900'ün üzerinde araç kiralama tedarikçilerden ucuz fiyatlar

Tel Aviv - Sde Dov - Airport bulunan CAL-AUTO kiralık arabalar [Airport_Code]

Tel Aviv - Sde Dov - Airport havaalanında mevcut büyük CAL-AUTO araba kiralama fırsatlarını incelemek için çekinmeyin. Şu anda mevcutlar arasından en çok tercih edilenleri seçmek için Airport_Code havaalanında bu tekliflere göz atın.

Mini

Fiat Panda

cal auto
M
4
5
2
Fiat Panda

şuradan:

$23.12 /güny

Ekonomi

Hyundai Getz

cal auto
M
5
3
2
Hyundai Getz

şuradan:

$23.13 /güny

Standart

Hyundai i25 Accent

cal auto
A
5
4
4
Hyundai i25 Accent

şuradan:

$25.40 /güny

Standart

Chevrolet Impala

cal auto
A
5
4
5
Chevrolet Impala

şuradan:

$96.43 /güny

Kompakt

Hyundai i30

cal auto
A
5
5
3
Hyundai i30

şuradan:

$26.64 /güny

Estate

Ford Focus Estate

cal auto
A
5
5
5
Ford Focus Estate

şuradan:

$34.80 /güny

JIP

Subaru XV

cal auto
A
5
5
4
Subaru XV

şuradan:

$49.68 /güny

7 kişilik

Citroen Berlingo

cal auto
M
7
5
4
Citroen Berlingo

şuradan:

$56.60 /güny

9 kişilik

Citroen Jumpy

cal auto
A
9
5
4
Citroen Jumpy

şuradan:

$101.42 /güny

Mini

Suzuki Alto

sixt
M
4
3
2
Suzuki Alto

şuradan:

$13.28 /güny

Ekonomi

Opel Corsa

sixt
M
5
5
2
Opel Corsa

şuradan:

$13.70 /güny

Kompakt

Hyundai Accent

sixt
A
5
3
3
Hyundai Accent

şuradan:

$16.61 /güny

Kompakt

BMW 1 Series

sixt
A
5
5
3
BMW 1 Series

şuradan:

$25.09 /güny

Standart

Mitsubishi Lancer

sixt
A
5
3
4
Mitsubishi Lancer

şuradan:

$17.68 /güny

Standart

Mazda 6

sixt
A
5
4
5
Mazda 6

şuradan:

$26.24 /güny

7 kişilik

Mazda 5

sixt
A
7
5
1
Mazda 5

şuradan:

$33.15 /güny

9 kişilik

Citroen Jumper

sixt
M
9
5
4
Citroen Jumper

şuradan:

$52.23 /güny

Lüks

Buick Lacrosse

sixt
A
5
4
5
Buick Lacrosse

şuradan:

$91.68 /güny

Tam boy

Mercedes E Class

sixt
A
5
4
5
Mercedes E Class

şuradan:

$128.56 /güny

Tel Aviv - Sde Dov - Airport CAL-AUTO hakkında bilgi

Aşağıdaki tabloda, CAL-AUTO'un teslim yeri, iade adresi, telefon numarası, çalışma saatleri, yakıt politikası, teslim türü ve CAL-AUTO'un Tel Aviv - Sde Dov - Airport sağladığı bonuslar hakkında [SDV] bilgiler bulabilirsiniz.

Cal Auto International

Şirket ismi:

Cal Auto International

Adres:

Levi Eshkol Str, Tel Aviv

Telefon:

972-3-7915090

Ekstralar

  • - Havalimanı ücreti
  • - Tek yön kiralama ücreti
  • - Yol yardımı
  • - Sınırsız kilometre tüm otomobiller için mevcut değildir.

SDV Havaalanı yakınındaki CAL-AUTO konumları

Seyahatinizi daha iyi planlamak için, lütfen Tel Aviv - Sde Dov - Airport yakınındaki mevcut tüm araç kiralama konumlarının bulunduğu aşağıdaki haritaya gidin. Tüm simgeler, gidiş ve dönüş konumuna karşılık gelir: Havaalanı, tren istasyonu, liman ve şehir merkezi konumları.

