGET konumundan Lüks ve Egzotik araç kiralama sınıflarını göz önünde bulundurun.
  • Genç sürücüler için BUDGET, ayrıca bazı araç kiralama olanaklarına sahiptir. Milos Havaalanı BUDGET'dan Mini, Ekonomi ve Cabrio araç kiralama sınıflarına bakın ve bunları not edin.

Sıkça sorulan sorular - BUDGET Milos Havaalanı araba kiralıyor

Milos Havaalanı konumunda BUDGET'dan araba kiralamak nasıl yapılır?

Gerekli araç alış ve dönüş konumunu girin ve arama formundaki kira, tarih ve saati seçin. Arama sonuçlarını aldıktan sonra, tercih ettiğiniz satıcıya göre filtreleyebilirsiniz.

MLO Havaalanında BUDGET konumundan en ucuz araba kiralama hangisi?

BUDGET'dan Milos Havaalanıki en ucuz araba Peugeot 108. Geçerli ilgili fiyat günlük olarak $60.16'dır.

BUDGET araba kiralama rezervasyonumu Milos Havaalanı bir banka kartıyla ödeyebilir miyim?

Evet, online rezervasyona ödeme yapmak için bir banka kartı kullanabilirsiniz. Ancak, araç pikap alımı sırasında, araç kiralama mevduatını kapsayacak şekilde ana sürücü adına verilen bir kredi kartı gerekir.

Benim dışımda başka biri kiralık Arabamı kullanabilir mi?

Çevrimiçi rezervasyon sırasında ek sürücü seçeneğini belirlerseniz bu mümkün olacaktır. Çoğu zaman bu, araç kiralama masasında ücretlendirilen ekstra ücretli bir seçenektir.

Rezervasyon sırasında belirli bir araba kiralama modeli rezerve edebilir miyim?

Evet, belirli araba modellerini içeren teklifler, arama sonuçları sayfasında "Garantili Otomobil Modeli" işareti ile işaretlenmiştir.

BUDGET, Milos Havaalanıki [MLO] çocuklar için araba koltuğu kiralama seçeneği sunuyor mu?

Evet, çevrimiçi rezervasyonunuz sırasında çocuk koltuğu rezervasyonu yaptırabilir ve BUDGET araba kiralama masasında ödeme yapabilirsiniz.

Milos Havaalanı adresinden araç kiralama için ek sigorta almalı mıyım?

Bu nedenle, tam sigorta teminatı almayacaksanız, teminatınızı güvence altına almak için sigorta almanız önerilir. Satıcınıza, aracın ödemesi için gereken yeterli miktarda fonu olan bir kredi kartı sağlamanız gerekecektir. Ancak herhangi bir para çekme meydana gelirse, sigorta şirketi masrafları karşılayacaktır.

Bu tür bir sigortayı, online araç kiralama rezervasyonu sırasında web sitemizden satın alabilirsiniz.

iOS ve Android için 14CARS.com araç kiralama uygulaması

Size en yakın araç kiralama şirketlerini bulur, fiyatları ve fırsatları karşılaştırır ve seveceğiniz bir arabayı kiralar. Hızlı ve kolay!