900'ün üzerinde araç kiralama tedarikçilerden ucuz fiyatlar

Tel Aviv - Airport Ben Gurion bulunan CAL-AUTO kiralık arabalar [Airport_Code]

Tel Aviv - Airport Ben Gurion havaalanında mevcut büyük CAL-AUTO araba kiralama fırsatlarını incelemek için çekinmeyin. Şu anda mevcutlar arasından en çok tercih edilenleri seçmek için Airport_Code havaalanında bu tekliflere göz atın.

Mini

Hyundai i10

avis
M
4
5
2
Hyundai i10

şuradan:

$26.51 /güny

Mini

Mini Cooper Countryman

sixt
A
5
5
2
Mini Cooper Countryman

şuradan:

$170.66 /güny

Ekonomi

Renault Clio

avis
A
5
5
2
Renault Clio

şuradan:

$30.99 /güny

Ekonomi

Ford Fiesta

europcar
A
5
5
2
Ford Fiesta

şuradan:

$78.16 /güny

Kompakt

Hyundai Accent

avis
A
5
3
3
Hyundai Accent

şuradan:

$33.44 /güny

Kompakt

Mazda CX5

hertz
A
5
5
3
Mazda CX5

şuradan:

$110.68 /güny

JIP

Kia Niro

hertz
A
5
5
2
Kia Niro

şuradan:

$42.77 /güny

JIP

Kia Sorento

alamo
A
5
5
4
Kia Sorento

şuradan:

$2,711.00 /güny

Standart

Mazda 3

hertz
A
5
3
4
Mazda 3

şuradan:

$54.98 /güny

Standart

Toyota Avensis

alamo
A
5
4
4
Toyota Avensis

şuradan:

$1,455.00 /güny

Lüks

Volvo V40

hertz
A
5
4
5
Volvo V40

şuradan:

$63.56 /güny

Lüks

Audi A4

alamo
A
5
4
5
Audi A4

şuradan:

$2,711.00 /güny

Tam boy

Hyundai Sonata

hertz
A
5
4
5
Hyundai Sonata

şuradan:

$74.98 /güny

Tam boy

BMW 7 Series

sixt
A
5
4
5
BMW 7 Series

şuradan:

$619.79 /güny

7 kişilik

Chevrolet Orlando

avis
A
7
5
1
Chevrolet Orlando

şuradan:

$83.48 /güny

7 kişilik

Kia Carnival

europcar
A
7
5
1
Kia Carnival

şuradan:

$283.83 /güny

Estate

Seat Leon Estate

europcar
A
5
5
5
Seat Leon Estate

şuradan:

$95.71 /güny

9 kişilik

Opel Vivaro

sixt
M
9
5
4
Opel Vivaro

şuradan:

$124.11 /güny

9 kişilik

Hyundai i800

avis
A
9
5
4
Hyundai i800

şuradan:

$292.29 /güny

Van

Volkswagen Caddy

europcar
M
5
5
4
Volkswagen Caddy

şuradan:

$139.43 /güny

Tel Aviv - Airport Ben Gurion CAL-AUTO hakkında bilgi

Aşağıdaki tabloda, CAL-AUTO'un teslim yeri, iade adresi, telefon numarası, çalışma saatleri, yakıt politikası, teslim türü ve CAL-AUTO'un Tel Aviv - Airport Ben Gurion sağladığı bonuslar hakkında [TLV] bilgiler bulabilirsiniz.

Cal Auto International

Şirket ismi:

Cal Auto International

Adres:

Pickup: Terminal 3 - First floor [Return: Terminal 1 Parking lot 16], Ben Gurion Airport, Tel Aviv

TLV Havaalanı yakınındaki CAL-AUTO konumları

Seyahatinizi daha iyi planlamak için, lütfen Tel Aviv - Airport Ben Gurion yakınındaki mevcut tüm araç kiralama konumlarının bulunduğu aşağıdaki haritaya gidin. Tüm simgeler, gidiş ve dönüş konumuna karşılık gelir: Havaalanı, tren istasyonu, liman ve şehir merkezi konumları.

Havalimanları yakınlarında araç kiralama noktaları

Şehir merkezi yakınlarında araç kiralama noktaları

Tel Aviv - Airport Ben Gurion en iyi araba kiralama şirketleri [TLV]

CAL-AUTO'a alternatif olarak, Tel Aviv - Airport Ben Gurion [TLV] çalışan diğer yerel ve uluslararası araç kiralama acenteleri var. Bunların arasından, dünyaca ünlü otomobil tedarikçilerinden özel indirim ve kuponları kontrol ettiğinizden emin olun ve sizin için en iyi seçeneği seçin.