Havalimanları yakınlarında araç kiralama noktaları

Şehir merkezi yakınlarında araç kiralama noktaları

Tel Aviv - Sde Dov - Airport en iyi araba kiralama şirketleri [SDV]

CAL-AUTO'a alternatif olarak, Tel Aviv - Sde Dov - Airport [SDV] çalışan diğer yerel ve uluslararası araç kiralama acenteleri var. Bunların arasından, dünyaca ünlü otomobil tedarikçilerinden özel indirim ve kuponları kontrol ettiğinizden emin olun ve sizin için en iyi seçeneği seçin.

SIXT Franchise

SIXT 18 reviews

5.7 / 10

Tel Aviv - Sde Dov - Airport [SDV] Havaalanından bir sonraki seyahatiniz için küçük bir arabaya ihtiyacınız varsa, ve SIXT SHLOMO firmasından araç kiralama fırsatlarına daha yakından bakmalısınız. Tel Aviv - Sde Dov - Airport en büyük EKONOMI ve araç kiralama sınıfı araçlarını sağlıyorlar.

Tel Aviv - Sde Dov - Airport havaalanında ve SIXT SHLOMO tarafından çok sayıda orta ölçekli otomobil kiralama hizmeti sağlandı. STANDART ve TAM BOY araç kiralama sınıfları için en uygun fiyatlı aracı bulmak istiyorsanız bu tedarikçileri takip edin.

Tel Aviv - Sde Dov - Airport içinde lüks bir araç kullanmak isteyenler için teklifleri SIXT SHLOMO'den incelemelisiniz. Tel Aviv - Sde Dov - Airport her zevkinize hitap edebilecek kadar LüKS, otomobillerini sunuyorlar.

CAL-AUTO Tel Aviv - Sde Dov - Airport Araba Kiralama Filosuna Genel Bakış

Tel Aviv - Sde Dov - Airport CAL-AUTO SDV, farklı araç kiralama sınıflarından çok çeşitli otomobiller sunar: Mini, Economy, Standard, Compact, Estate, Suv, 7-seater, 9-seater, Luxury, Fullsize,.

CAL-AUTO Tel Aviv - Sde Dov - Airport için Ekonomi arabası kiralamaya karar verdiyseniz Hyundai Getz, ve Opel Corsa ,veya bir araç sınıfı geliştirmesi almaya hazır olun.

Bir Kompakt araç kiralamaya karar verenleriniz için Hyundai i30, Hyundai Accent, ve BMW 1 Series ,Veya araç sınıfı güncellemesi alabilirsiniz.

CAL-AUTO Tel Aviv - Sde Dov - Airportn “veya benzeri” işareti olan bir Standart sınıf araba rezervasyonu yaptığınızda Hyundai i25 Accent, Chevrolet Impala, Mitsubishi Lancer, ve Mazda 6 .

CAL-AUTO Tel Aviv - Sde Dov - Airport Full Size araba kiralama sınıfı, aşağıdaki araba kiralama modellerini içerir: ve Mercedes E Class .

CAL-AUTO Tel Aviv - Sde Dov - Airport konumundan JİP araç kiralama sınıfına bir araba rezerve ettiğinizde, aşağıdaki araçlardan birini alacaksınız: ve Subaru XV .

CAL-AUTO Tel Aviv - Sde Dov - Airport tarafından sağlanan Premium araba kiralama sınıfı şu araba modellerinden oluşur: ve Buick Lacrosse .

Bir grup insanla seyahat ediyorsanız ve CAL-AUTO Tel Aviv - Sde Dov - Airportn 7 koltuklu bir taşıyıcı araca ihtiyacınız varsa Citroen Berlingo, ve Mazda 5 .

Hangi araç sınıfında rezervasyon yaptıysanız, rezervasyon yaptırdığınız araç sınıfında uygun araç yoksa, her zaman ücretsiz olarak araç sınıfı yükseltme hakkı kazanabilirsiniz.

Amacınıza Göre CAL-AUTO Tel Aviv - Sde Dov - Airport Aracınızı Seçin

  • Kendi ailenizle birlikte bir yolculuğa çıkıyorsanız, farklı araç kiralama sınıflarındaki araçlara dikkat etmelisiniz. Bir veya iki çocuğu olan küçük aileler ve az miktarda bagaj için, Ekonomi veya Kompakt otomobil sınıfları size uygun olabilir. Daha fazla bagajla seyahat ediyorsanız, JİP veya Tam Boy araba kiralama sınıflarına dönmelisiniz. Daha fazla yolcu olan bir seyahat için 7 kişilik, 9 kişilik ve belki 12 kişilik arama yapmanız gerekir.
  • Tel Aviv - Sde Dov - Airport içindeki CAL-AUTO'dan sevdiklerinizle seyahat etmek için bir araba bulmaya çalışıyorsanız, Mini, Ekonomi, Cabrio ve hatta Lüks araç kiralama sınıfları araçlarını dikkate almalısınız.
  • Tel Aviv - Sde Dov - Airport içindeki iş seyahatleri için, CAL-AUTO'dan en uygun araçlar, Tam Boyut, Lüks ve Egzotik araç kiralama sınıflarıdır, Ayrıca, Tel Aviv - Sde Dov - Airport içindeki CAL-AUTO'dan düğünler, doğum günleri ve diğer kutlama türleri gibi özel günler için uygun bir araç bulabilirsiniz. Herhangi bir parti için bir araca ihtiyacınız varsa, Tel Aviv - Sde Dov - Airportki CAL-AUTO konumundan Lüks ve Egzotik araç kiralama sınıflarını göz önünde bulundurun.
  • Genç sürücüler için CAL-AUTO, ayrıca bazı araç kiralama olanaklarına sahiptir. Tel Aviv - Sde Dov - Airport CAL-AUTO'dan Mini, Ekonomi ve Cabrio araç kiralama sınıflarına bakın ve bunları not edin.

Sıkça sorulan sorular - CAL-AUTO Tel Aviv - Sde Dov - Airport araba kiralıyor

Tel Aviv - Sde Dov - Airport konumunda CAL-AUTO'dan araba kiralamak nasıl yapılır?

Gerekli araç alış ve dönüş konumunu girin ve arama formundaki kira, tarih ve saati seçin. Arama sonuçlarını aldıktan sonra, tercih ettiğiniz satıcıya göre filtreleyebilirsiniz.

SDV Havaalanında CAL-AUTO konumundan en ucuz araba kiralama hangisi?

CAL-AUTO'dan Tel Aviv - Sde Dov - Airportki en ucuz araba Fiat Panda. Geçerli ilgili fiyat günlük olarak $23.12'dır.

Tel Aviv - Sde Dov - Airport yakınındaki benzin fiyatı nedir?

SDV Havaalanı yakınındaki benzin fiyatları $6.22 ile $6.95 arasında değişmektedir.

CAL-AUTO araba kiralama rezervasyonumu Tel Aviv - Sde Dov - Airport bir banka kartıyla ödeyebilir miyim?

Evet, online rezervasyona ödeme yapmak için bir banka kartı kullanabilirsiniz. Ancak, araç pikap alımı sırasında, araç kiralama mevduatını kapsayacak şekilde ana sürücü adına verilen bir kredi kartı gerekir.

Benim dışımda başka biri kiralık Arabamı kullanabilir mi?

Çevrimiçi rezervasyon sırasında ek sürücü seçeneğini belirlerseniz bu mümkün olacaktır. Çoğu zaman bu, araç kiralama masasında ücretlendirilen ekstra ücretli bir seçenektir.

Rezervasyon sırasında belirli bir araba kiralama modeli rezerve edebilir miyim?

Evet, belirli araba modellerini içeren teklifler, arama sonuçları sayfasında "Garantili Otomobil Modeli" işareti ile işaretlenmiştir.

CAL-AUTO, Tel Aviv - Sde Dov - Airportki [SDV] çocuklar için araba koltuğu kiralama seçeneği sunuyor mu?

Evet, çevrimiçi rezervasyonunuz sırasında çocuk koltuğu rezervasyonu yaptırabilir ve CAL-AUTO araba kiralama masasında ödeme yapabilirsiniz.

Tel Aviv - Sde Dov - Airport adresinden araç kiralama için ek sigorta almalı mıyım?

Bu nedenle, tam sigorta teminatı almayacaksanız, teminatınızı güvence altına almak için sigorta almanız önerilir. Satıcınıza, aracın ödemesi için gereken yeterli miktarda fonu olan bir kredi kartı sağlamanız gerekecektir. Ancak herhangi bir para çekme meydana gelirse, sigorta şirketi masrafları karşılayacaktır.

Bu tür bir sigortayı, online araç kiralama rezervasyonu sırasında web sitemizden satın alabilirsiniz.

iOS ve Android için 14CARS.com araç kiralama uygulaması

Size en yakın araç kiralama şirketlerini bulur, fiyatları ve fırsatları karşılaştırır ve seveceğiniz bir arabayı kiralar. Hızlı ve kolay!