HERTZ

HERTZ 8 reviews

6.8 / 10

BUDGET EMEA Franchise

BUDGET 193 reviews

6.7 / 10

Europcar

Europcar 52 reviews

6.6 / 10

Avis Europe Franchise

Avis 19 reviews

6.4 / 10

Thrifty

Thrifty 38 reviews

5.6 / 10

SIXT Franchise

SIXT 9 reviews

5.5 / 10

Tel Aviv - Airport Ben Gurion [TLV] Havaalanından bir sonraki seyahatiniz için küçük bir arabaya ihtiyacınız varsa, AVIS ve SIXT SHLOMO firmasından araç kiralama fırsatlarına daha yakından bakmalısınız. Tel Aviv - Airport Ben Gurion en büyük EKONOMI ve araç kiralama sınıfı araçlarını sağlıyorlar.

Tel Aviv - Airport Ben Gurion havaalanında HERTZ ve ALAMO tarafından çok sayıda orta ölçekli otomobil kiralama hizmeti sağlandı. STANDART ve TAM BOY araç kiralama sınıfları için en uygun fiyatlı aracı bulmak istiyorsanız bu tedarikçileri takip edin.

Tel Aviv - Airport Ben Gurion [TLV] içindeki en iyi SUV araç kiralama anlaşmasını bulmak için, HERTZ'ten SUV'lara bakın. Bu sağlayıcı Tel Aviv - Airport Ben Gurion en büyük JIP otomobil koleksiyonunu sunuyor.

Tel Aviv - Airport Ben Gurion büyük bir araba arıyorsanız, EUROPCAR'deki fırsatları göz önünde bulundurmalısınız. Çok sayıda 7 KIşILIK, VAN kiralama hizmetleri sunarlar.

Tel Aviv - Airport Ben Gurion içinde lüks bir araç kullanmak isteyenler için teklifleri HERTZ'den incelemelisiniz. Tel Aviv - Airport Ben Gurion her zevkinize hitap edebilecek kadar LüKS, otomobillerini sunuyorlar.

CAL-AUTO Tel Aviv - Airport Ben Gurion Araba Kiralama Filosuna Genel Bakış

Tel Aviv - Airport Ben Gurion CAL-AUTO TLV, farklı araç kiralama sınıflarından çok çeşitli otomobiller sunar: Mini, Economy, Compact, Suv, Standard, Luxury, Fullsize, 7-seater, Estate, 9-seater, Van,.

CAL-AUTO Tel Aviv - Airport Ben Gurion için Ekonomi arabası kiralamaya karar verdiyseniz Renault Clio, ve Ford Fiesta ,veya bir araç sınıfı geliştirmesi almaya hazır olun.

Bir Kompakt araç kiralamaya karar verenleriniz için Hyundai Accent, ve Mazda CX5 ,Veya araç sınıfı güncellemesi alabilirsiniz.

CAL-AUTO Tel Aviv - Airport Ben Gurionn “veya benzeri” işareti olan bir Standart sınıf araba rezervasyonu yaptığınızda Mazda 3, ve Toyota Avensis .

CAL-AUTO Tel Aviv - Airport Ben Gurion Full Size araba kiralama sınıfı, aşağıdaki araba kiralama modellerini içerir: Hyundai Sonata, ve BMW 7 Series .

CAL-AUTO Tel Aviv - Airport Ben Gurion konumundan JİP araç kiralama sınıfına bir araba rezerve ettiğinizde, aşağıdaki araçlardan birini alacaksınız: Kia Niro, ve Kia Sorento .

CAL-AUTO Tel Aviv - Airport Ben Gurion tarafından sağlanan Premium araba kiralama sınıfı şu araba modellerinden oluşur: Volvo V40, ve Audi A4 .

Bir grup insanla seyahat ediyorsanız ve CAL-AUTO Tel Aviv - Airport Ben Gurionn 7 koltuklu bir taşıyıcı araca ihtiyacınız varsa Chevrolet Orlando, ve Kia Carnival .

Hangi araç sınıfında rezervasyon yaptıysanız, rezervasyon yaptırdığınız araç sınıfında uygun araç yoksa, her zaman ücretsiz olarak araç sınıfı yükseltme hakkı kazanabilirsiniz.

Amacınıza Göre CAL-AUTO Tel Aviv - Airport Ben Gurion Aracınızı Seçin

  • Kendi ailenizle birlikte bir yolculuğa çıkıyorsanız, farklı araç kiralama sınıflarındaki araçlara dikkat etmelisiniz. Bir veya iki çocuğu olan küçük aileler ve az miktarda bagaj için, Ekonomi veya Kompakt otomobil sınıfları size uygun olabilir. Daha fazla bagajla seyahat ediyorsanız, JİP veya Tam Boy araba kiralama sınıflarına dönmelisiniz. Daha fazla yolcu olan bir seyahat için 7 kişilik, 9 kişilik ve belki 12 kişilik arama yapmanız gerekir.
  • Tel Aviv - Airport Ben Gurion içindeki CAL-AUTO'dan sevdiklerinizle seyahat etmek için bir araba bulmaya çalışıyorsanız, Mini, Ekonomi, Cabrio ve hatta Lüks araç kiralama sınıfları araçlarını dikkate almalısınız.
  • Tel Aviv - Airport Ben Gurion içindeki iş seyahatleri için, CAL-AUTO'dan en uygun araçlar, Tam Boyut, Lüks ve Egzotik araç kiralama sınıflarıdır, Ayrıca, Tel Aviv - Airport Ben Gurion içindeki CAL-AUTO'dan düğünler, doğum günleri ve diğer kutlama türleri gibi özel günler için uygun bir araç bulabilirsiniz. Herhangi bir parti için bir araca ihtiyacınız varsa, Tel Aviv - Airport Ben Gurionki CAL-AUTO konumundan Lüks ve Egzotik araç kiralama sınıflarını göz önünde bulundurun.
  • Genç sürücüler için CAL-AUTO, ayrıca bazı araç kiralama olanaklarına sahiptir. Tel Aviv - Airport Ben Gurion CAL-AUTO'dan Mini, Ekonomi ve Cabrio araç kiralama sınıflarına bakın ve bunları not edin.

Sıkça sorulan sorular - CAL-AUTO Tel Aviv - Airport Ben Gurion araba kiralıyor

Tel Aviv - Airport Ben Gurion konumunda CAL-AUTO'dan araba kiralamak nasıl yapılır?

Gerekli araç alış ve dönüş konumunu girin ve arama formundaki kira, tarih ve saati seçin. Arama sonuçlarını aldıktan sonra, tercih ettiğiniz satıcıya göre filtreleyebilirsiniz.

TLV Havaalanında CAL-AUTO konumundan en ucuz araba kiralama hangisi?

CAL-AUTO'dan Tel Aviv - Airport Ben Gurionki en ucuz araba Hyundai i10. Geçerli ilgili fiyat günlük olarak $26.51'dır.

Tel Aviv - Airport Ben Gurion yakınındaki benzin fiyatı nedir?

TLV Havaalanı yakınındaki benzin fiyatları $6.22 ile $6.95 arasında değişmektedir.

CAL-AUTO araba kiralama rezervasyonumu Tel Aviv - Airport Ben Gurion bir banka kartıyla ödeyebilir miyim?

Evet, online rezervasyona ödeme yapmak için bir banka kartı kullanabilirsiniz. Ancak, araç pikap alımı sırasında, araç kiralama mevduatını kapsayacak şekilde ana sürücü adına verilen bir kredi kartı gerekir.

Benim dışımda başka biri kiralık Arabamı kullanabilir mi?

Çevrimiçi rezervasyon sırasında ek sürücü seçeneğini belirlerseniz bu mümkün olacaktır. Çoğu zaman bu, araç kiralama masasında ücretlendirilen ekstra ücretli bir seçenektir.

Rezervasyon sırasında belirli bir araba kiralama modeli rezerve edebilir miyim?

Evet, belirli araba modellerini içeren teklifler, arama sonuçları sayfasında "Garantili Otomobil Modeli" işareti ile işaretlenmiştir.

CAL-AUTO, Tel Aviv - Airport Ben Gurionki [TLV] çocuklar için araba koltuğu kiralama seçeneği sunuyor mu?

Evet, çevrimiçi rezervasyonunuz sırasında çocuk koltuğu rezervasyonu yaptırabilir ve CAL-AUTO araba kiralama masasında ödeme yapabilirsiniz.

Tel Aviv - Airport Ben Gurion adresinden araç kiralama için ek sigorta almalı mıyım?

Bu nedenle, tam sigorta teminatı almayacaksanız, teminatınızı güvence altına almak için sigorta almanız önerilir. Satıcınıza, aracın ödemesi için gereken yeterli miktarda fonu olan bir kredi kartı sağlamanız gerekecektir. Ancak herhangi bir para çekme meydana gelirse, sigorta şirketi masrafları karşılayacaktır.

Bu tür bir sigortayı, online araç kiralama rezervasyonu sırasında web sitemizden satın alabilirsiniz.

iOS ve Android için 14CARS.com araç kiralama uygulaması

Size en yakın araç kiralama şirketlerini bulur, fiyatları ve fırsatları karşılaştırır ve seveceğiniz bir arabayı kiralar. Hızlı ve kolay!